Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 18, 2024 8:00 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 2:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Aha, Ali, przeszkadza Ci coś, gdyby Lucyna faktycznie się auto-promowała? Bo mi wcale. Przecież np. każda relacja jest również rodzajem autopromocji, a łakniemy relacji. Właściwie pod autopromocję można podciągnąć każdy post. :) Rzecz więc nie w auropromocji, lecz zupełnie w czymś innym. W kondycji psychicznej niektórych użytkowników. I w tym, że to potrafi być zaraźliwe (vide nasze pisanie w tym wątku). A cel istnienia forum jako górskiego ulata gdzieś daleko..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 8:57 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
leppy napisał(a):
Aha

Te, czytam gdzieś o jakimś konflikcie, cy cuś ale zamknięte i nie da się odpisać.
Szukasz guza? :evil:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:09 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 10:58 am
Posty: 805
Lokalizacja: Skawina k/ Krakowa
zbanować całe forum!

_________________
www.picasaweb.com/zadisk8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:27 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
Obrazek

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
A potem zaorać.
Co prawda chwasty zawsze jakieś wyrosną :roll:

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
To trzeba po zaoraniu wapnem posypać

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:38 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 2:13 pm
Posty: 1586
Lokalizacja: Wrocław / Polanica Zdrój
Dzizas, co sie porobiło :O.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 15, 2011 9:47 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
uysy napisał(a):
Dzizas, co sie porobiło :O.

Dobrze stało się. Wrzód został przecięty. Lepsze dla mnie byłoby zbanowanie niż brak jakiejkolwiek reakcji.
Tym bardziej, że problem tzw. świętych wątków sam rozwiązuje się. Byłam na http://www.historycy.org/index.php?showforum=397 ku memu zaskoczeniu od wczoraj ilość wejść do wątków prawie podwoiła się. Tu nie będę więc gadać na temat książek czy Bieszczadów (bardzo dużo wejść na i nasze forum, być może jest to związane z przejściami z tego) , co najwyżej będę wrzucać zajawki i linki. :)

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 12:46 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 10, 2008 4:21 pm
Posty: 345
Lokalizacja: W-wa
Wzruszajace. Nie dosc, ze jesteś osoba bez przyzwoitosci to jeszcze masz jakies megalomanskie sklonnosci i wydaje Ci sie, ze wszyscy w internecie tylko czekaja na to co napiszesz. A tak naprawde to jestes nudna i dwulicowa. To Twoje "przepraszam" w swietle tego co wczesniej o przepraszaniu pisalas jawi sie jako zwykla hipokryzja. Naprawde siegasz dna.
Lubie Bieszczady i nie podoba mi sie, ze ktos taki jak Ty moze je komus obrzydzic.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 1:34 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
gizmo daj sobie na wstrzymanie. Niezdrowo podkręcasz atmosferę bijatyki, która dopiero co się "skończyła". Trzeba było się udzielać kilka dni wcześniej.

A tak w temacie to w sumie fajnie, że sprawa rozwiązała się tak a nie inaczej. Wątki są dla potomności, jak ktoś przeczyta całość na raz to zostanie magiem, będzie mógł wykuć sobie odznakę i jeść tarninę.
Sory Lucyna, za to hasło o butach - mam wrażenie, że od tego się wszystko zaczęło.

_________________
żeby mieć duży mózg i od razu od tego nie umrzeć potrzebna nam jest twarz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 7:22 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Nie Do Miśku zaczęło się znacznie wcześniej, od chwili, gdy część osób piszących dziwne teksty takie jak ten powyżej Twego zaczęłam brać pod swoje skrzydełka i chronić je w imię wolności słowa. Kolegę Przedpiścę z tego co pamiętam także. Po prostu hodowałam trolle i skutki tej hodowli odczułam na własnej skórze. Forum jako zespół ludzi bronił się i w dużej części nadal broni się dość skutecznie sprzed zonetyzowaniem, ja ten proces zakłócałam i mogłam doprowadzić do rozwalenia For. Zresztą nie pierwszy raz. Na wyliczance ciągle darłam koty z tamtejszymi Userami, przeważnie z Filancem i Modami o to doprowadzając ich do szału. Niestety, muszę zmienić zdanie, Fora muszą być moderowane, a niektórzy usuwani.

Daj spokój Miśku odebrałam to jako żart, to było zabawne. Zapraszam Cię do włażenia do moich wszystkich świętych wątków z buciorami nawet ubłoconymi, a i postaram się abyś ciągle dostawała za to nowe. Buciory oczywiście :)

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 8:17 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Wątek o książkach został prawie oczyszczony, w odpowiedzi na wykasowanie postów wykasowałam swoje.
Nie postąpiłam tak w wątku bieszczadzkim, tam była rozmowa w której wzięło udział kilka osób, o ile Moderatorzy tego nie wytną to niech to pozostanie dla potomności. W sumie to jest dość śmieszna o ile czyta się ją z dystansem. Jeden z Kolegów z którym "byłam w konflikcie" na pw, a którego ostatnio zwykłam słuchać powiedział mi, że zachowuję się tak jakby nie chodziło o wątki ale o gwałcenie mojej własnej matki. Niestety, to prawda.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 11:50 am 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 10, 2008 4:21 pm
Posty: 345
Lokalizacja: W-wa
Do-misiek niczego nie podgrzewam. Punktuje tylko dwulicowosc i zenujace zachowanie Lucyny. Bo uwazam, ze ktos taki jest niegodny, aby wycierac sobie przy okazji twarz Bieszczadami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 11:56 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
gizmo, przeloguj sie na konto chwastka i dopisz coś jeszcze, bo tak łyso.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 12:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
lucyna napisał(a):
Forum jako zespół ludzi bronił się i w dużej części nadal broni się dość skutecznie sprzed zonetyzowaniem, ja ten proces zakłócałam i mogłam doprowadzić do rozwalenia For. Zresztą nie pierwszy raz.


Ten tekst jest durniejszy :D od bełkotu o "szanowaniu" żalosnych ludzików za "wiedzę i dokonania górskie". Tak swoją droga to jakie dokonania ma niejaki staszek ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 12:45 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Łukasz T napisał(a):
lucyna napisał(a):
Forum jako zespół ludzi bronił się i w dużej części nadal broni się dość skutecznie sprzed zonetyzowaniem, ja ten proces zakłócałam i mogłam doprowadzić do rozwalenia For. Zresztą nie pierwszy raz.


Ten tekst jest durniejszy :D od bełkotu o "szanowaniu" żalosnych ludzików za "wiedzę i dokonania górskie". Tak swoją droga to jakie dokonania ma niejaki staszek ?

Mam dość chodzenie w worku pokutnym. Narozrabiałam ile wlezie to fakt ale wolę już pić olej z wątroby rekina niż brać dalszy w tym udział.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 1:29 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt paź 25, 2005 4:04 pm
Posty: 1275
lucyna napisał(a):
zaczęłam brać pod swoje skrzydełka i chronić je w imię wolności słowa.

lucyna napisał(a):
ja ten proces zakłócałam i mogłam doprowadzić do rozwalenia For. Zresztą nie pierwszy raz.


My name is Milijon and forty-four :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 1:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Lucynko powiedz mi tylko jedno, ale teraz już tak na poważnie. Bo tak ciągle piszesz o tych "swoich" wątkach, więc..
Ty naprawdę myślisz, że komukolwiek kiedykolwiek chodziło o jakiekolwiek wątki? Że jakiekolwiek wątki same w sobie (bądź przyklejenie jakichkolwiek wątków) były powodem czegokolwiek?
Odpowiedz proszę serio i po zastanowieniu. Ale krótko - najlepiej tak/nie. No i uważaj, żeby odpowiedzią nie pogrążyć się całkowicie. Nie.. już jesteś pogrążona w gównie po uszy. Więc inaczej - odpowiedź jest szansą na przynajmniej malutką rehabilitację, wyciągnięcię Cię z tego gówna chociaż do szyi, żbyś chociaż nos miała ponad..
Niezależnie od publicznej odpowiedzi - prywatnie przemyśl sprawę i nie wspominaj już o "wątkach", serdecznie Cię proszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 2:06 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
leppy napisał(a):
Lucynko powiedz mi tylko jedno, ale teraz już tak na poważnie. Bo tak ciągle piszesz o tych "swoich" wątkach, więc..
Ty naprawdę myślisz, że komukolwiek kiedykolwiek chodziło o jakiekolwiek wątki? Że jakiekolwiek wątki same w sobie (bądź przyklejenie jakichkolwiek wątków) były powodem czegokolwiek?
Odpowiedz proszę serio i po zastanowieniu. Ale krótko - najlepiej tak/nie. No i uważaj, żeby odpowiedzią nie pogrążyć się całkowicie. Nie.. już jesteś pogrążona w gównie po uszy. Więc inaczej - odpowiedź jest szansą na przynajmniej malutką rehabilitację, wyciągnięcię Cię z tego gówna chociaż do szyi, żbyś chociaż nos miała ponad..
Niezależnie od publicznej odpowiedzi - prywatnie przemyśl sprawę i nie wspominaj już o "wątkach", serdecznie Cię proszę.

Rozumiem, doceniam to, że w tym g... od dość długiego czasu babrzesz się wraz ze mną.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 2:17 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
:salut:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 9:37 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N sie 10, 2008 4:21 pm
Posty: 345
Lokalizacja: W-wa
kilerus podaj haslo do tego konta to zobacze co da sie zrobic :)
Konto chwastka czy Lucyny nie bardzo mnie interesuje. Jak i tez klotnie obu pan. Zaklocaja mi tylko spokoj przegladania interesujacych mnie czasem watkow.
Zainteresowal. Gorzej. Zniesmaczyl mnie tylko niewybredny sposob odnoszenia sie jednej ze stron tej klotni. Z reszta ku uciesze publiki. Jak i tez fakt, ze te obelgi nikomu nie przeszkadzaly. To ostatnie chyba najbardziej zasmuca i zmusza do chwili refleksji nad powolnym dewaluowaniem sie norm spolecznego wspolistnienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 10:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2105
Leppy i Łukasz T. mają całkowitą rację w tym temacie.

A czasy są ciężkie dla wszystkich Autorów przewodników górskich w Polsce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 16, 2011 11:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 05, 2007 8:49 pm
Posty: 6331
Lokalizacja: Kraków
Ali7 napisał(a):
Teraz padłem

No i co się śmiejesz?
Jakby tobie nie chcieli wydać przewodnika meteorologicznego po żlebach Kasprowego też byś się motyla noga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 12:41 am 
Konradzie, jak mam Ci udowodnić, że nie jestem motyla noga?

Nie mogę i nie chcę przyjąć Twojego sposobu na rozwiązanie całej tej sytuacji. Myślę, że zmarnowałabym tą szansę :wink:

Spławiaj gówno! Tego niegodnego szacunku trolla wyhodowanego przez Lucynę na jej własnej piersi! Niech zwyciężą Góry! ... to już zupełnie nieistotne.

Prośba jak najbardziej aktualna.


A teraz o tym co na prawdę ważne:

Prawdziwe problemy z którymi borykasz się teraz są na prawdę ważne. Jeszcze raz przepraszam, że wciągnełam Cię do swojego konfliktu z Lucyną. Wracaj do rodziny bo tutaj marnujesz czas. Zupełnie niepotrzebnie.

serdecznie pozdrawiam, Iza


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 1:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
chwastek napisał(a):
Konradzie, jak mam Ci udowodnić, że nie jestem motyla noga?

Nie mogę i nie chcę przyjąć Twojego sposobu na rozwiązanie całej tej sytuacji.

Spławaiaj gówno! ... to już zupełnie nieistotne.


A teraz o tym co na prawdę ważne:

Prawdziwe problemy z którymi borykasz się teraz są na prawdę ważne. Jeszcze raz przepraszam, że wciągnełam Cię do swojego konfliktu z Lucyną. Wracaj do rodziny bo tutaj marnujesz czas. Zupełnie niepotrzebnie.

serdecznie pozdrawiam, Iza

:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 5:19 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Bez komentarza.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 9:03 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lis 16, 2010 12:56 pm
Posty: 340
Lokalizacja: Italy/Wro
żałosne :roll:

_________________
Fly Or Die


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 9:17 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
PROPONUJĘ ABYŚCIE WSZYSCY SKOŃCZYLI DYSKUTOWAĆ Z LUCYNĄ I CHWASTKIEM.
Każda krytyka, uśmiech, czy pierdnięcie w ich stronę spowoduje lawinę przygłupich tekstów z ich strony. Niech się nap.... w SWOICH tematach, a jak nikt nie będzie z nimi gadał - pójdą sobie. One potrzebują właśnie publiczności, której będą coś udowadniały.
Krytyka i polemika nie ma tu już zastosowania - co najwyżej polewka.
Jeśli z nich polewacie - róbcie to po cichu. Nie grzejmy z nich tam gdzie to widzą bo to nie ma sensu, są PW i ine sposoby na dyskusje o tej sprawie bez ich udziału (jeśli już ktoś musi w ogóle o nich dyskutować) - one nie muszą tego czytać bo już wiemy, że o ile z czytaniem nie mają problemu - to z rozumieniem przeczytanego tekstu mają olbrzymi.
Over.

Edit:
Jakby coś, ktoś gdzieś kiedyś, w przyszłości to dla mnie może być owieczka nawet morska.
;)


Ostatnio edytowano Pn sty 17, 2011 11:01 am przez Kaytek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 10:41 am 
Kaytek ty mały ... ruchający w dupę owcę*!

nie przeproszę. bo ... jest .... nie przeproszę!!!

gdzie ten ban!!! dawać bana!!!

*górską owieczkę, rzecz jasna, bo jestesmy na forum górskim.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 17, 2011 11:04 am 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
chwastek napisał(a):
Kaytek ty mały ... ruchający w dupę owcę*!

nie przeproszę. bo ... jest .... nie przeproszę!!!

gdzie ten ban!!! dawać bana!!!

*górską owieczkę, rzecz jasna, bo jestesmy na forum górskim.


Chwastku drogi - trudno mi się wypowiadać za Kaytka ale mam wrażenie, że zwisa mu totalnie i całkowicie jak go ktoś nazwie.

A ja cały czas jestem zdania, że używanie epitetów (obojętnie jakich) świadczy tylko i wyłącznie na niekorzyść osoby, która tych epitetów używa i jest tylko i wyłącznie wyrazem jej słabości.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL