Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt lip 05, 2024 8:58 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 6:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
skoro leszek pisze o ryzykowaniu to zapewne nie należy do popularnego Klubu Alpejskiego ,który automatycznie otwiera przed człowiekiem trasy pozaszlakowe a co ważniejsze zapewnia zwrot za ewentualną akcję ratunkową.. tak więc idąc tym tropem debilizmem jest takie chodzenie ,bo wystarczy że skręci się kostkę gdzieś wyżej i można .. brać kredyt na spłatę Horskiej ,większym debilizmem jest namawianie nie znanej osoby na tego typu akcję,widząc (na podstawie jej postów)że jest nie świadoma pewnych faktów.

Zimny Lech napisał(a):
uda się to się uda nie to nie, nieraz się udało więc jestem do przodu.

niech ci się udaje-na zdrowie ,szkoda tylko tych co tego narażania są nieświadomi..
Pozdrawia intelektualista za raptem 2złote

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 7:05 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Uda się czy nie uda dotyczyło raczej tego czy będzie mandat czy nie. Nikogo nie namawiam, napisałem otwarcie do całej rzeszy użytkowników forum z przymrużeniem oka. Skoro ktoś się pisze na taki wypad to raczej z Krupówek się nie urwał, należy do KW więc raczej z trudnościami na Lodowy da radę.
Gość pyta o konkrety a tu intelektualiści za 5 cz nawet 2 zeta rozpisują się kozacząc przy okazji jak to niebezpiecznie.
Jeśli go stać na zapłacenie mandatu albo tym bardziej akcji HZS...kto bogatemu zabroni.
Dla wszystkich szpiegów na forum podaję że Lodowy w ten weekend zawieszony z powodu pogody.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 7:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
skoro ktoś należy do KW i się o takie rzeczy pyta to chyba jednak urwał się z krupówek.
Nogę możesz nawet idąc u siebie w domu do kibla skręcić ,a na pewno będzie to miało mniejsze konsekwencje niż ta sama sytuacja jak pójdziesz się odlać w okolicach szczytu i cię pszczoła w ... użądli..
Opłacenie mandatu ,a akcji ratunkowej -to jak picie harnasia na ławce w parku do ginesa w jednym z najekskluzywniejszych burdeli w Vegas...
Niektórzy myślą że są jak X-MAN nie do zajechania...

Fakt jest taki że Lodowy jest prosty do wejścia dla przeciętnego zdrowego chłopa czy kobity ,jednak trzeba mieć trochę respektu...

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 1:21 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
prof.Kiełbasa napisał(a):
Fakt jest taki że Lodowy jest prosty do wejścia dla przeciętnego zdrowego chłopa czy kobity

A dla zdrowego, przeciętnego geja ? Czy jest prosty ? Czy koń, którego należy ponoć pokonywać okrakiem nadto nie uszkodzi odbytu ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 1:49 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
A tak mnie natchneliscie problemem: czy da sie z przewodnikiem zawrzec taka umowe o dzielo, zeby asekurowal jedynie tam, gdzie chce klient? Bo to ciaganie na postronku przez byle prozek faktycznie moze nieco draznic.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 6:23 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
golanmac napisał(a):
prof.Kiełbasa napisał(a):
Fakt jest taki że Lodowy jest prosty do wejścia dla przeciętnego zdrowego chłopa czy kobity

A dla zdrowego, przeciętnego geja ? Czy jest prosty ? Czy koń, którego należy ponoć pokonywać okrakiem nadto nie uszkodzi odbytu ?

myślę że to są już tacy fachowcy że o swój odbyt dbają ze wzmożoną uwagą

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 7:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Mazio napisał(a):
A tak mnie natchneliscie problemem: czy da sie z przewodnikiem zawrzec taka umowe o dzielo, zeby asekurowal jedynie tam, gdzie chce klient? Bo to ciaganie na postronku przez byle prozek faktycznie moze nieco draznic.

Zdaje się, że nie.

Coś mi świta z tym Gerlachem... Ale może to tylko świtanie...

Ano tak, pamiętam... Jak schodziliśmy z Gerlacha Z Leppym, Maćkiem i Rohem, to jakiś vodca przywalił się do Maćka. Myślał, że Maciek jest vodcą. Przywalił się właśnie o to, ze nie ma nas na sznurku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 8:14 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4450
Lokalizacja: lkr
Ja tam qnia nie pokonywałem okrakiem.
A jak ktoś nie ma na niego ochoty to się go obchodzi, bardzo łatwym wariantem, po lewej (idąc w górę).

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 10:31 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
golanmac napisał(a):
A dla zdrowego, przeciętnego geja ? Czy jest prosty ? Czy koń, którego należy ponoć pokonywać okrakiem nadto nie uszkodzi odbytu ?

Nie martw się, myślę, że po pokonaniu konia... okrakiem, jeszcze wiele razy doznasz przyjemności. :wink: :D

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 22, 2013 11:24 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Nie chcę nikogo bronić ale znam osoby które należą do KW ale jara je jedynie przechodzenie dróg typowo wspinaczkowych. W momencie gdy taki osobnik zechce wejść z jakiegoś powodu trekingowo na coś ambitniejszego niż szczyt na który prowadzi znakowany szlak to wchodzi na forum i pyta. Niektórzy są przevujami i gnoją go od razu sami nie pamiętając jak zaczynali.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 22, 2013 12:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10407
Lokalizacja: miasto100mostów
Zimny Lech napisał(a):
znam osoby które należą do KW ale jara je jedynie przechodzenie dróg typowo wspinaczkowych. W momencie gdy taki osobnik zechce wejść z jakiegoś powodu trekingowo na coś ambitniejszego niż szczyt na który prowadzi znakowany szlak to wchodzi na forum i pyta
O czym Ty w ogóle mówisz? Ktoś ma doświadczenie taternickie a pyta o drogę na Lodowy przez Konia, myląc Śnieżną Przełęcz z Lodowym Zwornikiem.
Opis tej drogi jest tak prosty, że można go zawrzeć w 3 zdaniach. Jak ktoś ma problem z ich przyswojeniem, to ja już widzę jaki z niego taternik. Zresztą, Kiełbasa Ci dobrze napisał
prof.Kiełbasa napisał(a):
skoro ktoś należy do KW i się o takie rzeczy pyta to chyba jednak urwał się z krupówek.
Nogę możesz nawet idąc u siebie w domu do kibla skręcić ,a na pewno będzie to miało mniejsze konsekwencje niż ta sama sytuacja jak pójdziesz się odlać w okolicach szczytu i cię pszczoła w ... użądli..
Opłacenie mandatu ,a akcji ratunkowej -to jak picie harnasia na ławce w parku do ginesa w jednym z najekskluzywniejszych burdeli w Vegas...
Niektórzy myślą że są jak X-MAN nie do zajechania...
Fakt jest taki że Lodowy jest prosty do wejścia dla przeciętnego zdrowego chłopa czy kobity ,jednak trzeba mieć trochę respektu...

Jeśli tego nie przyswajasz to masz problem, moim zdaniem.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 22, 2013 10:02 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt maja 31, 2011 7:15 pm
Posty: 265
Lokalizacja: Gród Kraka
Sheng
Cytuj:
..opcją jest wyruszenie ze schroniska Teryego wejście na ramie Lodowego tak aby dostać się pomiędzy Lodowy zwornik a Lodowy szczyt (wejście na obszerne obniżenie grani wg J. Nyki)


Do tego pijesz?

Widzę ze pierwszy post w tym temacie był edytowany więc może pozmieniał coś zanim go przeczytałem...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL