Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So kwi 20, 2024 12:44 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: RAKI I BUTY
PostNapisane: So kwi 29, 2017 2:05 pm 
Nowy

Dołączył(a): So kwi 29, 2017 1:48 pm
Posty: 1
Witam wszystkich jako, iż jestem nowym na tym forum.

Mam pytanie dotyczące sprzętu. A mianowicie, zrobiłem niemały research, poprzeglądałem co nieco i popytałem tu i ówdzie. :) I, że przy okazji wiosna idzie i z nią robią się także lepsze ceny, to zamierzam kupić raki półautomaty, no i rzecz jasna, jakieś buty pod to. Sprzęt ma mi służyć do, powiedziałbym takiego dość zaawansowanego trekingu w warunkach zimowych po Tatrach, może w przyszłości Alpach. I chciałbym poznać wasze opinie. I stąd pytanie czy macie jakieś propozycje albo sami korzystacie z jakiegoś ciekawego sprzętu, konkretnych modeli, które są relatywnie dobre i wytrzymałe. Mówię względnie, bo mój budżet na to to tak około 1300, 1400 zł. Czy da się coś sensownego nabyć za ową cene? A jeśli tak, to co polecacie? A i tak przy okazji. Jeśli ktoś chce napisac, zebym przejzal inne tematy i sobie ponarzekać. :P To po pierwsze przejrzałem już sporo na ten temat i nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Po drugie wiedzy nigdy dosyć i jak już mam wydać taką kase na sprzęt to wolałbym wiedzieć co kupuje i czego się ewentualnie wystrzegać. Po 3, wiecie jak to jest, jakieś nowe modele, firmy powstają cały czas. I jakiś post z przed dwóch lat może być już nie do końca aktualny. To tak, w ramach, jakby ktoś chciał sobie pomarudzić nie na temat. :D

Pozdrawiam. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: RAKI I BUTY
PostNapisane: Pn maja 08, 2017 11:17 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 18, 2016 3:14 pm
Posty: 54
Gdybyś sprecyzował jakich dokładnie informacji oczekujesz, szansa na odpowiedź zwiększyłaby się zdecydowanie :)

_________________
"(...) lepiej jest być chwalonym przez niewielu mądrych niż wykpionym przez wielu głupich."
Miguel de Cervantes y Saavedra - El ingenioso hidalgo Don Quijote de la Mancha


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL