Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:43 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 26, 2019 10:21 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2019 10:18 am
Posty: 7
Cześć. Szukam niewielkiego plecaka turystycznego, do którego będę mógł spakować takie podstawowe rzeczy jak kurtkę, butelkę wody 1,5l, coś do jedzenia. Z plecakiem zamierzam podróżować samolotem, więc nie może przekraczać wymiarów 40x20x25cm. Fajnie jakby plecak miał z tyłu piankę, a najlepiej dwie oddzielne, żeby plecy miały wentylację. Zależy mi też na komforcie noszenia. Cena myślę tak do 100 zł, ale w razie potrzeby mogę dać więcej. Co polecicie? ;)

Poza tym szukam też skarpetek (krótkich), w których będę mógł komfortowo poruszać się w upalne dni, więc powinny być jak najbardziej przewiewne. Na jakie zwracać uwagę? Jaki materiał?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 12:48 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 02, 2012 4:54 pm
Posty: 356
Lokalizacja: Warszawa
Mam taki plecak z piankami paskami ogólnie jako wentylacja kiepsko się sprawdza. Może lepiej od takiego bez tych pianek nie wiem bo od 20 lat takiego na plecach nie miałem.

Mam też z siateczką niedawno kupiony ale nie testowałem jeszcze.

Co do plecaków to w tym budżecie raczej campus,karrimor czy fjord nansen jeden pies.

Do do skarpetek mund TRAIL RUNNING albo nieco grubsze Kilimandżaro trochę bardziej się mechacą te drugie ale to nic nie da jeśli buty masz bez siatki lub z membraną efekt będzie marny albo nie taki by warto było inwestować w tego typu skarpety. Jeśli masz kiepską wentylacje to niezły komfort zapewniają merino.

_________________
:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL