Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lut 09, 2010 6:16 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Akcja: fragment GSS na rakietach
Skład: przyjaciele zapoznani czas temu w sieci i ja
Geneza spotkania: spontan na linii kumpel z Warszawy-ja ,walka między granią Tatr Zachodnich a Karkami ,zwycięża rakietowanie
Czwartek: porą późną ze stolicy rusza Zombi, podróż z przygodami :)
Piątek: po 10 z Bielska rusza w pogoń reszta ekipy (uf, nie ma korków, wypadków, warunki drogowe git-grzeję mojego disla ile fabryka dała ) podczas gdy znajomy odpoczywa sobie w przytulnym schronisku my wędrujemy od Karpacza przez Jelenią do Szklarskiej ( masakra z komunikacją między tymi dwoma miejscowościami) i w końcu po wieczornej wędrówce stawiamy się w schronisku
Wieczór: wypijamy morze piwa, opowieściom i planom nie ma końca( kiedy to w skałki nie pojechać,a i czerwcowe Tatry Słowackie majaczą w tych pomysłach,,i Alpy Julijskie)..
Sobota rano: efekty wieczoru: hym, hym oraz niewyspana Pani z Sąsiedniego pomieszczenia (już my nie zdradzimy co to za Pani )
Warunki pogodowe sprzyjają rozwijaniu wyobraźni- mijając śnieżne Kotły możemy sobie je tylko imaginować, nie widać kompletnie nic..przejaśnia się w okolicy Petrowej Budy, cóż za widok, hehe;-)
Sobota: rakietujemy z Łabskiego z przerwą w Odrodzenie na coś dobrego do zjedzenia (po tym obiedzie postanawiam już nigdy w życiu nie tknąć pieroga po rusku;-)) aż do Strzechy Akademickiej..po drodze odnajdujemy w końcu miejsce gdzie następuje zakrzywienie czasu ..przyjemną pora docieramy do schroniska :)
Schronisko: oceniamy je jako paskudne, zimne pokoje-dogrzewamy swój otwierając drzwi,bo na korytarzu cieplej, płatny wrzątek, obsługa niezbyt miła, jedzenie takie sobie..gr!! nie chcemy tu już wracać..na szczęście sprzedają piwo po 20,mimo wcześniejszej zapowiedzi handlu tylko do tej pory !! Więc je spożywamy, a co..:)
Niedziela rano: po śniadaniu startujemy na Śnieżkę, ależ wieje..;-) tam spotykamy bywalca wielu forów -Menela gawędzimy troszkę, pstrykamy fotki i wypijamy morze..herbaty;-) Udaje nam się również zaobserwować widmo Brockenu,ale niestety mój nieszczęsny aparat zaparowany,więc nawet najlichszej fotki nie ma:( ale to już moje drugie widmo..
Schodzimy do Karpacza zerknąć na Wang i, po czym się rozstajemy: kolegę upychamy jeszcze jakoś do mojego wozu i podrzucamy do Szklarskiej-ma farciarz jeszcze wolny czas, my uciekamy do domków:)
Mini dokumentacja z mojego cyfraka:
:D
Obrazek

Obrazek
Bezskres..
Obrazek

Obrazek
Takie rakietowanie to fajna sprawa,a zimowe Karkonosze ciekawą alternatywą dla Tatr,jeśli ktoś lubi różne formy zimowej aktywności,rzecz jasna :roll:
Do tego jeszcze nam Menel narobił smaczków na inne okolice Karków,gdzie śniegu dużo dużo więcej..nic tylko szukać wolnego początkiem marca w grafiku :wink:

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 7:10 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Ale fajna relacja. Przycupnęła sobie w kąciku jak sierotka i siedzi bezgłośnie.
Twoje imprezy trochę przypominają nasze. Gdybyś chciała zaglądnąć do nas to zapraszamy i witać będziemy poza sezonem chlebem i solą :D

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 7:19 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Cytuj:
Takie rakietowanie to fajna sprawa,a zimowe Karkonosze ciekawą alternatywą dla Tatr,jeśli ktoś lubi różne formy zimowej aktywności,rzecz jasna

Na pierwszy porządny zimowy wyjazd właśnie Karkonosze brałam pod uwagę, ale ostatecznie zwyciężyły Tatry ;) czego oczywiście nie żałuję, ale po fotach widzę, że kiedyś trzeba będzie nadrobić zaległości.
Matragona, wysęp od współtowarzyszy więcej zdjęć ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 8:14 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 10:41 pm
Posty: 810
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Karkonosze zimą są mroczne!
Dlatego zawsze w nie wracam, nawet w miejsca w których byłem kilkanaście razy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 9:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
:D za te miłe słowa :wink:
Współtowarzysze się pochowali i leczą rany po rakietowaniu chyba :mrgreen: jak uzyskam siłą perswazji jakieś fotki to oczywiście dorzucę..sama myślę już o jakimś lepszym aparacie,co by móc coś podziałać.. :oops:

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 11, 2010 1:40 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 1:34 pm
Posty: 1
Piękne zdjęcia! Będę tam może w weekend:)

_________________
Moja ulubiona kosmetyczka kraków. Zobacz sama!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 11, 2010 2:53 pm 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 30, 2010 11:59 am
Posty: 66
Lokalizacja: Lublin/Wrocław
Bardzo przydatna relacja, gratuluje wycieczki :)
Chciałbym się dowiedzieć jak warunki w rejonach Śnieżki - da rade bez rakiet? (w sensie czy szlaki przetarte czy raczej trzeba się spodziewać śniegu po kolana ;) )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 11, 2010 9:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
MWro napisał(a):
jak warunki w rejonach Śnieżki - da rade bez rakiet? (w sensie czy szlaki przetarte czy raczej trzeba się spodziewać śniegu po kolana Wink )

W rejonie Śnieżki rakiety tkwiły przytroczone do plecaka,ścieżki udeptane;)

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 03, 2011 11:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 10:41 pm
Posty: 2620
Matragono, właśnie wspomniały mi się te Karki na rakietach.... zatęskniło mi się do zimowej hulanki... Trzeba będzie rakiety kiedyś, oby wkrótce!, powtórzyć! :-D

_________________
Zob za zob - glavo za glavo
Zob za zob na divjo zabavo!

Alpy Julijskie www.gavagai.ngt.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 9:12 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
Zombi napisał(a):
Trzeba będzie rakiety kiedyś, oby wkrótce!, powtórzyć! Very Happy

Zombi,wiesz przecież że,każdy weekend poza tym teraz dłuższym mam do dyspozycji,tylko nie wiem jak tam warunki,może poczekajmy na jakiś większy opad śniegu? :wink:

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 9:18 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
matragona w karkonoszach i izerach śniegu duuużo :) ostatnio szedłem na wysoki kamień ze Szklarskiej to w raketach zapadałem sie do połowy łydki ( fakt ze była chwilowa odwilkż i śnieg bardzo mokry ) troche sie namordowałem :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 9:46 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 9:45 pm
Posty: 2542
zyl3k,już się cieszymy razem z Zombim z tej info :D

_________________
"Ja akurat marzenia górskie mam pod powiekami,to jest mój oddech, moje życie" - Wojtek Kurtyka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 11:07 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 20, 2010 8:29 pm
Posty: 700
Lokalizacja: Zgorzelec
ciesze sie że mogłem pomóc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL