Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:02 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Jakie hasło na wzorach 1, 2 i 3?
Ankieta wygasła Śr maja 20, 2015 7:35 am
"krew pot wiśniówka" 36%  36%  [ 9 ]
"wolność przygoda wiśniówka" 8%  8%  [ 2 ]
na Zombim "krew pot wiśniówka", na Darce i Ance "wolność przygoda wiśniówka" 32%  32%  [ 8 ]
możliwość wyboru - każdy podaje przy zamówieniu, jakie hasło z wyżej wymienionych chce 24%  24%  [ 6 ]
Liczba głosów : 25
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 12:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Otrzymałem próbkę koszulki i polecam właśnie wykorzystanie zdjęć, gdyż efekt jest ELEGANCKI. W tej chwili wręcz żal byłoby nie wykorzystać takich możliwości, i robić wzór "konturowy", obrazkowy. Jakość jest faktycznie fotorealistyczna - w tym dobrym znaczeniu, a nie "odpustowo" naniesionej naprasowanki. Ja w każdym razie jestem przekonany do tego kierunku. Dobry wzór może zmiażdżyć system.
Przekazałem również grafikowi treść naszych skomplikowanych rozważań (właściwie każdy widzi koszulkę inaczej, masakra), postara się zaproponować jakieś wzory na dniach. My również działajmy dalej, ogólnie dyskusja jest fajna. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 12:03 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
Krabul napisał(a):
I moim zdaniem zdecydowanie 'zdupczy' a nie 'zdupcy'.

Bezwzględnie.

_________________
"I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego."
"Gdzieś pomiędzy początkiem drogi, a szczytem znajduje się odpowiedź na pytanie, dlaczego się wspinamy."
pionowemyśli.pl | fanpage | instagram | flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 12:23 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Jakieś nowe propozycje? :)

Albo w ogóle propozycje, jak ogarnąć temat koszulek? Ponieważ póki co wiemy że nic nie wiemy, preferencje są skrajnie różne, a czas leci. Osobiście właściwie nie mam pojęcia, jak do tego podejść. Dodatkowo chyba wielu forumowiczów nie dotarło do tematu w dziale Organizacyjne, dlatego wrzucę wzmianki (do późniejszego szybkiego skasowania) o temacie w działach Ogłoszenia i OT - może świeże spojrzenie i nowe światłe propozycje pozwolą nam na stworzenie finalnego dzieła. :) Gdzie jest Świnia, gdzie Vespa, gdzie inne mądre koszulkowe głowy? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 12:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Trochę się ludziska zniechęcili chyba potencjalnymi trudnościami w dyskusji. Ja jestem za każdym wzorem 'nie-wspinaczkowym'. Ostatni wzór, z trochę innym profilem, by był fajny. 1a i 1b też jest ok, ale te czekany bez grotów średnie :mrgreen:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 12:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Czekany nie widzą mi się od samego początku (za to grafikowi się podobały, głównie o nich mówił). :)
Pytanie, czy jakoś inaczej wykorzystać zdjęcie Kowadła, czy olać ten motyw.

Tak czy inaczej mam nadzieję pokazać Wam wieczorem wzór, nad którym pracujemy od wczoraj, a który osobiście bardzo mi się podoba. Oczywiście nie-wspinaczkowy. Ale też, jako że to koszulka Forum TG, jest na nim stosowna informacja o tym fakcie. :) Kurcze, gdyby Wam się spodobał, to byłaby bajka. Ale oczywiście nie spodziewam się tak prostego rozwiązania. :mrgreen:

Tak czy inaczej coś trzeba wybrać, zgodnie z niepisaną zasadą forum - "działajmy, a nie pier.dolmy". :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 1:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Natomiast, a propos świetnego skądinąd tekstu "jak się zdupczy, to będziemy myśleć". Uważam, że nie powinien on być dodany ot tak, z dupy, pod byle jakim zdjęciem lub grafiką - jak np. w przykładach kilka postów wyżej. Chodzi o to, by tekst nawiązywał do grafiki. Czyli np. (podkreślam - przykład pierwszy z brzegu który mi się nasunął) zdjęcie z górskiego szczytu, na którym widać w tle że idzie burza, a dwóch forumowiczów spokojnie raczy się piwkiem - i tekst "jak się zdupczy (a przecież już się dupczy!, ale oni są twardzi), to będziemy myśleć". Nie wiem, po prostu głośno myślę pod wpływem chwili. Więc ten mój post to tak nawiasem. W każdym razie uważam, że akurat ten tekst powinien jakoś nawiązywać do grafiki na koszulce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 3:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5454
Lokalizacja: Białystok
Krabul napisał(a):
Ja jestem za każdym wzorem 'nie-wspinaczkowym'.


I ja!

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 5:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): So lis 24, 2012 7:17 pm
Posty: 1562
leppy napisał(a):
Chodzi o to, by tekst nawiązywał do grafiki. Czyli np. (podkreślam - przykład pierwszy z brzegu który mi się nasunął) zdjęcie z górskiego szczytu, na którym widać w tle że idzie burza, a dwóch forumowiczów spokojnie raczy się piwkiem - i tekst "jak się zdupczy (a przecież już się dupczy!, ale oni są twardzi), to będziemy myśleć".


Uważam, że to dobry pomysł :)

_________________
nie pozwól mi zapomnieć, jak to jest tam wysoko...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 6:16 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Leppy, okoliczności towarzyszące temu sławetnemu zdaniu przedstawia poniższy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=mAtPqqE2f6Q
Może to będzie jakaś inspiracja :lol:

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 6:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
leppy napisał(a):
Gdzie jest Świnia, gdzie Vespa
Świnia to nie wiem ale Vespę qń zeżarł.
Obrazek

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 8:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
Stefan 1856 napisał(a):
że na plecach zapis linii EKG, jeden rząd lub kilka - i w środku tych lini wyłania się linia/linie o zarysie kowadła

motyw animacji EKG chciałem wstawić do filmiku jak wchodziły te czarno białe zdjęcia, bo rytm był wówczas zbliżony do bicia serca, nie miałem jednak koncepcji co wstawić w ten zapis (w internetach były głównie motywy serc a ja nie znalazłem własnej koncepcji). Faktycznie kowadło wygląda tutaj całkiem zgrabnie !

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 8:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5454
Lokalizacja: Białystok
Jak dla mnie wygląda to słabo.
Pierwotna wersja była chyba najlepsza.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:11 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Wróciłem do domu, odebrałem maila.

In your faces, motherfuckers!

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:17 pm 
Swój

Dołączył(a): So cze 21, 2014 7:43 am
Posty: 64
Lokalizacja: Kielce
Wywalić logo, ewentualnie przenieść na kark.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:33 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 1:01 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Wałkowa & Milicz & Wakefield
Ja w dyskusję nie wchodzę bo się nie znam i talentów mi brak, ale z chęcią z każdego wzoru po jednej bym przytulił. Najwyżej będę w nich spał ;)

_________________
''Video meliora proboque deteriora sequor.''

PIJ ZANIM POCZUJESZ PRAGNIENIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:37 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
spał?!?
nie grzesz!!!

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:50 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 09, 2013 10:52 pm
Posty: 1144
Lokalizacja: Łódź
FORUM TURYSTYKA-GORSKA.PL
Turystyka Gorska.Pl przenosi na stronę facebooka, lub na forum. A to z Forum się utożsamiam.

_________________
Gdzie wola - tam droga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 9:55 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
TataFilipa napisał(a):
FORUM TURYSTYKA-GORSKA.PL
Turystyka Gorska.Pl przenosi na stronę facebooka, lub na forum. A to z Forum się utożsamiam.

Hmm, zasadna uwaga. Tylko jak to zmieścić? Teraz wizualnie jest świetnie, z dodatkowym słowem może być tylko gorzej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 10:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5454
Lokalizacja: Białystok
A po co w ogóle ten napis TG skoro jest logo?

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 10:03 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 11:06 am
Posty: 219
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Zdecydowanie jestem za koszulką nr 5 ;)

_________________
KASIA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 10:04 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
_Sokrates_ napisał(a):
A po co w ogóle ten napis TG skoro jest logo?

Loga ma nie być niby (vide wpis Herbiego). :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 10:08 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): So lut 09, 2013 10:52 pm
Posty: 1144
Lokalizacja: Łódź
leppy napisał(a):
Loga ma nie być niby (vide wpis Herbiego). :mrgreen:

No i tym sposobem do niczego nie dojdziemy. Tylko głosowanie. Demokratyczne, według ilości postów, nowy - 1 głos, zasłużony - 2 głosy itd

_________________
Gdzie wola - tam droga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 11:38 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 02, 2014 7:06 pm
Posty: 699
Lokalizacja: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwy- rndrobwllllantysiliogogogoch
Krew Pot Wiśniówka - urzeka :D :D Zdjęcie jednak mniej. Linia EKG fajna, ale to kowadło z ludkiem - słabe. Żeby konstruktywnie - zachowałbym Tekst, logo, zdjęcie bym dał takie (bojest wspinaczkowe i nie-wspinaczkowe, mroczne i anonimowe) https://lh4.googleusercontent.com/-CHvC ... /horn5.JPG a kolor zmieniłbym z białego na niebieski. Choc w sumie biały też OK.

_________________
Zob za zob, glavo za glavo,
Zob za zob, na divjo zabavo!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 8:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 09, 2014 2:19 pm
Posty: 3046
TataFilipa napisał(a):
No i tym sposobem do niczego nie dojdziemy.

100% racji, nie znajdziemy wzoru, który podobałby się wszystkim. Jest to po prostu niemożliwe :) Drogą donikąd jest przedstawianie kolejnych. Ja dlatego przedstawiłem swoją koncepcję w kilku wariantach aby sprawdzić jak wizualnie będzie się ten motyw prezentował, ale zawsze jest to ten sam motyw. Inny motyw wpadnie komuś w oko ale zupełnie nie będzie pasował temu komu podobał się pierwszy. To samo dotyczy wszelkich haseł.
Dobrze jednak że jest z czego wybierać.

Leppy nowy wzór jest chyba najfajniejszy, ja jednak do zdjęć nie jestem przekonany...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 8:40 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
krank1 napisał(a):
ja jednak do zdjęć nie jestem przekonany...

Też.
Jakaś prosta grafika i tyle. Pomysł z linią EKG fajny!

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 9:04 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
EKG projekt - no coś w ten deseń, tylko jeszcze trochę kwadratowe. Linie z literami raczej wypad, a ta z kowadłem to trochę bardziej poszarpany (nie taki regularno-podobny) rytm by sie przydał., jak oryginalny zapis rytmu serca.
To ma też drugie dno. Każdy komu serce wali jak dzwon cisnąć na szczyty wie o co chodzi. :D

No i argument wzorem z przodu i na plecach nie do przecenienia. Będzie można swojaka zlokalizować na szlaku od przodu i od zakrystii :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 9:10 am 
Swój

Dołączył(a): So cze 21, 2014 7:43 am
Posty: 64
Lokalizacja: Kielce
TataFilipa napisał(a):
No i tym sposobem do niczego nie dojdziemy. Tylko głosowanie. Demokratyczne, według ilości postów, nowy - 1 głos, zasłużony - 2 głosy itd

Zgadzam się w 100% nie dojdziemy do ładu tym sposobem. Mamy kilka projektów, zrobić głosowanie na jeden z nich, a potem można dopracować szczegóły grafiki która wygrał w głosowaniu. Teraz jedynie przerzucamy się projektami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 10:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Spoko, myślę że skończy się na zaproponowaniu ze trzech wzorów i każdy będzie mógł wziąć taki, który mu się podoba (zrobię to tak: "Chętni na wzór nr 1: .......... , Chętni na wzór nr 2: ..........."). Z tym, że moim zdaniem powinien być jakiś wspólny wyróżnik, jak np. logo. Żeby było wiadomo, że to koszulka z TG edycja 2015.
I tak, na tą chwilę ja jestem przekonany do wzoru zaproponowanego wczoraj (widziałem taką koszulkę ze zdjęciem i efekt był super, więc ja się zdjęcia nie tyle że nie boję, co jestem do niego przekonany i serio namawiam Was do "zaufania" zdjęciom w tym przypadku - przy czym to oczywiście tylko moje zdanie). I taki wzór na pewno chciałbym zaproponować jako jeden z ostatecznych. Jeszcze nadałem grafikowi, jak zmieścić słowo "Forum" przed "Turystyka-gorska.pl" (zasadna uwaga TatyFilipa).
Natomiast czekam na kolejny wzór w formie ostatecznej (plik JPG lub TIFF o możliwie wysokiej rozdzielczości), który będę mógł przekazać grafikowi - mail leppy@wp.pl. Forma ostateczna to taka skończona, czyli skończony wzór (ponieważ dla mnie powyższe propozycje z ludkiem na Kowadle wyglądają na jeszcze nie ukończone, nie ostateczne - robocze - poprawcie mnie jeśli się mylę).
Czekam również na ewentualne inne zdjęcia do wykorzystania, na powyższego maila.
Miłego weekendu for all!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 11:26 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Zombi (gavagai) napisał(a):
Krew Pot Wiśniówka - urzeka :D :D Zdjęcie jednak mniej. Linia EKG fajna, ale to kowadło z ludkiem - słabe. Żeby konstruktywnie - zachowałbym Tekst, logo, zdjęcie bym dał takie (bojest wspinaczkowe i nie-wspinaczkowe, mroczne i anonimowe) https://lh4.googleusercontent.com/-CHvC ... /horn5.JPG a kolor zmieniłbym z białego na niebieski. Choc w sumie biały też OK.

Dzięki za uwagi!
"Krew Pot Wiśniówka" - motyla noga, moje autorskie! :mrgreen: Urzeka zwłaszcza, gdy zna się mroczną historię forum, pisaną wiśniówką. :)
Zdjęcie - wiem że można lepsze. Poproszę o propozycje tutaj, a później w dobrej rozdzielczości na maila. Aczkolwiek akurat zaproponowane przez Ciebie, podoba mi się o wiele mniej. Na moim widać "nie-wspinaczkową", turystyczną walkę. Pasuje do tekstu. No i nawiązuje kolorem niebieskim do niebieskiego logo. Rozumiesz, wszystko komplementarne. ;) Dodatkowo, napisy "Turystyka" na górze i "Gorska.pl" na dole są przecież zrobione z części zdjęcia, więc główny motyw zdjęcia musi być umiejscowiony tak, żeby nie uciąć go po odjęciu obszaru na napisy. I dlatego wybrałem takie.
Kolor koszulki w tym przypadku biały, ponieważ niebieski spowodowałby totalne przekłamanie kolorów (to wymogi tej techniki trwałego i nie wyczuwalnego druku, którą zastosują).
Wiśnia jest wiśnia!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2015 11:26 am 
Kombatant

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 2:19 pm
Posty: 350
Herbi napisał(a):
Kolejny szybki szkic.
Obrazek

Dla mnie to! I jak proponuje Krabul z grafiką znanego charakterystycznego szczytu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL