Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz kwi 25, 2024 7:48 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:19 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 5:37 am
Posty: 795
igi napisał(a):
jak się za koszulę zapłaci 1200zł

no...ale to tylko pierwsza rata, pamiętaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Ja kupiłem na krupówkach od baby z oscypkami skarpety z wełny/anilany za 7 zł i jak chłopaki z KEGa je wąhają to mają ODLOT połączony ze szczególnym powerem na łój.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:38 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Ali7 napisał(a):
Takie w promocji za 10 zł to może są i lepsze w porównaniu do bawełny, ale mam takie dwie i poza zastosowaniami miejskimi czy bieganiem ich nie tykam. Przy wysiłku i kontakcie z potem śmierdzi to jak nieszczęście.


Za 10 zł były akurat Quechua (rok temu, jakoś tak na poczatku wakacji, więc kupiliśmy sobie po 2 sztuki) i wcale tak bardzo nie śmierdzą.

Ale fakt ze po jednym dniu używania ja zawsze piorę lub przynajmniej płuczę.

B.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Witam ponownie,

żeby rozwiać wasze wątpliwości winien jestem kilka słów wyjasnienia.

Po pierwsze celem testu konsumenckiego nie jest badanie skuteczności czy bezpieczeństwa stosowania preparatu i nie szukamy "króliczków". Praparat funkcjonował na rynku od wielu lat jako lek dostępny bez recepty w aptekach (od kilku miesięcy jako kosmetyk). Oznacza to, że spełnił wszystkie wymagania Ministersta Zdrowia związane z dopuszczeniem nowego produktu leczniczego do obrotu, w tym rygorystyczne badania kliniczne. Przeszedł również harmonizację z prawem farmaceutycznym UE, co dodatkowo podniosło poprzeczkę (około 2 tys. polskich preparatów nie spełniło warunków harmonizacji z prawem UE). W minionych latach kupiło go i zastosowało około 200 tys. Polaków nie zgłaszając ani jednego przypadku wystąpienia działań ubocznych (jest to monitorowane przez MZ). Praparat był stosowany m.in. przez żołnierzy stacjonujących w Polsce jak i na zagranicznych misjach pokojowych i zyskał u nich bardzo pozytywną opinię. Tak więc nie szukamy potwierdzenia jego skuteczności czy bezpieczeństwa stosowania.

Rzeczywiście większość środków tego typu (szczególnie opartych na chlorku glinu) wymaga ciągłego stosowania i pomaga najwyżej na kilka dni. Działają one na zasadzie zatykania gruczołów potowych i są skuteczne do momentu aż ujście gruczołów się udrożni - nie mnie oceniać czy ma to negatywny wpływ na zdrowie, ale niewątpliwie mają one ciągły kontakt ze skórą.
Nasz produkt oparty jest o inną substancję, która w ciągu kilku godzin wnika w gruczoły potowe i trwale je unieczynnia. Po pierwszym umyciu stóp jest ona całkowicie wypłukana z gruczołów i nie oddziałuje na nie, a mimo tego nie wydzielają one potu - do momentu, aż powstaną nowe gruczoły (co trwa kilka-kilkanaście tygodni). Czy to jest zdowe? Nie mnie oceniać - od tego są badania kliniczne i monitoring występowania działań ubocznych. W każdym razie nie jest to produkt do ciągłego i uciążliwego stosowania, na ogół wystarczy go zastosować przed i po sezonie letnim.

Nie jest to też preparat dla każdego, a jedynie dla tych którym nadmierna potliwość stóp przeszkadza i chcą jakoś temu zaradzić.

Test który proponuję jest dla konsumentów, żebyście bez płacenia za produkt na podstawie własnych doświadczeń, lub z niezależnych opinii innych osób mogli dowiedzieć się czy produkt będzie dla was przydatny. Z tego co widzę w tym dziale jest mnóstwo takich testów, czasem kończących się rozczarowaniem, które przestrzegają pozostałych przed zakupem produktów nie spełniających oczekiwań.
Ponieważ jestem przekonany co do wartości produktu nie boję się poddać go waszej ocenie, ryzykując jednocześnie tym, że w przypadku oceny negatywnej akcja odniesie odwrotny skutek od zamierzonego.
Nie jest to chyba odosobniony przypadek, że producent przekazuje nieodpłatnie własne produkty do testów?

Tak więc proszę o trochę mniej podejrzliwości, świat nie składa się z samych oszustów i naciągaczy. Ffakt, że nie wydaliśmy kilku milionów złotych na kampanię reklamową w mediach nie oznacza, że produkt jest mniej wart od środków dużej i znanej firmy szeroko reklamowanych.

Pozdrawiam
i czekam na decyzję admina.
Szymon Kaczmarczyk


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:41 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Panie Szymonie, przepraszam, a odpowiedź na moje (wbrew pozorom poważne) pytanie? Pewnie umknęło, więc może powtórzę - otóż jednej koleżance z forum nadmiernie poci się, za przeproszeniem, dupa - czy dysponuje Pan jakimś preparatem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 12:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
leppy napisał(a):
Panie Szymonie, przepraszam, a odpowiedź na moje poważne (wbrew pozorom) pytanie? Pewnie umknęło, więc może powtórzę - otóż jednej koleżance z forum nadmiernie poci się, za przeproszeniem, dupa - czy dysponuje Pan jakimś preparatem?


Obawiam się, że nie pomogę. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Mimo to dziękuję.
Będzie niepocieszona, że nie ma dla niej choćby jakiegoś światełka w tunelu.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:13 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
Do-misiek napisał(a):
lucyna napisał(a):
Oj, Do-Miśku trochę wydumany problem.
Kto z Was chodzi przez 3 tygodnie po szlaku niosąc wszystko w plecaku?
Odpowiedz mi na pytanie: czy znacz jakiś ciuch, który można byłoby nosić non stop piorąc sporadycznie w strumieniu?


W zeszłym roku ponad 20 dni łażenia z całym majdanem na plecach. Wyjechałam z domu w lipcu, wróciłam początkiem sierpnia.

Nie mam ubrania, które wystarczy przepłukać, aby nie woniało. No i do tego szybko wysychałoby. Z tym, że ja w większości chodzę w bawełnianych koszulkach, które kupuję po drodze na bazach namiotych lub w schroniskach.


To rzeczywiście miałaś niezły problem. :D
Na Twoim miejscu zaopatrzyłabym się w ciuszki techniczne. W schroniskach podkoszulki są drogie, chyba za 2 bawełniane kupiłabyś 1 techniczną. Dobre jakościowo dostaniesz już za 50 zł. Podobnie skarpetki. Różnica jest kolosalna. Teraz zastanawiam się nad ciuszkami z dodatkiem wełny merynosów. Kilku Kolegów podobnie jak Ali nie może nachwalić się produktów z udziałem tej spreparowanej wełny. Ponoć takie ciuszki znacznie mniej cuchną ale i chyba dłużej schną.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:21 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
leppy napisał(a):
Mimo to dziękuję.
Będzie niepocieszona, że nie ma dla niej choćby jakiegoś światełka w tunelu.
Pozdrawiam.


Nie mówię, że nie ma.
Środków antyperspiracyjnych jest sporo. Problem w tym, że zwykle stosuje się je na małe powierzchnie skóry - pod pachy, na stopy czy dłonie. Pot który nie wydzieli się w tych miejscach musi wyjść inną drogą (wydzieli się w innych partiach skóry). O ile stopy czy pachy stanowią mały procent powierzchni skóry, a tyle rzeczony fragment ciała niekoniecznie. Z pewnością ograniczenie wydzielania potu na dużej powierzchni może mieć niekorzystny wpływ na organizm, jak będzie w tym przypadku nie wiem. Ale jeśli chciałaby eksperymentować to wg mnie raczej z łagodnie działającymi środkami przeznaczonymi np. pod pachy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:23 pm 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Cytuj:
Nasz produkt oparty jest o inną substancję, która w ciągu kilku godzin wnika w gruczoły potowe i trwale je unieczynnia. Po pierwszym umyciu stóp jest ona całkowicie wypłukana z gruczołów i nie oddziałuje na nie, a mimo tego nie wydzielają one potu - do momentu, aż powstaną nowe gruczoły (co trwa kilka-kilkanaście tygodni).


To samo mi się rzuciło w oczy. Praktycznie martwica na stopach, nie wierzę że to nie ma negatywnego wpływu na skórę.

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:25 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 11, 2007 1:46 pm
Posty: 1563
Lokalizacja:
Szymon Kaczmarczyk napisał(a):
Test który proponuję jest dla konsumentów, żebyście bez płacenia za produkt na podstawie własnych doświadczeń, lub z niezależnych opinii innych osób mogli dowiedzieć się czy produkt będzie dla was przydatny. Z tego co widzę w tym dziale jest mnóstwo takich testów, czasem kończących się rozczarowaniem, które przestrzegają pozostałych przed zakupem produktów nie spełniających oczekiwań.
Ponieważ jestem przekonany co do wartości produktu nie boję się poddać go waszej ocenie, ryzykując jednocześnie tym, że w przypadku oceny negatywnej akcja odniesie odwrotny skutek od zamierzonego.
Nie jest to chyba odosobniony przypadek, że producent przekazuje nieodpłatnie własne produkty do testów?

W różne testy lubią się bawić na forach typu:
http://ngt.pl/
http://www.forum.outdoor.org.pl

_________________
Wolę mieć brzuch od piwa, niż garb od roboty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
LigeiRO napisał(a):
Cytuj:
Nasz produkt oparty jest o inną substancję, która w ciągu kilku godzin wnika w gruczoły potowe i trwale je unieczynnia. Po pierwszym umyciu stóp jest ona całkowicie wypłukana z gruczołów i nie oddziałuje na nie, a mimo tego nie wydzielają one potu - do momentu, aż powstaną nowe gruczoły (co trwa kilka-kilkanaście tygodni).


To samo mi się rzuciło w oczy. Praktycznie martwica na stopach, nie wierzę że to nie ma negatywnego wpływu na skórę.


Rzecz w tym, że to nie jest kwestia wiary, od tego są badania kliniczne.
Co nie przeszkadza wierzyć każdemu w co tam chce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:37 pm 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Tylko czy "wyeliminowanie" gruczołów nie zaburzy gospodarki termicznej, bo od tego są m.in. odpowiedzialne, nie pogorszy skutków, musiałbym porozmawiać z kumplem chirurgiem ortopedii, co też gania po górach.

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:40 pm 
ban
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 7:11 pm
Posty: 5248
leppy napisał(a):
Będzie niepocieszona, że nie ma dla niej choćby jakiegoś światełka w tunelu.


Jest. Jedno z praw przewodnickich mówi, że nie ma głupich pytań ale są tylko idiotyczne odpowiedzi.
Może np. stosować napary z ziół, które zmniejszają nadmierną potliwość, kąpiele w ziołach. Ona działają na całą powierzchnię ciała.
Dobrym rozwiązaniem jest bielizna termoaktywna, bez problemu można dostać damskie majteczki termoaktywne, mogą być typu figi lub nawet bokserki. Są tylko problemy z zakupem biustonoszy, przeważają topy sportowe. Polecam bieliznę brubeck. Takie ciuszki nie tylko odprowadzają pot ale także zabezpieczają przed podrażnieniem. Raczej nie można stosować jednocześnie wkładek higienicznych.

_________________
www.grupabieszczady.pl
www.unitra.bieszczady.pl
www.lesko-ski.pl
http://bieszczadzkieforum.pl/mapy-przew ... u-f13.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:42 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
Szymon Kaczmarczyk napisał(a):
Nasz produkt oparty jest o inną substancję, która w ciągu kilku godzin wnika w gruczoły potowe i trwale je unieczynnia. Po pierwszym umyciu stóp jest ona całkowicie wypłukana z gruczołów i nie oddziałuje na nie, a mimo tego nie wydzielają one potu - do momentu, aż powstaną nowe gruczoły (co trwa kilka-kilkanaście tygodni). Czy to jest zdowe? Nie mnie oceniać - od tego są badania kliniczne i monitoring występowania działań ubocznych. W każdym razie nie jest to produkt do ciągłego i uciążliwego stosowania, na ogół wystarczy go zastosować przed i po sezonie letnim.


Sz. P. Doktorze Wynalazek
Możesz Pan przedstawić jakieś atesty i zgodę MZ na dystrybucję preparatu.
Maść na porost zębów posiadasz ?
Chętnie przetestuję.

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 1:51 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
staszek napisał(a):
Sz. P. Doktorze Wynalazek
Możesz Pan przedstawić jakieś atesty i zgodę MZ na dystrybucję preparatu.


Oczywiście, niezwłocznie po decyzji admina.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 4:42 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:45 pm
Posty: 1510
Lokalizacja: z mezoregionu fizycznogeograficznego w płd-wsch Polsce, stanowiącego część Kotliny Sandomierskiej
lucyna napisał(a):
W schroniskach podkoszulki są drogie,


najdroższa koszulka kosztowała 15zł 8)

Lubię bawełnę :) Chociaż owszem ma wady tj. długo schnie.
W oddychające bluzki wbijam się głównie zimą lub też gdy wiem, że trasa będzie ciężka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 5:29 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
grubyilysy napisał(a):
Ja kupiłem na krupówkach od baby z oscypkami skarpety z wełny/anilany za 7 zł i jak chłopaki z KEGa je wąhają to mają ODLOT połączony ze szczególnym powerem na łój.

to już wiem po czym miałem taki odlot :lol:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 5:30 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Do-misiek napisał(a):

W zeszłym roku ponad 20 dni łażenia z całym majdanem na plecach.

Majdan -to słabiak a do tego doda go rzuciła więc nie ma co żałować :roll:

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 5:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Ponieważ admin z tego co się zorientowałem nie często udziela się na tym forum, a nie widzę również sprzeciwu ze strony moderatorów pozwolę sobie rozwiać w moim odczuciu niepotrzebną atmosferę tajemniczości, mam nadzieję, że głowy nikt mi za to nie urwie.

Produkujemy kosmetyk "STOPPOT duo" szerzej opisany na stronie www.stoppot.pl

Produkt funkcjonował na rynku od 2000r pod nazwą "STOPPOT" jako lek dostępny bez recepty (zezwolenie MZiOS nr 4503, w 2008r przeszedł harmonizację z prawem farmaceutycznym UE) a od tego roku jako kosmetyk dostepny również poza aptekami (RK/247971/2009).
Sprawdzić to można np. online w bazie leków i środków ochrony zdrowia pod adresem http://www.osoz.pl/osoz-bloz/servlet/bloz/searchSimple wpisując "stoppot".

Produkt nie był nigdy reklamowany na szerszą skalę, a jeśli już to raczej w czasopismach dermatologicznych i farmaceutycznych, dlatego nie jest jeszcze dobrze znany.

Osoby, które chciałyby wypróbować preparat i wyrazić o nim swoją opinię proszone są o zgłaszanie się w tym wątku lub poprzez PW.

Pozdrawiam
Szymon Kaczmarczyk


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 6:07 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
OK

Mogę przetestować preparat.
Warunki testu i zakres odpowiedzialności PARAFARM S.C. na priv.

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 7:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
staszek napisał(a):
OK

Mogę przetestować preparat.
Warunki testu i zakres odpowiedzialności PARAFARM S.C. na priv.


Szanowni koledzy i koleżanki, nie dramatyzujcie. :) Nie ma potrzeby ustalać indywidualnie zakresu odpowiedzialności, pod tym względem jesteście chronieni przez prawo i odpowiedzialność producenta jest oczywista, bez względu na to co sobie tutaj ustalimy i bez względu na to czy produkt kupicie w aptece, w drogerii czy wyślę go wam bezpłatnie.

Wiem, że to nietypowe jak ktoś chcę dać coś za darmo i rozumiem podejrzliwość, ale to nie będzie za darmo. W zamian oczekuję wyrażenia na forum opinii o produkcie np. po tygodniu, po miesiącu i po 2 miesiącach od jego zastosowania, będzie to dla mnie dobrą zapłatą więc przestańcie wietrzyć w tym podstęp. :)

Produkt wyślę do 20 osób, które zgłoszą się jako pierwsze pod warunkiem, że są to aktywni użytkownicy forum, czyli mają chociaż ze 20 postów napisanych w tym kilka w ciągu ostatniego miesiąca i są zarejestrowani przynajmniej od miesiąca. Dobrze by było, gdyby zgłosiły się osoby, które rzeczywiście uważają, że potliwość stóp w jakiś sposób im przeszkadza, zastosowanie produktu przez kogoś komu ten problem nie dolega mija się z celem.

Czekam na zgłoszenia i pozdrawiam
Szymon Kaczmarczyk


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 9:32 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 05, 2008 5:48 pm
Posty: 882
Szymon Kaczmarczyk napisał(a):
Produkt wyślę do 20 osób, które zgłoszą się jako pierwsze pod warunkiem, że są to aktywni użytkownicy forum, czyli mają chociaż ze 20 postów napisanych w tym kilka w ciągu ostatniego miesiąca i są zarejestrowani przynajmniej od miesiąca. Dobrze by było, gdyby zgłosiły się osoby, które rzeczywiście uważają, że potliwość stóp w jakiś sposób im przeszkadza, zastosowanie produktu przez kogoś komu ten problem nie dolega mija się z celem.

Chyba spełniam wszystkie powyższe wymagania ?
1 tester :D

Prześlij preparat a za miesiąc będziesz miał moją opinie.

_________________
Zamarzną dłonie, nie zamarznie Godność :!:
www.staszek206.wordpress.com
www.lubczasopismo.salon24.pl/taternik.salon24.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 07, 2010 9:50 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 4:52 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
staszek napisał(a):
Chyba spełniam wszystkie powyższe wymagania ?
1 tester :D


Bez wątpienia spełniasz, proszę o adres na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 9:51 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Cytuj:
najdroższa koszulka kosztowała 15zł Cool


W Zielenym Plesie kosztuje 25 Euro :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 10:27 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt maja 30, 2008 8:52 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Z kątowni.
W Zelenym ceny są z kosmosu :|

_________________
http://summiter.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 10:48 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Jak woda mineralna kosztuje 2,6 E to do kosmosu pasuje.

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 10:55 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Jedynie piwo kosztuje w miarę proporcjonalnie, ale do piwa to też temu daleko, jedynie pijalny jest "Złoty Bażant".

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 11:02 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt maja 30, 2008 8:52 pm
Posty: 360
Lokalizacja: Z kątowni.
Ali7 napisał(a):
W Cosmiques jest po 5 EUR Ale tam jakoś tak nieco wyżej jest.

Bo nie płacisz za półtora litra najtańszej wody, tylko za transport półtora kilograma śmigłem :)

_________________
http://summiter.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 08, 2010 11:08 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Smaczniejsze od wody. To samo na Sloveńsku, może to tak w strefie Euro.

_________________
Modyfikuję, naprawiam, "uzdrawiam" nawigacje Garmin'a - info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL