Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 7:03 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 8:15 am
Posty: 133
Lokalizacja: Jasło
Krank, dobra robota :)
Od siebie tylko dodam, że dołączę się do wszystkiego co tutaj będzie postanowione

_________________
______
SeReK
https://www.flickr.com/photos/tomek_s/sets/
"Widziałem góry większe, wspanialsze i bardziej majestatyczne. W góry piękniejsze od Tatr jednak nie wierzę".
- Stanisław Zieliński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 8:39 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
anke napisał(a):
krank i lxix uratowali zdjęcia Olgi, teraz czas na nas.
Musimy zebrać kasę na finansowanie serwera lub flickra w przyszłości. I albo zróbmy to od ręki, albo ustalmy teraz konkretny termin zbiórki w przyszłości, kto ją ogłosi itp.


Flickr opłacony jest na rok. Taka forma wydaje mi się na tą chwilę najlepsza i mimo początkowych sporych problemów jak to ogarnąć, okazała się nie taka trudna (dzięki Wojtkowi który znalazł rozwiązanie). Trzeba jedynie pamiętać o przedłużaniu.

Co do serwera to kwestia jakby to miało wyglądać?
Jeżeli tylko linki do paczek to potrzeba tylko miejsce na kilka giga (jak sądzę zdjęć) i zebrać linki w jedno miejsce. Wówczas są tylko "gołe" zdjęcia bez opisów.

Jeżeli miałoby to wyglądać chociaż trochę przypominające obecną formę. To jest tu sporo więcej pracy. Trzeba by miejsce wykupić na serwerze, domenę... no i najwięcej czasu zajęłoby napisanie strony do prezentacji galerii wraz z opisami. A galerii jak wiemy jest kilkanaście, jest to czasochłonne, nawet gdyby chciał skorzystać z jakiegoś gotowca na wordpress czy innego.

Za opcją Flickr przemawiają też koszty, obecnie będą one mniejsze niż wykupienie odpowiedniego serwera i domeny (bezpłatne raczej się tu nie sprawdzą - chyba że ktoś zna takowe, które mają dużą przestrzeń do wgrania takiej ilości zdjęć). O opłacaniu serwera i domeny także trzeba co roku pamiętać.

Z flickr jest najgorsze to, że nie wiadomo jakie będą jego dalsze losy... może zostać zamknięty i wówczas wszystko poleci w kosmos.
Część zdjęć jest jeszcze na koncie Olgi w google (stara picasa która została zarchiwizowana do "Archiwum albumów", tu też nie wiadomo jakie będą dalsze ich losy). Obecnie one są tylko podlinkowane pod flickr linkiem zbiorczym.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 9:05 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Niestety, serwer+domena to chyba najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie swojej twórczości. Ja korzystam z cba i koszty kształtują się tak:
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting
Nawet najdroższa opcja VIP wychodzi rocznie taniej, niż Flickr. Kwestia postawienia strony i pomysłu na zrobienie tego w miarę sprawnie, żeby nie mieć wyjętych kilku tygodni z życia. Co do kosztów, chętnie dorzucę się do tej czy innej formy.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Wt sty 08, 2019 9:29 am przez nutshell, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 9:28 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 12, 2017 7:32 am
Posty: 4097
https://www.flickr.com/photos/olga_tatry/17165430640/

Jestem tego pewny,
w głębi duszy o tym wiem,
że gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się.
Mimo świata, który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się.


Też się przyłączę. Myślę, że najlepiej "na gorąco" ustalić płatności.

_________________
Urodziłeś się, by być prawdziwym, a nie perfekcyjnym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 9:29 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Ps. Gdyby np. zrobić taką stronę i wgrać zdjęcia posegregowane w albumach, wówczas można by tymczasowo nadać uprawnienia kilku chętnym osobom, podzielić między nie albumy i każdy do swojego albumu, w wolnej chwili, kopiowałby podpisy, tak żeby całą praca nie spadła na jedną osobę. Co do formy szablonu, to chyba tu najlepiej sprawdziłoby się portfolio. Co myślicie? Czy to w ogóle ma sens? Jeśli tak to mogłabym pomóc.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 11:00 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
SeReK312 napisał(a):
dołączę się do wszystkiego co tutaj będzie postanowione

Ja też.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 11:48 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
WILCZYCA napisał(a):
SeReK312 napisał(a):
dołączę się do wszystkiego co tutaj będzie postanowione

Ja też.
Ja również.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sty 08, 2019 9:47 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
anke napisał(a):
krank i lxix uratowali zdjęcia Olgi, teraz czas na nas.
Musimy zebrać kasę na finansowanie serwera lub flickra w przyszłości. I albo zróbmy to od ręki, albo ustalmy teraz konkretny termin zbiórki w przyszłości, kto ją ogłosi itp.


Póki Flickr istnieje, to chyba najlepsze rozwiązanie:
1. To jest specjalizowane rozwiązanie.
2. Szybko nie zniknie bo chyba jest popularny (nie znam się na foto).
3. Olga relacje robiła na Flickr, świadomie go wybrała, przemigrowała się z googlowego Picasa (gdzieś nawet opisywała motywacje jakie stały za taką jej decyzją - w szczególności Olgę denerwowało, że niektóre serwisy automatycznie poprawiają uploadowane foty).
4. W dobie specjalizacji w IT, zrobienie od podstaw czegoś porównywalnego banalne i tanie nie będzie (serwer, stronę trzeba zrobić, a potem jeszcze utrzymywać, rozwijać, zmieniać oprogramowanie - na krótką metę to może wyjdzie taniej, na dłuższą to zawracanie głowy).

Oczywiście nie można wykluczyć, że kiedyś Flickr zniknie, dlatego warto (a nawet trzeba) mieć kopie zapasową (backup). Krank zrobił ręcznie kopię i super, ale dobrze by było, by ktoś kto ma dostęp do konta Olgi na Flickr (rodzina?) zrobił kopię narzędziem Flickra (razem z komentarzami/opisami).

Warto wspomnieć, że prawdopodobnie spadkobiercami autorskich praw majątkowych jest rodzina (do końca 2085 roku). Autorskie prawa osobiste nadal należą do Olgi.
Można się zastanawiać, czy przenoszenie (bez zgody spadkobierców) "utworu" Olgi na inną platformę/serwer (co zawsze może trochę zmienić wygląd fotorelacji) nie stanowiłoby naruszenia praw autorskich (naruszenie kształtu "dzieła").

Brawo magis za czujność i krank za działanie.

Też się dołączę, również finansowo, do wszelkiego rodzaju inicjatyw.

Marzy mi się, by te fotorelacje zostały wydane w postaci papierowej, np w formie albumu (lub alubum + nośnik elektroniczny).
Zupełnie nie znam się na wydawnictwie. Ktoś wie ile to może kosztować i na ile to skomplikowana sprawa?

"non omnis moriar"

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 09, 2019 12:38 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
Proponuję, abyśmy wrócili do sprawy przedłużenia i finansowania Flickra w połowie listopada - będą wtedy bardziej aktualne cenniki na 2020. Wśród uczestników rozmowy 10 osób zadeklarowało chęć uczestnictwa w zrzutce, więc raczej bez problemu powinniśmy zebrać odpowiednią kwotę. Byle pamiętać o sprawie.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 09, 2019 8:03 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Wolf_II napisał(a):
Marzy mi się, by te fotorelacje zostały wydane w postaci papierowej, np w formie albumu (lub alubum + nośnik elektroniczny). Zupełnie nie znam się na wydawnictwie. Ktoś wie ile to może kosztować i na ile to skomplikowana sprawa?


Wydanie tego w formie książki w druku offsetowym to spore koszta. Wszystko zależy od nakładu, ilości stron, czy druk w CMYK czy mono, jaki papier itp. kwoty będą rzędu kilku tysięcy a nawet nastu. Ktoś to musie jeszcze przygotować do druku, a grafik za taką księgę też weźmie trochę grosza.

Chyba że jakaś nisko nakładówka w drukarni cyfrowej, ale tu nie wiem ile by to mogło kosztować nawet w przybliżeniu. Podejrzewam, jednak że powyższe czynniki co do druku offsetowego też będą mieć znaczenie spore na cenę i nie będzie taka mała.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 11, 2019 3:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
krank1 napisał(a):
Wracając do sprawy galerii to okazało się, że aby włączyć opcję PRO nie trzeba mieć dostępu do danego konta tylko najzwyczajniej w świecie tą funkcjonalność można ufundować. Tak też zrobiłem i na rok jest spokój. Co do zrzutki to proszę o dowolną wpłatę, może być też 1% podatku dla córki mojego kolegi http://ewapachulska.pl/
Poszło 1% podatku.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 11, 2019 9:44 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
:thumleft: super! Tym bardziej że podobno w mieście 100 mostów nieźle płacą 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 11, 2019 9:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
A to nie słyszałem. :mrgreen:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 11, 2019 10:17 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Póki nikt nie zaproponuje nic konkretnego ws pokrycia kosztów archiwizacji to sprawa będzie odwlekana w nieskończoność.
Dla kranka to pewnie niewielki pieniądz więc wyłożył, ale uważam, że każdy kto choć raz korzystał z fotorelacji Olgi mógłby (nie znaczy MUSI) coś dorzucić.
Ja oczywiście też jestem na tak.
A może by założyć jakieś konto i podlinkować w kilku topicach. Niech każdy wpłaci cosik wg własnego uznania/możliwości. Sądzę, że szybko uzbiera się kwota która spokojnie zabezpieczy wymagania flickra na dłuższy okres czasu.
Może ktoś mocniej zaprzyjaźniony z Olgą założy jakieś subkonto w normalnym banku, wrzuci numer konta na forum, reszta podlinkuje w innych tematach i niech każdy wpłaca...
No nie wiem, luźno rzucam propozycję. Może ktoś zaproponuje coś innego, prostego?

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 14, 2019 7:35 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 7:38 pm
Posty: 843
Lokalizacja: siem-ce; m-ce
batmik napisał(a):
Może ktoś mocniej zaprzyjaźniony z Olgą założy jakieś subkonto w normalnym banku, wrzuci numer konta na forum, reszta podlinkuje w innych tematach i niech każdy wpłaca...

Moim zdaniem konto już istnieje. Podlinkował je krank1. Uważam, że to jest najlepsze wyjście z tej sytuacji, a idea jest wzorcowa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 17, 2019 5:58 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
magis napisał(a):
Moim zdaniem konto już istnieje. Podlinkował je krank1. Uważam, że to jest najlepsze wyjście z tej sytuacji, a idea jest wzorcowa
A kto według ciebie będzie płacić za Flickra?? Krank podlinkował konto chorej dziewczynki, a nie konto do zrzutki na Flickra. Czy ja czegoś nie rozumiem?

Powtórzę moją propozycję, wydaje się prosta. Jak ktoś wymyśli potem coś lepszego, to przystanę na to lepsze rozwiązanie, a na razie może się zdecydujmy na poniższe:
anke napisał(a):
Proponuję, abyśmy wrócili do sprawy przedłużenia i finansowania Flickra w połowie listopada - będą wtedy bardziej aktualne cenniki na 2020. Wśród uczestników rozmowy 10 osób zadeklarowało chęć uczestnictwa w zrzutce, więc raczej bez problemu powinniśmy zebrać odpowiednią kwotę. Byle pamiętać o sprawie.

A link do konta Ewy zawsze może towarzyszyć naszej zrzutce: http://ewapachulska.pl/

Pytanie, kto zorganizuje zrzutkę (ja niestety nie chcę/nie mogę).

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 17, 2019 9:11 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 7:38 pm
Posty: 843
Lokalizacja: siem-ce; m-ce
anke napisał(a):
A kto według ciebie będzie płacić za Flickra??

Jeśli nie ma kto płacić, to mogę ja. Ale w takiej formule jaką zaproponował krank1.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 18, 2019 1:11 pm 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
nutshell napisał(a):
Niestety, serwer+domena to chyba najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie swojej twórczości. Ja korzystam z cba i koszty kształtują się tak:
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting
Nawet najdroższa opcja VIP wychodzi rocznie taniej, niż Flickr. Kwestia postawienia strony i pomysłu na zrobienie tego w miarę sprawnie, żeby nie mieć wyjętych kilku tygodni z życia. Co do kosztów, chętnie dorzucę się do tej czy innej formy.


Nutshell, to już znacznie taniej będzie a korzystam z ich hostingów dla kilku stron https://www.webd.pl/, 40 zł za rok za host (mini) + jakąś nie wyśrubowaną domenę,np. podhale.pl za 27 zł, co czyni kwotę niespełna 70 zł.
A miejsce 20 GB i transfer miesięczny 200 GB w zupełności starczy.
Ja postaram się jak pobiorę z flicka, wrzucić na jakiś hosting darmowy typu meganz. co by można było pobrać w każdej chwili.

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 18, 2019 2:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
No właśnie, da się nawet taniej. Ja podrzuciłam pierwszy z brzegu cennik, ale widzę, że to co podesłałeś wygląda korzystniej :)
Nie chcę tu absolutnie narzucać żadnego rozwiązania, jednak wszystkie te picasy, flickry, fejsbuki, instagramy i inne, nie jest to najlepszy pomysł moim zdaniem. Jedna decyzja i pstryk, cała nasza praca przepada. Albumy tam utworzone to nie jest nasza własność, korzystamy z czyjejś przestrzeni. Po tym co stało się z Picasą, a teraz dzieje z Flickrem, byłyby to ostatnie miejsca, w których zdecydowałabym się przechowywać zdjęcia. Kiedy Olga tworzyła tam swoje konto, Flickr był darmowy i wydawał się sensowną alternatywą dla Picasy. W sumie można było się spodziewać, że kiedy wzrośnie jego popularność, stanie się płatny. Decyzja nie należy do mnie, ale na ile będę mogła to pomogę, czy zostanie Flickr, czy też nie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 19, 2019 12:20 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
nutshell napisał(a):
nie jest to najlepszy pomysł moim zdaniem

Dlaczego? Wszyscy mają dobrą wole, ale różne doświadczenia.
Co do fejsbuki, instagramy - zgoda (równiez w kontekście ostatnich problemów prawnych fejsbuka w związku z handlowaniem danych użytkowników). Jednak nie wrzucałbym fejsbuki, instagramy z jednym wnioskiem z Flickrem (pierwsze dwa darmowe, ostatni płatny).
Wg mnie, po skomercjalizowaniu usług Flickra szansa, że nagle zniknie drastycznie spada, ponieważ:
1) Po pierwsze nie zażyna się kury znoszącej złote jajka
2) Po drugie - z tytułu ponoszonych opłat właściciel jest zobowiązany w stosunku do tych którzy wniesli opłaty, do końca okresu rozliczeniowego (jak rozumiem kolejnego roku)
3) Po trzecie komercjalizacja zapewnia środki na utrzymanie i rozwój systemu
4) Po czwarte serwis jest adresowany do konkretnej grupy (fotografów, również zawodowych). To jest nisza, która może zapewnić długie funkcjonowanie serwisu.

Sorry, ale działanie i jakość kosztuje. Nie wierze, że serwis za parenaście/dziesiąt złotych czy tym bardziej taki za free ma większe szanse dłuzej pociągnąć, niż serwis który kosztuje znacznie więcej.

Całkowita zgoda - 100% gwarancji na istnienie Flickra do końca świata (albo chociaz 21 wieku) nie ma. Mówimy tu o większych/mniejszych szansach.
Tak czy siak backup warto mieć. Tutaj pełna zgoda.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 21, 2019 9:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
Wydaje mi się, że Flickr jest ok (nie wiem jak w innych silnikach wygląda kwestia wysokich rozdzielczości ale na flickrze są takie jakie zostały wgrane plus wiele niższych do wyboru i wszystko fajnie śmiga). Na pewno nic lepszego się nie zbuduje, najwyżej coś porównywalnego i najprawdopodobniej tańszego. Nie wiem czy jest sens napracować się przy nowej stronie aby oszczędzić kilkadziesiąt zł rocznie. Backup zdjęć jest zrobiony, można powalczyć z opisami ściągając je z Flickra ręcznie lub automatycznie aby była kopia wszystkiego.

Co do opłat, to pewnie zrobię i za rok wskazując konto Ewy. Umówmy się, że jak ktoś zrobi to pierwszy to niech wskaże swoją sugestię: TOPR, CARITAS, WOŚP czy co mu tam w duszy gra. Myślę, że stworzy się fajna forumowa tradycja upamiętniająca Olgę. Tym samym wątek automatycznie raz na rok wyciągnie się na samą górę.

PS1
W imieniu Ewy dzięki wszystkim za wpłaty :!:

PS2
Poniżej zamieszczam linki do galerii Olgi jakie pobrałem. Jest tego sporo bo ponad 60 wycieczek. Wszystko zmieściło się na dwóch kontach googla. Mogą być błędy w opisach paczek, bo ściągałem wszystko automatycznie i potem musiałem odszukać i dopasować opis. Mogłem coś pomylić, jak ktoś wyłapie błąd proszę o info.

https://drive.google.com/open?id=1boScL ... pGTGCAG_vN
https://drive.google.com/open?id=1xFqP9 ... i-d1zWSDDF


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 26, 2020 12:29 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 22, 2012 7:38 pm
Posty: 843
Lokalizacja: siem-ce; m-ce
Konto Olgi na Flickrze zostało opłacone na kolejny rok. Zgodnie z pomysłem kranka1 proszę o wpłaty dla:
1. http://ewapachulska.pl/

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
tytułem: 10133 Pachulska Ewa Maria - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

2. https://fundacjapiastun.pl/kamil-w
Numer subkonta: 78 1050 0099 7651 9100 0000 0000
Tytuł: DAROWIZNA DLA Kamila Wiącek nr 9100
Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując DLA Kamila Wiącek nr 9100


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 26, 2020 10:24 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
Wyrazy szacunku, Panowie, za ogarnięcie sprawy.

_________________
Nutko moja
https://www.youtube.com/@CarpathianMusicWorld/playlists


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sie 28, 2021 1:27 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Minęło 6 lat.

https://www.flickr.com/photos/olga_tatry/
non omnis moriar

Czy ktoś opłacił konto Olgi na flickerze? Czy można się dorzucić?

https://tarnow.grobonet.com/grobonet/start.php?id=detale&idg=75016460

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL