Forum portalu turystyka-gorska.pl
http://forum.turystyka-gorska.pl/

Regulamin forum
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?f=8&t=7524
Strona 1 z 1

Autor:  Konrad [ Pt maja 15, 2009 8:21 am ]
Tytuł:  Regulamin forum

1. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice
2. Podpis nie może swoim wyglądem razić innych forumowiczów.
3. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych użytkowników forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
4. Administratorzy i moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty (jeżeli naruszają regulamin tego forum, zasady dobrego wychowania i netykiety lub przepisy prawa obowiązującego na terytorium RP) oraz przenosić je na inne, bardziej odpowiednie podfora.
5. Posty zawierające wulgaryzmy, propagujące narkotyki, obrażające inne osoby, narodowości, religie, rasistowskie, zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, przyczyniające się do łamania prawa, zawierające dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię itp. będą kasowane bez dalszego informowania autora.
6. Przed zadaniem pytania skorzystaj z funkcji szukaj - być może ktoś już udzielił odpowiedzi na podobne zagadnienie.
7. Pisz rzeczowo, konkretnie, zgodnie z tematyką danego wątku oraz kulturalnie. Posty nie na temat, wulgarne, niezgodne z normami społecznymi lub "niesmaczne" będą usuwane.
8. Staraj się używać poprawnej polszczyzny. Nie musisz korzystać z polskich znaków, ale staraj się pisać zgodnie z zasadami gramatyki i ortografii.
9. Pisanie WIELKIMI LITERAMI oznacza krzyk - unikaj pisania z włączonym Caps Lockiem
10. Tworząc nowy wątek nadaj mu odpowiedni tytuł. W ten sposób zwiększasz prawdopodobieństwo, że zainteresowani go przeczytają.
11. Długich tekstów nie pisz ciągiem - wciskaj Enter, by tworzyć akapity.
Przed wysłaniem posta możesz go zobaczyć (funkcja podglądu). Sprawdź, czy nie ma błędów.
12. Jeśli masz pytania techniczne, zapoznaj się z FAQ
13. Tnij cytaty - pozostawiaj tylko niezbędne informacje.
14. Wszelkie spory personalne powinny być wyjaśniane prywatnie (np. poprzez PW lub e-mail), a nie na forum publicznym. W razie wyjątkowej sytuacji należy skontaktować się z moderatorem odpowiedniego forum.
15. Wielokrotne nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu może skutkować ostrzeżeniem, usunięciem posta, wątku, czasowym lub stałym zbanowaniem użytkownika i jego numeru IP, które jest rejestrowane i przechowywane w bazie danych.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/