Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:04 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 9:59 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
obawiam się że jesteś w błędzie kolego GAWITH to wszystko (czytaj cepry) czeka żeby zjechać na dół :lol: :lol: :lol:

pepe współczucia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 10:47 am 
Swój

Dołączył(a): So cze 24, 2006 4:14 pm
Posty: 54
Lokalizacja: Białobrzegi woj. mazowieckie
Ja 3 września (środa) stanęłam w kolejce o 6.50, a o 8.30 wjeżdżałam już na Kasprowy. Zauważyłam , że największy wysyp ludzi z busów jest tak o 7, więc warto przyjechać wcześniej o te 15-20 min bo to nam zaoszczędza jakieś 2 godziny stania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 11:09 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Ja bym nie powiedziała, że godzina czterdzieści to jest już :O

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 11:14 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
izabela napisał(a):
Ja 3 września (środa) stanęłam w kolejce o 6.50, a o 8.30 wjeżdżałam już na Kasprowy

przebiegła Izabela :twisted:

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 11:41 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
A my stanelismy wkolejce .6.20 a o 6.50 wjeżdzalismy na kasprowy... było to 22 lipca 8) Pojechalismy drugim kursem.

_________________
Mądry wycof nigdy nie przynosi ujmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 11:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Przebiegła Mag_Way ... :roll: :wink:
:twisted:

PS
Te forumowe kobity to nieziemskie cwaniary ... :P

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 12:05 pm 
Swój

Dołączył(a): So cze 24, 2006 4:14 pm
Posty: 54
Lokalizacja: Białobrzegi woj. mazowieckie
Mag_Way napisał(a):
A my stanelismy wkolejce .6.20 a o 6.50 wjeżdzalismy na kasprowy... było to 22 lipca 8) Pojechalismy drugim kursem.


ja wjechałam 3 kursem. Niestety we wrześniu kolejka jeździ dopiero od 7.30.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 12:09 pm 
Swój

Dołączył(a): So cze 24, 2006 4:14 pm
Posty: 54
Lokalizacja: Białobrzegi woj. mazowieckie
izabela napisał(a):
Ja 3 września (środa) stanęłam w kolejce o 6.50, a o 8.30 wjeżdżałam już na Kasprowy. Zauważyłam , że największy wysyp ludzi z busów jest tak o 7, więc warto przyjechać wcześniej o te 15-20 min bo to nam zaoszczędza jakieś 2 godziny stania.


pomyliły mi się godzinki. Sprawdziłam teraz bilet i jak nic jest napisane WJAZD 7.30. Sorki za pomyłkę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 3:01 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 02, 2006 11:11 am
Posty: 170
Lokalizacja: Łódź
Ja w tym roku widziałam wieeelką kolejkę czekających ludzi na wjazd ok godz 17... dla mnie troche to dziwne, bo było ich tyle ze czekali pewnie do 19 a i mogli się niektorzy nie doczekac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 3:51 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 29, 2007 8:31 pm
Posty: 3185
Lokalizacja: Nowy Sącz
Jedźcie do Szwajcarii to dowiecie się jak to jest jechać w lipcu samemu w wielkim wagonie,
Obrazek
nie wiem co zmusiłoby mnie do stania więcej niż godzinę do kolejki, chyba tylko niepełnosprawność

_________________
http://naszczytach.cba.pl/ Aktualizacja 2023 - nowe: Góry Skandynawskie, Taurus w Turscji, Alpy Julijskie, Kamnickie, Ennstalskie, Tatry Bielskie, Murańska Planina, Haligowskie Skały i wiele innych. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 4:57 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
gouter napisał(a):
nie wiem co zmusiłoby mnie do stania więcej niż godzinę do kolejki, chyba tylko niepełnosprawność


a myślisz że wśród tych czekajacych po cztery czy pięć godzin na Kasprową kolejkę jest dużo pełnosprawnych (umysłowo) :?:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 11, 2008 7:57 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
peepe napisał(a):
niekoniecznie, miałem kiedyś "przyjemność" zastać właśnie taki tłum na górze i oni wszyscy stali w kolejce do kolejki,


Ja również. Szłam od Małołączniaka (weszłam tam niebieskim szlakiem) i chciałam sobie na dół zjechać. Ale kolejka była na co najmniej 4 godziny, więc ruszyłam na dół piechotką. Spotkałam turystów, którzy wjechali na Kasprowy, a następnie schodzili na dół. A w kolejce stali od 8 rano do 14. Podziwiam cierpliwość, nie ma mowy żebym tyle stała w kolejce.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 12, 2008 10:00 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 5:02 pm
Posty: 123
wczoraj wychodzilam na Kasprowy i kolo 10 byla na dole wieeelka kolejka (na jakies 3-4 godziny)
przeciez to jakas paranoja, zanim oni wyjechali na gore ja juz bylam po obiadku na Kasprowym i w trakcie drogi na Swinice :)
raz wyjezdzalam na Kasprowy kolejka i mi wystarczy-ponad 2 h czekania a na gorze zerowa widocznosc - na szczescie ja stamtad wybieralam sie jeszcze na Giewont, ale sporo ludzi wyjezdzalo tam, popatrzylo sie troche w mgle i zjezdzalo - no nie wiem czy oplacalo im sie czekac 3 h dla samej radosci jechania kolejka, bo nawet widokow nie poogladali... ale ich wybor


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 12, 2008 10:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 17, 2007 7:57 pm
Posty: 3449
Lokalizacja: Tczew
Gustaw napisał(a):
Przebiegła Mag_Way ... :roll: :wink:
:twisted:

PS
Te forumowe kobity to nieziemskie cwaniary ... :P


:twisted: :lol:

_________________
Mądry wycof nigdy nie przynosi ujmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 12, 2008 1:58 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 3:23 pm
Posty: 1214
zasłyszane na slowackim szlaku...." po prawie 5 godzinach czekania w kolejce wkurzyliśmy się, wsiedliśmy w samochódi pojechaliśmy na Słowację"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 7:02 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
Wykopuję stary temat, ale chyba jest odpowiednim miejscem na moje pytanie :)

Planuję w sobotę rano wjechać najlepiej pierwszym kursem kolejki na Kasprowy (a potem iść na Orlą Perć). Czy ktoś ostatnio nią wjeżdżał i wie, o której mniej więcej trzeba się ustawić w kolejce do kolejki, żeby się załapać na pierwszy kurs?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 19, 2010 7:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
comb napisał(a):
Czy ktoś ostatnio nią wjeżdżał i wie, o której mniej więcej trzeba


Tydzień temu w sobotę nie było rano kolejki ale nad ranem była burza i może dlatego.
Teraz mówią piękną pogodę więc koło 6 to napewno trzeba stać już jak nie wcześniej. :mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 24, 2010 5:38 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
Byłem w Kuźnicach w tę sobotę o 6.25. Ludzi w kolejce było już na tyle dużo, że mój umysł o tej pogańskiej godzinie nie sprostał wysiłkowi policzenia ich. Usłyszałem jednak wewnętrzny głos "napieraaać!" i pomaszerowałem w stronę Zawratu (czasowo nie wyszło tak źle, ale moje kolana do teraz mają mi to za złe).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 24, 2010 7:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
comb napisał(a):
pogańskiej godzinie nie sprostał wysiłkowi policzenia ich


eee tam. Jakby to była 2 czy 3 to może było by cieżko :mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 24, 2010 7:32 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
a ja o dziwo jechałem kolejka 2 razy raz to wrzesien pierwsza dekada ,drugi maj w połowie i o dziwo co przyszedłem rano koło 7 to zawsze bez stania w "kolejce do kolejki " ;) ..oj chyba farta miałem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 24, 2010 10:24 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
zyl3k napisał(a):
a ja o dziwo jechałem kolejka 2 razy raz to wrzesien pierwsza dekada ,drugi maj w połowie i o dziwo co przyszedłem rano koło 7 to zawsze bez stania w "kolejce do kolejki " ;) ..oj chyba farta miałem ;)

Lipiec i sierpień rządzą się innymi prawami - tysięcy turystów :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 25, 2010 1:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Bo w maju już na nartach nie pojeździsz, a do turystyki to najgorszy miesiąc.
Natomiast we wrześniu w Tatrach cisza i spokój bo stonka już po wakacjach i urlopach, spotkasz co najwyżej trochę studentów ale tylko tych bardziej ogarniętych w temacie gór, a takich zbyt wielu nie ma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 6:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
trekker napisał(a):
Natomiast we wrześniu w Tatrach cisza i spokój bo stonka już po wakacjach i urlopach,


Mistrzu - czy w takim razie pozwolisz mi wjechać na Kasprowy podczas mego wrześniowego urlopu czy raczej mam nastawiać się na październik ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 26, 2010 10:56 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
trekker napisał(a):
Bo w maju już na nartach nie pojeździsz

;) to tych co widziałem chyba 27-28 MAJA w tym roku pociskających na deskach z przełęczy Świnickiej to fatamorgana ?? :) choć wiem że ten rok był troche "dziwny" :) Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 11:23 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
http://wyborcza.pl/1,75248,8906507,PKP_ ... inowe.html

Cytuj:
PKP w tym roku chce sprzedać Polskie Koleje Linowe
Bartłomiej Kuraś2011-01-05, ostatnia aktualizacja 2011-01-04 22:53

PKL w ciągu roku przewożą 6 mln turystów w górach. Ich kupnem są zainteresowani m.in. Austriacy, marzący o stworzeniu dużego ośrodka narciarskiego po obu stronach Tatr.

Polskie Koleje Linowe kojarzone są głównie z kolejką linową na Kasprowy Wierch, ale firma wywozi turystów też na zakopiańską Gubałówkę i Butorowy Wierch, górę Żar w Międzybrodziu Żywieckim, Górę Parkową w Krynicy, Palenicę w Szczawnicy. I ciągle inwestuje. W grudniu uruchomiła nową kolejkę krzesełkową na Mosornym Groniu koło Zawoi. Prowadzi też negocjacje w sprawie kupna kompleksu narciarskiego na zakopiańskiej Polanie Szymoszkowej na stoku Gubałówki. Po tej transakcji PKL stałyby się właścicielem całej infrastruktury narciarskiej w rejonie Gubałówki. Dzięki temu - tuż przed prywatyzacją - straciłyby na znaczeniu protesty prywatnych właścicieli działek blokujących stok biegnący wzdłuż trasy kolei linowo-terenowej.

Na brak klientów firma nie narzeka, choć zimą ma ceny porównywalne z krajami alpejskimi. Za cały dzień szusowania na Kasprowym Wierchu trzeba zapłacić 122 zł. W ciągu roku ze wszystkich kolejek PKL korzysta 6 mln turystów. Firma zatrudnia ok. 200 osób.

W PKP są przekonani, że bez problemów znajdą kupca na koleje linowe i dzięki temu podreperują finanse państwowej spółki.

- Zakładamy, że prywatyzacja Polskich Kolei Linowych zostanie przeprowadzona do końca 2011 roku - mówi Łukasz Kurpiewski, rzecznik Grupy PKP. - Prace nad prywatyzacją zakopiańskiej spółki już trwają - dodaje.

W sprzedaży pomaga PKP firma doradcza PKF Grupa Konsultingowa. Doradcy są odpowiedzialni za przeprowadzenie analiz sytuacji ekonomicznej i prawnej spółki oraz przestrzegania przez nią obowiązków wynikających z wymogów ochrony środowiska.

PKP nie chce ujawnić, za ile zamierza sprzedać PKL. Według nieoficjalnych danych dobrze prosperująca firma, która ostatnio sporo inwestuje, ma być warta przynajmniej kilkaset milionów złotych. Tylko na modernizację kolejki linowej na Kasprowy Wierch spółka wydała w ostatnich latach 70 mln zł.

O sprzedaży własnej firmy niewiele mówią też w PKL. - To jest sprawa między zarządem PKP a chętnymi na kupno. Nas na razie nie informowano o szczegółach planowanej transakcji - mówi Paweł Murzyn, wicedyrektor PKL.

Nieoficjalnie wiadomo, że polską ofertą bardzo interesują się austriaccy biznesmeni. Ma im się marzyć stworzenie dużego kompleksu kolejek linowych z dwóch stron Tatr podobnego do tych w Alpach. Na Słowacji już inwestuje się duże pieniądze w rozwój narciarstwa.

- Całkowity koszt modernizacji w ostatnich latach ośrodków narciarskich po słowackiej stronie Tatr wyniósł około 50 mln euro. Za te pieniądze zbudowano nowe kolejki i wyciągi, poszerzono trasy zjazdowe - wylicza Jan Bosnovic, dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Sporo zainwestowano m.in. w Tatrzańskiej Łomnicy, niedaleko polskiej granicy. Tu, obok ośrodka narciarskiego, powstały nowe trasy zjazdowe o długości około pięciu kilometrów, czteroosobowa kolejka krzesełkowa, poszerzone zostały trasy zjazdowe od Skalistego Stawu do Tatrzańskiej Łomnicy.

O prywatnych inwestycjach na południowych stokach Tatrach pięć lat temu zdecydował rząd Słowacji. Teraz polskie Ministerstwo Skarbu zgodziło się na sprzedaż kolei linowych po naszej stronie gór.

- Rozmawiałem z zagranicznymi przedsiębiorcami inwestującymi na Słowacji, są bardzo zainteresowani możliwościami rozwoju turystyki narciarskiej w Polsce. Liczą na dobry interes, bo Polacy są dużym narodem i coraz chętniej szusują - przyznaje Andrzej Bachleda "Ałuś", najlepszy w historii polski alpejczyk, a obecnie biznesmen.

Na razie nie wiadomo, czy PKL zostaną sprzedane w całości jednemu chętnemu, czy też majątek kolejek linowych w formie akcji znajdzie kilku nabywców. - Cały czas trwają konsultacje na ten temat, wybierzemy wariant najkorzystniejszy z punktu widzenia interesów PKP - ucina spekulacje Łukasz Kurpiewski.

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 7:48 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Gustaw napisał(a):
http://wyborcza.pl/1,75248,8906507,PKP_w_tym_roku_chce_sprzedac_Polskie_Koleje_Linowe.html



Co z tego że sprzedadzą jak w budowie ośrodka narciarskiego ma do powiedzenia TPN oraz zieloni a oni to na pewno będą aktywnie uczestniczyć!

:mrgreen:

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 8:19 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
W sumie to dobrze, że będą przeszkadzać.
Tatry to nie ta skala, żeby alpejskie ośrodki stawiać. Francuskie Trzy doliny musiałyby zająć całe Tatry, pasmo gubałówki i Chopoka a samo Val Thorens z Orelle pokryłoby całe Tatry Wysokie...

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 11:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Mnie tylko zastanawia dlaczego sprzedaje się spółkę, która przynosi dochody Skarbowi Państwa?
Czy w naszym kraju wszystko ma być w rękach zagranicznego kapitału?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 12:07 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
No bo inaczej się nie opłaca.
PKL ma dwa wyciągi i gondolę na jednej górze z trzema oddzielnymi biletami. W Alpach potrafią 30 wyciągów, 10 gondolek i 15 autobusów (w pięciu dolinach) należących do kilkunastu właścicieli (od osób prywatnych po gminy i stowarzyszenia) podpiąć pod jeden karnet.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 2:30 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Kolejkę niech se wezmą, ale od żlebów niech się #*@#&!

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL