Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 26, 2024 4:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy wątek "Subiektywny Kącik Czytelniczy" ma być nadal przyklejony ?
TAK 14%  14%  [ 8 ]
NIE 86%  86%  [ 49 ]
Liczba głosów : 57
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 28, 2010 11:41 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
tomek.l napisał(a):
A to miauczenie wokół tego robi się nudne


No to "odklejcie" te wątki i dokona się weryfikacja. Obecnie jest trochę tak jak z doniesieniami prasowymi na pierwszej stronie.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:47 am 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
chwastek napisał(a):
nie wydaje mi się aby unia finansowała takie szkolenia przewodników na których uczestnikom przekazywana jest wiedza możliwa do zdobycia z ogólnodostępnej literatury, czasopism czy opracowań.

Masz rację nas szkolą naukowcy, specjaliści w danej dziedzinie. Nawet, gdy wchodzimy po raz enty do danej atrakcji np. muzeum to jednak zasób wiedzy, która zostanie nam przekazana jest zupełnie inny niż standardowy. Mamy dostęp do najnowszych wyników badań, ja ponad to dostaję dużo publikacji o których gadam.
Janek ma rację to jest misja połączona z promocją regionu, nowych atrakcji i programów. Przekazuję informacje, na tym polega sens mojej obecności tutaj. W pewien stopniu kształtuję rynek np. książek. Monografię Magurskiego Parku Narodowego kupiło w pierwszy tygodniu 3 osoby, w sumie 4 tomy. O tylu wiem i to jest proste przełożenie: wpis-zainteresowanie. Co będzie dalej nie wiem. To jest promocja dobrej książki, takiej która nie jest reklamowana i nie ma szans na walkę z chłamem wydawanym przez potężne oficyny wydawnicze produkujące np. przewodniki, które można użyć ...
Moja wiedza trafia do grup zorganizowanych, dla nich produkuję oferty, programy, dla nich pracuję, dzięki nim żyję. Osoby indywidualnie chodzące po górach nie mają dostępu do informacji, bo i skąd. Z przewodników pisanych dla dużych oficyn, przecież to robią osoby nie znające czasem nawet ternu o którym piszą. Ze stron internetowych? Z serwisów bieszczadzkich w dużej mierze tak ale część z nich to komercja więc są zainteresowani tylko zdobywaniem reklamodawców. Z www.twojebieszczady.pl tak to dobre źródło, a potem długo nic. Na forum można pogadać, ludzie to czytają. To dla nich są te wątki.

chwastek napisał(a):
mamy tutaj szkolonego przewodnika. chętnego do przekazywania takiej wiedzy. wiedzy zdobytej na szkoleniu. jeżeli lucyna będzie potrafiła przekazać ją w sposób ciekawy (i wcale nie mam na myśli przepisywania, odpisywania i temu podobnych) to ja jestem chętna na taką nową wiedzę.

O tym , że Ty jesteś gotowa to wiem i dzięki Ci za to, że czasami o tym przypominasz także mi.
Poza tym to nie jest chęć, bo dawno wypaliła się we mnie ale zwykłe poczucie obowiązku. Za chwile jadę na konferencję poświęconą szlakowi zbójnickiemu, to plon projektu, który prowadzili Koledzy. Dzięki temu, że piszę dostałam 6 miejsc (nikt z prominentów nie był nią zainteresowany) dla przewodników, jedziemy tam w zespole forumowo-przewodnickim, Koledzy także z tego Forum. Dostanę wydawnictwa dla siebie i Kolegów, napiszę o nich, dzięki temu być może ktoś zainteresowany sięgnie po nie lub będzie wiedział, że one istnieją. Ta "bibliografia" służy przede wszystkim studentom, miesięcznie kilka osób kontaktuje się ze mną w sprawie książek, podobnie robią to przewodnicy i ludzie zainteresowani regionem. Właśnie biorę ze sobą 10 tomisk dla Kolegi który pisze przewodnik po Beskidzie Niskim. Tomisk o których prawie nikt nie wie, niektóre są tak drogie, że nie stać nas na ich kupowanie lub niedostępnych na rynku. Kolega zeskanuje je i będziemy mieć je w pdf. Pdf dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Kolega czyta i to Forum, stąd wie co posiadam.
tomek.l napisał(a):
Naprawdę jak ktoś che pisać niech pisze. Jak ktoś che czytać niech czyta.

Święte słowa.
Dlaczego chciałam tu mieć te przyklejone wątki. Bo tu panuje równowaga pomiędzy merytorycznością, a otem. Ludzie zwariowaliby, gdyby ich katować tylko wiedzą. Niekorzystny jest również sam ot. Warunki do stworzenia tu wątków były wprost wymarzone. Plus podejście Admina do przyklejenia. Jestem po ludzku wdzięczna Konradowi, że dał mi szansę i dał szanse tym wątkom. Najlepsze rozwiązanie byłoby abym nie zaglądała do otu, niestety nie mogę się powstrzymać. Administracja nie zgodziła się na odcięcie mnie od otu. Jest więc jak jest.

tomek.l napisał(a):
A to miauczenie wokół tego robi się nudne Smile

Nie miauczę o tym co robię ale o tym czego nie będę robić. O wątku który na pewno nie będę prowadzić lecz z miłą chęcią będę do niego zaglądać. O wątku beskidzkim. Jedyne dobre rozwiązanie to aby Baśka nim zajęła się, korona Jej z głowy nie spadnie, gdy coś dobrego zrobi nie pobierając za to kasy.

I jeszcze jedno. Zaczynam miauczeć tylko wtedy, gdy atakujecie moje wątki. Przeczytaj początek tej dyskusji. To nie ja wpadłam na pomysł odklejenia wątków, pozbycia się merytorycznej części wpisów. Zakusy były też na recenzje w sprzęcie. W moim odbiorze to nie była "merytoryczna" inicjatywa, tylko draka. Nie ja założyłam ten wątek (dlaczego został założony to możesz się przekonać na innym forum, gdy przebrniesz przez tamtejszy gnój). Odezwałam się teraz, bo ktoś głosował za odklejeniem wątku i administracja to olała.

Markiz napisał(a):
No to "odklejcie" te wątki i dokona się weryfikacja. Obecnie jest trochę tak jak z doniesieniami prasowymi na pierwszej stronie.

Weryfikacja już dokonała się na przykładzie wątku bieszczadzkiego. Sądzę, że podobnie będzie z książkowym. Tylko niech go ktoś wreszcie odklei.

Mam Was dość. Cholera jasna zamiast tyle gadać bezproduktywnie zróbcie coś konkretnego. Rozumiem, że nie interesują Was mniejsze górki ale to nie oznacza, że one się liczą. Kilka Kolegów tu weszło i bardzo szybko wybyło nie chcąc mieć z Wami do czynienia. Po co pisałam, dalej brnęłam w tę dyskusję? A, bo chciałam abyście mi czasami pomogli. Rozmowa o książkach Roha, Izy i moja i wątek o książkach zyskał nowa jakość. Ale to już przeszłość, nic od was nie chcę.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Ostatnio edytowano Pn lis 29, 2010 7:28 am przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 6:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
lucyna napisał(a):
Głosowanie jest bezprzedmiotowe, rozpoczęłam kasowanie wątku.

lucyna napisał(a):
To nie ja wpadłam na pomysł (...) pozbycia się merytorycznej części wpisów

:mrgreen:

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 9:49 am 
...


Ostatnio edytowano So sty 15, 2011 10:43 pm przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 9:52 am 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Gdy patrze na taką ilość tekstu to myślę sobie, że moze kiedys bedzie mi dane napisac tyle zdań w jednym ciągu... Wtedy... bede mogl powiedziec że spelnilem sie literacko. I odejsc... :mrgreen:

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:00 am 
...


Ostatnio edytowano So sty 15, 2011 10:44 pm przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:15 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
chwastek napisał(a):
namaszczony przez kolegę leppego

Protestuję urocza Koleżanko, nikogo nie namaszczałem. W każdym razie nie zamierzenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:16 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
chwastek napisał(a):
wiesz co, black, ja rozumiem że po tym, jak zostałeś namaszczony przez kolegę leppego na "swojaka" czujesz się zobowiązany ale osobiście mam już dosyć twoich komentarzy ... wszędzie cie pełno ... nie męczy cię taka wieczna spinka?


Co racja to racja. Piszesz, jak to kiedyś Quo Vadis śpiewał : "Bez sensu i celu".

P.s. Lucyno mam pytanie odnośnie tytułów Twych wątków. Nie znam Bieszczad, nie znam Podkarpacia. Więc, rozumiem, że nie mogę tych wątków czytać ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:22 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Do boju chwastek!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:36 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Łukasz T napisał(a):
Nie znam Bieszczad, nie znam Podkarpacia. Więc, rozumiem, że nie mogę tych wątków czytać ?

No ja tak to rozumiem.
I się stosuję do zaleceń, jeszcze mi każe (jak Baśce kiedyś) wywieprzać z jej wątku...

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
To w takim razie nie będę czytał. Niech czytaja Ci co znają. Swoją drogą to ciekawy sposób zaciekawiania danym terenem ludzkości.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:49 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 6:52 am
Posty: 3030
Lokalizacja: Sosnowiec
Rohu napisał(a):
leppy napisał(a):
Z kim, motyla noga?! Podaj nicki! Myślałem, że tu sami porządni ludzie!

Piszę to całkiem serio:
przyznaję się bez bicia, że nie raz rozmawiałem z lucyną na privie właśnie o książkach. Głównie o Beskidzie Niskim, ale też i historycznych.
Były to rozmowy jak najbardziej merytoryczne, ciekawe i kształcące.

Trudno zaprzeczyć, że lucyna jest nieraz pokemonem, ale wiedzę o Bieszczadach i Beskidach na pewno ma bardzo dużą.


Nie Rohu, nie bierz tego na siebie. To nasza wina... nie zauważyliśmy kiedy poczułeś się samotny. Przegapiliśmy tą ważną chwilę. Niby masz wokół przyjaciół, znajomych ale tak naprawdę czułeś się samotny... i no cóż, stało się sięgnąłeś po książkę :cry:
Później się zaczyna kolejna i jeszcze jedna, w końcu czytana skrycie w samotności, czytana z latarką pod kołdrą, czy do lustra. Za chwilę aby wrócić do rzeczywistości musisz nad ranem sięgnąć po coś lekkiego, ale i tak wieczorem zatopisz się w kolejnej ciężkiej lekturze. Odrzucasz dom, rodzinę, przyjaciół sprzedajesz ostatnią meblościankę i udajesz się do całodobowej księgarni. Przegapiliśmy to... to nasza wina. :cry:

_________________
- Ej, Panie Derechtórze! Mom takom, wicie, mature do godania... telobyk godoł, ino, wicie... nie wim, o cyim!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 10:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Wybaczysz ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 12:05 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
keff79 napisał(a):
Nie Rohu, nie bierz tego na siebie.


Kpisz sobie Keff a sprawa jest poważna - chodzi o los czytelnictwa w naszym ukochanym kraju (zagrożony przez UE, jakby powiedział Zjerzony, PO - jakby powiedział prezes, oraz przez Ziobrę i Kurskiego - jakby powiedział Pawełek Poncyliusz). Rozleniwieni przez tabloidy i internet ludziska przestali czytać, szczególnie książki traktujące o krajoznawstwie i gdyby nie Lucyna to nikt by się nie dowiedział, że jeden z jej utytuowanych kolegów (znienacka i z ukrycia obserwujący to niegodne korzystania z prawdziwej wiedzy, forum) popełnił czterotomową monografię (tak jakieś drobne 1600 stron) o Wyżniej Dolinie Pieskowej w masywie jakiejś tam górki w Bieszczadach, z czego ok. 600 stron tylko o zielsku, które tam rośnie - pozycja wielce przydatna dla turystów, bo jak powszechnie wiadomo, facet zasuwający z ciężkim worem na plecach niczym nie jest tak pochłonięty iwypatrywaniem w trawie ubikalnych już niestety okazów Trzpiotniczka Rdzawego lub Podpierduszki Wysmukłej (przepraszam, że nie podaję nazw łacińskich ale mi się nie szukać w sieci a niestety moje zamiłowanie tematem nie jest tak wielkie jak Lucyny, która nawet wybudzona po nocy odrazu używa łaciny i to bynajmniej nie kuchennej).
Złą robotę tu uskuteczniasz, Keff, drwiąc sobie z Roha, który odważnie i będąc zapewne śwwiadomy drwin na jakie się narazi wyciągnął dłoń do Lucyny, dając świadectwo prawdzie (a przy okazji wspomagając sprzedaż tego wiekopomnego dzieła o Wyżniej Dolinie Pieskowej.

@Lucyna - naprawdę przyjacielska rada - traktujesz jako swoje powołanie i obowiązek krzewienie czegoś tam co uważasz za słuszne. Twoja sprawa, guzik mnie to obchodzi. Ale nie rób tego tak jak dotychczas, czyli płacząc i złorzecząc, że inni nie podzielają Twojej pasji i nie wyrażają wdzięczności z tego powodu. Przestań też wypisywać jak to jacyś Twoi bliżej tutaj nieznani admiratorzy spędzają długie godziny nad śledzeniem zapisów tego forum (co oczywiście napawa ich wstrętem) i potem na rzolicznych szkoleniach ich ulubionym zajęciem przy szklenicy czegoś mocniejszego jest toczenie dysput nad złowrogą działalnością Lukasza T, Alego, Piomica czy mojej skomnej osoby.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Ostatnio edytowano Pn lis 29, 2010 1:03 pm przez Markiz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 1:01 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Skoro o nas dyskutują to niech płacą !!!

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 1:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
@Lucyna - już kilkakrotnie miałem się o to zapytać ale zawsze jakoś mi wylatywało z głowy. Chodzi o te Wasze szkolenia, jak mi się zdaje chyba nawet czasami co tydzień.
Otóż znam paru przewodników z innych regionów i u nich takiego szaleństwa jakoś nie ma, zwłaszcza z wyjazdami za granicę itd. Wytłumaczenia tego mogą być cztery:

1. Środowisko przewodników bieszczadzkich w większości składa się z osób bezgranicznie tępych i umysłowo ociężałych i tylko ich ustawiczne szkolenie sprawia, że mogą wykonywać swój zawód bez większych strat wśród turystów (raczej się nie skłaniam do tego poglądu, choć trzeba go rozważyć podobnie jak wpływ zasolenia wód Adriatyku na katastrofę smoleńską).
2. Marszałkowie i wojewodzi itp instytucje innych województw górskich bądź a- lekceważą ten problem, bądź też b- zajęci są bardziej pożyteczną pracą. (wariant w wersji b wysoce prawdopodobny, zakładając oczywiście, że władze państwowe i samorządowe w naszym kraju czymkolwiek się w ogóle zajmują).
3. Ktoś w Twoich stronach, Lucyno, genialnie wyszukał sobie przytulny kącik, w którym stoją sobie unijne "konfitury" i ciągnie za "brukselkę" aż miło spojrzeć. (wariant wysoce prawdopodobny - jeśli prawdziwy, to moje gratulacje - zawsze wysoce ceniłem facetów umiejących ciągnąć kasę z publicznych środków).
4. Żadnych szkoleń nie ma i istnieją one jedynie w Lucyny wyobraźni. (też wysoce prawdopodobne).

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 3:47 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
chwastek napisał(a):
black napisał(a):
Gdy patrze na taką ilość tekstu to myślę sobie, że moze kiedys bedzie mi dane napisac tyle zdań w jednym ciągu... Wtedy... bede mogl powiedziec że spelnilem sie literacko. I odejsc... :mrgreen:


wiesz co, black, ja rozumiem że po tym, jak zostałeś namaszczony przez kolegę leppego na "swojaka" czujesz się zobowiązany ale osobiście mam już dosyć twoich komentarzy ... wszędzie cie pełno ... nie męczy cię taka wieczna spinka?


Nie za bardzo łapię ten młodzieżowy slang /np"spinka"/ ale drogą dedukcji doszedlem do wniosku że chodzi Ci o jakies napiecie... Otoż drogi chwastku - nie odczuwam żadngo napiecia:) Jesli ty jesteś spieta to może byc wina PMSu a nie moja. Rozważ moją rade i napij sie melisy:)

aaa co do uczucia sytosci. To musze sie zapytac "namaszczającego"...
Leppy czy ja naprawde jestem wrzodem na dupie? :cry: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 4:02 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
black napisał(a):
Nie za bardzo łapię ten młodzieżowy slang /np"spinka"/ ale drogą dedukcji doszedlem do wniosku że chodzi Ci o jakies napiecie...


Chyba coś w ten deseń:
http://nasza-klasa-foto.pl/wp-content/u ... spinka.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 4:02 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
black napisał(a):
Leppy czy ja naprawde jestem wrzodem na dupie?


No patrzcie państwo - zupełnie nie wiedziałem, że Leppy jest chirurgiem albo dermatologiem. :roll:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 4:18 pm 
...


Ostatnio edytowano So sty 15, 2011 10:44 pm przez chwastek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 4:35 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Chyba zbyt wysoko sie cenisz. Bo pyskowki z Tobą to absolutnie żadne wyzwanie dla mnie:) A "chamie" to możesz sobie mowić do swojego faceta łamane przez męża lamane przez konkubina 8) Nie plaszcze sie przez nikim ani o niczyje wzgledy nie zabiegam. Jesli masz takie wrażenie to widocznie jakaś trauma z dziecinstwa przez Ciebie przemawia. Chociaz... nie jestem pewien z tą taumą. Bo wyczuwam tutaj klasyczny syndrom niedopchniecia :wink:
I pamietaj. Nie ja pierwszy rzucilem inwektywem ale moge być ostatni :) Musial bym wprawdzie być wyprowadzony z rownowagi choc po poziomie Twoich wypowiedzi nie spodziewam sie by do tego doszło.

Hmmm chociaż cham dla Ciebie to może znaczy normalny dla ogółu? :D


Z wyrażami szacunku

Black :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:10 pm 
...


Ostatnio edytowano So sty 15, 2011 10:44 pm przez chwastek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:23 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Jestem świnią :lol: Bardzo dobrze komus czasem dopierniczyc. Jestem na wskros zepsuty :roll:

A jak już wyrywamy zdania z kontekstu...

Cytuj:
w realnej rzeczywistości
polski na bakier co?

Cytuj:
mam wielkie szczęście (...) nigdy jeszcze nie spotkałam mężczyzny
- może tu jest problem. Trzeba zaczać z nimi rozmawiac wtedy może sie uda na blizsza znajomosc.

Cytuj:
do żałosnego zaskarbiania tutaj uznania i pochwał dla swojego dowcipu
wydaje mi sie że raczej jesteś aspoleczna. Humor mam jaki mam i sie nim dziele. A jak ktos wypisuje wierutne bzdury to nie omieszkam wypietnowac wyszydzic i stlamsic. Już taki jestem... zimny dran :wink:


iii ktos tu sie zdenerwował :mrgreen:

Z wyrazami szcunku - bo jak mawial tata - kobiety trzeba szanowac.

black - pozerrrrr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:35 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
black napisał(a):
Bo wyczuwam tutaj klasyczny syndrom niedopchniecia


Ooo, syndrom Staszka! Black, to są naprawdę chwyty poniżej pasa. A chwyty poniżej pasa świadczą raczej o pewnej nieporadności w dyskusji.
black napisał(a):
bo jak mawial tata - kobiety trzeba szanowac.

I miał rację. Nikt nie każe Ci koleżanki lubić a nawet zakazać zwalczać. Ale i zwalczając można nie zapominać o klasie i elegancji.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:47 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11085
Lokalizacja: Poznań
lucyna napisał(a):
Nie miauczę o tym co robię ale o tym czego nie będę robić.

W sumie chodzi o ogólne miauczenie :) Nie tylko Twoje. Chcesz to pisz. Nie chcesz to nie pisz. Jak ktoś chce to czyta. Jak nie chce to nie czyta.
Specjalna dyskusja o tym czy pisać, czy nie pisać, czytać, nie czytać, wklejać, przyklejać, zaklejać itd. jest dla mnie zbędna i nudna :)

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 5:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11085
Lokalizacja: Poznań
Markiz napisał(a):
No to "odklejcie" te wątki i dokona się weryfikacja.

Jak już pisałem kiedyś. Com nie przyklejał odklejać nie będę :D

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 6:18 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Mam problemy z kulturą. Na wsi to rożnie bywa. Czasem trzeba i ze łba jeb.ć Nie moja wina. Jestem jaki jestem. I nie bardzo rozumiem skale problemu. Stwierdzenie "masz syndrom niedopchniecia" - wyprowadza przeważnie z rownowagi kobiete z w/w syndromem. Ot taka moja chlopska filozofia. Zaatakowany - bronie sie.

_________________
Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpi.erdolu(...). A niech nas, kur.wa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze ścierwo wydostaną i dopiero ruszą.A.S.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 6:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
black napisał(a):
Mam problemy z kulturą. Na wsi to rożnie bywa. Czasem trzeba i ze łba jeb.ć Nie moja wina. Jestem jaki jestem. I nie bardzo rozumiem skale problemu. Stwierdzenie "masz syndrom niedopchniecia" - wyprowadza przeważnie z rownowagi kobiete z w/w syndromem. Ot taka moja chlopska filozofia. Zaatakowany - bronie sie.


Boks też polega na walce. Ale ma swoje ograniczenia, np. to uderzanie poniżej pasa. Stosunkowo niedawno temu tutaj taki jeden stwierdzał, że jednej koleżance nawet taka damska Viagra nie pomoże. A w dodatku przyczyna tej agresji była zupełnie niejasna. Mówię Ci to jako mężczyzna, starszy bo starszy, ale mężczyzna - na ubliżaniu kobietom zwykle źle się wychodzi. Choćby nawet kupka klakierów rechotała z zachwytu.
A co do wsi... są pewne dykteryjki na ten temat, ale ich nie powtórzę, no bo właśnie, też są poniżej pasa.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 6:46 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N maja 30, 2010 3:06 am
Posty: 500
Lokalizacja: krk
Cytuj:
ubliżaniu kobietom


I tu sie niezgodze. Nie ublizylem jej. To ona pierwsza mnie nazwala chamem wiec staralem sie dostosować specjalnie do niej i do jej wyobrazenia, a i tak wydaje mi sie że nie sprostalem zadaniu. Wiem że jako facet lubisz bronic slabej plci ale ja swoje docinki na tą chwile skonczylem wiec schowaj szpade do pochwy :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 29, 2010 6:50 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
Ali7 napisał(a):
No już starczy tego umoralniania, bo znów pewne odzywki z 321 przypomnę

Wszak wyżej napisałem, że się na tym źle wychodzi... :mrgreen:

Tak na marginesie. Panie na ataki odpowiadają dwojako (przynajmniej wedle z obserwacji na tym forum) - jedne podlizując się "oprawwcom" (ale tylko tym "utytułowanym"), drugie natomiast wchodząc w zwarcie (ale raczej nie tą odwrotność niedopchnięcia). Wolę te drugie. I to nie jest nieuprawnione uogólnienie. :rofl_an:

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL