Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 12:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hannah Bandit
PostNapisane: Pt sty 27, 2012 11:34 am 
Swój

Dołączył(a): Wt lis 29, 2011 9:42 am
Posty: 52
Produkty tego czeskiego brandu są w moim stałym ekwipunku od dobrych kilku lat. Szczególnie cenię sobie plecak wspinaczkowy, który towarzyszył mi w zasadzie na każdym z dotychczasowych wypadów. Na uwagę zasługuje też para moich lekkich, przewiewnych spodni trekkingowych. Ale nie o plecaku ani spodniach jest ten post.

Chciałbym podzielić się opinię na temat kominiarki Hannah Bandit. Starannie wykonane, bardzo dobrze wykończone szwy, które „nie drapią” w szyję, czoło czy głowę. W uniwersalnym rozmiarze, bardzo dobrze leży na głowie. W kwestii komfortu cieplnego mogę powiedzieć, że przy lekkim mrozie i wietrze, jednak z zachowaniem aktywności fizycznej, było mi w niej ciepło. Ponadto, po ściągnięciu kominiarki w schronisku nie wyglądałem jak „mokry szczurek”, więc z odprowadzaniem nadmiaru wilgoci nie ma raczej problemu.

Obrazek

W zasadzie jedyne zastrzeżenie jakie mogę zgłosić to rzecz tycząca się elastyczności. Tylko po jednej wyprawie kominiarka zdążyła się już rozciągnąć w okolicy szwu okalającego twarz. Kominiarka w miejscu, w którym osłaniać ma nos jest już lekko rozciągnięta, a materiał pofalowany. Dlatego też zastanawiam się czy po kilku kolejnych wycieczkach, produkt dalej będzie dobrze przylegał do twarzy.

Produkt: Hannah Bandit
Rozmiar: UNI
Tworzywo: 84% poliester, 16% elastan
Cena: ok. 50 PLN

Dokąd nogi poniosą - zapraszam na blog

_________________
http://www.dokadnogiponiosa.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL