Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 11:49 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 12:56 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr wrz 26, 2007 8:35 pm
Posty: 11
Lokalizacja: dolny slask
a jak zmodyfikować tą trasę aby zahaczyć o te Nowe Diery (czyżby to dodatkowe kółko niebieskim aż do Białego Potoku a później zielonym przez Podrozsutec?), mi zależy żeby wyjść i wrócić w to samo miejsce. czyli np z parkingu w Stefanowej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2011 1:00 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
zuku napisał(a):
a jak zmodyfikować tą trasę aby zahaczyć o te Nowe Diery (czyżby to dodatkowe kółko niebieskim aż do Białego Potoku a później zielonym przez Podrozsutec?), mi zależy żeby wyjść i wrócić w to samo miejsce. czyli np z parkingu w Stefanowej

Bardzo prosto, z Podziaru schodzisz mały kawałek Dolnymi Dierami (niebieski) i żółtym szlakiem przez Nowe Diery wracasz do Podziaru.

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 9:33 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wybieram się na 1 dzien w mała fatrę i szukam jakiejś nie za męczącej trasy,z tego co czytałam to krywań i rozstulec są ciężkie i męczące, może jest coś "lżejszego". Normalnie na kondycję nie narzekam,ale teraz muszę się nieco oszczędzać :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 9:47 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
agii26 napisał(a):
Wybieram się na 1 dzien w mała fatrę i szukam jakiejś nie za męczącej trasy,z tego co czytałam to krywań i rozstulec są ciężkie i męczące, może jest coś "lżejszego". Normalnie na kondycję nie narzekam,ale teraz muszę się nieco oszczędzać :lol:


Diery (około 2-4 godz. zależy od trasy, jak 1 post wyżej) oraz "Zbójnicki chodnik" (około 2 godz.).

Z tym że fragmenty tych szlaków są nieco eksponowane, ale jeżeli to nie przeszkadza - to są bardzo ciekawe.

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 9:58 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Dzięki wielkie...da się tę traskę w razie dobrego dnia przedłużyć?jeśli chodzi o ekspozycję to raczej ze mną ok(a ekspozycja porównywalna może z przejsciem przez granaty?)...postanowiłam w tej ciąży trochę po górach połazić(ale nie rpzemeczać się),ale jak to wyjdzie w praktyce się okaże....wiem,że ciężkie trasy już nie dla mnie...bo wracajac z granatów ledwo szłam (tyle,że wtedy nie wiedzialam co jst przyczyną :D )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 10:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
agii26 napisał(a):
Dzięki wielkie...da się tę traskę w razie dobrego dnia przedłużyć?


Przez Diery dojdziesz pod Maly Rozsutec. O wiele krócej idzie się na niego niż na Dużego.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 5:58 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
i jeszze jedno pytanko jaki szlak Polecacie na zejście...jakoś zawsze wejdę bez problemu a ze zejściem jest gorzej wiec najlepiej łagodniejszy...bo słyszałam,że tam zejścia hardcorowe


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2011 6:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Wejść na Małego lepiej od Medzirozsutców, więcej łańcucha będziesz miała pod górkę-chyba łatwiej,a tu coś więcej możesz podczytać:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewto ... ki+ma%B3ym
:wink:

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 25, 2011 10:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 11:07 am
Posty: 11
cześć. czy wyjazd na Wielki Krywań kolejką, jazda po wierzchołku i zjazd rowerem to dobry pomysł?:) czy w ogóle można wziąć rower na ten szczyt?... bo w Polskie Tatry nie wolno...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 01, 2011 6:27 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 06, 2006 8:52 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Bielsko-Biała
dzięki za rady,byliśmy tydzień temu-przeszliśmy tymi mostkami(diery)dookoła,a potem na mały rozsutec, super wycieczka,spokojnie dałam radę,nawet dalej bym zaszła :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2011 7:06 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
;) A ja całkiem z doskoku, wybrałem się z 2 kolegami wczoraj, na pętle: Stefanova, Horne Diery, Vlky Rozsutec, Stoh, Pd grun, Chata Grun > Stefanova. Czasowo na styk;) pogoda idealna, 10 h od 8:03 do 17:51;) Klimaty jesienno ZIMOWE:) (od 1400 m) Bajka nie z tej ziemi... Dołączę foty jak zgram. Dodam, że pojechaliśmy tak w ciemno trochę, oczywiście parę fot widzieliśmy... ale np przez Horne Diery idąc , nie mieliśmy pojęcia że to coś w stylu Sł. Raju:) I na dodatek mróz + woda stworzyły niesamowite lodowe kreacje. Od przełęczy Miedzy Rozsutkami, mroźno i na górze lodowo i śnieżno, choć tylko od pn strony. Niesamowite i klimaty i widoki brzytwa na Tatry jedne i drugie.
Pozdrawiam :)

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2011 9:18 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
FX,czekam na foty żeby zerknąć to tam w bliskim sąsiedztwie się dzieje :) ostatnim razem byłam w październiku to dopiero jesień nadchodziła..uwielbiam Małą Fatrę i super,że wypad z doskoku udał się tak świetnie!! 8)

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2011 10:01 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wkurzacie mnie tą Fatrą, nooo :lol:
Od dawna śledzę ten temat, Rozsutce mi się czasem śnią, topografię już znam jak niejeden miejscowy choć nigdy tam nie byłem , się naczytałem i napaliłem :wink: tylko kiedy? kiedy? :cry:
Ale pozostanę w temacie , bynajmniej postanowiłem, że zanim umrę - choć raz muszę :D nawet Tatry odpuszczę z tej okazji... :wink:

_________________
Alkohol nie rozwiązuje problemów. Mleko też nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 19, 2011 8:36 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
slawekskiper napisał(a):
Wkurzacie mnie tą Fatrą, nooo :lol:
Od dawna śledzę ten temat, Rozsutce mi się czasem śnią, topografię już znam jak niejeden miejscowy choć nigdy tam nie byłem , się naczytałem i napaliłem :wink: tylko kiedy? kiedy? :cry:
Ale pozostanę w temacie , bynajmniej postanowiłem, że zanim umrę - choć raz muszę :D nawet Tatry odpuszczę z tej okazji... :wink:


Teraz jest bardzo dobry termin - jesiennie, ładna pogoda :)

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Fatra a Tatra
PostNapisane: Śr lis 02, 2011 1:29 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
Kurcze chciałem umieścić - wkleić foty... ale tutaj tylko linki.. Mylę się?
Nie mam galerii w necie i nie będę miał więc mamy problem... Tatry to Tatry, byłem 31go na Koziej...i w Moku. Super pogoda, ponad połowa luda to obcy nie krajowcy:P
Pozdrawiam

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 02, 2011 3:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
FX napisał(a):
Kurcze chciałem umieścić - wkleić foty... ale tutaj tylko linki.. Mylę się?

Jeżeli są gdzieś w necie to nie musisz podawać linka... możesz wrzucić zdjęcie pisząc dla każdego kod:
Kod:
[img]link[/img]

Przykładowy efekt będzie taki:
Obrazek

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lis 02, 2011 4:13 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
FX napisał(a):
Kurcze chciałem umieścić - wkleić foty... ale tutaj tylko linki.. Mylę się?
Nie mam galerii w necie i nie będę miał więc mamy problem... Tatry to Tatry, byłem 31go na Koziej...i w Moku. Super pogoda, ponad połowa luda to obcy nie krajowcy:P
Pozdrawiam


Ale to może w innym wątku.
Tu jest wątek o Małej Fatrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 9:12 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
[quote="Basia Z."][quote="Pawel_Orel"]

Ja bardzo często używam tego "Hikeplannera" w wersji pełnej, ale czasy (zwłaszcza jak idę z grupą, albo sama ale lajtowo, chcę porobić zdjęcia itd.) mnożę dla bezpieczeństwa x 1,5.
Mają tam dość mocno wyśrubowane czasy.

Jak kto szybciej chodzi - to i tak chyba wymnożyłabym przez 1,2. No i trzeba pamiętać, że to czas samego marszu bez odpoczynków.



A ja robię profile od lat, i właśnie tam czasy czasami zwłaszcza na OP są mocno przesadzone... choć jest info że czas przejścia zależy od warunków i innych czynników;)
PS. A Gdzie jest wersja full?

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 9:14 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
PrT napisał(a):
FX napisał(a):
Kurcze chciałem umieścić - wkleić foty... ale tutaj tylko linki.. Mylę się?

Jeżeli są gdzieś w necie to nie musisz podawać linka... możesz wrzucić zdjęcie pisząc dla każdego kod:
Kod:
[img]link[/img]

Przykładowy efekt będzie taki:
Obrazek


Sęk w tym że nie ma w necie.
Chciałem jakieś pomniejszone foty ew. wrzucić tutaj bezpośrednio z kompa.

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2011 10:35 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
FX napisał(a):
Sęk w tym że nie ma w necie.
Chciałem jakieś pomniejszone foty ew. wrzucić tutaj bezpośrednio z kompa.

Możesz wrzucić jeszcze bezpośrednio z kompa korzystając z funkcji "Dodaj zdjęcie do posta". Lub założyć konto na fotosik.pl (trwa to chwileczkę) a po wrzuceniu zdjęcia na serwer fotosik generuje, Ci zestaw kodów pozwalających na umieszczenie zdjęcia na forum w wybranej przez Ciebie formie:)

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 09, 2011 12:52 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 07, 2006 7:59 am
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
Faktycznie...ślepota nie boli z tym dodaniem zdjęcia do posta:D
dzienks.

_________________
DRAGONISCH LUSTIGE SACHE :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 15, 2012 8:12 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Mam kilka pytań dotyczących okolic Janosikowych Dierów i ich dostępności zimą.

Kilka lat temu (w maju 2004r.) przeszedłem Horne Diery w drodze na Velky Rozsutec, a wracając w punkcie oznaczonym "Pod Palenicou" odbiłem w szlak prowadzący ponad Hornymi Dierami w kierunku punktu oznaczonego na mojej mapie jako "Huty" (obecnie na mapy.hiking.sk to miejsce nazwane jest "Pod poludnovymi skalami") i dalej zszedłem do Stefanovej.

Porównując moją mapę (VKU Harmanec) z mapy.hiking.sk zauważyłem że nieco zmieniły się przebiegi i oznakowania niektórych szlaków- np. "Pod poludniove skaly" wychodzi się teraz z sedla Vrchpodziar, a nie jak wcześniej bezpośrednio ze Stefanovej czy, co istotniejsze- kilkadziesiąt metrów za punktem "Pod Palenicou" w kierunku sedla Medzirozsutce od szlaku niebieskiego, biegnącego dalej przez wąwóz "Tesna rizna" oddziela się szlak zielony, biegnący wzdłuż potoku i łączący się ponownie ze szlakiem niebieskim w punkcie "Pod Tanecnicou" (niedaleko sedla Medzirozsutce).

I teraz moje pytania:

1. Wiem że Horne Diery (szlak niebieski) zamykane są w okresie zimowym. Ale:
a) czy są tam wyznaczone jakieś konkretne terminy tego zamknięcia (jak np. na Rozsutcu), czy zamykają po pierwszych śniegach i otwierają po stopnieniu (jak np. obecnie na Sławkowskim Szczycie w Tatrach)?
b) czy powodem zamknięcia jest bezpieczeństwo turystów czy ochrona przyrody?
c) czy (jeżeli jest to motyw bezpieczeństwa) istnieją tam zimą jakieś realne zagrożenia obiektywne (typu lawiny, spadające sople, kamienie), czy zamykają po prostu dla świętego spokoju, bo dojście tam od dołu jest łatwe i dużo ludzi mogłoby się tam wpakować bez niezbędnego sprzętu typu raki i czekan, co mogłoby się kończyć wieloma wypadkami (zimą musi być tam nieźle wylodzone i polecieć też jest gdzie)?
Innymi słowy, czy posiadając raki i czekan można zimą tam się spokojnie ładować, czy jednak istnieją istotne powody, dla których nie należy tego robić?
d) czy zimą dalsza część niebieskiego szlaku w kierunku sedla Medzirozsutce (od punktu "Pod Palenicou" do punktu "Pod Tanecnicou") przez wąwóz Tesna rizna jest otwarta czy trzeba korzystać z oznaczonego na zielono szlaku wzdłuż potoku?

2. Czy Dolne i Nove Diery także są zamykane zimą, czy otwarte?

3. Czy na samym Velkim Rozsutcu zimą istnieją jakieś istotne zmiany przebiegu trasy w porównaniu z latem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 15, 2012 9:40 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
W regulaminie parku, który można pobrać w pdf ze strony

http://www.npmalafatra.sk/vyuzivanie-uz ... -aktivity/

nie zauważyłam jakichkolwiek ograniczeń poza zamknięciem Wlk. Rozsudźca i "Zbójnickiego chodnika", ale na wiosnę (podobno ze względu na lęgi ptaków)

Co do zmiany szlaków.
Byłam tam 1,5 roku temu (wczesnym latem 2010, był to dzień wyborów prezydenckich I tura), szłam do góry przez Diery a potem ponieważ lało jak z cebra zrezygnowaliśmy z wejścia na Rozsudziec i od węzła "pod Palenicou" zeszli w dół najpierw trawersem szlakiem żółtym do węzła Huty a potem zielonym do Stefanowej (ostatni odcinek prawie ze na d... na bardzo stromym błocie)
Nie zauważyłam wtedy żadnych zmian w przebiegu szlaków.
To co jest na mapie Hiking.sk jest jakieś dziwne, tym bardziej że na stronie NP Mala Fatra też nie ma wzmianek o zmianie w przebiegu szlaków.

No chyba że ta zmiana nastąpiła dosłownie w ostatnim czasie i ja czegoś nie wiem.

Edit:

Jeszcze coś znalazłam dość świeżego:

http://www.npmalafatra.sk/news/uzavery- ... chodnikov/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 15, 2012 10:01 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Basia Z.- wielkie dzięki :) .

Pamiętam że jeszcze w 2004r. przy wejściu do Hornych Dier stała informacja o zamknięciu tego odcinka w okresie zimowym.
Także książeczka dołączona do mapy VKU Haramnec i Wikipedia podają informacje o takich zamknięciach:
http://sk.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1no% ... kove_diery
http://sk.wikipedia.org/wiki/Horn%C3%A9_diery ,
więc byłem przekonany że nadal obowiązują.

No, ale obowiązującym dokumentem jest "Návštevný poriadok", więc problem zamknięcia się rozwiązał :) .

Pytanie tylko czy mimo braku ograniczeń jest tam zimą względnie bezpiecznie?

Co do przebiegu szlaków, to na mapie mam oznaczone dokładnie tak jak szłaś w 2010r. Ale ten wariant byłby mi potrzebny w przypadku zamknięcia Hornych Dier.
Zresztą zobaczy się na miejscu (jak pogoda dopisze) :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 16, 2012 8:04 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
zapomniałem sobie o tym zamknięciu szlaku na Rozsutec. Dzięki Basia za przypomnienie :wink: Muszę jeszcze zdążyć kolejny raz odwiedzić ten szczyt

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2012 10:43 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Na Małej Fatrze betony.
Jedynie na nasłonecznionych fragmentach najniżej położonych szlaków zdarzają się niespodzianki w postaci wpadnięcia nogi po udo.
Jakieś mrozy by się teraz przydały :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 11:25 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 06, 2012 1:10 pm
Posty: 12
Odświeżam temat.

Wybieram się w Małą Fatrę najprawdopodobniej w sierpniu i zastanawia mnie, czy w Terchowej (lub okolicy) można wykupić ubezpieczenie w jakimś punkcie informacji turystycznej (tak jak np. w Smokowcu czy Tatrzańskiej Łomnicy)? Ktoś wie? Pomoże? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 2:33 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
weronika napisała:
Cytuj:
Wybieram się w Małą Fatrę najprawdopodobniej w sierpniu i zastanawia mnie, czy w Terchowej (lub okolicy) można wykupić ubezpieczenie w jakimś punkcie informacji turystycznej (tak jak np. w Smokowcu czy Tatrzańskiej Łomnicy)? Ktoś wie?

W centrum Terchovej, obok marketu przy drodze do doliny Vratnej (pod pomnikiem Janosika) stoi drewniana budka w której jest informacja turystyczna.
Można tam nabyć ubezpieczenie turystyczne.
Nie da się tylko, a przynajmniej nie dało się w grudniu 2009r., wykupić ubezpieczenia "na dziś"- można było wykupić na dzień następny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 03, 2012 7:37 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 06, 2012 1:10 pm
Posty: 12
Pawel_Orel napisał(a):
Nie da się tylko, a przynajmniej nie dało się w grudniu 2009r., wykupić ubezpieczenia "na dziś"- można było wykupić na dzień następny.


Dziękuję bardzo. Sprawdzę już niedługo jak jest obecnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 27, 2012 3:58 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 10:11 am
Posty: 323
Witam

Wybieram się w Małą Fatrę, mam 5 dni wolnych. Pomóżcie, co warto zobaczyć, gdzie się poszwędać. Może znacie jakiś fajny wariant przejścia szlaków na parę dni aby zobaczyć jak najwięcej. Spanie schrony, namiot nawet lepiej

_________________
Filmy Górskie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL