Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:15 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 9:51 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
tomek.l napisał(a):
Przydatna była by także funkcja "Zgłoś nadużycie" przy każdym poście, zawiadamiająca admina czy moderatorów o jakiejś nieprawidłowości.

Bardzo dobry pomysł, byleby nie nadużywana bez sensu, ale to jak wiadomo leży w zwojach mózgowych czytających.
Taki mały postulacik jak już mielibyśmy się nieco unowocześnić, opcja:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 9:56 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
marx napisał(a):
BTW pomysłów na poprawę funkcjonalności. W dziale ogłoszenia sporo jest postów, typu "jadę jutro w Tatry, zabiorę kogoś po drodze" lub "chcę jechać, ale nie mam auta" itd itp. w związku z czym proponuję utworzenie działu tematycznego "Autostop", lub coś podobnego (pomysł z innego forum). Byłyby tam tylko i wyłącznie wątki transportowe, a sporo tego się pałęta w dziale ogłoszenia. Wątki transportowe uważam za specyficzne z racji szybkiej dezaktualizacji, dlatego dobrze jakby były odseparowane.



Chyba wystarczy jeden przeklejony na początek wątek, też znam taką funkcjonalność z innych forów.
A propo tego "przyklejania". Jest mnóstwo wątków, które tak na dobrą sprawę należałoby już "odkleić".
Konrad pewnie nie ma czasu aby sprawdzić czy dany wątek - np. dotyczący akcji charytatywnej jest nadal aktualny, ale jeżeli będzie więcej moderatorów - to należałoby to jakoś uporządkować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
łoch, porządeczki!
Obrazek Obrazek
pięknie.
mam nadzieję, że zapału wystarczy na doprowadzenie ich do końca.

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Auralis napisał(a):
Bardzo dobry pomysł, byleby nie nadużywana bez sensu, ale to jak wiadomo leży w zwojach mózgowych czytających.
Taki mały postulacik jak już mielibyśmy się nieco unowocześnić, opcja:


Owszem tak, ale pod warunkiem ujawnienia kto zgłasza zastrzeżenie, bo łatwo wyobrazić sobie sytuację dwóch nie lubiących się osób, które by to ładowały przy każdym poście "przeciwnika/przeciwniczki".
To rozważenia jest natomiast ocena punktowa (jest na licznych forach) ale nie wiem czy program na to pozwala.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Markiz napisał(a):
Owszem tak, ale pod warunkiem ujawnienia kto zgłasza zastrzeżenie, bo łatwo wyobrazić sobie sytuację dwóch nie lubiących się osób, które by to ładowały przy każdym poście "przeciwnika/przeciwniczki".

Ależ byście się minusowali z Grubym & Łysym ;)
Tak, widoczne kto, wtedy klikający dwa razy się zastanowi.

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Markiz napisał(a):
Tą uwagę o czekistowskiej czujności napisałem tylko dlatego, że dwóch userów w atku "spanerzy" podejrzewali o to usera o nicku "Magdamadzia" (fakt, że podejrzany ale są tu jeszcze głupsze). Te/ta user/userka nie napisał jeszcze ani jednego posta a zarejestrował się niedawno. Czy można wykluczyć, że to ktoś bardzo fajny? Najłatwiej łubudu po głowie/ I kto to m.in. robi? User o nicku Sokrates (ale chyba raczej ten od piłki nożnej a nie ten z Aten).


Po pierwsze.
Myślę, że tomek.l wyjaśnił dostatecznie całą sytuację.

Po drugie.
Nie życzę sobie porównań do jakichś lewackich dygnitarzy.

Po trzecie.
Jak masz jakiś problem co do mojej osoby to pisz na priv.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 10:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
marx napisał(a):
BTW pomysłów na poprawę funkcjonalności. W dziale ogłoszenia sporo jest postów, typu "jadę jutro w Tatry, zabiorę kogoś po drodze" lub "chcę jechać, ale nie mam auta" itd itp. w związku z czym proponuję utworzenie działu tematycznego "Autostop", lub coś podobnego (pomysł z innego forum). Byłyby tam tylko i wyłącznie wątki transportowe, a sporo tego się pałęta w dziale ogłoszenia. Wątki transportowe uważam za specyficzne z racji szybkiej dezaktualizacji, dlatego dobrze jakby były odseparowane.

Również o tym myślałem. Jednak po głębokim namyśle - niekoniecznie. Forma osobnych tematów jest dobra i całkiem przejrzysta. I tak wielu userów tworzyłoby osobne tematy, myśląc, że post w temacie Autostop nie wystarczy do zauważenia ich propozycji. Moim zdaniem wystarczy po prostu kasować zdezaktualizowane wątki. Ot, choćby takie jak te:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=13833
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=13855
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=13875
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=13910
Skądinąd takie jest założenie działu Ogłoszenia:
http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=383
ale, jak widać po moim poście sprzed ponad 2 lat, nie działa to najlepiej. 8)

Ale oczywiście nikt nie broni założenia wątku Autostop i poproszenia o przyklejenie. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 01, 2012 11:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
świnia na świnicy napisał(a):
...Regulamin użytkownika Serwisu Turystyka Górska i Forum Turystyka Górska
....

....
7. Usunięcia konta dokonuje Właściciel, na podstawie pisemnej prośby skierowanej pod adres http://forum.turystyka-gorska.pl/privms ... e=post&u=3. Prośba nie wymaga uzasadnienia. Usunięcie konta jest nieodwracalne.
...

W 7 proponuję brzmienie:

Cytuj:
7. Usunięcia konta dokonuje Właściciel, na podstawie prośby skierowanej elektronicznie wiadomością wysłaną pod adres http://forum.turystyka-gorska.pl/privms ... e=post&u=3. Prośba nie wymaga uzasadnienia. Usunięcie konta następuje w przeciągu 30 dni od przesłania prośby. Usunięcie konta może być nieodwracalne.

Głównie dlatego że nie wydaje mi się by droga elektroniczna podchodziła pod "pisemną". Reszta "udziwnień" bierze się z próby, być może nieudolnej, dostosowania punktu do dających się przewidzieć życiowych sytuacji, np. włamania na konto i wysłania do admina prośby o jego skasowanie. Dobrze by było by na tydzień, dzień przed skasowaniem użytkownik dostał wiadomość z informacją o kasowaniu konta (z wyjaśnieniem że chodzi o możliwość włamania i fałszywe żądanie).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 12:15 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 02, 2008 11:42 pm
Posty: 2208
Lokalizacja: Małopolska
Zostawić, tak jak jest.
Jedynie, na co uważać, to prawa autorskie, gdyż były przypadki, że fora górskie miały przez to problemy.
Jeśli będzie zbyt dużo NIE WOLNO, to forum, moim zdaniem zmieni swój charakter (m.in. o poza szlakowości).

Co do spamowości, to chyba sporo userów jest przewrażliwionych, gdyż moim zdaniem nie ma problemu, gdy jakiś user poda swą stronę, np. o biustonoszach. Spam sie zaczyna, gdy będzie zachwalał te biustonosze.
To, ze ktoś nie napisał żadnego postu, nic nie oznacza. Sam jestem zarejestrowany, na kilku forach "technicznych", gdzie jestem zbyt cienki w temacie, abym coś tam napisać, za to sporo czytam, co inni maja do powiedzenia.

Prośba, nie róbcie z TG, pięknoduchów. Forum to, ma swój charakter, nie zmieniajcie tego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 4:27 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
chief napisał:
Cytuj:
Zostawić, tak jak jest.
Jedynie, na co uważać, to prawa autorskie, gdyż były przypadki, że fora górskie miały przez to problemy.
Jeśli będzie zbyt dużo NIE WOLNO, to forum, moim zdaniem zmieni swój charakter (m.in. o poza szlakowości

Cytuj:
Prośba, nie róbcie z TG, pięknoduchów. Forum to, ma swój charakter, nie zmieniajcie tego.

Popieram.

Cytuj:
Co do spamowości, to chyba sporo userów jest przewrażliwionych, gdyż moim zdaniem nie ma problemu, gdy jakiś user poda swą stronę, np. o biustonoszach. Spam sie zaczyna, gdy będzie zachwalał te biustonosze.
To, ze ktoś nie napisał żadnego postu, nic nie oznacza. Sam jestem zarejestrowany, na kilku forach "technicznych", gdzie jestem zbyt cienki w temacie, abym coś tam napisać, za to sporo czytam, co inni maja do powiedzenia.

Z tym się nie zgodzę. Spamerzy rejestrują się wyłącznie po to, by zareklamować jakiś produkt.
Odpuszczenie tematu oznacza zalew jakże merytorycznych postów w stylu "Góry są takie piękne" czy "Też czasami lubię jeździć w Tatry".
Niepisanie nic to nie to samo co próba wciskania towarów pod pozorem napisania zwykłego posta.

Co do regulaminu- to będzie on okresowo, świadomie lub nie, łamany.
Przy coraz większej liczbie użytkowników i postów wynika to nawet niekoniecznie ze złej woli, co ze statystyki.
Dlatego zwiększenie liczby moderatorów i rozszerzenie ich uprawnień jest dobrym pomysłem- zawsze gdy przedsiębiorstwo się rozrasta, to przychodzi moment gdy nie da się nim już kierować w pojedynkę.
Aczkolwiek liczę że polityka "słabej ingerencji" mimo to będzie zachowana, a interwencje modów stosowane tylko w wyjątkowych sytuacjach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 7:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
chief napisał(a):
Jeśli będzie zbyt dużo NIE WOLNO, to forum, moim zdaniem zmieni swój charakter (...) Prośba, nie róbcie z TG, pięknoduchów. Forum to, ma swój charakter, nie zmieniajcie tego.

Dokładnie, nie można przegiąć w stronę obwarowań, bo to już nie będzie TG którą kochamy.

Podkreślam, że w sprawie "końca forum" chodzi o dziwne działania tylko kilku jednostek, na przestrzeni wielu lat. Były jednak na tyle kłopotliwe i niechciane dla Admina, by ten poczuł zniechęcenie do adminowania. Szczęśliwie, pod wpływem głosów podkreślających ważną rolę forum w życiu "górskim" i towarzyskim wielu z nas, zmienił zdanie. Dlatego uważam, że jakiś MĄDRY przesiew userów byłby najbardziej na miejscu. W skrajnych przypadkach eliminacja z forum, bez podania powodów. No po co użerać się kilka dni z takim Danielsem, skoro po godzinie można go wywalić w kosmos? Natomiast kto miałby o tym decydować? Ano najlepiej jakaś "rada starszych", którą najprościej mogliby tworzyć wszyscy moderatorzy. Z tym, że aktywni moderatorzy - a na tą chwilę potrafię wymienić ich tylko trzech (Jacek, Bartek, Tomek), innych moderatorów (senior?) nie kojarzę w ogóle, ni to z działania ni z pisania. Może więc po prostu delikatne zwiększenie liczby aktywnych moderatorów, tak by np. każdy z nich miał tylko jeden dział pod opieką?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 7:47 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
marx napisał(a):
Zero postów + brak logowania przez pół roku = usunięcie konta

Jak dla mnie bzdura - strasznie mnie wkurza gdy sprawdzając na jakimś forum coś raz na jakiś czas muszę się w kółko rejestrować.
Znam sporo osób które tworzyły to forum 5, 6, 7 lat temu i zawiesiły klawiaturę na kołku bo to czy tamto. To jak??? osoba która ma np 3000 postów, pisała np. relacje i przez pół roku się nie pojawiła ma mniejsze prawa do forum niż ktoś, kto bąknie od pół roku coś raz na miesiąc - bzdura.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:02 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kaytek napisał(a):
marx napisał(a):
Zero postów + brak logowania przez pół roku = usunięcie konta

Jak dla mnie bzdura - strasznie mnie wkurza gdy sprawdzając na jakimś forum coś raz na jakiś czas muszę się w kółko rejestrować.
Znam sporo osób które tworzyły to forum 5, 6, 7 lat temu i zawiesiły klawiaturę na kołku bo to czy tamto. To jak??? osoba która ma np 3000 postów, pisała np. relacje i przez pół roku się nie pojawiła ma mniejsze prawa do forum niż ktoś, kto bąknie od pół roku coś raz na miesiąc - bzdura.


Hej, chodzi o koniunkcję tych warunków, a pierwszy brzmi "zero postów".

Ja z kolei zarejestrowałam się na jakimś forum jako powiedzmy "leluja", napisałam 5 postów po czym zapomniałam hasła.

Drugi raz się zarejestrowałam jako "sosenka", napisałam cztery posty i po pół roku zapomniałam hasła.

Nie miałabym nic przeciwko temu aby takie moje nicki wywalić w kosmos (ale aby posty zostały), ale za to aby pozwolono mi się zarejestrować po raz kolejny z tego samego konta e-mail.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 8:06 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Kaytek napisał(a):
Znam sporo osób które tworzyły to forum 5, 6, 7 lat temu i zawiesiły klawiaturę na kołku bo to czy tamto. To jak??? osoba która ma np 3000 postów, pisała np. relacje i przez pół roku się nie pojawiła ma mniejsze prawa do forum niż ktoś, kto bąknie od pół roku coś raz na miesiąc - bzdura.

Dokładnie tak. Nie można żyć przeszłością. Nadchodzi nowe:
http://forum.turystyka-gorska.pl/profil ... ile&u=8590
http://forum.turystyka-gorska.pl/profil ... ile&u=8608
http://forum.turystyka-gorska.pl/profil ... ile&u=8628
:!:
Radzę się przyzwyczajać. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 9:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
w kwestii regulaminu, chciałam tylko zaznaczyć że jak dla mnie to jest on głównie podkładką pod plecy Konrada - ustanowienie pewnych zapisów ma dać spokój na przyszłość przez zastrzeżenie, że nie odpowiada zarówno za chamstwo innych userów, jak też pomysły na temat wykorzystania wiadomości z forum przez osoby niedoświadczone, np konsekwencje zdobywania żlebów kasprowego w japonkach :)

grubyilysy, ciekawi mnie - czemu "może być" a nie "jest"? :scratch:

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 10:16 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
chief napisał(a):
Prośba, nie róbcie z TG, pięknoduchów. Forum to, ma swój charakter, nie zmieniajcie tego.

Racja, boję się, że zaraz będę musiał usunąć jakieś 7000 moich postów bo kogoś tam uraziły... :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 10:18 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Kaytek napisał(a):
bo kogoś tam uraziły...


Ja bym prosił o usunięcie trzech Twych postów.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 10:46 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Łukasz T napisał(a):
Kaytek napisał(a):
bo kogoś tam uraziły...


Ja bym prosił o usunięcie trzech Twych postów.
Won!

To znaczy po nowemu: "Czy mógłbyś łaskawie oddalić się pośpiesznie?". I nie rób sobie jaj w takim wątku. Ludzie tu pracują, sprzątają... Jak nie pomagasz, to chociaż nie przeszkadzaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 10:57 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Dobrze. Nie odezwę się więcej.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 11:11 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
świnia na świnicy napisał(a):
w kwestii regulaminu, chciałam tylko zaznaczyć że jak dla mnie to jest on głównie podkładką pod plecy Konrada - ustanowienie pewnych zapisów ma dać spokój na przyszłość przez zastrzeżenie, że nie odpowiada zarówno za chamstwo innych userów, jak też pomysły na temat wykorzystania wiadomości z forum przez osoby niedoświadczone, np konsekwencje zdobywania żlebów kasprowego w japonkach :)

grubyilysy, ciekawi mnie - czemu "może być" a nie "jest"? :scratch:

To ostatnie akurat właśnie po to, by dać więcej możliwości adminowi.
ad "30 dni")
Konto admin usunąć w zasadzie musi. Musi także w Twojej wersji, teoretycznie jest w nieco lepszej sytuacji, bo w zasadzie nie ma żadnego wyznaczonego terminu, ale praktycznie mając wyznaczony ale długi termin chyba ma lepiej, bo jak tego nie zrobi "od razu" przy nieoznaczonym terminie to na drugi dzień każdy wątek na forum będzie zawierał post od motyla noga usera "czemu mi nie skasowano konta!"
ad "może")
Wg Twojej wersji MUSI usunąć konto nieodwracalnie, czyli np. już zachowanie bekapu konta czy kasowanie na zasadzie "ukrycia widoczności" może być podkładką do jakichś "pretensji".
A tak, może być nieodwracalne, ale nie musi.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 12:05 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Kaytek napisał(a):
marx napisał(a):
Zero postów + brak logowania przez pół roku = usunięcie konta

Jak dla mnie bzdura - strasznie mnie wkurza gdy sprawdzając na jakimś forum coś raz na jakiś czas muszę się w kółko rejestrować.
Znam sporo osób które tworzyły to forum 5, 6, 7 lat temu i zawiesiły klawiaturę na kołku bo to czy tamto. To jak??? osoba która ma np 3000 postów, pisała np. relacje i przez pół roku się nie pojawiła ma mniejsze prawa do forum niż ktoś, kto bąknie od pół roku coś raz na miesiąc - bzdura.


3000 > 0

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 1:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Ty myślałeś tak:
marx napisał(a):
Zero postów + (brak logowania przez pół roku) = usunięcie konta
- to, ok
lecz wyraziłeś się niejednoznacznie i do mnie przekaz dotarł taki:
marx napisał(a):
(Zero postów + brak logowania) przez pół roku = usunięcie konta

co jest dla mnie bzdurą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 1:07 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 9:52 am
Posty: 709
Lokalizacja: Dolny Śląsk / 400km do Tatr
Dokładnie jak mówisz...

_________________
Góry, podobnie jak morze i kobiety, są kapryśne i nieprzewidywalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 1:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
Uważam iż należy jednoznacznie określić priorytet zastosowania nawiasów okrągłych i kwantyfikatora "przez" w logicznym opisie funkcji zarządzania zasobami użytkowników.
:idea:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 5:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Myślę, że skutecznie udało się nam rozmydlić ten temat, zresztą jak zwykle.
Zbyt dużo informacji na raz, za wiele srok za ogon.
Ja chciałbym się dowiedzieć czy Konrad wykorzysta jakieś nasze pomysły, co i czy coś się zmieni, i kiedy tego się można spodziewać? A co najważniejsze jak możemy konkretnie pomóc?
Chodzi o to, żeby taki temat się więcej nie powtórzył, a co gorsza aby miejsce tej strony nie zajęła taka gdzie jest error 404.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Nie zgadzam się z tym co napisałeś - ideałem byłoby, aby odpowiedzialność spoczywała rozłożona inaczej. Nawet najlepsza praca moderatorów nie sprawi, że w przyszłości znowu nie wydarzy się jakaś afera, która może skończyć się ciąganiem po urzędach. A jak widać tego Konrad może już nie chce znosić.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
No właśnie się wypowiedział Ali. Zakładając ten temat. Zabrzmiało to wystarczająco dramatycznie, abyśmy jednak spróbowali coś zmienić. A przynajmniej dowiedzieć się, czy Konrad tego oczekuje. Stąd propozycje, bo co dwie głowy to nie jedna. Liczę, że prędzej czy później sam się wypowie, czy i co z tego może go interesować.

A prowadzenie portalu może przynosić dochody, przy czym sam portal prawie nie żyje, jedynie forum.

Napisałem wcześniej konkretną propozycję odnośnie możliwości ożywienia samej strony, nie jest to mój pomysł, ale powtórzę:

na forum scottishhills.com w podforum ogólnym są przyklejone dwa tematy: report of the month i pic of the month: jeśli ktoś ma ochotę wrzuca tam co miesiąc wybraną relację lub zdjęcie. Inni, jeśli chcą, głosują lub wrzucają kontrpropozycje. Ta relacja i to zdjęcie, które dostanie najwięcej głosów wędruje na koniec na stronę główną portalu. W sumie nic więcej tam się nie znajduje, właściciel też dba mocniej o forum, niż o portal. Raz na miesiąc pojawia się za to początek relacji i link do całości plus jedna fotka, która też wiedzie to tematu.

ps. niebywałe jest nawet to, że z samego forum nie ma jak wejść na portal, nie mogę znaleźć nic co by tam linkowało.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Ostatnio edytowano Wt paź 02, 2012 6:27 pm przez Mazio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Zabrzmiałeś jak Coehlo Ali - to oczywiste. Ale skoro wszyscy tu piszemy i mamy po parę tysięcy wpisów to ta wirtualna część naszego życia jest też trochę ważna. Uwierz mi, ja nie szukam sensacji i nie robię dramatu, chciałbym jedynie pisać tu tak jutro, jak i za dziesięć lat.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Ali7 napisał(a):
Mazio napisał(a):
prędzej czy później sam się wypowie

O, właśnie. To spokojnie poczekajmy. W życiu zdarza się wiele istotniejszych i pilniejszych spraw.


Ali, biorąc pod uwagę ilość twoich postów i częstotliwość logowania, zwyczajnie nie wierzę do końca w taką zblazowaną postawę ;)

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2012 6:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Chciałem Cię uśmiechnąć. :)

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL