Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 3:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 09, 2015 11:29 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Tradycyjnie, jak co 5 lat, odpalamy temat koszulek Forum TG. :)
Tutaj można prześledzić mroczną historię ostatniego zamówienia:
viewtopic.php?f=8&t=9573

Niniejszego pierwszego posta w temacie będę sukcesywnie edytował, wraz z uszczegółowieniem ustaleń i postępem zamówienia.
W tym roku koszulki z materiału Active Dry wykona dla nas firma TRS, właściciel marki Trapt: http://www.trapt.pl. Jest to firma mojego znajomego, z którą już współpracowałem, dzięki czemu miałem możliwość negocjacji ceny, jak również uproszczona będzie procedura zamówienia, w tym sporządzenia ostatecznego wzoru/wzorów. Sam materiał Active Dry jest przyjemny dla ciała i zalicza się do materiałów tzw. oddychających. Macałem, nie wygląda to źle, na pewno lepiej niż „Coolmax” od Attique sprzed 5 lat. Koszulka będzie miała jedną dużą grafikę z przodu. Grafika będzie profesjonalnie naniesiona, trwała, a co dla nas najważniejsze praktycznie niewyczuwalna – nie ma mowy o chamskich naprasowankach z folii powodujących zwiększone pocenie tudzież motyla noga. :)

Uwaga – warunkiem (właściwie jedynym) zamówienia jest rejestracja na Forum TG przed dniem pojawienia się niniejszego tematu.

Koszt koszulki został wstępnie skalkulowany na 39 zł (niezależnie czy męska czy damska). Niby dla zamówienia 100 sztuk, ale jestem wręcz pewien, że przy mniejszym zamówieniu dam radę utrzymać tą cenę - kwestia uroku osobistego. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL