Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:08 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 30, 2012 2:47 pm 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Drodzy,
w związku z tym, że część użytkowników notorycznie łamie wszelkie zasady - zarówno dobrego zachowania jaki i przepisów prawa - postanowiłem zamknąć ostatecznie forum.
Nie zamierzam więcej odpowiadać za idiotyczne zachowania - tym bardziej, że część z nich kończy się bardzo nieprzyjemnie dla mnie.
Próbowałem swego czasu doprowadzić do porządku, ale głupota mnie pokonała.
Nie zamierzam wdawać się w idiotyczne dyskusje na poziomie dzieci w piaskownicy, po zostanę pokonany przez zdecydowanie bardziej doświadczonych w takich zabawach.

Dziękuję tym, którzy trzymali poziom, tym, którzy byli od długich lat.
Każdy produkt ma swój cykl życia. Dla serwisu turystyka-gorska.pl właśnie się skończył.

Konrad

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Ostatnio edytowano Wt lis 06, 2012 11:09 pm przez Konrad, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:08 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Nie wiem dlaczego zostałam zbanowana na tym forum, nie wiem dlaczego zdjęto mi bana. Jeżeli moja obecność na tym forum jest powodem jego zamknięcia to nie mam innego wyjścia. Sama banuję się. To jest Wasze forum, cieszę się, że byłam na nim chociaż przez chwilę. Serdecznie pozdrawiam Sonka

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:33 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Konrad napisał(a):
Nie zamierzam więcej odpowiadać za idiotyczne zachowania

I słusznie, pytanie tylko co z zawartością forum, całkiem wywalić taki kawał górskiej historii?
Jednak jest tu kilka tysięcy ludzi i na pewno ktoś, kto może się tym zająć, również technicznie.
Zwyczajnie by kurde, szkoda było Konradzie.

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Dokładnie - gdyby już faktycznie miało dojść do najgorszego. Ale mamy wielką nadzieję, że jednak da się coś wymyślić, żeby Forum TG nadal działało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Konradzie, zakładam, że to co napisałeś to tylko wynik "aktualnego nastroju", mam nadzieję, że wszystko zostanie bez zmian (chyba że na lepsze!).
Przede wszystkim - jeżeli jest jak piszesz - mam prośbę byś rozważył i ewentualnie dał czas na działania, w celu przeniesienia własności forum, na pewno znajdzie się chętny, w ostateczności na pewno "pradawni użytkownicy forum" jak sądzę chętnie założyliby jakąś fundację, która mogłaby być właścicielem forum?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:50 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 12, 2011 8:15 am
Posty: 386
Lokalizacja: Włocławek
To forum to nie tylko zbieranina przypadkowych ludzi, którzy chcą sobie pogadać na przypadkowe tematy. To przede wszystkim zbiór ludzi lubiących a nawet kochających góry i chcących dzielić się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Nie wyobrażam sobie jakby miało to tak nagle po prostu zniknąć...
To NIE MOŻE tak się zakończyć... :!: :!: :!:

_________________
"Głos wciąż mnie pogania: Ustaw - unieś - oprzyj - hop... Ruszaj się. Spójrz, ile przeszedłeś! Byle tak dalej. Idź, nie medytuj."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 3:57 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 28, 2009 1:10 pm
Posty: 670
Lokalizacja: zza miedzy
Dokładnie, poza jakimiś wichrzycielami jest od groma ludzi, którzy wiedzą po co tutaj są i jakie mają korzyści z przebywania na tym forum.
Przecie to prawie jak rodzina- tyle znajomości
Myślę, że Leppi ma całkiem konkretne pomysły jak w przyszłości unikać takich nieciekawych historii.
A i jeszcze Konradzie dzięki, za to co dotąd zrobiłeś dla TG :!: :)

_________________
Bo ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni. A.S
" a mały lachon może być??" z cyklu znani i lubiani ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 4:02 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 9:35 pm
Posty: 1125
Konradzie nie robmy glupstw :( Tu zaczela sie moja przygoda z gorami i trwa nadal tak samo jak to forum powinno zyc dalej i cieszyc uzytkownikow. Moze wspolnie znajdziemy jakies rozwiazanie?

_________________
Omówienie sezonu ograniczam do rejonu Morskiego Oka i Tatr Zachodnich (...). By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach. - Władysław Cywiński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 4:05 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 4:47 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Śląsk :)
Kurcze, dopiero zaczęłam przygodę z TG i z Wami i nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez zajrzenia tutaj, poczytania co się u Was dzieje i co dzieje się w górach. Kto gdzie był i gdzie warto się wybrać. Już się wiele od Was nauczyłam i chciałabym jeszcze móc to robić. Może da się coś zrobić żeby TG przetrwało?

_________________
"Wzajemność wkrada się we wszystkie aspekty życia. Życie zwraca Ci wszystko, co w nie włożyłeś. Twoje życie to nie zbieg okoliczności. To odbicie Ciebie samego."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 4:16 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Burza napisał(a):
Tu zaczela sie moja przygoda z gorami i trwa nadal

W moim przypadku było tak samo. Tutaj poznałem naprawdę fantastycznych ludzi, dzięki którym góry stały się moją pasją. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzieś coś, co było tworzone przez długie lata, przez wielu genialnych ludzi, znika ot tak. Z dnia na dzień.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 4:30 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 12:57 am
Posty: 49
Lokalizacja: Częstochowa
Aż się z wrażenia zalogowałem jak w.w Historiach ze mną jest tak samo, trochę a raczej fest do dupy by było jeśli forum zniknęło by z obiegu. Nie da się jakoś chociaż chwilowo zawiesić tej decyzji aż do znalezienia jakiegoś mniej traumatycznego > heh < wyjścia ?™

_________________
"Passion, music, hip-hop"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 4:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Cóż... Szkoda by było...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 5:06 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
:( szkoda


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 5:08 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
:shock:
A czy nie lepiej po prostu głupich i notorycznie łamiących zasady poprawnego współżycia internetowego userów banować? Relacje, zdjęcia, informacje, kontakty - to wszystko, co wypracowane przez lata przez liczne grono userów, miałoby teraz przepaść z powodu kilku trolli? Szkoda byłaby wymierna i smutna...

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 5:20 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
j/w nie można zrobić więcej userów administratorami i niech pilnują porządku? Szkoda takiej skarbnicy wiedzy :(

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Ostatnio edytowano Śr lip 26, 2017 2:16 pm przez kaziuuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 5:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
Konrad, jeśli byłoby jakieś wyjście, daj znać.
Szkoda by było...

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 5:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Nie było okazji się poznać Konradzie, ale wdzięczny jestem, że to forum istnieje. Dzięki niemu poznałem wielu fajnych ludzi, udało mi się przeżyć wiele górskich przygód i gdy w górach być nie mogę dzięki niemu jakby trochę jestem. Byłoby to dla mnie bardzo przykre, gdyby tak po prostu zniknęło. Przyjęło się już u mnie jako norma, że gdy jestem w domu zaglądam tu częściej i rzadziej, pustka jaka by pozostała po tych wszystkich emocjach była by czymś bardzo przykrym.

Nie wiem, czy będzie Ci się chciało odpowiadać - jakiego typu konsekwencje cudzych zachowań musiałeś ponosić jako właściciel i admin tego forum? Może faktycznie udałoby się wypracować jakiś kompromis?

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Forum ma ogromną wartość merytoryczną i bardzo bogate archiwum, szkoda byłoby. To spora strata dla osób zainteresowanych tematem.
Nie mniejsza strata w propagowaniu bezpiecznego poznawania gór.
Dla mnie osobiście to jest skarbnica wiedzy.

A teraz krytycznie i zaradczo.
Zaglądam tu od paru miesięcy, piszę od paru tygodni, ale nie rzuciły mi sie w oczy jakieś konkretne działania moderatorskie. Panuje ogólne przyzwolenie na spam, trolowanie, spinki, czyli wszystko co jest dla for zabójcze. Chyba wystarczy kliku dobrych rewolwerowców aby nad tym zapanować. To nie jest trudne.
Zamknięcie to ucieczka...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:27 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Konrad, jeśli rzeczywiście jest to Twoja ostateczna decyzja (chociaż - jak pewnie wielu innych użytkowników - mam nadzieję, że jednak dasz jeszcze się namówić do jej zmiany), pozostaje to uszanować i podziękować za wszystko, co do tej pory zrobiłeś.

Natomiast nie wyobrażam sobie, żeby całość miała tak po prostu zniknąć. Od strony technicznej na prowadzeniu forum za bardzo się nie znam, ale w razie potrzeby jestem jak najbardziej chętna do pomocy.

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt cze 29, 2007 11:59 am
Posty: 1417
Nie ma takiej opcji forum.turystyka-gorska.pl to jedyny powód dla którego odpalam codziennie kompa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
A wystarczyło tylko ze 2 moderatorów więcej i banów dla chwastów np.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Wielkie dzięki, że mogłem gościć TU choć przez ten krótki czas.

Mam jednak nadzieję - chyba jak większość - że nie jest to ostateczna decyzja i forum nadal będzie mogło istnieć.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Lukasz_ napisał(a):
A wystarczyło tylko ze 2 moderatorów więcej i banów dla chwastów np.


No właśnie to mnie ciekawi - jakiego typu problemy są powodem do tak drastycznej decyzji? Może można byłoby odciążyć Konrada tak, aby konsekwencje i odpowiedzialność po prostu do niego docierały? Jeśli jest to kwestia spamerów i trolli to chyba nie jest tak trudno mocniej ująć nożyce.

Gorzej jak to jakiś nacisk ze względu na pojawiający się tu czasem aspekt nielegalnych wycieczek tatrzańskich. Choć osobiście nie chce mi się wierzyć, że komuś aż tak chciałoby się grzebać po forach, aby to tępić. W końcu Internet jest na prawdę pełen tych rzeczy.

Co by to nie było - Konrad, jesteśmy chętni jakoś pomóc, nie chcemy aby to miejsce zniknęło i pozostała po nim dziura. Napisz z jakimi mierzysz się problemami, wspólnymi siłami powinniśmy znaleźć jakieś rozwiązania. Jeśli doszło do tak drastycznych decyzji wyczerpałeś zapewne swoje możliwości i cierpliwość. Nie znaczy to, że ktoś z nowym zapałem nie mógłby Ci pomóc, jakakolwiek pomoc nie byłaby Ci w tym potrzebna.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 6:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Stefan 1856 napisał(a):
spam, trolowanie, spinki, czyli wszystko co jest dla for zabójcze

Niekoniecznie.
Forum TG zawsze słynęło z tzw. off-topicu, dyskusje w poszczególnych tematach często płynęły w sobie tylko wiadomym kierunku.
Ale m.in. dzięki temu właśnie to forum żyło i żyje, ma się dobrze, w przeciwieństwie do kilku innych forów górskich.
Nadmiernie moderowane fora szybko umierają. Rzecz nie w braku moderacji, off-topicu, spamowaniu czy spinkach (gdzie ich nie ma). Spięcia są naturalne, gdy pisze wiele silnych charakterów, osobowości - a po twardych ludziach gór (chyba tacy powinniśmy być?) koniec końców spływają one jak po kaczkach.
Chodzi jedynie o te kilka jednostek, po których nie spływają, a które przez to zachowują się jak osoby chore psychicznie. Byt takich osób na forum powinno się ucinać w zarodku - i będzie dobrze. Zawsze było. Przypadków szczególnych (jak Remuszko - bo to dla mnie sztandarowy przykład), które nie potrafiły znaleźć dystansu, było naprawdę niewiele.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:00 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Sama nie wiem co napisac byłam tu z Wami 2 miesiące Gdybym wiedziała wcześniej że takie forum istnieje byłabym od poczatku. Wspaniale było sie dowiedziec że istnieje tak duża grupa ludzi wspierających sie w poszukiwaniach tego co w górach najlepsze. Mam nadzieję że Konrad zastanowi sie jeszcze nad ostatecznością swojej decyzji. I że forum w jakiejś formie przetrwa. Jeśli nie to mam nadzieje że w sierpniniu przyszłego roku uda mi sie choc częśc z Was spotkać na Tatrzańskim szlaku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:10 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Dokładnie to mam na myśli. Te "pare jednostek" potrafi zatruć zdrową tkankę w sposób niezwykle upierdliwy. Żywe i troche off-topowe dyskusje to esencja każdego forum, humor, barwa i swoisty klimat. Gestapo tu nie potrzeba, jedynie szybkie cięcie w zarodku, czego niestety tutaj się nie robi.
Jest chyba jakiś system ostrzeżeń i w konsekwencji banów. Konsekwencja i tyle.
Nie znam tu za wiele tego typu spraw, ale znanym mi arcyprzykładem jest sprawa chwastka. W domyśle pozostaje, że admin jest nieustannie bombardowany przez tą osobę niespełną rozumu, a na forum widzimy co widzimy. Nie ogarniam jak tego można nie ogarnąć w sposób szybki i skuteczny. Sprawa jest tak banalna i umotywowana w regulaminie, że właściwie o co chodzi...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Ale naprawdę sądzicie, że chodzi tu o przepychanki w stylu Lucyny i Chwastka? Że takie akcenty prowadzić mogą do decyzji usunięcia forum, z którego w normalnych wypadkach człowiek jest dumny. Ja byłbym dumny gdyby w efekcie mojego pomysłu i pracy tak wielu fajnych ludzi zgromadziło się, aby sobie pogadać. Gdyby w jej efekcie powstało miejsce, które faktycznie może być i skarbnicą wiedzy, i miejscem spotkań z ciekawymi ludźmi. Za coś takiego należy się Konradowi szacunek. Niech tylko TG nie znika z netu, to byłaby ogromna strata!

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:24 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Chodzi o to, że na tym forum nigdy nie trzeba było robić. Gadało się trzy po trzy, ale jednocześnie trzymało klasę.

Uważam, że wielką stratą było by zniknięcie tego forum. To w końcu wiele lat naszych wspólnych doświadczeń. Dlatego mam nadzieję, że uda nam się znaleźć wyjście z tej sytuacji.

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Mazio napisał(a):
Ale naprawdę sądzicie, że chodzi tu o przepychanki w stylu Lucyny i Chwastka?

Nie o przepychanki. Jak wspomniałem, spięcia wśród ludzi były, są i będą. Chodzi o tych kilku, którzy nie umieli znaleźć dystansu (w tym oczywiście również chwastka i lucynę) - vide sprawa Remuszki i straszenie prokuraturą. W tą stronę. Udostępnienie danych osobowych, takie sprawy. Administrator nie będzie się tłumaczył przed organami, to chyba logiczne że nikt by tego nie chciał, każdy ma dość swoich własnych problemów.

Mogłaby być powołana "rada starszych forum", która, w liczbie nawet 20 osób (żeby było sprawiedliwie), decydowałaby o usunięciu z forum osób, które psują atmosferę. Nawet gdyby nie łamały regulaminu, lecz po prostu tutaj nie pasowały. Tak byłoby lepiej dla nich, dla nas i dla forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 30, 2012 7:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn mar 01, 2010 11:19 am
Posty: 2462
Lokalizacja: z dalekiego pieknego zadupia
Szkoda by bylo...

Duzo zawdzieczam temu forum, choc pewnie nawet o tym nie wiecie... Dzieki, Konrad! Jednak nadal mam nadzieje, ze...

Nie znam sie zupelnie na tym, jak to dziala od strony administratora, ale jesli tylko w jakis sposob mozna by pomoc, chetnie sie dolacze.

Pozdrawiam!

_________________
dr Kozica szwedzka

pumeks fluorescencyjny firmy Pulokolor

nie dajmy się wciągnąć w tę podstępną grę! zapomnijmy wreszcie o tym czarnym tygodniu i powrócmy do naszego Forum wyciszeni i uspokojeni oraz pełni ufności i wzajemnego szacunku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL