Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 2:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 12:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Rogerio, tylko byś coś mruknął... :mrgreen: ;) ;) ;)
Nie masz racji pisząc że nie jestem mendą bo jestem i zdaję sobie z tego sprawę. Inną kwestią jest że potrafię to dostrzec i nawet kiedy komuś pojadę to chwili wiem że może zbyt impulsywnie podszedłem do tematu. Nerwy to moja słaba strona i sam wiesz Roger, że bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Szczególnie na drodze... ;)
Oczywiście, grunt to pełen obiektywizm. Zdaję sobie sprawę z tego co robię. Nie wiem czy coś więcej mam jeszcze do napisania. Ochłonąłem. ;)

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 12:44 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Markiz napisał(a):
Jak rozumiem z całego opisu Twego wydarzenia, rzecz miała miejsce w jednostce państwowej lub komunalnej, tak? Jeśli tak, to znaczy, że od roku 1989 niewiele się tam zmieniło poza wymianą mebli i zakupieniem komputerów.
Osobiście radziłbym Ci rozglądnąć się za inną robotą,, tam życia mieć nie będziesz.

tak, miało to miejsce w państwowej firmie. z tą inną robotą będzie problem (mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się jednak pojawi na horyzoncie)


Markiz napisał(a):
Natomiast co do moich dogaduszek - zaraz na początku Twoje posty, były, co tu dużo ukrywać - nie tego. To przechwalanie się sukcesami u pań tudzież alkoholowymi, moim zdaniem nie na miejscu i śmieszne.

prawda? żałosne to było, przyznaję, ale:
Markiz napisał(a):
Teraz nie mam najmniejszych uwag.

dziękuję :thumright:

Markiz napisał(a):
I przepraszam jeśli czasami byłem niesprawiedliwy i zgryźliwy

ależ nie masz za co, krytyka w Twoich postach jest jak dla mnie ok. nie mam żadnych pretensji do Ciebie. jeśli ja gdzieś byłem chamski i gburowaty to przyjmij także moje przeprosiny.
Pozdrawiam

KWAQ9 napisał(a):
Nerwy to moja słaba strona i sam wiesz Roger, że bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Szczególnie na drodze... ;)

wiem, a na drodze to nie przejmuj się, mnie też kur.wica bierze, jak widzę co wyczyniaja niektórzy... nie to, że jestem święty i mistrzu kierownicy.
a pomyśl, co ma mój brat - instruktor nauki jazdy. to, co opowiada, to pikuś przy tym, co my niekiedy widzimy :wink:

Ave!

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 12:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Cytuj:
a pomyśl, co ma mój brat - instruktor nauki jazdy. to, co opowiada, to pikuś przy tym, co my niekiedy widzimy ;)


A uwierz mi, widzę niewiele mniej od niego. Cała ta moja nerwica spowodowana jest prawdopodobnie przez jazdę naszymi PIĘKNYMI (a jakże) drogami. Niestety...
Zresztą do piątku mam do zrobienia w Polsce 1800km a w piątek z Tobą ostatnie 460. Zatem zatyczki do uszu i szykuj się... :twisted: ;)

_________________
Wchodzi Kaczyński do sklepu a tam wszędzie WINA TUSKA :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 1:09 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
KWAQ9 napisał(a):
Zresztą do piątku mam do zrobienia w Polsce 1800km a w piątek z Tobą ostatnie 460. Zatem zatyczki do uszu i szykuj się... :twisted: ;)

he he, i kto to mówi (pisze) :lol:
będę Ci śpiewał po drodze i komentował na bierząco najważniejsze wydarzenia. wchodzisz w to? :mrgreen:

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 1:34 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
rogerus72 napisał(a):
a pomyśl, co ma mój brat - instruktor nauki jazdy.


Taki zawód. Ktoś, kto go wybrał musi zdawać sobie sprawę, że uczeń ale zarazem i klient, ma niejako prawo do zrobienia najgorszego nawet idiotyzmu.

Natomiast co do nerwów na drodze - wiele lat temu jak zaczynałem jeżdzić to jeden świetny kierowca, kiedyś też instruktor, wtedy egzaminator, dał mi takie dwie rady:

- jeżeli masz pierwszeństwo, np. na skrzyżowaniu, to zastanów się czy facet podporząkowany o tym wie i w razie najmniejszych wątpliwości dawaj po hamulcach.

Conajmniej trzy razy dzięki zastosowaniu się do tej rady uniknąłem kraksy z ciągnikami skręcającymi z bocznej drogi.

Druga rada - Co z tego, że masz teraz pierwszeństwo, za chwilę będziesz podporządkowany a więc nie rób bliźniemu tego co tobie niemiłe,

No i jeszcze jedno - podobno na każdym cmentarzu jest specjalna kwatera dla tych:
- co mieli pierwszeństwo,
- hamulce jak brzytwy
- nowe opony

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 4:32 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 05, 2010 9:29 am
Posty: 2318
Lokalizacja: Radom
Markiz napisał(a):
rogerus72 napisał(a):
a pomyśl, co ma mój brat - instruktor nauki jazdy.


Taki zawód. Ktoś, kto go wybrał musi zdawać sobie sprawę, że uczeń ale zarazem i klient, ma niejako prawo do zrobienia najgorszego nawet idiotyzmu.

miałem na myśli to, że widzi, czego to nie wyczyniają "normalni" kierowcy, a nie jego kursanci...


Markiz napisał(a):
Natomiast co do nerwów na drodze - wiele lat temu jak zaczynałem jeżdzić to jeden świetny kierowca, kiedyś też instruktor, wtedy egzaminator, dał mi takie dwie rady:

- jeżeli masz pierwszeństwo, np. na skrzyżowaniu, to zastanów się czy facet podporząkowany o tym wie i w razie najmniejszych wątpliwości dawaj po hamulcach.

Conajmniej trzy razy dzięki zastosowaniu się do tej rady uniknąłem kraksy z ciągnikami skręcającymi z bocznej drogi.

Druga rada - Co z tego, że masz teraz pierwszeństwo, za chwilę będziesz podporządkowany a więc nie rób bliźniemu tego co tobie niemiłe,

o, rady jak najbardziej przydatne.


Markiz napisał(a):
No i jeszcze jedno - podobno na każdym cmentarzu jest specjalna kwatera dla tych:
- co mieli pierwszeństwo,
- hamulce jak brzytwy
- nowe opony

:thumright:

_________________
Każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem TDI
Rosja to nie kraj, to stan umysłu
"Pierwsza decyzja, jaką w okresie zdobywania sprzętu musi podjąć wspinacz z gotową do użycia kartą kredytową..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 4:56 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Mnie osobiście najbardziej denerwują kierowcy, którzy włączają kierunkowskaz aby... poinformować. że skręcili. Dziś przez takich pacanów nastałem się przy włączaniu się do drogi głównej z podporządkowanej.

Jeden z moich byłych szefów, niestety już nieżyjący, wybitny specjalista z inżynieriii ruchu twierdził, że "ruch drogowy, w miarę jego zagęszczania, ulega samoregulacji" i jest to jedyny ratunek aby kompletnie nie zakorkować miast. Oznacza to, że przepisy przepisami ale konieczna jest wzajemna przychulność kierowców albo inaczej - kierowca winien odznaczać się empatią.

Pewien psycholog doradzał też paniom, że jeśli chcą sprawdzić przydatność ew, kandydata na stały związek, to niech się udzadzą z nim przejadą samochodem - jeśli facet jedzie zrywami, system gaz - hamulec - gaz - hamule... a także pokrzykuje nad kierownicą na innych kierowców, stuka się w czoło, robi małpie miny itp - to lepiej odrazu pozbyć się faceta. Jeśli to pani prowadzi samochód a kandydat wrzeszczy na nią, obojętnie czy bez powodu czy też z powodem, to wystawić go natychmiast - zatrzymać się i kazać wysiadać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 25, 2012 5:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Oho, taki tu teraz Wersal, tęcze i różowe kucyki pony że ja też będę grzeczna i zrezygnuję z polemiki z pierwszym postem rogerusa :D

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL