Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:03 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:39 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Niestety, tak jak Konrad był nękany - tak będzie. Nikt i nic tego nie zmieni, bo to jest wkomponowane w prowadzenie działalności w necie. Choćbyśmy tu debatowali ruski rok - tego nie zmienimy. Ale mogę Was uspokoić, że do więzienia nie trafi Konrad a osoba która złamała prawo, a prowadzenie forum i nawet błędy w administrowaniu nim to nie przestępstwo (choć nawet wielu przedstawicielom prawa sie tak wydaje).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Ali7 napisał(a):
Tak jakoś mało mnie interesuje, czy wierzysz, nie czuję też potrzeby udowadniania :)


A ja cię wcale o to nie proszę.
Nie trafiają do mnie po prostu argumenty typu, że to "tylko forum", "świat wirtualny" itp. Przecież taki chill out też jest ważny. No chyba że ktoś najlepiej relaksuje się w pracy, w takim razie mogę tylko smętnie pozazdrościć, bo jakkolwiek poniekąd się w swojej realizuję, to za darmo bym tam nie chodziła, a na forum owszem czas spędzam za free i jeszcze płacę za prąd :P

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 7:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Vespa napisał(a):
Ali7 napisał(a):
Tak jakoś mało mnie interesuje, czy wierzysz, nie czuję też potrzeby udowadniania :)


A ja cię wcale o to nie proszę.
Nie trafiają do mnie po prostu argumenty typu, że to "tylko forum", "świat wirtualny" itp. Przecież taki chill out też jest ważny. No chyba że ktoś najlepiej relaksuje się w pracy, w takim razie mogę tylko smętnie pozazdrościć, bo jakkolwiek poniekąd się w swojej realizuję, to za darmo bym tam nie chodziła, a na forum owszem czas spędzam za free i jeszcze płacę za prąd :P


Ja tam się najlepiej relaksuję w górach :)

Forum i ogólnie Internet też są w pewnym stopniu ważne, ale tylko jako środek kontaktu i komunikacji z innymi ludźmi, bo najważniejsi są ludzie.

Wiem, że dla Was znaczy pewnie więcej niż dla nas w Polsce, bo ja mam co tydzień możliwość wyjazdu w góry, z różnymi grupami ludzi, w różny sposób poznanymi.

Niemniej, mimo częstotliwości moich wpisów i ogólnie udzielania się na forum, potrafiłabym żyć bez niego.

Jeżeli jakiekolwiek forum staje się niezbędne i ktoś musi na nim pisać - to już jest oznaka uzależnienia ;)

A tymczasem baby (to jest Lucyna i Chwastek) znowu się sprzeczają - tym razem na FB na profilu związanym ze stroną i forum, założonym przez Konrada. On to musi mieć świętą cierpliwość.

https://www.facebook.com/pages/turystyk ... 7780957992


Też sobie znalazły miejsce :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 7:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Basiu, oczywiście że potrafilibyśmy żyć bez forum i Internetu. Gdybyśmy mogli tak często jak Ty realizować swoje hobby. Niestety codzienność skrzeczy, a pisałem już to wiele razy - dzięki temu forum mogę być w górach częściej.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:03 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
Ali7 napisał(a):
Już nie róbmy cyrku

czyzbym trafila nie w te forum? :roll:

Mazio napisał(a):
ps. niebywałe jest nawet to, że z samego forum nie ma jak wejść na portal, nie mogę znaleźć nic co by tam linkowało.


to jest jakis portal? :roll:

:shock:

Basia Z. napisał(a):

jeszcze troche a otworze konserwe i tam tez Lucyna bedzie :lol:

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:09 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Cytuj:
A tymczasem baby (to jest Lucyna i Chwastek


Lucyba chwastek lucyna chwastek biszczady chwastek lucyna bla bla bla... czy to się kiedys skończy ? rzygać się chce...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
Basia Z. napisał(a):
Też sobie znalazły miejsce

one się kłócą, a ty je tropisz - supernowa wybucha po raz kolejny, i po raz kolejny ma w tobie satelitę. bardzo ładnie podsumował to kiedyś klasyk
8)

Ali7 napisał(a):
Ale nie najważniejsze

jak to nie

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Ali7 napisał(a):
Mazio napisał:
ps. niebywałe jest nawet to, że z samego forum nie ma jak wejść na portal, nie mogę znaleźć nic co by tam linkowało.

Znajdziesz. Na samym dole.


Faktycznie. Jesteś Sokole Oko. :mrgreen:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:39 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
świnia na świnicy napisał(a):
Basia Z. napisał(a):
Też sobie znalazły miejsce

one się kłócą, a ty je tropisz - supernowa wybucha po raz kolejny, i po raz kolejny ma w tobie satelitę. bardzo ładnie podsumował to kiedyś klasyk
8)


Raczej nie "je" a Lucynę.

Przyznaję, lubię czasem dla rozrywki poczytać jak się z kimś kłóci.
W ogóle lubię flame-war, byle by bez przesady, byleby nie robiły komuś krzywdy i byle mnie nie dotyczyły.
A tam gdzie jest Lucyna tam są flejmy.

Ale znowu temat nam się rozmył.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Ali7 napisał(a):
konsekwencja ze strony moderatorów - niepożądane treści usuwać, najlepiej bez jakiegokolwiek tłumaczenia

Jeśli o mnie chodzi nie widzę przeszkód.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 10:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Basia Z. napisał(a):
Jeżeli jakiekolwiek forum staje się niezbędne i ktoś musi na nim pisać - to już jest oznaka uzależnienia ;)


Wiesz, _niezbędne_ to jest powietrze i coś do wszamania ;)

Moje życie składa się na obecną chwilę z trzech głównych elementów: uczelni, pracy i aktywności pozapracowej, czyli wiadomo jakiej. I forum jest przedłużeniem tej aktywności, pozwala w tygodniu złapać dystans od obowiązków z jakimi wiążą się pierwsze dwa elementy. Przykładowo kiedy siedzę w bibliotece i męczę jakiś durny esej (albo jeszcze lepiej, przypisy :roll: ) i mało mi głowa nie eksploduje, w dodatku w otoczeniu ludzi którzy prędzej złożyli by w 10 minut kostkę Rubika niż poprawnie wymówili "Świnica", to uwierz mi, wejście na forum jest jak otworzenie okna w kuchni po tym jak mój współlokator pichcił swoje boby czy inne fasole.

Dystans mam, ale do forumowych przepychanek, relacji, konfliktów (o ile nikt mi nie wjeżdża na Warszawę :mrgreen:). Samo miejsce jest natomiast dla mnie istotne, co mam ściemniać?

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 11:24 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Vespa napisał(a):
Samo miejsce jest natomiast dla mnie istotne, co mam ściemniać?

To i ja nie będę - dla mnie również :) Nie chcę uderzać w sentymentalny ton i rozpisywać się o przywiązaniu do tego miejsca, choć to prawda, jak również to, że znakomitą większość swojej górskiej wiedzy zawdzięczam TG, ludziom, którym od lat chce się pomagać, odpowiadać na mniej lub bardziej mądre pytania, dzielić swoim doświadczeniem... Ale to forum to przede wszystkim kopalnia informacji i straszliwie szkoda byłoby to wszystko puścić w niebyt. Dlatego pozostaje mi tylko odetchnąć z ulgą, że Konrad jednak zmienił zdanie i posiada jeszcze resztki wiary w ludzi.

Natomiast co do sedna sprawy, całkowicie zgadzam się z tym co napisał Pawel_Orel:
Cytuj:
Dlatego zwiększenie liczby moderatorów i rozszerzenie ich uprawnień jest dobrym pomysłem- zawsze gdy przedsiębiorstwo się rozrasta, to przychodzi moment gdy nie da się nim już kierować w pojedynkę.

Nieco bardziej intensywna moderacja z pewnością pomogłaby chronić Admina przed tego typu nieprzyjemnościami. Niekoniecznie musiałoby być to z miejsca banowanie, czy cięcie postów bez słowa wyjaśnienia (pomijam skrajnie niereformowalne przypadki). Wierzę, że w wielu sytuacjach wystarczyłaby krótka i jasna informacja od moda z prośbą o usunięcie danej treści lub jej ponowne niezamieszczanie. Jestem pewna, że część wpisów, które potencjalnie mogły przysporzyć Konradowi kłopotów, nie były wynikiem złej woli piszących, tylko zwyczajnej nieświadomości tego, że/jak mogą być szkodliwe.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Wt paź 02, 2012 11:26 pm przez nutshell, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 11:26 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Vespa napisał(a):
w dodatku w otoczeniu ludzi którzy prędzej złożyli by w 10 minut kostkę Rubika niż poprawnie wymówili "Świnica"

O przepraszam, ja układam w 2 minuty i potrafię wymówić nawet "Murzasichle" !
Vespa napisał(a):
o ile nikt mi nie wjeżdża na Warszawę

Wyznam, że uwielbiam temat "warszawki" na onecie w komentach pod artykułami górskimi. To jest dopiero telenowela.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 6:29 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Jacek napisał(a):
Jeśli o mnie chodzi nie widzę przeszkód.


A biegłeś w Pardubickiej ?

P.s. Czytam wypowiedzi co niektórych - rozpacz, dramat, rozdzieranie szat, posypywanie głowy popiołem, próby naprawy, itd. Jak jeszcze rozumię osobników ze Szkocji, ogólnie emigrantów ( daleko do Ojczyzny mają, jest to dla Nich oczywista forma kontaktu ze znajomymi, z górami polskimi, itd ) ale jak czytam ludzi z np Polski Południowej, którzy twierdzą , że ( lekko przesadzę ) nie przeżyją upadku Forum to ... Basia sensownie napisała, że relaksuje się w górach, a Forum sluży do poznawania ludzi. A potem poznaje się ich na żywo. Czy poprzez "koniec" tego zacnego ( bez ironi ) Forum stracicie kontakt z tymi, których już poznaliście na żywo? Raczej nie.

Życzę miłego dnia.

P.s. Błyskotliwe :wink: uwagi o ilości moich postów ( w domyśle jak to ja dużo czasu "poświęcam" dla Forum ) proszę sobie darować. Nie rusza mnie to od 3 sierpnia 2005 roku.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 6:40 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Vespa napisał(a):
Basia Z. napisał(a):
Jeżeli jakiekolwiek forum staje się niezbędne i ktoś musi na nim pisać - to już jest oznaka uzależnienia ;)


Wiesz, _niezbędne_ to jest powietrze i coś do wszamania ;)


No i do prokreacji jeszcze seks. :)

Vespa napisał(a):
Moje życie składa się na obecną chwilę z trzech głównych elementów: uczelni, pracy i aktywności pozapracowej, czyli wiadomo jakiej. I forum jest przedłużeniem tej aktywności, pozwala w tygodniu złapać dystans od obowiązków z jakimi wiążą się pierwsze dwa elementy. Przykładowo kiedy siedzę w bibliotece i męczę jakiś durny esej (albo jeszcze lepiej, przypisy :roll: ) i mało mi głowa nie eksploduje, w dodatku w otoczeniu ludzi którzy prędzej złożyli by w 10 minut kostkę Rubika niż poprawnie wymówili "Świnica", to uwierz mi, wejście na forum jest jak otworzenie okna w kuchni po tym jak mój współlokator pichcił swoje boby czy inne fasole.


A to ja na co dzień obecnie staram się uprawiać codziennie jakąś aktywność ruchową odpowiednią dla pań w moim wieku ;) czyli nordic walking, klub fitness, rower. Nie codziennie się udaje, a prawdę mówiąc we wrześniu, z powodu dłuższych wyjazdów miałam przerwę.
Ale taka aktywność mi daje ogromnego kopa, zwłaszcza w tym nieprzyjemnym czasie zimowo-jesiennym.
Na forach (sama to zauważam) spędzam ostatnio za dużo czasu i spróbuję z tym walczyć, aby ten czas wykorzystać lepiej.

Vespa napisał(a):
Dystans mam, ale do forumowych przepychanek, relacji, konfliktów (o ile nikt mi nie wjeżdża na Warszawę :mrgreen:). Samo miejsce jest natomiast dla mnie istotne, co mam ściemniać?


A mi właśnie w pewnym momencie dystansu zabrakło - i żałuję tego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 6:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Basia Z. napisał(a):
A mi właśnie w pewnym momencie dystansu zabrakło - i żałuję tego.


Ale, póki co, nie zabiłaś jeszcze Lucyny, Sonki, Rawki czy Chwastka.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 7:47 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Łukasz T napisał(a):
Basia Z. napisał(a):
A mi właśnie w pewnym momencie dystansu zabrakło - i żałuję tego.


Ale, póki co, nie zabiłaś jeszcze Lucyny, Sonki, Rawki czy Chwastka.


Nie, nie straszyłam również sądem, nie pisałam listów do pracy osoby z którą byłam w konflikcie (a spotkałam się też z takimi działaniami, akurat na innym forum, ktoś na mojego kolegę po prostu napisał donos, że pisuje na forum w godzinach pracy i miał on z tego powodu problemy w pracy).
Potrafię sobie wyraźnie oddzielić świat wirtualny od realnego, niemniej było mi wtedy przykro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 8:57 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Łukasz T napisał(a):
ale jak czytam ludzi z np Polski Południowej, którzy twierdzą , że ( lekko przesadzę ) nie przeżyją upadku Forum to ...


Jest to, Łukaszu, jeszcze jednym potwierdzeniem starej prawdy, że największym problemem może być brak problemu. :P

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 9:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Markiz napisał(a):
że największym problemem może być brak problemu.


Szukajcie a znajdziecie ... Obrazek

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 9:27 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Łukasz T napisał(a):
Szukajcie a znajdziecie ...


W tzw. "spiskach" poszukiwaczy skarbów w Tatrach pisano to tak - "sukaj a najdzies".

Trochę to znam z autopsji - coś mnie przez dłuższy czas gryzło, czasami nawet nie dawało spać, wiecznie zaprzątało myśli. Pewnego dnia jednak uświadomiłem sobie, ze to był wymyślony problem i już mnie wcale nie obchodzi. Filozofowie to chyba nazywają "iluminacją" - a zatem doznałem iluminacji a zza uchylonego okna doszedł mnie znowu radosny dźwięk śpiewu skowronków.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 11:08 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Łukasz T napisał(a):
Basia Z. napisał(a):
A mi właśnie w pewnym momencie dystansu zabrakło - i żałuję tego.


Ale, póki co, nie zabiłaś jeszcze Lucyny, Sonki, Rawki czy Chwastka.

Role tutejszych celebrytów są już obstawione. Bardziej interesuje mnie drugi plan z Bieszczadami w tle.

Zajrzałam na facebooka, a tam zamiast zapowiadanego, ognistego fjjjjjjju bździu kolejne smętne pożegnanie Lucy z forum. :twisted:

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 11:49 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
Sonka napisał(a):

Zajrzałam na facebooka, a tam zamiast zapowiadanego, ognistego fjjjjjjju bździu kolejne smętne pożegnanie Lucy z forum. :twisted:

ciekawe czy teraz FB zamkna... :roll:

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 12:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Teraz to już tylko pozostało zbanować internet.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 12:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
"Ban to już był ostatni,
krwawy skończył się trud" :wink:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 12:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
http://koniecswiata.pl/tematy/jak-przez ... ec-swiata/

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 1:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
kozica szwedzka napisał(a):
ciekawe czy teraz FB zamkna...


Wielce prawdopodobne - akcje nisko stoją, teraz jeszcze te Bieszczady, Zuckerberg rwie włosy z głowy, zamknięcie wisi w powietrzu. Ale niech się akcjonariusz nie martwią, wpierw będzie zapowiedź zamknięcia a potem Zuckerberg wygłosi expose (teraz expoze bardzo w modzie) i wszystko wróci do starego.

PS.
Swoją drogą te Bieszczady... góry wysokości siedzącego psa i to raczej pinczerka niż brytana, a takie emocje wzbudzają... :P

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 03, 2012 10:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Łukasz T napisał(a):
Markiz napisał(a):
że największym problemem może być brak problemu.


Szukajcie a znajdziecie ... Obrazek

Widzę, że nie bez powodu pracujesz w US.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 7:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ktoś musi. Ale stale liczymy, że nasze szeregi zasili Grubyilysy ...

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Ostatnio edytowano Cz paź 04, 2012 7:34 am przez Łukasz T, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 7:34 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Łukasz, kiedy się do Stanów przeniosłeś?

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2012 8:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Mazio US = Urząd Skarbowy, czy jak niektórzy wolą Przybytek Dobroci :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL