Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt paź 24, 2014 11:25 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
kefir napisał(a):
Oj, też byś się zdziwił. Jak trzeba się wkręcać na małej przestrzeni, albo działasz w przewieszce to masz trochę więcej do dźwigania. Albo raczej trochę dalej.... Pomijając fakt, że moja technika nie istnieje :lol:

Szczególnie na Jurze, która obfituje w takie miejsca :P

O baldach nie mówię, bo nie znam ;)

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 24, 2014 12:05 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
Ale ja nie twierdzę, że nie.
Choć nie mam 193, wiem z autopsji, że są miejsca, gdzie wyższemu trudniej. Mimo wszystko jest ich zdecydowanie mniej i dlatego cieszę się, że bliżej mi do ~180 niż ~160 :wink: Choć znam (nie ja jeden) paru "niskich gości" którzy w du**e mają swoje 160 i robią rzeczy, których ja nigdy nie zrobię :lol:

_________________
"I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego."
"Gdzieś pomiędzy początkiem drogi, a szczytem znajduje się odpowiedź na pytanie, dlaczego się wspinamy."
pionowemyśli.pl | fanpage | instagram | flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 07, 2015 11:22 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
2 tygodnie temu udało się rozpocząć sezon i zrobić kilka dróg na Kuli:
- Uśmiech sołtysa IV
- Czar PGRu IV
- Majówka IV+
- Chce byś mnie miał V (I wyciąg)

swoją drogą dziwna wycena ostatniej drogi... dla mnie była najłatwiejsza.
Skała w północnych wystawach wilgotna.

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 07, 2015 11:59 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Major napisał(a):
2 tygodnie temu udało się rozpocząć sezon i zrobić kilka dróg na Kuli:
- Uśmiech sołtysa IV
- Czar PGRu IV
- Majówka IV+
- Chce byś mnie miał V (I wyciąg)

swoją drogą dziwna wycena ostatniej drogi... dla mnie była najłatwiejsza.
Skała w północnych wystawach wilgotna.

Pozdrawiam
Tomek


Też ją robiłem, w tamtym roku na kursie i mi tam tej V, też nie było czuć. Tylko, że ja się nie znam :roll:

Czar PGRu za to miło wspominam :mrgreen:

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr kwi 29, 2015 7:53 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Łutowiec

Ule
- Nie tylko dla orłów V, OS, trudności brak :), fajna trasa dla początkujących, lub jakby ktoś chciał puścić znajomego na wędkę

Różowa ścianka
- Spragniona V+, OS, trudność to tylko jeden przechwyt przy stanowisku, ale niektórzy mają z tym problem i kombinują ;)
- Powrót Różowej Pantery V+, AF, fajna droga, niestety zabrakło w pewnym momencie pomysłu i wyszedł AF, a szkoda bo droga puszczała :)

i kilka tras VI, VI+

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 25, 2015 9:31 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tradowe łupy z weekendowego kursu ;) :

Sukiennice:

Kant Sukiennic IV+ (OS) - jednowyciągowa łatwa kursowa droga, dobra asekuracja, dość urozmaicona. Warta polecenia.
34 V (OS) - główne trudności pod przewieszką na końcu drogi, poza tym w 1/3 półka a nad nią ring. I wyciąg. Bez rewelacji.
Lewy Biederman V+ (OS) - połączyliśmy dwie drogi, rysę po lewej obok Lewego Biedermana i wyjście przez komin już właściwą drogą. Nie jest to wybitnie piękna drogą lecz brzydka też nie jest. ;)


Krzywa Turnia:

Rysa Gorayskiego V+ (OS) - trzywyciągowy 65metrowy klasyk, mnie przypadł do prowadzenia I wyciąg V+, z połogą off width rysą, czujnie i gdyby nie zaklinowany kamień to kiepsko z asekuracją w trudnościach. II wyciąg V+ na pewno bardziej psychiczny, trzeba uważać by nie przesztywnić, asekuracja w porządku, wyjście zapieraczką a pod koniec zacięcia stopami po obu stronach, ponad zacięciem jeszcze rysa (konieczny camalot nr 4), III wyciąg trawers ze stanowiska i chwilowe trudności V, wyżej odpuszcza całkowicie I-II. Ogólnie droga piękna, górski charakter, asekuracja dobra lub bardzo dobra. Polecam. :)

Przez Trawki V (OS) - dwywyciągowa (IV,V) stosunkowo łatwa droga, raczej bez historii poza wyjściem z nyży na drugim wyciągu gdzie siadały tylko małe kości.


Sokolik Mały:

Rysa Tota V (OS) - klasyk 55m, dwa wyciągi. Podchodząc pod ścianę czuć nieco górskiej grozy. Ta droga najbardziej przypadła mi do gustu mimo tego, że robiłem oby dwa wyciągi na drugiego. Pierwszy wyciąg prowadzi rysą aż pod samo stanowisko, w miejscach gdzie ciężko coś osadzić ringi (2szt). Leżące stanowisko z taśm i zaklinowanego cama. :D. II wyciąg, z początku wąskim kominkiem na grań skąd mamy dwa warianty, wprost połogimi płytami z trochę gorszą asekuracja (V) lub w prawo za III+. Oczywiście wybieramy pierwszy wariant :), który okazuje się stosunkowo prosty.


Jastrzębia Turnia :

Ostatni dzień i tzw 'sprawdziany męskości'.

Diretissima V+ (OS) -I (V+) wyciąg przypadł mi, start zacięciem, trudności trzymają od początku, kluczowe miejsce polega na tym, żeby z małej półki wejść w płytki kominek/rynnę skąd lepiej nie latać na filarek poniżej, troszkę się zdeprymowałem ale pozostało mi zdublować przelot i targać do góry. Nie było tak źle jak mogłoby się wydawać z początku. Przed stanowiskiem łatwiej lecz dość czujnie, nie ma za bardzo co osadzić a ostatni przelot daleko pod nogami. Stan w poziomej rysie, dobre miejsce. Kilka metrów w lewo dwa ringi. II (IV+) wyciąg prowadzi najpierw kominem gdzie rozpierając się nogami wychodzimy na przełączkę skąd w prawo do góry rysą gdzie nieco trudniej lecz z dobrą asekuracją, górne stanowisko dwa ringi.

Filar Osadów VI (AF) - perełka na sam koniec, typowa rysa z klinowaniem rąk i stóp, darłem lecz w kluczowym miejscu założyłem cama nr 4 w miejscu gdzie powinienem przyklinować stopę i zmuszony byłem wziąć blok. Poprawiłem przelot i pocisłem do góry gdzie już łatwiej ale nadal czujnie. Przydatne duże (niżej) i małe (wyżej) mechaniki.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So maja 30, 2015 6:26 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Wczoraj, Dolina Kobylańska, Depresja Koguta V+:
Dawno nie robiłem takiej cyfry :oops:
Pierwsza wpinka i słyszę prrrrfff... Z wózka dobiegł odgłos przypominający trochę wylęgarnie troli. Dziecko spokojne, ustalamy, że spróbuję zrobić to szybko.
3 wpinka włącza się syrena, 4 wpinka, trzeba zjeżdżać bo syrena już mocno wyje:D

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 31, 2015 9:52 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
W ciągu ostatnich dni udało się podziałać na własnej protekcji na Jurze Północnej i "padło" 17 dróg, kilka ciekawszych z nich:
- Komin Dziewicy IV+ OS
- Gorąca Ryska V OS
- Jarzębinka z zacięciem V TR (na 2)
- Rysa trzech Andrzejów - start z prawej V+/VI-? FL (próbowałem od dołu VI+ ale to już była 4 droga)
- Sedes IV FL
- Filarek Halinki na wprost V+ OS
- Rysa Ghandiego V OS
- Proste Minogi V FL
- Filar Lechfora V FL
- Małżeński Komin IV OS
- Zacięcie Dziędzielewicza V TR (na 2)
- Słoneczny trawers V+ TR (na 2)

Najbardziej techniczne wspinanie to chyba Małżeński Komin i początek Halinki startując na wprost, najbardziej dała mi w kość Rysa trzech Andrzejów może dlatego, że to już było na koniec jako 4 droga, ale byłem totalnie ściorany jak zjechałem na dół. Za to najpiękniejsza droga to chyba Jarzębinka z zacięciem i Lechfor takie górskie klimaty piękne drogi, polecam! :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 02, 2015 5:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
Vel'ky Manin :)
Pierwsza wizyta w tym rejonie :) świetna okolica. Z parkingu na skałki rzut kamieniem :D sporo sektorów. Większość dróg niestety trudna ale jest kilka kursowych zwłaszcza jedna obita 2 lata temu która bardzo wpadła mi w oko ;)

Obrazek
zdjęcie zapożyczone z http://www.climb.sk

1) Stvorkova IV (OS) - krótka droga na 2 wpinki ale bardzo fajna technicznie :)
2) Kto by to povedal IV+ (AF) - bardzo ciekawa droga. Nie mając topo tej skały byliśmy święcie przekonani, że to przynajmniej droga za V. Powyżej drugiej wpinki robi się bardzo ciekawa. Do teraz nie wiem dlaczego zrobiłem resta ;) będzie trzeba powtórzyć ;)
3) Alkina Spara (III) + Najkrajsia (V) (Flash) - przy 3 wpince trawers w lewo (do tego momentu łatwo) dalej już było ciekawie aczkolwiek najtrudniejsze miejsce zostało pode mną. Najkrajsia w mojej ocenie to mocna V ze wskazaniem na wyższą cyfrę. pozostała dwójka towarzyszy próbowała ją zrobić ale nie mogli wykombinować przejścia najtrudniejszego momentu i musieli obchodzić z prawej strony.
Na drogę nr 3 nie starczyło już czasu. Szkoda bo wygląda zachęcająco :)
W porównaniu do dróg z Jury które robiłem w zeszłym roku wyceny z Manina wydają mi się zaniżone o przynajmniej pół stopnia.

takie widoki były na Maly Manin :D
Obrazek

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 08, 2015 1:12 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
W niedzielę działaliśmy w rejonie Grupy Nad Źródełkiem w Kobylańskiej.

Jastrzębia V- (kolega OS, ja na 2) piękna droga o charakterze górskim, przejście między 2 a 3 wpinką wyceniłbym nawet na V, a może V+, natomiast nie mogliśmy zlokalizować stanowiska zjazdowego.. albo usunięte albo zarosło, według przewodnika powinno być z boku na skale, a znaleźliśmy tylko 2 ringi na koronie skały, zjeżdżaliśmy natomiast ze stanowiska przy księżycowym kominku (trzeba było przekroczyć komin i przejść na szeroką)

Na wschód od Miksera IV+ (kolega OS, ja RP) podobno mają wyciąć ringi, więc chcieliśmy ją zrobić jak jest jeszcze ubezpieczona. Ale przyznam, że po oczyszczeniu będzie bardzo ładną drogą tradową :). Obecnie IV+ to wycena chyba za bluszcza i inne chwasty i kolce które powodują trudności na drodze :P

Zacięcie weneryków IV OS ładna i łatwa droga, krótka

Komin Gosławskiego VI- (kolega AF, ja patentowałem) klasyk z 1938r :) solidna wycena i można się zdziwić na początku drogi :P nawet kolegę który robi VI.2+, zaskoczyło :)

Łże filar V+ OS, dół łatwy tak na IV, środek III, góra dla mnie V, ale bez klimatu.

Dziurki V OS, bardzo ładna droga z 1944r. polecam! :)

Zgaduj-zgadula gdzie jest Rulewski? VI.1+ patentowane na wędkę, udało się zrobić z 1 blokiem.

Ogólnie to zauważyłem, że te stare drogi mają klimat :) i podziwiam jak ktoś mógł je przejść w 38 czy 44r! szok :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 08, 2015 1:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
A nie chwaliłeś się jeszcze jak na kolanach przeszliśmy Prawą Drogę Krzyżową IV w Chochołowych :mrgreen:
Ja później wolno się rozgrzewałem do IV+ Panelik, kiedyś robiłem Kikuta który od 3 ringa biegnie tak samo i teraz poszło już sprawniej i lepiej ta droga się prezentowała w moim wykonaniu.

Na Drodze Krzyżowej najłatwiej pojechać na stercie ziemi która zalega na stopniach. Kolega Major później jeszcze zrobił szybkim OS Droge Wolnych Skojarzeń za V coś, ja sobie dnia już nie psułem bo pamiętałem jak mnie wymordowała kiedyś przy którymś kolejnym RP.

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 08, 2015 2:16 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
No prawa droga krzyżowa trochę zarośnięta :) i dużo ziemi :). Ten jeden moment przed chyba 4 ringiem dosyć syty :) trzeba zaufać tarciu :) dałbym IV+ :) reszta spoko tak na III+.

Droga Wolnych Skojarzeń to między 1, a 2 ringiem syte V+ :), chociaż mniej syte niż Owsiki V- w Kobylańskiej :P :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 09, 2015 4:44 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 2:21 pm
Posty: 40
Major napisał(a):
Dziurki V OS, bardzo ładna droga z 1944r. polecam!

Jak polecasz, to sprzedaj mi prosze patent na asekuracje w tamtym miejscu :wink: Auto na pierwszej wpince? Z przenośnej platformy na drzewie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 09, 2015 7:18 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
mrkm napisał(a):
Major napisał(a):
Dziurki V OS, bardzo ładna droga z 1944r. polecam!

Jak polecasz, to sprzedaj mi prosze patent na asekuracje w tamtym miejscu :wink: Auto na pierwszej wpince? Z przenośnej platformy na drzewie?


Niestety droga jest skonstruowana tak, że jak chcesz czuć się lepiej to możesz sobie założyć auto z drzewa :P. Ale to Ci nic nie da, ponieważ druga wpinka jest na tyle wysoko/daleko, że w przypadku odpadnięcia przy niej i tak masz glebę (tz. osoba wspinająca się :P). Po pierwszej wpince partner blisko ściany (niewygodnie, stromo) tak żeby dodać +10 do psychy wspinającemu się :P, po drugiej wpince asekurujący może zejść niżej na równiejszy teren. Ogólnie to pierwsze dwie wpinki są OK, bardziej działa psychika ze względu na nastromienie terenu pod skałą :P.

p.s. w 44r chyba nie mieli takich problemów :P :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 10, 2015 9:53 am 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 2:21 pm
Posty: 40
Major napisał(a):
p.s. w 44r chyba nie mieli takich problemów :P :)

Też tak myślę, gdyby nie to pewnie przed prowadzeniem społecznie wykopałbym podest, a tak zamiast tego muszę raczej poćwiczyć psyche :wink: Dzięki za rady!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 15, 2015 12:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
W sobotę udało się trochę powspinać w Słonecznych Skałach, w sumie wyjazd bardziej był układany pod żonę :)

Free Tibet IV OS - droga krótka, dosyć ciekawa IV, ale kijowa do wędki.
Markowa Droga VI+ - przymierzałem się ale zrezygnowałem po paru chwytach to nie był dobry dzień dla tej drogi :), ale dół wygląda ciekawie :)
Środek Lewej Turniczki III OS ciekawa droga dla początkująca, łatwa ale techniczna, mało chwytów dużo stopni :)
Domowe Przedszkole V OS - bardzo ciekawa droga :) ładna dla mnie tak na V-
Rysa Hektora IV+ OS - jakaś taka kijowa, mało intuicyjna droga :) byłem zaskoczony dołem :P jak ktoś ją robił to jestem ciekaw czy szedł bardziej rysą czy chwytami po lewej?
Rysia V- OS - ciekawa droga, ale krótka 3-4 ruchy dla mnie IV+/V-, żonie na wędkę dużo bardziej się podobała niż Rysa Hektora.
Lunatyk VI TR - tak tylko przymierzałem się przed RP i przeszedłem 2 razy na wędkę z lekkim luzem, może następnym razem poprowadzę dla mnie taka VI/VI+.

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2015 9:32 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Pamiętam to Domowe przedszkole, zdziwiły mnie niektóre klamy na V :mrgreen:

W niedzielę odwiedziłem Nielepice i bez topo siadło OS Pętla konopna IV i Tata ma sierść V. Fajny rejonik, godny polecania, aczkolwiek drogi nie przekraczają 8 metrów. Na Tata ma sierść odbiłem w górnej części chyba trochę za bardzo na lewo od przelotów, trzeba uważać na drugą wpinke bo lot może być koszący :mrgreen:

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2015 10:01 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
Major napisał(a):
Markowa Droga VI+ - przymierzałem się ale zrezygnowałem po paru chwytach to nie był dobry dzień dla tej drogi :), ale dół wygląda ciekawie :)


Paskudztwo! Właściwie to jest bald z czterema ruchami po kiepskich chwytach i stopniach na dole. Tego samego dnia zrobiłem VI.1+ i poszło mi szybciej niż ta droga :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2015 12:44 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
A które to VI.1+ puściło lepiej niż Markowa Droga? bo ja byłem trochę podłamany, że nie mam kompletnie pomysłu na tę linię :)

Kefir przymierzam się do Nielepic bo jeszcze tam nie byłem, ale coś ostatnio nie mogę się wybrać :P
Zresztą teraz kontuzja kręgosłupa spowodowała odpuszczenie jutrzejszego wyjazdu na "setkę" na Zadnim Kościelecu i raczej cały tydzień będzie bez wizyty w skałach.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda się razem wybrać na wspin? :)

Pozdro

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2015 1:49 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 6:17 am
Posty: 437
Lokalizacja: Kraków
Do VI.1+ bym Markowej Drogi nie porownywal, z tego co kojarze to tam chyba tylko na starcie sie trzeba dobrze ustawic, ale moglem cos pomieszac ;-]

pzdr

_________________
Jako pijesz, tako leziesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 16, 2015 3:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Major, wal jak w dym :mrgreen:
19,24,28,29,30.
I nie trzeba się przez trawy przedzierać!

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2015 9:52 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt kwi 18, 2014 2:21 pm
Posty: 40
Dolinka Kobylańska - Cycówka

Kocia sprawka IV+ - droga biegnąca urozmaiconymi formacjami, z wygodną półeczką przed wejściem w ciekawy jak na tą wycenę bald którego ostateczne odblokowanie daje naprawdę sporo frajdy. Gorąco polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 02, 2015 2:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Myrzębiaki IV+ na Ostatniej. Bardzo przyjemna droga, wyślizgane stopnie więc buła musi pracować :)

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 02, 2015 2:36 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Dodaj, że z jedną podpowiedzią :) więc to już nie OS :P *joke* :)
"a to dawaj z buły przez tą małą przewieszkę!"

No i skutecznie podziałało :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 12:44 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posiada ktoś topo Setki na Zadnim Kościelcu w większym rozmiarze niż 800p na dłuższym boku ?

Edit. nieaktualne.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 3:17 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Wybierasz się jutro? mam w planach z kumplem właśnie "Setkę"

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 4:15 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
No to się widzimy. :D My około 6.30 pod ścianą.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 4:19 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
My startujemy o 23 w nocy i pod ścianą chcielibyśmy być ok. 5, ale zobaczymy "w praniu". Potem Granią Kościelców i zejście szlakiem chyba że będzie zapowiadało się na burzę to pewnie wycof z Kościelcowej Przełęczy.

Idę chwile pospać i do zobaczenia jutro ;)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 4:21 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
My około 1 w nocy z Kęt więc będziecie pewnie trochę przed nami. Ma za to mamy w planach jeszcze Gnojka ale tak jak mówisz zależy na ile pogoda pozwoli. Gdzie parkujesz samochód ?

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So lip 04, 2015 7:07 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Mieliśmy w okolicach ronda albo BP, ale jak popatrzyłem sobie na mapę to tyle samo km się robi, a przewyższenie większe o 170mH, więc wystartujemy z Brzezin.
Jak coś to szukaj czarnej Skody Rapid ;) a zespół w kaskach biały Mammut - ja, zielony - kolega.

Pozdro

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 460 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL