Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 9:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
viking59 napisał(a):
Naprawdę życzę ci, abyś (wreszcie) jakąś ze swoich ekspedycji zakończył pełnym sukcesem



Dla mnie jest to sukces. Szczerze jakby ktoś mi powiedział 3 lata temu że bede w Pamirze teraz w Himalajach u podnóża Everestu czy innych 8tysieczników to bym po prostu wyśmiał.


Czy odpowiedzi się mijały z prawdą. Jesteś w błedzie.
Czy sprawa rozgrywa się tylko jeśli dotyczy biura?

Kolejna sprawa nie mogę wszystkich rzeczy ujawniać na forach publicznych. Sorry ale obowiązuje mnie też tajemnica. Zaczałeś zadawać idiotyczne pytania.


viking59 napisał(a):
Najgorsze, że świadomie wprowadzasz innych w błąd



Podaj przykład?

[quote="viking59"]druga to ta, że więcej ludzi dowiedziało się o „numerach” tego biura.[/quote


Obudź się. Co myślisz żę tylko to jedno biuro robi jaja ?


Tak jak napisali czekamy na Twoją relację.

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 9:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10403
Lokalizacja: miasto100mostów
KŁAMSTWO HIMALAJSKIE

Obrazek

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 9:30 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
:mrgreen:

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 18, 2013 9:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Viking59 możesz Ty szukasz dziury w całym ?

Szukałeś na jednym z forum informacji o pogodzie w rejonie w którym działałem?
Chciałeś podważyć moja relacje. Masz wszystko na zdjęciach co i jak się działo. Prawie 1200 fotek.

Mam kontakt z ekipy rosyjskiej, hiszpańskiej i austriackiej. Działaliśmy razem możesz im zadawać pytania. Dostaniesz te same odpowiedzi.

Na tym forum napisałem dużo relacji i nie było z nimi problemu. Wiec po co miałbym z tą kombinować. Wybierasz się i szukasz konkretnej informacji. Mogę Ci ślad udostępnić.,


Zdjęcie przed i po załamaniu pogody. Dzień po dniu

ObrazekObrazek

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 6:56 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
raffi79 odpuść głupiemu..
Ale żeby nie było!
OH AH EH UH i wszystkie inne takie różne! Zajebista relacyja i wyjazd! Szacuneczek :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 6:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
viking59 napisał(a):
Mazio napisał(a):
viking59 napisał(a):
Jako fotorelacja napewno najlepsza w tym roku, jednak jako relacja przydatna dla potencjalnego turysty w tym regonie to .......cieniutka, jak olowek.


A pokaż mi kogoś, kto pisze tu relacje pod kątem przydatności dla następców. Ilość informacji jakie raffi musiałby zamieścić przekroczyła by pewnie z pięć ekranów, a i tak takich co znaleźli by je przydatnymi byłoby parę osób przez parę lat. Ciekawostki, owszem - ale o szczegóły to można się w pw zapytać. Ewentualnie odpowiedzieć na konkretnie zadane pytania. To tak jakbyś chciał przyjechać do Szkocji - pomógłbym i poszukał wszelkich dostępnych informacji, ale przecież nie po to pisze się relacje. Przynajmniej mi się tak wydaje. Może dlatego, że temat gór wysokich prawie mnie nie interesuje, ale piękne widoki z gór, szczególnie jeśli był tam mimo wszystko jakiś znajomy i sympatyczny człowiek, chętnie obejrzę i ucieszę się z jego sukcesu. W końcu wszyscy znamy to uczucie spełnienia "po", o którym ostatnio wspominał kilerus.


Mazio, twoje slowa; „a i tak takich co znaleźli by je przydatnymi byłoby parę osób przez parę lat.” Naprawde tak myślisz, ze Nepal odwiedza tylko kilkadziesiąt osób z Polski , naprawdę w to wierzysz. Sponsor płaci, sponsor wymaga. Jaki to dla niego interes, aby zwykły człowiek powędrował tam bez niego (czyt. Biura)




Na koniec (Fan Klubowicze), czasami chwile pomyślcie (bo to nie kosztuje), czy pisząc swoje głupoty , czytacie je później?



eee, mnie to chyba można zupełnie wykluczyć z Fan Klubu Himalaistów. A co do Twojego rozwinięcia - co mnie to obchodzi ile osób z Polski odwiedza - ja jedynie napisałem czym dla mnie jest relacja na TG. Opisem przeżyć, źródłem obrazów, przekazem emocji. Im bardziej kogoś lubię tym lepiej je czuję, lub im większy ma dar przekazywania. Szczegóły techniczne i detale najczęściej mnie nudzą. Jeśli kiedyś będę szukał takiego info o Himalajach wyślę pw na adres viking59. Podejrzewam jednak, że to nigdy nie nastąpi.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 8:55 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Piękna sprawa, widzę że każdego roku oprócz tradycyjnej działalności w górach, dokładasz do pieca raz, a porządnie Matt, Pik i teraz Himalaje. Gratulacje i czekam na Raffi Expedition 2014 :mrgreen:

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 10:52 am 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
uysy napisał(a):
raffi79 odpuść głupiemu..



Tylko wmawia rzeczy które są nie prawdziwe.
Posprawdzałem na kilku forach.

keff79 napisał(a):
Gratulacje



Dzięki :)
Mazio napisał(a):
Podejrzewam jednak, że to nigdy nie nastąpi.


:mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 11:01 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
viking59 napisał(a):
Odniose się do krytyki batnika i Kilerusa
Czemu w swoich pierwszych postach w tym temacie nie krytykowaliście mojego wpisu? Dopiero później nabraliście odwagi, aczkolwiek od dawna piszecie bzdury (na tym forum) jak mało który, gratki za super zajęcia .


Bo po:
1. Nie jestem fanem Raffiego...
2. Jak widzisz, rzadko zaglądam w takie tematy, bo mnie interesują głównie Tatry.
3. Szala się przebrała.

Ale jedno jest pewne, masz chłopie problemy z kontaktami międzyludzkimi, albo w sieci taki z ciebie gieroj. Permen nie działa?

Tutaj relacja Maćka:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=8297
Nie podał głębokości odbytu świstaka, a mimo to słowo "cienka" mi tu nie pasuje. Tylko na to próbuję ci zwrócić uwagę, ale spoko mistrzu Misiu Klisiu też publikuje.


Ostatnio edytowano Śr cze 19, 2013 2:29 pm przez kilerus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 11:38 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
keff79 napisał(a):
uysy napisał(a):
raffi79 odpuść głupiemu..

Tylko wmawia rzeczy które są nie prawdziwe.
Posprawdzałem na kilku forach.

Wiem, na outdoorze dostał Bana nie tyle za obrażanie ludzi (w tym zmarłych....). Ale za to, że pierdo...lił takie głupoty i wprowadzał ludzi w błąd, na temat asekuracji, sprzętu, poruszania się po lodowcu i ogólnego zachowania bezpieczeństwa w górach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 20, 2013 5:09 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
viking59 napisał(a):
Zombi :
Piszesz:Raffi niczego nikomu nie jest winien, możemy się więc tylko cieszyć, że zechciał podzielić się z ogółem swoją świetną przygodą,

Masz w100% rację , jednakże sam w swoim poście napisał aby zadawać pytania.
Tak czy nie? , dziękuję.
Nie wiem, za co i komu dziękujesz, ale może wyjaśnisz, gdzie we fragmencie swego postu, do którego większość się odnosiła, stawiasz pytanie:
viking59 napisał(a):
Jeszcze raz gratki za zajebiszcze foty, ale info praktycznego prawie zero. Jako fotorelacja napewno najlepsza w tym roku, jednak jako relacja przydatna dla potencjalnego turysty w tym regonie to .......cieniutka, jak olowek.

Ja tu, i nie tylko ja, żadnego pytania nie widzę, tylko ocenę, do której miałeś oczywiście prawo, tak jak inni mieli prawo, w tym i ja (co wyjaśniłem Ci w swoim wcześniejszym poście, który cytujesz), uznać ja za głupią. Uważałem i wciąż uważam, że czepianie się tego, że w relacji brakuje jakiś szczegółów jest dziwaczne. Każdy relacjonuje na swój sposób, pisząc o tym, co uważa samemu za ciekawe. Nikt nikomu nie jest tu winien szczegółowych informacji. Nie ma jednego szablonu poprawnej relacji z wycieczki/przygody górskiej. Można pisać jak ty np. o Konigsjodlerze - szczegółowo i wyczerpująco, można też mniej faktograficznie a bardziej impresyjnie lub ekspresyjnie - de gustibus non disputandum est. To, że nie podoba Ci się ani relacja, ani górskie osiągnięcie Raffiego - OK, masz do tego prawo, jak każdy, ale zarzut - a nie pytanie! - jaki stawiasz o brak informacji, byłby tylko wtedy zasadny, gdyby Raffi sam by sobie taki cel postawił lub gdyby tu obowiązywały takie zasady pisania relacji. Ani jednak pierwsze, ani drugie nie mam tu miejsca. Jak Ci się wyprawa nie podoba, napisz to prosto, wyjaśnij dlaczego, a nie pisz o relacji cienkiej jak ołówek.

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 22, 2013 12:57 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 12:29 pm
Posty: 540
Lokalizacja: Poznań
Gratulacje Rafii bo jeszcze nie miałem wcześniej okazji. Jakoś mało miałem czasu ostatnio żeby udzielać się na forum i odrabiam zaległości dopiero ;) Rewelacyjny wyjazd i tylko trochę żal, że pogoda do końca nie dopisała. Zakładam, że jeszcze zechcesz wrócić w Himalaje żeby pokusić się o coś wyższego?

Nigdy nie byłem w Himalajach, ale koszta o których piszesz też wydają mi się trochę zawyżone. Nie wiem po ile były bilety lotnicze, ale patrzę na stronę nepalskiej agencji Monte Rosa i widzę tam taki cennik

Cost

Itinerary A = Per Person USD 3000 (Island Peak 6089m with Ama Dablam 6812m.)
Itinerary B = Per Person USD 2500 (only Ama Dablam 6812m)

Na stronie agencji szczegółowa rozpiska całej wyprawy

http://www.monterosa-nepal.com/nepal-expedition/ama-dabalam-expedition.html

_________________
Pain is temporary, glory is forever


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 23, 2013 11:27 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 9:36 pm
Posty: 600
Lokalizacja: Rybnik
viking59 napisał(a):
Marchew, twoich postów nie czytam , bo te które miałem okazje przeczytać utwierdziły mnie w przekonaniu, że przybywa na tym forum kolejnych himalajskich i alpejskich teoretyków ...,ups. zawitałeś w dolomity (Punta Penia padła, czyli rekord wysokości w dolomitach zaliczyłeś) to teraz faktycznie masz prawo robić tu za eksperta od ferrat hihihihhi , a tak nawiasem, jak już podajesz publicznie ceny kolejek górskich, to podaj prawidłowo, lub podaj źródło. zapomniałbym Przypomnial mi się twój post jak to sam siebie nazwałeś odnośnie tatrzańskiej topografii czy to był wyraz *h**j. Swego czasu uważałem cię za rzetelnego gościa od stron Kaukazu, Lenina, ale w innych tematach to cienki jesteś ups. Po Tatrach trochę śmigasz (jak nie pomylisz topografii) to w tej materii się wypowiadaj, bo dobrze kiedyś pisałeś, w tym naprawdę byłeś dobry, Ale Himalaje (teoretyku) sobie odpuść,(nie zakazuje uczęszczania na wykłady himalaistów jak i czytaj nadal fachowe pisma, ale sam nie zabieraj głosu, bo przekazujesz tylko wiedzę innych, którzy mówią (piszą) to co chcą napisać ew. mają zgodę swojego sponsora.


Nie ma co komentować tego bełkotu.
Spadaj na drzewo.

_________________
http://www.flickr.com/photos/marchew/sets


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 25, 2013 7:03 am 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
snail napisał(a):
Gratulacje Rafii bo jeszcze nie miałem wcześniej okazji.



Dzięki :)


snail napisał(a):
Nigdy nie byłem w Himalajach, ale koszta o których piszesz też wydają mi się trochę zawyżone. Nie wiem po ile były bilety lotnicze, ale patrzę na stronę nepalskiej agencji Monte Rosa i widzę tam taki cennik



Zgadza się wszystko. Tylko ja podałem całkowity koszt.
3000$ + przelot 3500zł + woda butelkowa która nie jest wliczona tak jak pisałem na dole 15rupi to góry prawie 400rupi 1$-85rupi dziennie trzeba było pić 3-4 litry + swoje wydatki

marchew napisał(a):
Nie ma co komentować tego bełkotu.
Spadaj na drzewo.



Hhhe...przejrzałem kilka forum użytkownika Viking59. Pozostawie to bez komentarza.

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 27, 2013 4:01 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sie 15, 2009 6:24 pm
Posty: 9
Lokalizacja: SRC
Rafał, wielkie graty za wyprawę. Sorki, że tak późno, ale dopiero teraz miałem czas przeczytać relację.
Ogromny szacun za właściwe zachowanie w górach.

Relacja lux. Zdjęcia cudowne, mozna oglądać i oglądać i ciągle mało.
Góry pokazały, że to one ostatecznie rozdają karty i niestety czasem trzeba zawrócić
Na szczęście poczekają i można próbować ponownie z większym bagażem doświadczeń :)

Nie przejmuj się słowami krytyki nt. relacji, nie warto.
Po pierwsze to nie raport.
Poza tym to dobrowolna relacja, a o szczegóły zawsze można dopytać, jeśli ktoś potrzebuje.
Do takich spraw nie da się brać wiedzy tylko z forum.
Jeśli ktoś już jest zdecydowany na taką wyprawę to warto nawet spotkać się z tymi co już byli na podobnej.

Pytania, owszem, ludzka rzecz.
Jednak krytyka i seria chamskich wypowiedzi, którą rozwinął tutaj viking59 to już specyfika jego osoby.

Jeśli o mnie chodzi to chodzę po górach od kilkunastu lat. Progów tak wysokich jak Ty czy viking59 nie osiągnąłem i może nigdy nie pojadę w Himalaje.
Jednak, żeby poznać człowieka nie trzeba iść w tak wysokie góry. Wystarczą Tatry, a w sumie nawet Gorce.

Tak się składa, ze "król jest nagi", bo "poznałem" forumowego vikinga w realu na szlaku i wiem co to za charakterek.
Nie tylko ja miałem tę "wyjątkowa okazję". Nie raz i nie tylko ja.

Lans i zamieszanie na wszelkich możliwych forach, żeby nałapać naiwnych żółtodziobów.
Tak to jest, jak komuś wydaje się, że zjadł wszystkie rozumy, a w zasadzie jest tylko zakompleksionym, egoistycznym nieomylnym narcyzem.
Ogromna wiedza dotycząca Dolomitów i via ferrat, ale po WSPÓLNYCH-PARTNERSKICH wyprawach błyszczy jak to umożliwił wszystkim spełnić największe marzenia, a w rzeczywistości dla niego zawsze najważniejszy jest interes prywatny. Od początku dąży do własnego celu, naginąjąc fakty, a nawet prognozy.

Rafał, nie dyskutuj z nim, nie ma sensu.
Najpierw zrobi wszystko, żeby sprowadzić Cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem.

A propos doświadczenia to viking mógłby chodzić do ciebie na lekcje więc głowa do góry 8)

Jak chcesz go uszczęśliwić to napisz co i jak zrobić, żeby było najtaniej, bo to jest dla niego najważniejsze.
Nawet jedzenie nie jest istotne ponieważ zawsze można wysępić od innych, a kanapki przywiezie do domu.
Napisz WSZYSTKO, żeby przypadkiem nie musiał do Ciebie dzwonić, bo to już generuje koszty i wyprawa może stać się nieopłacalna.

Nie będę pisał więcej o "znanym krytyku", bo nie mam zamiaru kontynuować rzucania gnojem w jego stylu.
Nie wypada tego robić z szacunku dla Autora relacji.

Nie pisz do mnie vikingu. Nie prowokuj mnie. Nie mam zamiaru rzucać obelgami na forum.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania nt. wszech wiedzącego vikinga to mogę odpowiedzieć na priv.
Udzielę wszelkich i wyczerpujących odpowiedzi z przykładami. Sporo tego.

Po ostatnim wyjeździe zastanawiamy się nad wysłaniem poważnego ostrzeżenia na wszystkie fora o tematyce górskiej, żeby nie było za późno zanim ktoś poważnie ucierpi.
W sumie to nawet ci to obiecałem vikingu.




Pytania do vikinga:
1. Dlaczego nie piszesz w swoich relacjach, jak zostawiasz partnerów w górach?
2. Dlaczego dla ciebie "miałem go w zasięgu wzroku" oznacza punkt na horyzoncie?
3. Dlaczego nie napisałeś, z jakich ("oszczędnościowych") powodów nie osiągnąłeś celu w Himalajach?
4. Dlaczego nie przyznajesz w relacjach w jakich to "dobrych i pokojowych" stosunkach z partnerami wróciłeś z dotychczasowych wypraw.
5. Dlaczego skasowałeś treść relacji jak to spełniałeś marzenia dziewczyn na Mnichu, gdy forumowicze wytknęli ci błędy.
6. Znana sieć sklepów będzie organizowała zbiorową wyprawę w Himalaje w promocyjnej cenie 2999zł+wiza. Szukają kierowników grup. Dla kierowników zniżka, zero opłaty śmieciowej i skarpetki gratis. Piszesz się?

Na pytania odpowiedz sobie sam przed własnym sumieniem.

Nie mam zamiaru zbijać twoich argumentów ponieważ ty potrafisz podważać nawet treści przewodników autorstwa Pana Tkaczyka.

_________________
http://www.mtbraciborz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 27, 2013 7:25 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 04, 2009 5:33 pm
Posty: 1009
Lokalizacja: Bielsko-Biała
viking59 napisał(a):
Taka jesteś pewna , że prof. Miodek miałby problemy,
:shock: :shock: :shock: :shock:

Tak, jestem pewna iż prof. Miodek miałaby problemy w doborze słów w opisie twojej ( tak, z małej litery bo nie zasługujesz na dużą ) prostej osobowości.

Wymyślcie może jakieś badania okresowe dla forumowiczów ( normalny - nienormalny ).Nie musi być skomplikowany , viking i tak go nie przejdzie. Przecież tak być nie może ........

_________________
https://plus.google.com/105991526101585050980


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 27, 2013 7:55 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
chicken77 napisał(a):
Rafał, wielkie graty za wyprawę. Sorki, że tak późno, ale dopiero teraz miałem czas przeczytać relację.
Ogromny szacun za właściwe zachowanie w górach.

Relacja lux. Zdjęcia cudowne, mozna oglądać i oglądać i ciągle mało.
Góry pokazały, że to one ostatecznie rozdają karty i niestety czasem trzeba zawrócić
Na szczęście poczekają i można próbować ponownie z większym bagażem doświadczeń :)

Nie przejmuj się słowami krytyki nt. relacji, nie warto.
Po pierwsze to nie raport.
Poza tym to dobrowolna relacja, a o szczegóły zawsze można dopytać, jeśli ktoś potrzebuje.
Do takich spraw nie da się brać wiedzy tylko z forum.
Jeśli ktoś już jest zdecydowany na taką wyprawę to warto nawet spotkać się z tymi co już byli na podobnej.

Pytania, owszem, ludzka rzecz.
Jednak krytyka i seria chamskich wypowiedzi, którą rozwinął tutaj viking59 to już specyfika jego osoby.

Jeśli o mnie chodzi to chodzę po górach od kilkunastu lat. Progów tak wysokich jak Ty czy viking59 nie osiągnąłem i może nigdy nie pojadę w Himalaje.
Jednak, żeby poznać człowieka nie trzeba iść w tak wysokie góry. Wystarczą Tatry, a w sumie nawet Gorce.

Tak się składa, ze "król jest nagi", bo "poznałem" forumowego vikinga w realu na szlaku i wiem co to za charakterek.
Nie tylko ja miałem tę "wyjątkowa okazję". Nie raz i nie tylko ja.

Lans i zamieszanie na wszelkich możliwych forach, żeby nałapać naiwnych żółtodziobów.
Tak to jest, jak komuś wydaje się, że zjadł wszystkie rozumy, a w zasadzie jest tylko zakompleksionym, egoistycznym nieomylnym narcyzem.
Ogromna wiedza dotycząca Dolomitów i via ferrat, ale po WSPÓLNYCH-PARTNERSKICH wyprawach błyszczy jak to umożliwił wszystkim spełnić największe marzenia, a w rzeczywistości dla niego zawsze najważniejszy jest interes prywatny. Od początku dąży do własnego celu, naginąjąc fakty, a nawet prognozy.

Rafał, nie dyskutuj z nim, nie ma sensu.
Najpierw zrobi wszystko, żeby sprowadzić Cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem.

A propos doświadczenia to viking mógłby chodzić do ciebie na lekcje więc głowa do góry 8)

Jak chcesz go uszczęśliwić to napisz co i jak zrobić, żeby było najtaniej, bo to jest dla niego najważniejsze.
Nawet jedzenie nie jest istotne ponieważ zawsze można wysępić od innych, a kanapki przywiezie do domu.
Napisz WSZYSTKO, żeby przypadkiem nie musiał do Ciebie dzwonić, bo to już generuje koszty i wyprawa może stać się nieopłacalna.

Nie będę pisał więcej o "znanym krytyku", bo nie mam zamiaru kontynuować rzucania gnojem w jego stylu.
Nie wypada tego robić z szacunku dla Autora relacji.

Nie pisz do mnie vikingu. Nie prowokuj mnie. Nie mam zamiaru rzucać obelgami na forum.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania nt. wszech wiedzącego vikinga to mogę odpowiedzieć na priv.
Udzielę wszelkich i wyczerpujących odpowiedzi z przykładami. Sporo tego.

Po ostatnim wyjeździe zastanawiamy się nad wysłaniem poważnego ostrzeżenia na wszystkie fora o tematyce górskiej, żeby nie było za późno zanim ktoś poważnie ucierpi.
W sumie to nawet ci to obiecałem vikingu.




Pytania do vikinga:
1. Dlaczego nie piszesz w swoich relacjach, jak zostawiasz partnerów w górach?
2. Dlaczego dla ciebie "miałem go w zasięgu wzroku" oznacza punkt na horyzoncie?
3. Dlaczego nie napisałeś, z jakich ("oszczędnościowych") powodów nie osiągnąłeś celu w Himalajach?
4. Dlaczego nie przyznajesz w relacjach w jakich to "dobrych i pokojowych" stosunkach z partnerami wróciłeś z dotychczasowych wypraw.
5. Dlaczego skasowałeś treść relacji jak to spełniałeś marzenia dziewczyn na Mnichu, gdy forumowicze wytknęli ci błędy.
6. Znana sieć sklepów będzie organizowała zbiorową wyprawę w Himalaje w promocyjnej cenie 2999zł+wiza. Szukają kierowników grup. Dla kierowników zniżka, zero opłaty śmieciowej i skarpetki gratis. Piszesz się?

Na pytania odpowiedz sobie sam przed własnym sumieniem.

Nie mam zamiaru zbijać twoich argumentów ponieważ ty potrafisz podważać nawet treści przewodników autorstwa Pana Tkaczyka.


No, widzę że nie tylko mi podpadł.

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 28, 2013 7:48 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
viking59 napisał(a):
Znajomy napisał do mnie


Te, viking, jak tak czytam twe wypowiedzi na różnych forach ( w tym na tym, na którym robisz za Góró Górskiego ) to dochodzę do wniosku, że ORMO jest wieczne. Sami z siebie ci donoszą czy tych typków ( pozdrów Pandę ) opłacasz ?

P.s. Rafii - po przeczytaniu Twej opowieści łzy wzruszenia napłyneły mi do oczu - na wspomnienie powitania Dona na Okęciu. Pierwsza wiśnia ( zamaskowana ) poszła na hali lotniska. Ciebie też tak witano ? :D

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 28, 2013 8:51 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 12:29 pm
Posty: 540
Lokalizacja: Poznań
Gdyby ktoś planował wybrać się na jesieni na Ama Dablam to można próbować dołączyć się do wyjazdu organizowanego przez KW Warszawa tym bardziej, że przy większej ilości osób cena wychodzi bardzo atrakcyjnie (poniżej 7000 pln, bez wydatków własnych)

http://kw.warszawa.pl/forum/ama_dablam#p53753

_________________
Pain is temporary, glory is forever


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 28, 2013 4:00 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 12, 2009 11:21 am
Posty: 238
Lokalizacja: Katowice
snail napisał(a):
Gdyby ktoś planował wybrać się na jesieni na Ama Dablam to można próbować dołączyć się do wyjazdu organizowanego przez KW Warszawa tym bardziej, że przy większej ilości osób cena wychodzi bardzo atrakcyjnie (poniżej 7000 pln, bez wydatków własnych)

dzięki to naprawdę rewelacyna wiadomość :D
20 Polaków stanie na Ama Dablam i to za niecałe 7 kPLN
z niecierpliwością oczekuję Twojej relacji z tej wycieczki

_________________
pozdrawiam Jan
http://www.kochamnarty.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 29, 2013 8:07 am 
Nowy

Dołączył(a): N maja 15, 2011 3:30 pm
Posty: 5
Lokalizacja: katowice
piękna wycieczka, przyjemnie się to czytało i oglądało.
zdjęcia trochę kiepskie, ale co tam, w tak pieknych okolicznościach nawet średnie zdjęcie jest super :)

świetna wyprawa i relacja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 9:45 am 
Nowy

Dołączył(a): So sie 15, 2009 6:24 pm
Posty: 9
Lokalizacja: SRC
chicken77 napisał(a):
Rafał, wielkie graty za wyprawę. Sorki, że tak późno, ale dopiero teraz miałem czas przeczytać relację.
Ogromny szacun za właściwe zachowanie w górach.

Relacja lux. Zdjęcia cudowne, mozna oglądać i oglądać i ciągle mało.
Góry pokazały, że to one ostatecznie rozdają karty i niestety czasem trzeba zawrócić
Na szczęście poczekają i można próbować ponownie z większym bagażem doświadczeń :)

Nie przejmuj się słowami krytyki nt. relacji, nie warto.
Po pierwsze to nie raport.
Poza tym to dobrowolna relacja, a o szczegóły zawsze można dopytać, jeśli ktoś potrzebuje.
Do takich spraw nie da się brać wiedzy tylko z forum.
Jeśli ktoś już jest zdecydowany na taką wyprawę to warto nawet spotkać się z tymi co już byli na podobnej.

Pytania, owszem, ludzka rzecz.
Jednak krytyka i seria chamskich wypowiedzi, którą rozwinął tutaj viking59 to już specyfika jego osoby.

Jeśli o mnie chodzi to chodzę po górach od kilkunastu lat. Progów tak wysokich jak Ty czy viking59 nie osiągnąłem i może nigdy nie pojadę w Himalaje.
Jednak, żeby poznać człowieka nie trzeba iść w tak wysokie góry. Wystarczą Tatry, a w sumie nawet Gorce.

Tak się składa, ze "król jest nagi", bo "poznałem" forumowego vikinga w realu na szlaku i wiem co to za charakterek.
Nie tylko ja miałem tę "wyjątkowa okazję". Nie raz i nie tylko ja.

Lans i zamieszanie na wszelkich możliwych forach, żeby nałapać naiwnych żółtodziobów.
Tak to jest, jak komuś wydaje się, że zjadł wszystkie rozumy, a w zasadzie jest tylko zakompleksionym, egoistycznym nieomylnym narcyzem.
Ogromna wiedza dotycząca Dolomitów i via ferrat, ale po WSPÓLNYCH-PARTNERSKICH wyprawach błyszczy jak to umożliwił wszystkim spełnić największe marzenia, a w rzeczywistości dla niego zawsze najważniejszy jest interes prywatny. Od początku dąży do własnego celu, naginąjąc fakty, a nawet prognozy.

Rafał, nie dyskutuj z nim, nie ma sensu.
Najpierw zrobi wszystko, żeby sprowadzić Cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem.

A propos doświadczenia to viking mógłby chodzić do ciebie na lekcje więc głowa do góry 8)

Jak chcesz go uszczęśliwić to napisz co i jak zrobić, żeby było najtaniej, bo to jest dla niego najważniejsze.
Nawet jedzenie nie jest istotne ponieważ zawsze można wysępić od innych, a kanapki przywiezie do domu.
Napisz WSZYSTKO, żeby przypadkiem nie musiał do Ciebie dzwonić, bo to już generuje koszty i wyprawa może stać się nieopłacalna.

Nie będę pisał więcej o "znanym krytyku", bo nie mam zamiaru kontynuować rzucania gnojem w jego stylu.
Nie wypada tego robić z szacunku dla Autora relacji.

Nie pisz do mnie vikingu. Nie prowokuj mnie. Nie mam zamiaru rzucać obelgami na forum.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania nt. wszech wiedzącego vikinga to mogę odpowiedzieć na priv.
Udzielę wszelkich i wyczerpujących odpowiedzi z przykładami. Sporo tego.

Po ostatnim wyjeździe zastanawiamy się nad wysłaniem poważnego ostrzeżenia na wszystkie fora o tematyce górskiej, żeby nie było za późno zanim ktoś poważnie ucierpi.
W sumie to nawet ci to obiecałem vikingu.




Pytania do vikinga:
1. Dlaczego nie piszesz w swoich relacjach, jak zostawiasz partnerów w górach?
2. Dlaczego dla ciebie "miałem go w zasięgu wzroku" oznacza punkt na horyzoncie?
3. Dlaczego nie napisałeś, z jakich ("oszczędnościowych") powodów nie osiągnąłeś celu w Himalajach?
4. Dlaczego nie przyznajesz w relacjach w jakich to "dobrych i pokojowych" stosunkach z partnerami wróciłeś z dotychczasowych wypraw.
5. Dlaczego skasowałeś treść relacji jak to spełniałeś marzenia dziewczyn na Mnichu, gdy forumowicze wytknęli ci błędy.
6. Znana sieć sklepów będzie organizowała zbiorową wyprawę w Himalaje w promocyjnej cenie 2999zł+wiza. Szukają kierowników grup. Dla kierowników zniżka, zero opłaty śmieciowej i skarpetki gratis. Piszesz się?

Na pytania odpowiedz sobie sam przed własnym sumieniem.

Nie mam zamiaru zbijać twoich argumentów ponieważ ty potrafisz podważać nawet treści przewodników autorstwa Pana Tkaczyka.




Z uwagi na zainteresowanie forumowiczów powyższą treścią i chwilowy brak czasu odpowiem wszystkim na priv po niedzieli.
Pozdrawiam

_________________
http://www.mtbraciborz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 1:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 23, 2013 1:16 pm
Posty: 1
chichen,

Skoro masz tak wiele uwag do niego, tzn, że na wszystkich opisanych wypadach z nim byłeś?

Narzuca się pytanie, po licho z nim chodziłeś?
Po pierwszym wspólnym nieudanym wypadzie, kto cię zmusił aby z nim jechać
na kolejne wypady? Szczerze , zwisa co masz do niego.
Na razie potrafisz krytykować, możesz napisać czy kiedykolwiek byłeś:
na Mnichu, w Himalajach, w dolomitach? bo tak łatwo wychodzi ci krytyka.
z twojej wypowiedzi, wynika, ze posiłkujesz się tylko wiedzą ogólną.

Musiał ci niezle wejść za skórę

Przejrzałem jego ostatnie posty i widzę, że zwrócil uwagę Kwarci o błędnej nazwie szczytu,
ale nie dostrzegłem, aby ona się obraziła.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 1:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Normalnie telenowela. :mrgreen:

Dobrze, ze są takie tematy, dzięki temu ludzie się rejestrują, zaczynają pisać posty, przeglądają stare posty... dostają schizofrenii...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 3:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Wielbiciel... Ten co jedną ręką przeszukuje forum w poszukiwaniu postów vikinga, a drugą o nim myśli...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 3:31 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 12:08 am
Posty: 640
Lokalizacja: 110 km
Raffi79 konkretna wyprawa i piękne zdjęcia (nocne mają moc) :mrgreen:

_________________
http://wokolkominainietylko.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 30, 2013 7:55 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 12:29 pm
Posty: 540
Lokalizacja: Poznań
jabol napisał(a):
snail napisał(a):
Gdyby ktoś planował wybrać się na jesieni na Ama Dablam to można próbować dołączyć się do wyjazdu organizowanego przez KW Warszawa tym bardziej, że przy większej ilości osób cena wychodzi bardzo atrakcyjnie (poniżej 7000 pln, bez wydatków własnych)

dzięki to naprawdę rewelacyna wiadomość :D
20 Polaków stanie na Ama Dablam i to za niecałe 7 kPLN
z niecierpliwością oczekuję Twojej relacji z tej wycieczki


Tak dla jasności ja się tam nie wybieram ;) Mam nieco inne plany na ten sezon :)

_________________
Pain is temporary, glory is forever


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 02, 2013 4:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): N cze 16, 2013 6:13 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Tychy
raffi79. - jestem pod wrażeniem. Czytając tą relację ogarnia mnie zazdrość turystyczna. Jesteś górskim ,,wymiataczem", zaś oglądając Twoje zdjęcia, nieomal spadłem z fotela :wink: Powodzenia w realizacji kolejnych planów górskich.

Ps. vikingu - jesteś gwiazdą mego nieba. Mysłowickiego również.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 02, 2013 7:09 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sie 15, 2009 6:24 pm
Posty: 9
Lokalizacja: SRC
Janusz02 napisał(a):
chichen,

Skoro masz tak wiele uwag do niego, tzn, że na wszystkich opisanych wypadach z nim byłeś?

Narzuca się pytanie, po licho z nim chodziłeś?
Po pierwszym wspólnym nieudanym wypadzie, kto cię zmusił aby z nim jechać
na kolejne wypady? Szczerze , zwisa co masz do niego.
Na razie potrafisz krytykować, możesz napisać czy kiedykolwiek byłeś:
na Mnichu, w Himalajach, w dolomitach? bo tak łatwo wychodzi ci krytyka.
z twojej wypowiedzi, wynika, ze posiłkujesz się tylko wiedzą ogólną.

Musiał ci niezle wejść za skórę

Przejrzałem jego ostatnie posty i widzę, że zwrócil uwagę Kwarci o błędnej nazwie szczytu,
ale nie dostrzegłem, aby ona się obraziła.



nie ma to jak założyć nowe konto i próbować ratować du*sko...
lansik i reklama na spadku panie janusz=viking

_________________
http://www.mtbraciborz.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 10:30 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Dzięki :)

Z forum KW Warszawa
Cena na osobę

Pakiet od Rejandry + lot z Polski do Katmandu + lot do Lukli:
Cena na głowę ( Island Peak, BC Everest, Ama Dablam )

8530zl (przy 7 osobach)
7860 zl (przy 20 osobach)
7412.5 zl (przy 14 osobach)


Licze ze bilet do Katmandu bedzie kosztowal 3500zl. Przypuszczam jednak ze da sie znalesc bilety ponizej 3000zl. Ponadto w tych wyliczeniach zawarta jest tez oplata za smieci ktora zostanie zwrocona. Ceny bez oplaty za smieci maja sie nastepujaco:


7468 zl (7 osob)
7116,5 zl (20 osob)
6882.15 zl (14 osob)


Najoptymalniej jest pojechac w 14 osob. Wowczas mamy jednego lacznikowego


14 osób na Ama Dablam to jest bardzo dużo.
Cena dość ciekawa ale napewno nie zamkną się tą kwotą. Ja też miałem założony górną granicę 12tyś zł
Muszą nocować w logach + jedzenie nie zabiorą z Polski jedzenia na 30 dni. Musza na miejscu dokupić + woda inne bzdury .


Co do Vikinga to już nie musze się wypowiadać. Człowiek nie ma bladego pojęcia o turystyce wysokogóskiej

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL