Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:38 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 8:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Chcę tylko napomknąć, że się zbieram by coś mądrze odpisać :-).
Jako że Basia i tak wraca jutro, to i nie spieszę się jakoś specjalnie i dlatego wygląda, jakbym zamilkł :-).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 17, 2010 11:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Ja u Grubegoiłysego cenię najbardziej to, że pisząc obrazowo, nie jest to zawodnik, który schodzi z bieżni. Jeśli jest przekonany do swojej racji, to walczy o nią do końca. I to mi się podoba , niezależnie od tego czy w danej sprawie się z nim zgadzam czy nie. Co jeszcze - grubyiłysy nieomal w ogóle, a może nawet w ogóle, nie ucieka się w dyskusji do tzw. "grepsów" czyli takich na ogół miernych ..., używanych nagminnie i namiętnie przez wiele osób i to prawdopodobnie szczególnie wtedy jak nie mają absolutnie nic do powiedzenia, li tylko w celu "zaznaczenia swego terytorium" (trochę podobnie jak to robią pieski, suki nie, co chwilę podnosząc nogę i wypuszczając choćby kropelkę).

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 5:31 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Markiz napisał(a):
Ja u Grubegoiłysego cenię najbardziej to, że pisząc obrazowo, nie jest to zawodnik, który schodzi z bieżni. Jeśli jest przekonany do swojej racji, to walczy o nią do końca

O to, to.
grubyilysy poza tym zawsze dotyka swoimi postami źródła problemu, a nie wchodzi w atak personalny. Jest trudnym przeciwnikiem, gdyż nie oszukujmy się jest chyba najbardziej inteligentny z nas. Przekonałam się o tym, gdy usiłowałam z Nim rozmawiać na tematy teologiczne. :mrgreen:

A co ta,. Wiem, ze robię z siebie kompletną idiotkę ale powiem co mi leży na wątrobie. :twisted:
Dla mnie ta rozmowa Grubego z Kubą miała przełomowe znaczenie w forumowych egzystencjach. Może nie cała ale ta część dotycząca mnie osobiście. Pozwoliła mi spojrzeć z dystansem na internetową rzeczywistość, a także dała iskierkę nadziei. Ktoś powiedział: troll jest nagi. I jak przystało na kompletną idiotkę powiem jeszcze więcej. Na zawsze będę wdzięczna Grubemu, Maćkowi, Magdzie czy TRexowi za wyciągnięcie mnie z gnoju wyliczanki. Także żywię wdzięczność dla chiefa i Kornela O. Nawet wtedy, gdy muszę żreć szkło. Widząc ten komunikat na ekranie swojego prywatnego komputera

Z powodu złamania obietnicy danej publicznie, użytkownik został administracyjne zmuszony do jej przestrzegania. Ban jest bezterminowy.

jestem chyba szczęśliwa. Mówię chyba, bo jeszcze towarzyszy mi gorycz i pogarda dla kilku tamtejszych uczestników.
Piszę o tym w tym miejscu, bo ta rozmowa też dla mnie ma duże znaczenie. Nie wiem czy dobrze Was zrozumiałam ale ... mimo to postaram się wyłuszczyć o co mi chodzi. Moim zdaniem wreszcie ktoś zauważa pewien mechanizm funkcjonujący na kilku forach. Ktoś rzuca niby żartobliwie jakąś dziwną sugestię, a potem owe słowa są zarzewiem awantury w której inni uczestnicy usiłują sobie pourywać łby. Mam nadzieję, że więcej nie będzie tego typu sytuacji na forach.
Nie oznacza to, że usiłuje się wybielić, sprowokowana potrafię wpaść w furię, a bywało, że tak zachowywałam się, że do dziś na samo wspomnienie pewnej mojej rozmowy z pewnym profesorem mam kaca i sama chcę sobie dać w pysk.
A teraz możecie sobie ze mnie pokpić czy .... Zbanować się nie dam. :twisted:

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 6:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
lucyna napisał(a):
grubyilysy poza tym zawsze dotyka swoimi postami źródła problemu, a nie wchodzi w atak personalny


lucyna napisał(a):
Przekonałam się o tym, gdy usiłowałam z Nim rozmawiać na tematy teologiczne.


Nie wiem czemu dyskusja zeszla na grubegoilysego, ale z tymi twierdzeniami pozwole sie nie zgodzic.

- Odczulem wrazenie, ze gdy moj sympatyczny poniekad kolega z forum gil czuje sie wytracony ze spokoju ducha uderza w dowolne miejsa w tym w sprawy, ktore nie maja wiele wspolnego z sensem dyskusji.

- Ta tematyka nie moze byc brana pod uwage jako taka gdzie mozna kogos przekonac. Mozna jedynie popisac sie wiedza w temacie lub erudycja. Na koniec dyskusji wszyscy wychodza tacy sami.

Tyle mojego akcesu do tej rozmowy. Grubego cenie chocby za takie watki jak ten - potrafi nadac dyskusji ciekawe klimaty i konkretnosc. Lysy czasem bywa wkurzajacy, ale kto z nas nie bywa. Z mojego punkty widzenia obaj stanowia swietny konglomerat. Byle oba skladniki laczyc piwem.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Ostatnio edytowano So wrz 18, 2010 10:54 am przez Mazio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 7:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Wstaję rano, idę czytać forum TG, biorę łyka, włączam monitor i.... kawę szlag trafia... :lol:
Idę po chusteczkę.
Bardzo dziękuję wszystkim moim fanom i krytykom, uprzejmie proszę wszystkich fanów o głos w MA na "forumowicz sezonu", krytyków o głos na "najgorszy cham", a teraz bardzo proszę o możliwość spokojnego wypicia kawy. :lol:
Piwo oczywiście się wszystkim szanownym kolegom i koleżankom należy, może rzeczywiście jakiś grudzień? W tym roku być może domknę wreszcie pewien projekt - wszystkie szlaki na terenie TPN, zostało mi jeszcze kilka w Zachodnich, więc jak domknę do grudnia, to w sam rz będzie okazji, zabiorę większy plecak i mogę coś wynieść do schroniska. :)

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 8:07 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
grubyilysy napisał(a):
o głos w MA


A wlasnie, kiedy kolejna tura i kto poprowadzi?

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 8:10 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Mazio napisał(a):
grubyilysy napisał(a):
o głos w MA


A wlasnie, kiedy kolejna tura i kto poprowadzi?

Mazio, kalendarzowe lato jeszcze... :-) Zawsze MA było grudniu, nawet jak będzie wcześniej to jednak październik zalicza się "tradycyjnie" jeszcze do "lata". Kto poprowadzi - nie wiem, jak Mazio chce, to Mazio. :-) Jak nie - ktoś się na pewno znajdzie.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 8:28 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
:mrgreen:
Wiem jak idiotycznie to zabrzmiało ale mimo to cieszę się, że wyrzuciłam te słowa z siebie.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano So wrz 18, 2010 9:28 am przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 8:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Mazio nie wie czy chce, ale skoro do grudnia jeszcze sporo czasu to sie pewnie ustali, nie? :)

kilerus napisał(a):
To nie dowodzi, ze żyje. To sugeruje, ze jest na wyprawie.


Z Moolikiem i Igim wszystko w porzadku. Sprawdzilem. Czuwaj.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 18, 2010 3:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Basiu, spędziłem nawet nieco więcej czasu rozmyślając nad Twoim postem. Problem w tym, że może w wyniku pośpiechu, tak naprawdę swoje zarzuty względem mojej osoby sformułowaś tak, że ich, przynajmniej jednoznacznie, nie rozumiem :-). Przytoczyłaś trzy forumowe historie, łącząc je w całość moją osobą i długim już dość milczeniem kol. Igiego, jak się zdaje (bo pewności nie mam) sugerując, że jestem osobą skutecznie wyp...jącą z forum osoby, a zwłaszcza celującą w wyp...laniu osób o silnych osobowościach.
Nie powiem w jakiś sposób ten obraz by mi schlebiał, bo oto nie będąc przecież modem TG posiadłem zdolność banowania userów! :-) I to jakich! Same "samce alfa"...
Powiem tak, na każdym forum zdarzają się zapewne typki co to będą czasem "ostro jechać z koksem" i ja na TG też nie jestem pod tym względem raczej jedyny, nie mazgaję, ale przecież nie mam na koncie nawet jednego tytułu "Najgorszego Chama". :-(. Taka jest sytuacja, że fora publiczne, a już górskie to zwłaszcza, nie żyją li tylko lizaniem po pupci, ale także waleniem po mordach. Ale tak żyją. Na TG zawsze były różne jazdy pod różnymi adresami i o dziwo wielu z owych userów po których jechano zbiorowo jak po burej suce potrafiło się w zasadzie nie tylko wybronić ale wręcz wypracować sobie szacunek, że przytoczę przykład Lecha (jazd pod adresem Lecha możesz nie kojarzyć, bo to było przed twoim zalogowaniem się na forum).
Innymi słowy powtórzę to samo co napisałem w wątku marmoladowym, możesz mnie nie lubić, ale zarzuty mojej osobie stawiaj konkretne, bo dopóki coś uważam za prawdę, a powiedzenie tego publicznie za słuszne, dopóty będę to mówił publicznie. Możesz mnie albo przekonać że się mylę, albo że nie powinienem czegoś mówić publicznie. W żadnej z przytoczonych przez ciebie historii Ci się to nie udało. A zapewniam Cię, że może jestem gruboskórny, ale nie "betonowy", jak ktoś potrafi, to znaczy ma i rację i argumenty by ją uzasadnić, to powinien ( w teorii :-) ) dać radę mnie przekonać.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 2:47 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 4:46 pm
Posty: 1711
Basia Z. napisał(a):
Na stronie SummitPost.org jck ma: Last Active: Sep 11, 2010


Basiu duety Mulik-Igi oraz Jck z Brade działają osobno w dwóch różnych miejscach i mają się całkiem dobrze.Nie ma powodu siać niepokoju.Nie samym internetem człowiek żyje :wink:
ileż można tłuc całymi dniami w klawiature...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 3:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Ivona napisał(a):
...Basiu duety Mulik-Igi oraz Jck z Brade działają osobno w dwóch różnych miejscach i mają się całkiem dobrze....

Aczkolwiek kiedyś zdarzało się, że łoiły razem.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 3:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Znów węszysz konflikt?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 4:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
piomic napisał(a):
Znów węszysz konflikt?

Hmmm, co by tu odpisać. :roll:
Jak napiszę że "tak", to wyjdzie, że cham.
Jak napiszę że "nie", to wyjdzie że kłamca.
Jak nic nie napiszę to każdy podłoży najgorsze możliwe skojarzenia :lol: .
No to może napiszę: a czemu zaraz konflikt?*
A tak na luźno komentując, małżeństwa są nierozerwalne a partnerstwa górskie niekoniecznie i w sumie czasem wybór własnej górskiej drogi to chyba nic takiego. A zresztą ja nic nie wiem, może razem jeszcze niejedno w górach razem załoją.

*
Tak mi się przypomniał stary kawał, mąż się spóźnia do domu, w komórce automatyczna sekretarka, żona cała chodzi, idzie do sąsiadki się wypłakać.
- Co się dzieje pani sąsiadko?
- Buuu... Ja podejrzewam... że mąż po pracy chodzi do tej zdziry Kowalskiej...
- E, sąsiadko, na pewno coś mu się stało i dlatego się spóźnia, może po prostu miał wypadek samochodowy?

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 5:09 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Witam po swoim powrocie z imprezy :-)

grubyilysy napisał(a):
Basiu, spędziłem nawet nieco więcej czasu rozmyślając nad Twoim postem. Problem w tym, że może w wyniku pośpiechu, tak naprawdę swoje zarzuty względem mojej osoby sformułowaś tak, że ich, przynajmniej jednoznacznie, nie rozumiem :-).


Faktycznie się spieszyłam.

grubyilysy napisał(a):
Przytoczyłaś trzy forumowe historie, łącząc je w całość moją osobą i długim już dość milczeniem kol. Igiego, jak się zdaje (bo pewności nie mam) sugerując, że jestem osobą skutecznie wyp...jącą z forum osoby, a zwłaszcza celującą w wyp...laniu osób o silnych osobowościach.


Ależ Boże broń !

Po pierwsze - to z pewnością nie udało Ci się zniechęcić Kuby ;-)
On pisuje kiedy chce i gdzie chce, a to czy Ty go lubisz czy nie lubisz na prawdę mało go obchodzi.
Tak więc Jego na pewno nie wypłoszyłeś.
Zapomniałam o tym napisać wcześniej.

Jak teraz przeczytałam teamu Moolczek, Igi i JCK także nie udało Ci się spłoszyć, z czego się cieszę.

Po drugie - to nie prawda że Cię nie lubię :-)

Natomiast faktycznie czasem mam zastrzeżenia do tego co piszesz i jak piszesz.
Oddzielmy osobę od problemu.


grubyilysy napisał(a):

Innymi słowy powtórzę to samo co napisałem w wątku marmoladowym, możesz mnie nie lubić, ale zarzuty mojej osobie stawiaj konkretne, bo dopóki coś uważam za prawdę, a powiedzenie tego publicznie za słuszne, dopóty będę to mówił publicznie. Możesz mnie albo przekonać że się mylę, albo że nie powinienem czegoś mówić publicznie.


O właśnie o to chodzi. O to co podkreśliłam powyżej.

Coś "uważasz za prawdę", bo tak zrozumiałeś jakieś jedno zdanie i nie przyjmujesz tłumaczeń, że tak na prawdę piszący miał na myśli całkiem co innego, a tylko tak mu niezręcznie wyszło.

I jesteś niezmiennie przekonany, że Ty lepiej zrozumiałeś co miał do przekazania piszący niż on sam.

Nie chodzi mi o to co piszesz, bo nie mam nic przeciwko ostrym polemikom, jeżeli są sensowne.
Chodzi o to że odnosisz się w polemice do czegoś innego niż miała na myśli osoba z którą polemizujesz, mimo iż ona tłumaczy że nie o to jej chodziło.

Uff, mam nadzieję że teraz wytłumaczyłam wystarczająco jasno.

Pozdrowienia

Basia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 6:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Basia Z. napisał(a):
Coś "uważasz za prawdę", bo tak zrozumiałeś jakieś jedno zdanie i nie przyjmujesz tłumaczeń, że tak na prawdę piszący miał na myśli całkiem co innego, a tylko tak mu niezręcznie wyszło.

I jesteś niezmiennie przekonany, że Ty lepiej zrozumiałeś co miał do przekazania piszący niż on sam.

No tak, rzeczywiście dokładnie tak jest. No i co z tym zrobimy? :D
Nie chce mi się tutaj kontynuować sporu z Kubusiem, ale... chyba nie mam wyjścia :D.
Po pierwsze spór nie był tylko o tym co Kubuś "chciał powiedzieć" ale właśnie przede wszystkim o tym co "powiedział", a właściwie napisał. Nie wyszło mu? Chciał napisać coś innego? Nie zauważył wieloznaczności? Czemu nie skorygował od razu tylko najpierw zbywał zdawkowymi i elokwentnymi postami jakiegoś obleśnego łysego grubasa z TG, a potem jak się zorientował że obleśny grubas za chwilę wygra wybory na forumowicza MA, to ciągnął dyskusję na 10 stronach, że "ma rację, bo na innych forach wyraźnie pisze o co mu chodzi w temacie"itp?
A dlaczego twierdzę że "wiem lepiej" (co nie ma związku z tym co powyżej o meritum 10stronicowego sporu) o co Kubusiowi chodziło? Bo gdyby nie chodziło o zwykłą i nieco odruchową czynność przyp...nia się do ulubionego obiektu drwin, to by zwyczajnie nie było 10 stron cokolwiek dziwnej dyskusji o istnieniu pośredniej liczby kardynalnej między alef0 a continuum, tylko krótkie wyjaśnienie sprawy, bo by nie było co ukrywać.
Jak Kubuś napisze że on w zasadzie to podziwia kol. Lucynę, docenia jej działalność i nigdy by mu do głowy nie przyszło, żeby się na temat tej działalności, przynajmniej poruszonej w tamtym wątku, krytycznie wypowiadać, to oczywiście zmienię zdanie.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 19, 2010 9:29 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
grubyilysy napisał(a):
No tak, rzeczywiście dokładnie tak jest. No i co z tym zrobimy? :D
Nie chce mi się tutaj kontynuować sporu z Kubusiem, ale... chyba nie mam wyjścia :D.


Po pierwsze to akurat nie chciałam wracać do sprawy Kuby, tylko nasunęła mi się sama, kiedy w Twoim sporze z Igi-m wystąpił ten sam problem.
Doczepiłeś się do jednego zdania a nawet jednego zbitka słownego "zrobię wszystko", nie przyjmując tłumaczenia, że piszący miał na myśli co innego.
Tyle że tutaj koniec dyskusji nastąpił szybciej, bo zapewne Igi nie jest tak elokwentny jak Kuba, więc szybko uznał ze gadać nie warto.

Ale mechanizm był ten sam.

grubyilysy napisał(a):
Po pierwsze spór nie był tylko o tym co Kubuś "chciał powiedzieć" ale właśnie przede wszystkim o tym co "powiedział", a właściwie napisał.



[...] ciach reszta.

A ja wcale nie chcę rozmawiać o meritum, tylko się pytam dlaczego mimo tłumaczenia ze strony nie tylko samego Kuby ale również kilku innych osób, zę miał na myśli co innego niż zrozumiałeś - nadal upierasz sie przy swoim.
\
W tym drugim przypadku było podobnie.

W trzecim (Matterhorn) uznaję Twoje racje i faktycznie przesadziłam.

Ja na prawdę nie widziałam jeszcze człowieka, który tak bardzo jak Ty trzymałby się swojego zdania i nie miał wątpliwości że jednak może być inaczej niż on myśli.

Sama o swoich racjach nigdy nie jestem tak w 100 % przekonana, również i teraz.
Na tym polega dyskusja, aby swoje stanowiska zbliżyć.

Edit:

Ale w sumie tak sobie myślę, ze jeżeli uznajesz moją rację - i przyznajesz, ze rzeczywiście jest tak jak piszę
Cytuję:

grubyilysy napisał(a):
No tak, rzeczywiście dokładnie tak jest.


- to chyba dalsza dyskusja nie ma już sensu.

Ty zdania nie zmienisz, ja też pozostańmy zatem przy "protokole rozbieżności".

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 7:20 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 5:37 am
Posty: 795
Pozor!

Powróciliśmy, żyjemy, nie odpadliśmy. Wylizujemy z Igim drobne rany (taki je zivot...), ale ogólnie - wszystko gra.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 8:46 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
kilerus napisał(a):
Kaytek napisał(a):
I tylko dzięki takim kiedyś tu jasno obowiązującym zasadom teraz chętnie usiądę z Maćkiem, Kilerem, Grubym czy Luką przy browarze i się nie pozabijamy (Murowaniec - połowa grudnia???)


Nie zauważyłem wcześniej.

Z Luką to może być problem ale tak poza tym to chętnie? :D
... jak wniesiesz ;)

Niemiec wniesie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 5:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Kaytek napisał(a):
Niemiec wniesie


Rosjanin wypije. :roll:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 7:51 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt maja 30, 2008 8:52 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Z kątowni.
Hej, dzięki wszystkim za pamięć! :) Nie znudziłem się, ani nie obraziłem - no way! Walka na Słowacji była ostra i owocna, a pogoda tylko przez dwa dni nie puściła nas w góry, reszta przewalczona uczciwie - niejeden masywny płat śniegu i kępa kosówki wyłomotana w kleterkach ;) Tak jak pisze Ania - teraz leczenie sińców i obić przy pomocy Smadnego (ponoć pomaga) i milion nowych nieprzeczytanych postów na forum...
Ivona, Mazio dzięki za smsy :)

_________________
http://summiter.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 8:41 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2009 4:46 pm
Posty: 1711
toż i ja Wam dziękuje za psychiczne smsowe wsparcie na alpejskiej zimnej ziemi :wink:

_________________
"Sukces-jeśli go osiągamy-to tylko pewien dar.Ostatecznym celem jest poczucie pełni i samoświadomość"
Steve House


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL