Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 5:47 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 12:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 11:59 am
Posty: 385
Witajcie.
Czy są jakieś poranne autobusy z Zakopanego do Kir?
Chciałbym z Doliny Kościeliskiej wskoczyć na Ciemniak i stamtąd przejść całe Czerwone Wierchy i zejść Kasprowym do Kuźnic.
Jaki jest koszt takiego przejazdu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 12:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Są i PKSy i busy sprzed dworca PKS. Jeżdżą często, to bardzo popularny kierunek. Ostatni raz jechałem takim dobre 8-9 lat temu to był chyba za 2 lub 3 złote. Teraz pewnie co najmniej 5. Jednym słowem - i tak niedużo bo i odległość niewielka.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 12:16 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 11:59 am
Posty: 385
Dzięki wielkie za pomoc. Miłego dnia.

Wątek: Dojazd z i do Zakopanego - BUSY, AUTOBUS - Zakopane
viewtopic.php?f=4&t=10477


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 12:34 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So lip 07, 2012 9:22 am
Posty: 391
Krabul napisał(a):
Teraz pewnie co najmniej 5.

Spod dworca PKS do Chochołowskiej płaciłam 6 zł dwa miesiące temu, więc do Kir to rzeczywiście będzie pewnie jakieś 4-5.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 04, 2013 9:20 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2012 9:09 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Zachód Polski
Napewno 5 zł. Rok temu taka cena była.
http://www.tatry.turystyka-gorska.pl/komunikacja.htm

_________________
"Nie wystarczy zatem być raz na górze i powiedzieć, że widziałem wszystko to co ma nam ona do pokazania, bo każde kolejne wejście na jej szczyt jest zazwyczaj nowym okryciem, doznaniem, czy po prostu zdobyczą dla serca i ducha".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 12:15 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lip 03, 2013 11:59 am
Posty: 385
Da się przeżyć :-)
Ważne, że jest możliwość dostania się w tamte miejsce odpowiednio rano, bo wracał będę z Kasprowego do Kuźnic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 09, 2013 1:20 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 2:40 pm
Posty: 116
Lokalizacja: WLKP
Ewelajka88 napisał(a):
Napewno 5 zł. Rok temu taka cena była.

W tym roku jest 5 zł :) Sprawdzone parę dni temu ;)
Do Palenicy Białczańskiej 10 zł, po Zakopanem 3-3,5 zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 12:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
Witam,
Od kilku dni przeszukuję internet by dowiedzieć się o której wracają busy z Palenicy Białcząńskiej do Zakopanego. Wybrałam szlak taki że nad Morskim okiem będę dość późno i nie wiem czy uda mi się zdążyć na ostatni bus. Jeśli ktoś wie do której kursują busy proszę o informację bo może być tak że będę musiała zmienić palny a nie chcę by wyszło że nic nie zmienię i nie będę miała czym wrócić. Oraz proszę o informację do której też dorożki kursują z nad Morskiego oka do Palenicy Białczańskiej.
Dziękuję z góry:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 12:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 23, 2006 8:39 am
Posty: 5110
Lokalizacja: daleko od gór
Z busami to zależy od liczby chętnych. Kiedyś wracałem (już) ostatnim tak gdzieś ok. godziny 20:30.
gogusia359 napisał(a):
proszę o informację do której też dorożki kursują z nad Morskiego oka do Palenicy Białczańskiej
Z nad M.Oka nie kursują. A z Włosienicy też chyba niezbyt długo - może do siódmej a może i krócej?

_________________
W życiu piękne są tylko chwile. (R. Riedel)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 12:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Co rozumiesz pod pojęciem "dość późno". Bo to jest najistotniejsze...

Zapewne rozkład jazdy busów z Palenicy do Zakopanego jest do "wyśledzenia" w internecie. "Gugle" Twoim przyjacielem. W praktyce - zwłaszcza w sezonie potrafią czekać na ostatnich klientów bardzo długo - albo zwinąć się przed czasem, gdy przyjmą, że się już "nie opłaci"...
Dorożki - a raczej fasągi - nie mają "stałych" kursów. Również w zależności od oceny sytuacji wyjeżdżają na Włosienicę by - ewentualnie - złapać ostatnich schodzących...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 12:58 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
gb napisał(a):
Co rozumiesz pod pojęciem "dość późno". Bo to jest najistotniejsze...

Zapewne rozkład jazdy busów z Palenicy do Zakopanego jest do "wyśledzenia" w internecie. "Gugle" Twoim przyjacielem. W praktyce - zwłaszcza w sezonie potrafią czekać na ostatnich klientów bardzo długo - albo zwinąć się przed czasem, gdy przyjmą, że się już "nie opłaci"...
Dorożki - a raczej fasągi - nie mają "stałych" kursów. Również w zależności od oceny sytuacji wyjeżdżają na Włosienicę by - ewentualnie - złapać ostatnich schodzących...

pozdrawiam
gb 8)


No w "Guglach" szukam ale nie ma rozkładu z Palenicy Białczańskiej do Zakopanego jest tylko z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej ;/no ale mam nadzieję że wyrobię się do 20.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 1:02 pm 
Weteran

Dołączył(a): N lut 03, 2013 10:36 am
Posty: 132
Lokalizacja: Jarosław
Jutro, gdzieś tak z wieczora będę stamtąd odjeżdżał. Także mogę zabrać do cywilizacji jakby co.

_________________
what is the point of being alive if you don't at least try to do something remarkable


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 1:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
Gustav napisał(a):
Jutro, gdzieś tak z wieczora będę stamtąd odjeżdżał. Także mogę zabrać do cywilizacji jakby co.


Dzięki ale jeszcze mnie nie ma :) Wybieram się niedługo i chcę się zorientować dokładnie by na miejscu nie musieć się nad tym zastanawiać tylko zwiedzać:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 1:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Jeśli nie będzie lało, jeśli będzie to w okresie wakacji letnich - to gdy pojawisz się w okolicach Palenicy Białczańskiej "około" godziny 20 - jest szansa, że jakiś transport do Zakopanego trafisz. Zawsze pozostaje Łysa Polana. Tam jest duży parking i przystanek autobusów kursujących z Popradu. Na przykład.
W razie obsuwy czasowej - do Bukowiny (na Klin) jest niecałe 10 km...
A tam busów powinno być sporo...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 1:24 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
gb napisał(a):
Jeśli nie będzie lało, jeśli będzie to w okresie wakacji letnich - to gdy pojawisz się w okolicach Palenicy Białczańskiej "około" godziny 20 - jest szansa, że jakiś transport do Zakopanego trafisz. Zawsze pozostaje Łysa Polana. Tam jest duży parking i przystanek autobusów kursujących z Popradu. Na przykład.
W razie obsuwy czasowej - do Bukowiny (na Klin) jest niecałe 10 km...
A tam busów powinno być sporo...

pozdrawiam
gb 8)

Znalazłam coś w necie że po 21 jeszcze kursują ale chyba to nie jest prawda więc chyba skrócę sobie wycieczkę jak będzie późno albo skorzystam z twoich rad:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 2:21 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Gdzieś tu było na forum zdjęcie tabliczki z odjazdami busów. W wakacje dosyć późno odjeżdżają ~20 (chyba), ale pewności nie mam.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 3:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
gogusia359 napisał(a):
Wybrałam szlak taki że nad Morskim okiem będę dość późno i nie wiem czy uda mi się zdążyć na ostatni bus.

Lepiej sie przyznaj cos ty tam wymyśliła. Jakby nie było koników to w półtorej godzinki zejdziesz (jak będzie niedźwiedź może nawet szybciej) tylko weź jakies światło - przeciez nawet jakby nie było busa to cie ktos ze spóźnialskich zabierze.
gb napisał(a):
Zawsze pozostaje Łysa Polana

Ostatni Strama jest o 20

Tak na powaznie to żle robisz tak planując trasę żeby od razu liczyć sie z kłopotami w drodze powrotnej. Zawsze należy tak planowac zejście żeby mieć zapas czasu na nieprzewidziane wydarzenia.
Raczej pomyśl o wcześniejszym wyjściu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 6:07 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
WILCZYCA napisał(a):
gogusia359 napisał(a):
Wybrałam szlak taki że nad Morskim okiem będę dość późno i nie wiem czy uda mi się zdążyć na ostatni bus.

Lepiej sie przyznaj cos ty tam wymyśliła. Jakby nie było koników to w półtorej godzinki zejdziesz (jak będzie niedźwiedź może nawet szybciej) tylko weź jakies światło - przeciez nawet jakby nie było busa to cie ktos ze spóźnialskich zabierze.
gb napisał(a):
Zawsze pozostaje Łysa Polana

Ostatni Strama jest o 20

Tak na powaznie to żle robisz tak planując trasę żeby od razu liczyć sie z kłopotami w drodze powrotnej. Zawsze należy tak planowac zejście żeby mieć zapas czasu na nieprzewidziane wydarzenia.
Raczej pomyśl o wcześniejszym wyjściu.

Obliczylam sobie trasę i powinnam o 17-18 być nad Morskim Okiem już na 100% ale wiadomo że może się coś stać np. Burza i będę musiała chwilę odczekać i wtedy mogę nie zdążyć dlatego te pytania:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 6:21 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
gogusia359 napisał(a):
Obliczylam sobie trasę i powinnam o 17-18 być nad Morskim Okiem już na 100% ale wiadomo że może się coś stać np. Burza i będę musiała chwilę odczekać i wtedy mogę nie zdążyć dlatego te pytania:)


Sprawdź prognozę zanim wyruszysz. O ile kojarzę z innego wątku chcesz iść nad Morskie z Doliny 5 Stawów po uprzednim zejściu z Przełęczy Krzyżne. Gdyby coś było z pogodą nie tak, wtedy trzeba rozważyć wcześniejsze zejście. Ewentualnie być przygotowanym na nocleg w schronisku. Różnie bywa, przerabiałam to.

Ostatnio na moje pytanie do której kursujecie, kierowca na Palenicy odpowiedział: Do ostatniego klienta :D Ale jednak trzeba uważać. Zawsze najpóźniej byłam na dole do 19-tej.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 7:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
Cytuj:
Sprawdź prognozę zanim wyruszysz. O ile kojarzę z innego wątku chcesz iść nad Morskie z Doliny 5 Stawów po uprzednim zejściu z Przełęczy Krzyżne. Gdyby coś było z pogodą nie tak, wtedy trzeba rozważyć wcześniejsze zejście. Ewentualnie być przygotowanym na nocleg w schronisku. Różnie bywa, przerabiałam to.

Ostatnio na moje pytanie do której kursujecie, kierowca na Palenicy odpowiedział: Do ostatniego klienta :D Ale jednak trzeba uważać. Zawsze najpóźniej byłam na dole do 19-tej.


Oczywiście że sprawdzę pogodę bez tego nie wyruszę w trasę bo nie mam ochoty chodzić po górach w złą pogodę. Tak mój inny wątek był o trasach i dokładnie o tą przytoczoną trasę mi chodzi. Kiedyś z wynajętym przewodnikiem szłam tą trasą była wtedy 10 osobowa grupa. Wyruszyliśmy w tedy gdzieś o 8 rano a nad Morskim byliśmy dość wcześnie myślę że o 16 co prawda wracaliśmy dorożką ale gdzieś na obiado-kolację byliśmy już w pensjonacie czyli gdzieś około 19-20 więc wydaje mi się że przejdę tą trasę bo nie jest jakoś wyjątkowo trudna a w tedy to była tragiczna pogoda był to początek maja 2004 r jeszcze sporo śniegu leżało zła widoczność była bo padał non stop deszcz. Buty jadę niedługo kupić by było wygodnie mam mapę ze szlakami więc jak coś skrócę drogę czyli z Doliny Pięciu Stawów Polskich zamiast nad Morskie oko pójdę zielonym szlakiem z jakieś 2 godz wcześniej wtedy będę już na Palenicy Białczańskiej niż jakbym miała iść nad Morskie Oko i dopiero do Palenicy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 15, 2013 7:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
gogusia359 napisał(a):
Cytuj:
Sprawdź prognozę zanim wyruszysz. O ile kojarzę z innego wątku chcesz iść nad Morskie z Doliny 5 Stawów po uprzednim zejściu z Przełęczy Krzyżne. Gdyby coś było z pogodą nie tak, wtedy trzeba rozważyć wcześniejsze zejście. Ewentualnie być przygotowanym na nocleg w schronisku. Różnie bywa, przerabiałam to.

Ostatnio na moje pytanie do której kursujecie, kierowca na Palenicy odpowiedział: Do ostatniego klienta :D Ale jednak trzeba uważać. Zawsze najpóźniej byłam na dole do 19-tej.


Oczywiście że sprawdzę pogodę bez tego nie wyruszę w trasę bo nie mam ochoty chodzić po górach w złą pogodę. Tak mój inny wątek był o trasach i dokładnie o tą przytoczoną trasę mi chodzi. Kiedyś z wynajętym przewodnikiem szłam tą trasą była wtedy 10 osobowa grupa. Wyruszyliśmy w tedy gdzieś o 8 rano a nad Morskim byliśmy dość wcześnie myślę że o 16 co prawda wracaliśmy dorożką ale gdzieś na obiado-kolację byliśmy już w pensjonacie czyli gdzieś około 19-20 więc wydaje mi się że przejdę tą trasę bo nie jest jakoś wyjątkowo trudna a w tedy to była tragiczna pogoda był to początek maja 2004 r jeszcze sporo śniegu leżało zła widoczność była bo padał non stop deszcz. Buty jadę niedługo kupić by było wygodnie mam mapę ze szlakami więc jak coś skrócę drogę czyli z Doliny Pięciu Stawów Polskich zamiast nad Morskie oko pójdę zielonym szlakiem z jakieś 2 godz wcześniej wtedy będę już na Palenicy Białczańskiej niż jakbym miała iść nad Morskie Oko i dopiero do Palenicy.


A i zapomniałam dodać że mam teraz kwaterę blisko Kuźnic więc więc nie będę musiała nigdzie dojeżdżać i czekać na bus tylko przejdę się pieszo na szlak i wyruszę gdzieś o 6 rano więc powinno być dobrze:) ale znając moje szczęście to pogoda będzie bardzo zła i spędzę wakacje na Krupówkach :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 16, 2013 3:57 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
Wie ktoś czy na ul. Oswalda Balzera są jakieś busiki? Postój lub przejeżdżają i zatrzymują się na tej ulicy? Jak tak to w którym kierunku można stamtąd dojechać?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 16, 2013 6:00 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Droga Oswalda Balzera to trasa, którą jeżdżą busy z Zakopanego do Murzasichla dalej Małego Cichego jak również do Polany Palenicy czyli na tzw "Morskie Oko". W drugim kierunku zaś te busiki jadą do Ronda Kuźnickiego i dalej przez Zakopane do dworca skad rozjeżdżają sie busy we wszystkich kierunkachJak weżmiesz do ręki mape to są zaznaczone na niej przystanki. Skąd wyruszasz?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 17, 2013 8:21 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
WILCZYCA napisał(a):
Droga Oswalda Balzera to trasa, którą jeżdżą busy z Zakopanego do Murzasichla dalej Małego Cichego jak również do Polany Palenicy czyli na tzw "Morskie Oko". W drugim kierunku zaś te busiki jadą do Ronda Kuźnickiego i dalej przez Zakopane do dworca skad rozjeżdżają sie busy we wszystkich kierunkachJak weżmiesz do ręki mape to są zaznaczone na niej przystanki. Skąd wyruszasz?

Kwaterę mam na Oswalda Balzera i zastanawiałam się czy trzeba jechać lub iść do centrum Zakopanego by dojechać do doliny Chochołowskiej czy może jeździ tam busik w ten kierunek bo w większości kierunków będę chodzić piechotką tylko w te dalsze chciałabym podjechać czymś.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 17, 2013 5:44 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
gogusia359 napisał(a):
czy trzeba jechać lub iść do centrum Zakopanego

Z tego co wiem - trzeba. Z Ronda Kuźnickiego oczekujące tam busy jadą do Kuźnic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 8:02 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
WILCZYCA napisał(a):
gogusia359 napisał(a):
czy trzeba jechać lub iść do centrum Zakopanego

Z tego co wiem - trzeba. Z Ronda Kuźnickiego oczekujące tam busy jadą do Kuźnic.


No można jechać dwoma busami - pierwszym do dworca PKP / PKS a drugim z dworca do Chochołowskiej.
I oczywiście płacić za oba.
Z tego co pamiętam trasa Rondo Kuźnickie - dworzec - 3 zł.

Oswalda Balzera to bardzo ale to bardzo długa ulica, zależy na którym jej końcu jest kwatera.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 12:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
A wie ktoś o której najwcześniej wyruszają busy z Zakopanego najlepiej z Oswalda Balzera (początek ulicy) do Palenicy Białczańskiej. Najlepiej o 6 rano czy coś jest?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 12:26 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
gogusia359 napisał(a):
A wie ktoś o której najwcześniej wyruszają busy z Zakopanego najlepiej z Oswalda Balzera (początek ulicy) do Palenicy Białczańskiej. Najlepiej o 6 rano czy coś jest?


https://www.google.pl/search?q=busy+mor ... l:official

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 3:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
gogusia359 napisał(a):
A wie ktoś o której najwcześniej wyruszają busy z Zakopanego najlepiej z Oswalda Balzera (początek ulicy) do Palenicy Białczańskiej. Najlepiej o 6 rano czy coś jest?

Pytałam busiarzy - powiedzieli że pierwsze busy do Palenicy podstawia sie na dworcu ok 5 rano -o ktorej rusza zależy od tego kiedy zbiorą komplet. Zas o 6 jest pewniak - strama ale tylko do Łysej Polany(jedzie na Słowację)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 18, 2013 6:02 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 12, 2013 1:05 pm
Posty: 24
Dzięki za info będę miała to na uwadze:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL