Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:18 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Cz cze 27, 2013 7:39 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
search.php?author_id=9436&sr=posts

Czy jest jakaś szansa na to, że wreszcie kiedyś nowi użytkownicy nie będą mieli dostępu do działu OT przed powiedzmy kilkudziesięcioma postami w działach merytorycznych?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: So paź 12, 2013 11:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14864
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
memberlist.php?mode=viewprofile&u=4813

Zawsze byłem za "wolnym przewodnictwem" a za "deregulacją" w szczególności.
Ale jak mawiał klasyk "są granice, których porządni ludzie nie przekraczają",
dzisiaj pan Maciej Zimowski przekroczył moje poczucie przyzwoitości (nie mylić z poprawnością polityczną).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: So paź 12, 2013 11:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Przypuszczam, że użytkownik Maciej_Zimowski poczuł - powakacyjny - brak zainteresowania własną osobą...
Proponuję ignorować...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: N paź 13, 2013 1:00 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
gb napisał(a):
Proponuję ignorować...

Sorry ale wszystko ma granice...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: N paź 13, 2013 10:34 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Nie ma lepszej (w moim przekonaniu) metody - w tamtym wątku ignorować, w innych miejscach - stosownie do tematu cierpliwie zwracać uwagę na bzdury. Jest jeszcze jedna metoda :)

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: N paź 13, 2013 10:58 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
gb napisał(a):
Proponuję ignorować...

A ja ...... Staram się tolerować jakoś jego starcze idiotyzmy i omijać wątek z jego udziałem szerokim łukiem, ale są pewne granice, których imho nie tłumaczy nawet choroba psychiczna...

Nie chcę robić obory w tamtym wątku, więc powiem tutaj że pewna granica została PRZEKROCZONA i chwasta należy wyrwać...

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: N paź 13, 2013 7:32 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak GrubyzŁysym. Inicjatywy Zimowskiego zawsze miały moim zdaniem jakiś sens, ale to co wypisuje w wypadkach tatrzańskich to zwykłe chamstwo i totalny brak odrobiny kultury i szacunku.
Nie wiem czy istnieje taka możliwość, ale moim zdaniem powinien zostać przez moderatorów czy admina upomniany. Natomiast jeżeli nie usunie swoich chamskich postów, to powinien zostać raz na zawsze z tego forum wypier.dolony.
Nie chodzi tutaj o poprawność polityczną, ale tak jak napisał gruby zwykłą ludzką przyzwoitość.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: N paź 13, 2013 8:27 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Ja się akurat z Panem Cywińskim nie we wszystkim zgadzałam (chodzi o jego poglądy, stosunek do kobiet itd.), a nawet bardzo nie zgadzałam, ale jednocześnie bardzo Go szanowałam ze względu na Jego tatrzańską wiedzę.
No i żal człowieka, który mógł jeszcze wiele pożytecznego zdziałać.

Tak jakbyście się teraz dopiero poznali na tym co wypisuje pan Zimowski, przecież takie jego ataki na innych przewodników, którzy ulegli wypadkom (dotyczyło wypadków np. w Tatrach Bielskich) miały miejsce już wcześniej.

I też się zgadzam, że chodzi o przyzwoitość, nic innego.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 7:47 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
grubyilysy napisał(a):
http://forum.turystyka-gorska.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4813

Zawsze byłem za "wolnym przewodnictwem" a za "deregulacją" w szczególności.
Ale jak mawiał klasyk "są granice, których porządni ludzie nie przekraczają",
dzisiaj pan Maciej Zimowski przekroczył moje poczucie przyzwoitości (nie mylić z poprawnością polityczną).

Panowie Lech i Zimowski szafują podobnymi argumentami od lat. Podobne argumenty stosuje druga strona powołując się na tragedię, która rozegrała się pod Rysami. Granice przyzwoitości dawno zostały przekroczone. Teraz to tylko wołanie na puszczy. Kości zostały rzucone przed laty. Mam déjà vu.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 10:54 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14864
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Uważam, że wypadki jakim ulegali klienci przewodników są argumentem w dyskusji i powinny być przywoływane.
Przywoływanie wypadku siedemdziesięcioczteroletniego Cywińskiego podczas bardzo trudnej i ryzykownej a przede wszystkim samotnej wspinaczki ma się kompletnie nijak do tematu "wolne przewodnictwo" i jest czystą demagogią już samo w sobie, a z zaprezentowanym komentarzem jest nią w dwójnasób.
Po drugie występujący chyba we wszystkich rozwiniętych kulturach świata obyczaj nakazuje wpierw pogrzebać zmarłego, odczekać oddając "minutą ciszy" szacunek życiu Człowieka (a w kontekście tego forum CZŁOWIEKA) a potem ewentualnie dyskutować "w nawiązaniu".
Oczywiście jak napisałem w kontekście przewodnictwa i bezpieczeństwa tutaj zwyczajnie kompletnie nie ma związku, chyba że coś jak "znajomość topografii tatrzańskiej u przewodnika a bezpieczeństwo klientów", co jest związane z samą osobą (i prawdopodobnie kontekstem podjęcia ryzykownej wspinaczki) a nie wypadkiem. Wykorzystywanie tej sytuacji do własnych celów to nawet nie chamstwo, to łamanie fundamentów ludzkiej cywilizacji, i uważam, że nie powinno być tolerowane.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 11:04 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Sonka napisał(a):
Podobne argumenty stosuje druga strona powołując się na tragedię, która rozegrała się pod Rysami.

Chyba jednak trochę inne - i w innej dyskusji...
O ile dywagacje na temat - czy obecność przewodnika zmieniłaby tragiczny los wycieczki licealistów na Rysy - czy nie, można podłączyć pod dyskusję na temat niezbędności/zbędności obecności przewodnika tatrzańskiego przy wycieczkach młodzieży szkolnej - o tyle łączenie wypadku Włodka Cywińskiego z tymi problemami - to tak jak napisał już mój Poprzednik - czysty absurd. A dodawanie komentarza o konieczności jakiś "rozliczeń" - nie jest nawet absurdem. To przejaw jakiejś aberracji psychicznej...

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 11:04 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
grubyilysy napisał(a):
Wykorzystywanie tej sytuacji do własnych celów to nawet nie chamstwo, to łamanie fundamentów ludzkiej cywilizacji, i uważam, że nie powinno być tolerowane.

Za przeproszeniem "po trupach do celu", bo nie wiem jak inaczej nazwać takie zachowanie... Ja również uważam, że moderatorzy powinni pomóc panu Zimowskiemu w zaprzestaniu dalszej kompromitacji i oszczędzić ludziom, którzy darzyli Władysława Cywińskiego szacunkiem, czytania tych bredni.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 11:10 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 6:19 pm
Posty: 3425
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Zimowski się rozwija w swoich teoriach, a administracja/moderacja "działa prężnie" jak nigdy... Czy macie zamiar coś z tym zrobić Panowie? Bo od dłuższego czasu mamy tutaj do czynienia z pseudo ideowcem, który pod płaszczykiem ochrony wolnej turystyki (o której to turystyce nie ma zielonego pojęcia - co udowadniał wielokrotnie) stara się załatwić własny interes, czyli zredukować koszty organizacji wycieczek przez swoje marne biuro. W sumie to ogół jego działalności na tym forum to nic innego jak spam i promocja swojej fałszywej idei.

_________________
Zesraj się, a nie daj się...:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 11:11 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
A nie pamiętacie już jak w swojej dyskusji powoływał się na przypadek, kiedy to śmiertelnemu wypadkowi ulegli dwaj przewodnicy idący na pomoc swoim klientom ? Chodziło o utonięcie w Słowenii.
Tak samo po pierwsze przykład bezsensowny, jak i z czysto ludzkiego punktu widzenia - świństwo.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 12:25 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Uważam, że pod płaszczykiem prospołecznego działania pana Zimowskiego jest ukryta chęć obniżenia kosztów imprez i zwiększenie swoich dochodów. Nie raz dawałam temu wyraz. Zareagowaliście ostro dopiero wtedy, gdy pan Kaczka Zimowski poruszył dla Was temat tabu. Nie widziałam, że ten Pan Cywiński zginął w czasie wspinaczki, niech Mu ziemia lekką będzie i spoczywa w spokoju. Nadal obstaję przy tezie, że znacznie wcześniej reguły zostały złamane. Dla mnie takim zdecydowanie świńskim i chamskim przegięciem było poruszenie sprawy Przewodników, którzy zginęli ratując turystów w Słowenii. Wtedy jakoś nikt nie rwał szat.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 12:40 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
:) Nie czytałaś rozmaitych dyskusji? A tym konkretnie przypadku "ostra" reakcja jest związana zupełnie z czym innym - niż, mniej lub bardziej ostre - w poprzednich dyskusjach. Najlepiej - w chwili wolnej - odszukaj te wszystkie spory :)

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 12:45 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Basia Z. napisał(a):
A nie pamiętacie już jak w swojej dyskusji powoływał się na przypadek, kiedy to śmiertelnemu wypadkowi ulegli dwaj przewodnicy idący na pomoc swoim klientom ? Chodziło o utonięcie w Słowenii.
Tak samo po pierwsze przykład bezsensowny, jak i z czysto ludzkiego punktu widzenia - świństwo.

za podobne wypowiedzi niejaki viking... wyleciał z sąsiedniego forum
co jak co, ale w tym przypadku zgadzam się z banowaniem, bo obsmarowywanie zmarłych i to publicznie, tuż po wypadku jest poniżej wszelkiego poziomu

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 2:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Myślę, że przesadzacie - to forum wyróżnia się (nie zawsze na dobre) liberalizmem. Odkąd pamiętam częste bywają tu prywatne wojenki, kubły nienawiści i wulgaryzmy. W zamian otrzymujemy jednak pewien zbiór indywidualności, które wspólnie tworzą nie tylko unikalne miejsce, ale też konglomerat wiedzy i doświadczeń. Zachowanie, które piętnujecie i mnie ubodło - świadczy bowiem o paranoicznym, w mojej opinii, zacietrzewienie wokół błahej dla rzeczywistości sprawy przewodników, albo o totalnym braku kultury. Bany pozostawiłbym jednak dla ludzi łamiących prawo, a nie zasady savoir-vivre. Po to, aby zachować unikalność miejsca i nie wyprać go z życia. Kontrowersyjne wypowiedzi są bowiem często świadectwem o emocjonalnym podejściu do tematu, a wypowiedziane mogą być zalążkiem ciekawych dyskusji. Kwestie ram jakie ograniczają tą kontrowersyjność określa, z tego co mi się wydaje, prawo karne i cywilne, a to chyba nie zostało naruszone. Nie bądźmy więc bardziej świątobliwi od kardynałów i nie dajmy na tym forum przejąć pałeczki klimatom oazowym. Tak więc minus jeden do bana dla pana Zimowskiego, ale karny ... mu nie zaszkodzi.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 6:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
PrT napisał(a):
Zimowski się rozwija w swoich teoriach, a administracja/moderacja "działa prężnie" jak nigdy...
No to obnaż go i jego interesy jak i jego buractwo skoro czujesz taką misję.
Nie będę jednego czy drugiego tu wychowywał. Cenzurować też nie czuję potrzeby dopóki nie łamie prawa. Jakby za każde przejawy buractwa czy chamstwa mielibyśmy tu dawać bany to ilość użytkowników drastycznie by zmalała. Nie mówić już o płaczu z powodu cenzury, który by się zaraz podniósł. Każdy odpowiada sam za to co pisze i sam sobie wystawia świadectwo. A jak komuś się czyjeś wypowiedzi nie podobają to niech je omija lub z nimi polemizuje, piętnując je.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 8:33 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Sonka napisał(a):
Dla mnie takim zdecydowanie świńskim i chamskim przegięciem było poruszenie sprawy Przewodników, którzy zginęli ratując turystów w Słowenii. Wtedy jakoś nikt nie rwał szat.


Może w takim razie przeczytaj ten wątek jeszcze raz.
Szat może nie rwałam, bo i nie ma o co ale napisałam coś w tym stylu - "czy o przewodniku Klimku Bachledzie, który zginął ratując taternika Szulakiewicza tak samo by napisał pan Zimowski ?"

Mniejsza o to - ja się całkowicie zgadzam z Maziem i też jestem przeciwna banowi.
To nie jest sprawa łamania prawa, a sprawa kultury.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 8:36 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
:) dlatego też proponowałem ignorowanie. Niech wpis pozostanie na wieczną rzeczy pamiątkę - by dokumentował - bez żadnych wątpliwości "styl" rzeczonej Osoby...

pozdrawiam
gb 8)
ps
Banowanie, usuwanie wpisów - tworzy martyrologię i męczennika...

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Wt paź 15, 2013 7:39 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Mysle, ze to racja - ignorowac kogos, kto jest po prostu soba, czesto bywa niezrecznie - czasem mimo szczerych checi kusi Cie, zeby sprobowac dotrzec do takiej osoby w nadziei, ze w koncu sie porozumiesz. W tym wypadku wyczuwam raczej jakies zabiegi socjotechniczne, ktore z grubsza dzialaja na zasadzie - bede kontrowersyjny, a przez to naglosnie swoja sprawe. I nawet jesli sie myle, to wrazenie to kojarzy mi sie z obrzydliwymi zabiegami mediow w ostatnich czasach, i dlatego w tym wypadku warto sie nie dawac wkrecic w taka gre - na zasadzie: nie wejde w bloto, to nie uwalam sobie butow.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Śr paź 16, 2013 7:08 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Mazio napisał(a):
W tym wypadku wyczuwam raczej jakies zabiegi socjotechniczne, ktore z grubsza dzialaja na zasadzie - bede kontrowersyjny, a przez to naglosnie swoja sprawe.


O to, to. Też mam takie wrażenie. Wydaje mi się ponadto, że to zjawisko jest na forach częstsze niż się nam wydaje.

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Cz paź 17, 2013 2:22 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2011 7:39 am
Posty: 227
Lokalizacja: Murzasichle
Dołączam się do prośby o nietolerowanie na forum przejawów skrajnego debilizmu i braku poszanowania dóbr zmarłego odznaczonego ratownika TOPR, dla wielu niedoścignionego Mistrza, a zarazem legendarnej postaci Tatr.
tomek.l napisał(a):
Cenzurować też nie czuję potrzeby dopóki nie łamie prawa.

Kłania się art. 212 § 2 k.k., skoro do reakcji potrzebujesz podkładki:
Maciej_Zimowski napisał(a):
Czytam na onecie "Był surowym i wymagającym egzaminatorem wielu pokoleń przewodników tatrzańskich - powiedział przewodnik tatrzański" itd... No ładnie, kolejny, który to już w ostatnich 1-2 latach??? O swoje życie w górach zadbać nie potrafi a zmusza do płacenia sobie za obowiązkową eskortę innych? Niech wreszcie społeczeństwo przejrzy na oczy i rozliczy tę mafię.

W kontekście zaistniałej sytuacji nie sądzę by tolerowanie podobnych wypowiedzi wystawiało dobre świadectwo administracji górskiego forum.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Cz paź 17, 2013 8:22 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
Po takich wpisach MZ mówi się o gościu kawał ch...a, reszta buca.
Ale nie bardzo rozumiem jak zareagowali niektórzy - przemilczenie? I nie tylko o MZ piszę. Niektórzy w wieku ~ 30 lat postarzali się widać, i nic im się nie chce. Kiedyś podobnie pisał Tatrzański Miś, jakoś nikt afery nie robił, bo nie chodziło o znane nazwisko?
Natomiast nie zgadzam się z banowaniem nawet w tak kontrowersyjnych sprawach. Zacznie się od Macieja Zimowskiego, potem Chwastek i Lucyna, Lech i zjerzony i zostaną sami kochający się i będzie to forum dla ..., czy innych harcerzy.
Jackal widzę, że masz zacięcie prawnicze. Jeżeli do tego masz jeszcze jaja, to może sam coś zrób, nie wysługuj się modami, czy prokuraturą.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Cz paź 17, 2013 9:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Ale chyba nikt z tu piszących nie wspominał o banie? Są jeszcze inne formy zwrócenia komuś uwagi, np. wiadomość na pw, nie trzeba od razu wypalać z grubej rury... Cokolwiek, by dać gościowi do zrozumienia, że jego ostatnie popisy nie są mile widziane. Myślę, że nie tylko tu piszący byli zniesmaczeni jego wypowiedzią. Dlaczego w tym wypadku większość ma się dostosować do jednostki i tolerować takie chamstwo, jeśli to on nie potrafi dostosować się do jakichś ogólnych, międzyludzkich zasad kultury? A prośba skierowana była do moderacji, bo zdanie przeciętnego użytkownika ten pan ma podejrzewam głęboko w nosie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Cz paź 17, 2013 10:58 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Jackal napisał(a):
Kłania się art. 212 § 2 k.k.,
A nie pisz mi tu cyferkami tylko konkrety proszę a nie luźnie interpretację.
Albo najlepiej idź z tym od razu do sądu jak czujesz taką potrzebę i masz taką głęboką wiedzę prawniczą. Myślę, że powinieneś z taką wiedzą czuć nawet wewnętrzny nakaz natychmiastowej walki z delikwentem na drodze prawnej. Zatem do dzieła.
Dla mnie to tylko czyjaś opinia nawet jeśli zawiera znamiona braku elementarnej kultury. Ale ja się za wychowywanie użytkowników nie biorę.
nutshell napisał(a):
Ale chyba nikt z tu piszących nie wspominał o banie?
Chyba jednak tak.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pt paź 18, 2013 8:29 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Ktoś burdel podpalił???
Dajcie spokój. Jaki jest koń każdy widzi i każdy wystawia sobie laurkę sam. Jeśli ktoś chce sobie na wizytówce napisać "cham i buc" to niech pisze. Każde zdanie napisane przez niego - to jego wizytówka. Sam sobie szkodzi.
Muszę przyznać rację Zjerzonemu - ma 100% racji w racji. Jackal, Tomek też ma rację: administrator i moderator to nie gliniarz i prokurator. Doszło Twoim zdaniem do złamania prawa - donieś do odpowiednich instytucji - przecież to jest Twój obowiązek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pt paź 18, 2013 2:39 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N cze 17, 2012 7:20 pm
Posty: 771
Lokalizacja: Bieszczady
Lucy dawno została zbanowana i to było dobre posunięcie. Zamiast świętych wątków ma stronę internetową, miast forum górskiego kilka grup na których świetnie bawimy się. Kontynuuje swoją pracę, którą rozpoczęła na forach w innych przestrzeniach wirtualnych. Dołączyła na zaproszenie ojca założyciela jako jedna z pierwszych do ekipy nowego forum górskiego, które tchnie świeżością, a zostało zrobione przez banitów. To Forum dużo dla niej znaczyło, poznała wielu świetnych kolegów, którzy wraz z nią tworzą świetną ekipę wirtualną bieszczadniętych. Wątpię aby był to dobry przykład.

_________________
Nieznane atrakcje http://www.grupabieszczady.pl/index.php ... Itemid=242


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Idioci
PostNapisane: Pt paź 18, 2013 10:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Sonka napisał(a):
Lucy dawno została zbanowana i to było dobre posunięcie.

A czy Sonka, to nie Lucy?
Być może nie zawsze, ale przynajmniej raz na jakiś czas na pewno :lol:
Ale .. Póki schizofrenia nie zagraża innym i nie narusza ich cielesności jest jak najbardziej do zaakceptowania ;)
Pozdrawiam Lucy, Sonkę, naja_naję i inne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL