Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 3:38 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 07, 2016 10:28 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
To co, macie ochotę na kolejne forumowe zamówienie grupowe u Cumulusa? Potrzebne jakieś puchy przed zimą?
Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się - poprzez stosowny wpis na poniższej liście:
http://tiny.pl/gcwlf
Przewidywany rabat - 20%, przy kwocie zamówienia co najmniej 4 tys. zł po cenach katalogowych.
W zamówieniu mogą uczestniczyć zarejestrowani użytkownicy forum TG i forum NGT.
Możliwe są pewne modyfikacje śpiworów za dopłatą, jak dosypanie puchu, przedłużenie lub skrócenie. Dokładna wysokość dopłaty zostanie określona przy składaniu zamówienia.
Zamówienie odpalimy po osiągnięciu kwoty zamówienia co najmniej 4 tys. zł.


Ostatnio edytowano Śr lis 09, 2016 11:51 am przez leppy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 11:36 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr lis 09, 2016 11:33 am
Posty: 4
Wpisałem się na listę. Jeżeli dojdzie do zamówienia grupowego, wejdę w kontakt z Cumulusem, gdyż moje zamówienie jest nietypowe (jeden ze śpiworów miałby być dłuższy).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 11:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
sero666 napisał(a):
Wpisałem się na listę. Jeżeli dojdzie do zamówienia grupowego, wejdę w kontakt z Cumulusem, gdyż moje zamówienie jest nietypowe (jeden ze śpiworów miałby być dłuższy).

Jasne! W wolnej chwili dopisz na listę brakujące dane (e-mail, który na bieżąco sprawdzasz). Poinformuję Cię mailowo, gdy dojdzie do finalizacji zamówienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 2:44 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lis 09, 2016 2:31 pm
Posty: 1
Moje zamówienie również nietypowe - wpisałem cenę jaka została mi podana po kontakcie telefonicznym z Cumulusem. Nie dopytałem się podczas kontaktu telefonicznego - czy jest możliwość zamówienia śpiwora w innym kolorze (czarny, granat, etc)?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 3:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
janogonowski napisał(a):
czy jest możliwość zamówienia śpiwora w innym kolorze (czarny, granat, etc)?

Raczej tak, jednak dopłata za zmianę koloru zostanie naliczona z mniejszym rabatem lub nawet bez rabatu. Jeśli to akceptujesz, proponuję wpisać kolor jaki byś chciał, natomiast dalsze uzgodnienia odbędą się na etapie finalizacji zamówienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 5:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lis 09, 2016 11:33 am
Posty: 4
Proszę o uściślenie, czy ew. zmiany są liczone bez rabatów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 5:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Zmiany polegające na dosypaniu puchu, przedłużeniu lub skróceniu, albo wszyciu listwy dystansowej - z rabatem. Zmiany "estetyczne", jak zmiana koloru - bez rabatu lub z rabatem mniejszym niż 20%. A super konkretnie i wiążąco, to dopiero po złożeniu zamówienia, gdy firma je przetrawi i wyceni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 09, 2016 9:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lis 09, 2016 11:33 am
Posty: 4
Dzięki za informację, w takim razie jestem w pełni zdecydowany ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 14, 2016 9:46 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Uwaga - zamówienia można składać do niedzieli 20 listopada - w poniedziałek 21 listopada zamykamy listę i przekazujemy ją do Cumulusa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 14, 2016 2:28 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
Jako użytkownik śpiwora Cumulusa w naprawę w zimowych warunkach, zwracam uwagę na konieczność dosypania puchu w plecy i stopy (ja 100 g).
Poza tym bardzo dobry wybór :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 18, 2016 3:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Uwaga przypominamy - zamówienia można składać do niedzieli 20 listopada (do godz. 24:00) - w poniedziałek 21 listopada rano zamykamy listę i przekazujemy ją do Cumulusa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 21, 2016 11:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Lista zamknięta, zamówienie przekazane do Cumulusa z prośbą o szczegółową wycenę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 25, 2016 10:22 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Ostateczne zamówienie poszło do Cumulusa.
Bądźcie czujni (znaczy sprawdzajcie podane skrzynki mailowe chociaż raz dziennie), ponieważ Cumulus może poprosić o uściślenie zakresu przeróbek w niektórych przypadkach.
Jak tylko firma przedstawi wycenę (mam nadzieję, że tuż po niedzieli), przedstawię ją zamawiającym (poprzez dodanie nowej kolumny w tabeli) i poproszę o potwierdzenie zamówienia.
Dobrego weekendu!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 28, 2016 2:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Cumulus podał ostateczne ceny za zamówione produkty, uwzględniające pożądane przeróbki i rabat 20% - kolumna "J" poniższej tabeli z zamówieniem:
http://tiny.pl/gcwlf
Proszę o zapoznanie się z cenami i ostateczne potwierdzenie zamówienia - poprzez odpowiedni wpis ("TAK" lub "NIE") w kolumnie "D" powyższej tabeli z zamówieniem.
Czas na ostateczne potwierdzenie zamówienia (i ewentualne wyjaśnienia z Cumulusem dotyczące kosztów lub zakresu przeróbek): do środy 30 listopada (do godz. 24:00) - w czwartek 1 grudnia zamykamy listę i przekazujemy ostateczne, potwierdzone zamówienie do Cumulusa.
1 grudnia rozpoczniemy również zbieranie pieniędzy - zamawiającym, którzy potwierdzą zamówienie prześlę (na podany adres e-mail) dane do przelewu. Na zebranie pieniędzy przewidujemy kilka dni (powiedzmy do 5 grudnia), żeby jak najszybciej puścić zbiorczy przelew do Cumulusa i tym samym faktycznie rozpocząć realizację zamówienia.
W przelewie będzie należało uwzględnić koszty przesyłki, które Cumulus określił na 19 zł (za jedną przesyłkę - jedną paczkę, na jeden adres - oczywiście można połączyć kilka produktów w jedną przesyłkę, np. do jednego miasta, celem redukcji kosztów).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 01, 2016 9:27 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Szanowni zamawiający, poszły do Was maile z ostateczną tabelą z zamówieniem oraz danymi do przelewu.

Bardzo proszę o DOKŁADNE sprawdzenie swojego zamówienia oraz podanych kwot w przesłanej tabeli.
Tym dokładniejsze, że ta tabela stanowi ostateczne zamówienie, które przekażę do Cumulusa.
Jeśli wszystko będzie się zgadzać, proszę o przelew odpowiedniej kwoty.
Tytuł przelewu: "Cumulus - nick z forum" (wpisać SWÓJ nick).
Następnie proszę o uzupełnienie tabeli o adres do wysyłki, Z PODANIEM NUMERU TELEFONU dla kuriera, i odesłanie mi uzupełnionej tabeli na maila.

Wykonanie przelewu oraz odesłanie uzupełnionej o adres tabeli stanowić będzie jednocześnie ostateczne potwierdzenie przez Was swojego zamówienia, W BRZMIENIU ZAWARTYM W PRZESŁANEJ PRZEZE MNIE TABELI.

Ze względu na zamawiających, którzy potrzebują produkty jak najszybciej, bardzo proszę o sprawne działanie, w tym możliwie szybkie wykonanie przelewu. Po weekendzie, czyli 5 grudnia, chciałbym przelać całą zebraną kwotę na konto Cumulusa i przekazać im ostateczne zamówienie - całkowicie wypełnioną tabelę. Wówczas pozostanie tylko czekać na realizację zamówienia przez firmę, a nasza rola się zakończy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 02, 2016 8:52 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Lista wpłat (edytowana, w kolejności księgowania):
leppy (TG)
maniek_bb (TG)
michal68 (TG)
kniazix (NGT)
robertt (NGT)
krzysztof_KrK (TG)
Oskar (NGT)
bonkitonki (NGT)
jotpe (NGT)
cu3e (NGT)
Jacek (TG)
tjfs (NGT)
Konias (NGT)
- całość.
Dzięki za sprawne działanie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 07, 2016 2:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Cała kwota przelana na konto Cumulusa, potwierdzenie przelewu macie na mailach.
W mailu również tabela z ostatecznym zamówieniem i jego rozliczeniem.
Z mojej strony, jako koordynatora tego zakupu, to wszystko. Pod wpływem wymiany maili z kilkoma z Was próbowałem jeszcze ugrać jakieś nieco lepsze warunki, ze względu na pokaźną w naszej ocenie kwotę (choćby gratisową przesyłkę), ale nie udało mi się. Pozostaje nam czekać na realizację zamówienia przez firmę. Adresy do wysyłki zostały również przekazane w ww. tabeli.
Dziękuję Wam za udział w zamówieniu i sprawne działanie, życzę zadowolenia z zakupionych produktów - i do zobaczenia w górach! Wiwat TG i NGT!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 11, 2017 8:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Dla odnotowania - zamówienie zakończone, wszyscy uczestnicy potwierdzili otrzymanie zakupionych produktów. Dzięki i powodzenia z nowym sprzętem!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL