Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:15 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 8:35 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Padłem:
http://info.onet.pl/1104901,11,item.html

Najgłupszą rzeczą, jaką moze zrobić internauta, jest czytanie komentarzy na portalach. Ja to zrobiłem i niektóre są naprawde niezłe. W końcu "GOPR bierze za coś pieniądze i powinien uprzątnąć szlaki".
:twisted:

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 9:04 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Witam wszystkich po weekendzie. Ta tez się ubawiłem czytając komentarze i artukół o "zimowych" prypetiach starszego pana.
Szkoda gadać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 12:53 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
No wlasnie widzac pania w szpilakch idaca pod chlopka -"zrzuic czy niech sama spadnie -oto jest pytanie" (nizej to chlopcy zTOPRU mniej sie nabiegaja) (zart)

a powazniej
problem jest a bezmyslnosc ludzka nie zna granic
pozdro

("sa tylko dwie nieskonczone rzeczy na swiecie :wszechswiat i glupota ludzka -acz tego pierwszego nie jestem pewien" A.E.)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 30, 2005 4:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Nie chce mi się czytać tych komentarzy. Może są tam i mądre. Ja wróciłem z Tatr i coś o śniegu i obuwiu mogę powiedzieć. Nie byłem przygotowany na zimowe warunki więc wybrałem szlaki gdzie nie ma śniegu lub jest go już nie wiele. Zamiast z Rakonia schodzić do Chochołowskiej Wyżniej wróciłem przez Grzesia. Zejście było w dużej części zaśnieżone a początkowy odcinek dosyć stromy. Ale gdybym miał kijki i stuptuty to bym schodził. Podejście na Karb było tez miejscami ośnieżone. Od strony Zielonego łatwo ale od strony Czarnego trochę się natrudziłem aby nie zjechać. A w wyższych partiach gór jeszcze raczej trochę zimy. Grań Czerwonych Wierchów bez większego śniegu choć pewnie jakieś łaty na pewno się znajdą. Wracając do butów. Podejście nad Czarny Staw Gąsienicowy było w śniegu. Niezły można było mięć ubaw jak "stonka" ( a co, użyje tego określenia bo jednak bardzo pasuje - nie tylko obuwie ale ten hałas, który generują na szlaku ) niejednokrotnie w sandałach czy klapkach ślizgała się na tym podejściu. Z reszta dla niektórych sandały są dobre nie tylko na śnieg, na skały też. Choćby na Kościelcu. Każdy był kiedyś stonką. Ale ci mądrzejsi z tego wyrastają. Pozostają tylko ci niereformowalni. Wieczna stonka. Którym nic już nie pomoże. Nikt na silę ich nie wyedukuje. A szkoda bo potem są takie wypadki jak ostatnio na Szpiglasowej

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL