Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:50 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Czy uważasz, że nowy dzał: Sporty górskie i ekstremalne (skałki i wspinaczka, jaskinie i speleo, narty, rowery górskie, paralotnie) przyda się na tym forum?
Tak 67%  67%  [ 31 ]
Nie 33%  33%  [ 15 ]
Liczba głosów : 46
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 05, 2009 10:50 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
Nie - tego nie kumam! :evil:
Wywalili mnie drzwiami - wchodzę oknem!
Rozumiem, że może się to nie podobać ale chciałabym poznać opinie innych.

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:12 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
aankaa napisał(a):
Wywalili mnie drzwiami - wchodzę oknem!

to zakrawa już pod sporty ekstremalne... :mrgreen:

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
skoro tak to odbierasz - proszę bardzo
nie ma o czym pisać na forum bo w sumie wszystko zostało napisane...
ale po co tworzyć coś nowego? bez sensu prawda?
przecież i tak nikt tam pisać nie będzie... - fajne podejście

no szkoda - tyle dodam

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:28 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
ciekawa jestem kto i ile wie o jaskiniach, skałkach, paralotniach itd.
i czy nie chcielibyście o tym poczytać? może jednak spróbować czegoś nowego z kimś bardziej doświadczonym?

albo narty - temat rzeka...
nie podoba się Wam? naprawdę?
nie wierzę, po prostu nie wierzę, że byłby to martwy temat

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 7:10 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Jestem za powstaniem działu. Przeczytałam Waszą wczorajszą dyskusję i moim zdaniem Golan ma rację. Powstanie działu może spowodować większe zainteresowanie tematem.
Argumenty:
-można "zainfekowować swoją pasją", zalogowanie się tu Vespy i Mazia spowodowało iż pojawił sie wątek o górach Szkocji, moim zdaniem bardzo interesujący temat, czy ktoś przed zalogowaniem się Kolegów rozmawiał o tych pagórach?
- wątki o Karpatach Wsch. także są czytane, okazało się ku memu zaskczeniu, że zaglądają tam także Wysokopienni, przed tem raczej nie rozmawiaiście o tej części Karpat,
- na forum są już rozmowy poświęcone wspinaczce, sportom ekstremalnym, ostatnio bardzo fajny o autoasekutacji, już nie wspomnę o perełce jaką jest wykładzik Luki na temat medycyny wysokogórskiej,
- na forum jest "potencjał", który jest w stanie poprowdzić dział,
- jeżeli nowy pokój powstanie to na pewno zalogują się nowi Userzy, który ten temat interesuje,
- oczywiscie jest Brytfanna ale kto jest w stanie tam wytrzymać dłużej niż jeden dzień, to szkoła przetrwania mimo tego, że pisują tam bardzo fajni ludzie,
- są działy poświęcone podobnym tematom np. na wyliczance ale nie są zbyt często odwiedzane, tak ale z wyliczanki odeszli Łojanci z powodu ciągłych awantur,
- to, że ktoś nie wypowiada się to nie oznacza, że temat go nie interesuje, jeżdżę na rowerze po bieszczadzkich trasach MTB mimo to nie czuję się zbyt dobrze w temacie rówerów górskich, chcę skończyć kurs paralotniarstwa ale czasowo nie mogę sobie pozwolić itd., dla mnie taki wątek to byłaby kopalnią wiedzy.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 8:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Cytuj:
chcę skończyć kurs paralotniarstwa ale czasowo nie mogę sobie pozwolić itd., dla mnie taki wątek to byłaby kopalnią wiedzy.

Dla mnie również. Nie ukrywam że byłabym tu stroną głównie pytającą, ale z nagromadzonej wiedzy rodzą się różne ciekawe pomysły, ze zrealizowanych pomysłów relacje i tak to się kręci ;)
Dział chyba nie musi być bóg wie jak oblegany, ważne żeby zainteresowani mieli gdzie porozmawiać, wymienić się informacjami. Tak sądzę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 8:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Dobrze, nowy dział.
Ale co do niego wrzucić?
Które z istniejących obecnie tematów?
Nie można pisać o jaskiniach? A założenie wątku "jaskinie"?
Narty? Glajty? — Kto broni, załóż taki wątek, jak będzie ruch można myśleć o wydzieleniu działu.
Żeby było jasne: nie jestem przeciw, ale nie używajcie bezsensownych argumentów, że jak nie ma działu to nie można pisać. A niby dlaczego nie można? Bo co?
ŚW powstały żeby nie było widać pijaństwa i co? Marazm bo jak już wolno, to nikomu się nie chce. Dwa-trzy posty na tydzień to rekord chyba. OR musiał być wydzielony i dobrze.
Ale nie bardzo kumam, co się zmieni jeśli powstanie dział jaskiniowo/sportowo/ekstremalny. Że co? Nagle zbiegną się tu ekstremaliści i będą dyskutować o zaciskach i skrzydłach? Przepraszam, ale nie wierzę.
Jeszcze raz: jestem za, ale dopiero wtedy, kiedy będą aktywne dyskusje na takie tematy, a nie tylko aktywiści dyskutujący o dyskusjach.
@Maciek: dotychczas miałem Cię za chama w znaczeniu pozytywnym. Nie udaj, że nie rozumiesz dlaczego Tomek zamknął wątek – nie chodzi o temat, tylko pyskówki.

lucyna napisał(a):
zalogowanie się tu Vespy i Mazia spowodowało iż pojawił sie wątek o górach Szkocji, moim zdaniem bardzo interesujący temat, czy ktoś przed zalogowaniem się Kolegów rozmawiał o tych pagórach?

A i owszem. Przeszukaj archiwa.
A żeby dział był kopalnią wiedzy nie wystarczą szukający infpormacji, potrzebni są jeszcze "dawcy" wiedzy. Myślisz, że glajciarze z całego świata tylko czekają, żeby u nas pisać?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 9:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
piomic dział mozna zlikwidować!!!

Trzy miechy, jak się nie sprawdzi, to wywalić w kosmos, tematy przenieść do innych działów. Można zrobić taki eksperyment.


Prawda jest taka, ze potrzeba nam świeżej krwi. Można zobaczyć na przykładzie Mazia i Vespy, że dzięki takim ludziom forum dużo zyskuje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 9:30 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2009 5:05 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Katowice
kilerus napisał(a):
Trzy miechy, jak się nie sprawdzi, to wywalić w kosmos, tematy przenieść do innych działów. Można zrobić taki eksperyment.

To brzmi bardzo rozsądnie.

_________________
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 6000 mnpm tym bardziej...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 9:43 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Oczywiście Piomic, że masz rację mówiąc, że najpierw powinne pojawić się tematy i aktywnie piszący w nich ludzie. Na razie są osoby zainteresowane pogłebieniem swojej wiedzy na temat sportów ekstremalnych. Moim zdaniem są także osoby mogące udzielać informacji na ten temat. To tylko od Was, od "starych" zależy czy te tematy będą "żywe". Moim zdaniem jeżeli pojawią się dyskusje to automatycznie zalogują się nowi. Nie wiem czy powinnam o tym mówić, wiem, że za coś podobnego mogę "oberwać" ale coś dziwnego zdarzyło się na styku świata realnego i wirtualnego. W temacie bieszczadzkim polecam mapy Wojtka Krukara, są znakomite. To jest jedna z tych rzeczy, którymi Bieszczady mogą się pochwalić. I wiesz co? Mapy te ostatnio zaczęły się znakomicie sprzedawać przez internet. (Przeważnie o tej porze roku była stagnacja). Tu mamy zainteresowanych nabyciem wiedzy , dobry produkt czyli sporty ekstremalne i mniej ekstremalne, potrzebna jest tylko reklama. Taką reklamą może być nowy dział. Wystarczy abyśmy my aktywni na innych forach dali w podpisie link do tego tematu, a pojawią się nowi. Wiesz ile nowych, także z tego forum zalogowało się na bieszczadzkim?

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 9:54 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Przeanalizowałam swój poprzedni post. Jest jedna mielizna na, której może zawiesić się pomysł. Wy sami. To od Was zależy czy będziecie chcieli być aktywni, czy część aktywnych Userów nie będzie rozwalać wątków dla samej radości rozp... i aby komus zrobić na złość.
I jeszcze jedno. Czy będziecie otwarci na nowych? Czy chcecie aby nowozalogowani byli aktywni?

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 10:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
lucyna napisał(a):
Przeanalizowałam swój poprzedni post.

Cześć "Lucyna to fajna dziewczyna", kopa lat ... widzę, że w formie ... pozdrawiam serdecznie ...

Gustaw Pogorzelski

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 10:58 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 17, 2008 11:12 pm
Posty: 1357
Lokalizacja: NewSączCity
kilerus napisał(a):
piomic dział mozna zlikwidować!!!
Trzy miechy, jak się nie sprawdzi, to wywalić w kosmos, tematy przenieść do innych działów. Można zrobić taki eksperyment.

oczywiście że można stworzyć dział na okres próbny... pytanie tylko kto po tym okresie zweryfikuje jego dalszą przydatność i sens dalszego istenienia... Admin :?:
dobra, tylko że jak on powie że dział nie jest potrzebny, to zaraz podniesie się larum tych, którzy dziś optują za jego otwarciem, że oni dalej go chcą...
dlatego myślę że jeżeli coś tworzyć, to nie na chwilę, tylko na stałe... ale żeby coś utworzyć na stałe, trzeba być do tego w pełni przekonanym... a co do tego mam na razie poważne wątpliwości czy Konrad jest za rozdrabnianiem i wydzielaniam działów...

_________________
Czasem wystarczy przestać pragnąć jakiegoś marzenia, aby sprawić żeby się ono spełniło...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 11:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Dobrze, to nie róbmy nic. Walić to!!!
Za trzy miesiące zrobi się larum, więc nie ma co kombinować.

Nie chce mi się już pisać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 11:24 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
piomic napisał(a):
Kto broni, załóż taki wątek, jak będzie ruch można myśleć o wydzieleniu działu

W sumie nikt nie broni. Ale zobacz ile jest już wątków w "Góry i turystyka" czy "Sprzęt". Podejrzewam, że jest już spora wiedza o tym, co chcemy wydzielić ale w wątkach zatytułowanych zupełnie inaczej. Ile to razy wątek np. o spodniach kończył się zupełnie inaczej - np. o przepisach (akurat taki pamiętam). Teraz chciałabym do tych przepisów wrócić, ale za diabła nie pamiętam, w którym to było wątku.
Jakby powstał nowy dział, to by się trochę inne odluźniły i informacje dot. sportów byłyby w jednym miejscu.
I - tak jak pisze Lucyna - zaowocowałoby to pewnie nowymi pomysłami i nowymi userami.
A czy przetrwa taki dział to też, jak pisze Lucyna - zależy od nas samych. Ale jak nie spróbujemy - to się nie dowiemy. Rozumiem, że nic na siłę ale może jednak warto spróbować?
Zawsze można zamknąć dział - tj pisze Kiler!
Ja się nie upieram, że mam rację - próbuję przedstawić swój punkt widzenia i uważam, że właśnie taka rozmowa jak ta może przynieść wymierne skutki.

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 11:49 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Ogólnie to chciałem napisać coś innego, ale zastanowiłem się, i faktycznie nie warto nic robić, zmieniać, rozwijać się. Po co szukać nowych rozwiązań, skoro stare w pełni odpowiadają obecnym użytkownikom ? Nie ma aktywnych dyskusji w tematach nowego wątku, nie twórzmy go, bo jeszcze nie daj Boże się pojawią i okaże się że nie mieliśmy racji. I jeszcze słowo o bardzo ciekawym moim zdaniem stwierdzeniu, że aby coś utworzyć trzeba być do tego w pełni przekonanym, owszem bardzo słuszne i rozsądne podejście w wątku o dzieciach, ale jakoś tak żałośnie brzmiące w wątku o nowym dziale.

Osobiście wątpię by ktokolwiek z entuzjastów powstania nowego wątku, chciał jeszcze go współtworzyć, po takiej fali krytyki, zwłaszcza przez osoby zupełnie nie zainteresowane tematyką, można się zniechęcić.

piomic napisał(a):
Nie udaj, że nie rozumiesz dlaczego Tomek zamknął wątek – nie chodzi o temat, tylko pyskówki.

Mógł pyskówki wyciąć, wolał zablokować wątek ... powody wydają się być oczywiste, nie od dziś uważam że obiektywizm to dalece nie znane mu słowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:04 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
lucyna napisał(a):
Wiesz ile nowych, także z tego forum zalogowało się na bieszczadzkim?
I dobrze. Rozumiem, że to argument za wydzieleniem działu? Nie wiem, czy zauważyłaś - do tego wszystkiego doprowadziło założenie wątku o Bieszczadach, bez specjalnego działu.
aankaa napisał(a):
wątek np. o spodniach kończył się zupełnie inaczej - np. o przepisach (akurat taki pamiętam). Teraz chciałabym do tych przepisów wrócić, ale za diabła nie pamiętam, w którym to było wątku.
Jakby powstał nowy dział, to by się trochę inne odluźniły i informacje dot. sportów byłyby w jednym miejscu.
A jaki to ma związek? Jak ktoś robi bydło w spodniach, to nie będzie robił w slacklinach?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:18 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 20, 2006 3:56 am
Posty: 2343
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
A może warto spróbować?
Może wyjdzie z tego coś ciekawego i wartego uwagi?
Przecież założenie nowego działu to nie operacja na otwartym sercu - może się udać, a jak się nie uda to trudno.

_________________
Powolutku do przodu, mamy już stronę !!! :) :arrow: http://pomagamoli.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 12:29 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
piomic napisał(a):
A jaki to ma związek? Jak ktoś robi bydło w spodniach, to nie będzie robił w slacklinach?

nie przypominam sobie żeby tam było bydło...
jak to jaki związek? taki, że wątki sportowe inne niż turystyka piesza po górach będzie wyodrębniona i łatwiej będzie znaleźć informację ; naprawdę nie widzisz o co mi chodzi?

jeżeli będziemy się podpierać faktem robienia bydła, to może w ogóle to forum nie jest potrzebne? bo bydło przecież można zrobić wszędzie...

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 1:37 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
piomic napisał(a):
lucyna napisał(a):
Wiesz ile nowych, także z tego forum zalogowało się na bieszczadzkim?
I dobrze. Rozumiem, że to argument za wydzieleniem działu? Nie wiem, czy zauważyłaś - do tego wszystkiego doprowadziło założenie wątku o Bieszczadach, bez specjalnego działu.

Tak ale wątek bieszczadzki to spełnienie marzeń jednej osoby, która uparła się, że napisze przewodnik na forum internetowym.
Tu mamy do czynienia z zespołem ludzi, którzy są zainteresowani powstaniem działu. Są merytorycznie przygotowani do jego "obsługi". Pojawiła się determinacja i dobrze. Takich "nawiedzonych" jak KEGowcy należy wspierać, gdyż mogą coś istotnego wnieść do życia forum.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 2:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Oczywiście, tu masz rację. :shock:
Na necie jest wiele forów, na wielu z nich panuje całkowity zamordyzm, za brzydkie słowo lecą ostrzeżenia, za oftop banany. Tu można wyzywać moda czy admina od ciot i nikt z tego afery nie robi. A w drugą stronę wystarczy zamknąć wątek, który przerodził się w pyskówkę i już jest rozdzieranie szat... Gdzie konsekwencja?
Dasz palec to wezmą rękę?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 2:58 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
piomic napisał(a):
który przerodził się w pyskówkę i już jest rozdzieranie szat

chciałbym zauważyć, że w pyskówce nie uczestniczyłam... dlaczego wkładasz innych do jednego wora z tymi, co się naparzają?

piomic napisał(a):
Dasz palec to wezmą rękę?

w którym miejscu chcemy tą rękę???

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:08 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
piomic napisał(a):
i nikt z tego afery nie robi

Ty robisz ...

piomic napisał(a):
A w drugą stronę wystarczy zamknąć wątek, który przerodził się w pyskówkę i już jest rozdzieranie szat

Wątek który zawiera pięć stron merytorycznej dyskusji ...

aankaa napisał(a):
dlaczego wkładasz innych do jednego wora z tymi, co się naparzają?

Cóż, to jest stara gwardia, Ali zaczął dyskusję w "Propozycja Działu" aby jak sam to stwierdził zrobić oborę która to ma dać mi jakąś nauczkę, kolega tomek podłapał temat i zamknął temat, a teraz piomic rwie szaty i boleje nad krzywdą która dotknęła biednego moda i admina. Brakuje tylko aby odezwał się Konrad i powiedział że nie utworzy nowego działu dla osób których osobiście nie zna ....

P.S.
Ja chyba poproszę o bana ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Nie wkładam do wora. Tomek nie zamykał Ciebie tylko wątek.

Widzisz - są na necie fora, gdzie bana dostajesz za ortografię. Głupota? Pewnie tak. Ale prywatny właściciel może sobie ustalać zasady jak chce i nikomu nic do tego. Nie pasuje - nie piszesz. Proste?

Tu wolno wiele. Możesz pisać o czym chcesz, jak chcesz, na temat lub nie. To czemu z tego nie korzystasz? Jest dział Góry i turystyka, załóż wątek o bungee, slacku czy jaskiniach i do dzieła. Do czego Ci dział potrzebny? Bo jak admin (jak by nie było właściciel forum) pozwolił rzucać mięsem i pyskować to MUSI się zgodzić na wszystko, czego lud zażąda? Nie musi.

Forum to nie tylko osoby, które szukają wiadomości. Żeby działało muszą być jeszcze (a właściwie przede wszystkim) tacy, którzy te wiadomości mają i co najważniejsze chcą się nimi dzielić. Założenie działu nie spowoduje natychmiast (jak to niektórzy myślą) powstania bogatgo kompendium wiedzy o spadochronach czy innych sportach.

Jeszcze raz powtarzam: nie jestem przeciwny powstaniu nowego działu. Na dziś nie mam zdania - nie widzę wątków, które mogłyby ten dział wypełnić. Pokaż mi takie a może przychylę się do projektu. Nie chodzi mi o hasła — można pisać o tym czy o tamtym — tylko o realnie istniejące, żywe wątki w istniejących działach. Bo wtedy widzę sens tworzenia działu — inaczej równie dobrze Kaytek (sorry Przemek) może się wykłócać o dział "sporty wodne" bo jeśli powstanie to Lucyna będzie się mogła nauczyć żeglować. A zapewniam Cię, że na forum jest duże grono żeglarzy i mieliby o czym pisać.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Macieja wrzuciło kiedy pisałem posta wyżej - to było do Anki.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:34 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2008 5:44 pm
Posty: 2531
Lokalizacja: bliżej... znacznie bliżej ^^^ ;)
No tak - bo żeglowanie to jakby nie patrzeć sport związany z górami jak cholera - (sorry, podeszło pod złośliwość, której osobiście nie lubię).

piomic napisał(a):
Żeby działało muszą być jeszcze (a właściwie przede wszystkim) tacy, którzy te wiadomości mają i co najważniejsze chcą się nimi dzielić.

No i właśnie tacy są i chcą się dzielić.

_________________
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Cytuj:
Brakuje tylko aby odezwał się Konrad i powiedział że nie utworzy nowego działu dla osób których osobiście nie zna ....

Obrazek
Cytuj:
Bo jak admin (jak by nie było właściciel forum) pozwolił rzucać mięsem i pyskować to MUSI się zgodzić na wszystko, czego lud zażąda? Nie musi.

Prawdaż, ale fajnie by było, gdyby Admin wreszcie zabrał głos w tej sprawie, bo póki co wszyscy wypowiadają się za niego, a on milczy jak grób.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
To czemu się nie dzielą? Jest zakaz?

ps. żeglowałaś kiedyś na Solińskim albo Żywieckim? Garda też ma piękne wiatry. I powiedz, że nie mają związku z ukształtowaniem terenu wokół.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:42 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Z pozoru sprawa prosta i banalna, nowy dział, kilku chętnych entuzjastów, zero szkody, możliwy zysk dla forum .... niestety, nie da się, nie jest to potrzebne, nie podoba się, nie robić, przedstawić niepodważalne dowody, udowodnić, po co, na co, dlaczego, komu, gdzie, jak, kiedy ....

Sprawa prosta, a tyle zamieszania ....

I ciarki na plecach przechodzą mnie na myśl, co się dziać musi przy rozważaniu tematów znacznie bardziej poważnych, jak np treści ustaw w sejmie ...

I kolejny raz stara prawda że "Nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi" nabiera nowych barw.

Tylko po co ja to piszę, przecież to nikomu nie potrzebne ...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 06, 2009 3:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Jeszcze raz: łatwo jest mówić, trudniej robić?

Czy jest zakaz pisania na temat sportów górskich?
Może zamiast marudzić weźmiecie się do roboty?


I to jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL