Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: loap
PostNapisane: So kwi 15, 2006 4:00 pm 
Czy ktoś coś może wie o firmie laop, interesują mnie głównie plecaki, czy śa wytzrymałe itp.




z góry dzięki


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 9:59 am 
Co do sprzedawcy z allegro oferującego sprzęt firmy Loap, o nicku tombest1 odradzam. Sprzedaje to czego nie wie co ma. Wysyła inne kolory niż sobie zażyczyłem, bez uprzedniej informacji. Zawyża koszta przesyłki, a potem się tłumaczy, że to przez to że stał w kolejce na poczcie i jego czas też kosztuje. Po mojej reakcji w serwisie allegro, dopiero nadwyżka została zwrócono. Co do sprzętu to za tą cenę można kupić np. śpiworek Fjorda Nansena firmy która, jest na pewno bardziej znana niż "noname" Loap. Sprzętu tejże firmy jak i użytkownika allegro gorąco nie polecam.

Ps. Na dodatek w korespondencji e-mailowej nie kulturalny, kończy e-maila stwierdzeniem "nie pozdrawiam" co wybitnie świadczy o jego braku kultury.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 21, 2006 1:59 am 
JEZELI CHODZI O PLECAK LOAPA, byłem jego posiadaczem przez dwa miesiace póżniej już była tylko reklamacja hihihi, zszedł z plecaka impregnat sylikonowy co powodowało jego przemakanie , reklamacja odbyła sie całkiem sprawnie zostały oddane mi pieniadze , jedno musze przyznac tej firmie, robia bardzo wygodne i nieżlie pomyślane plecaki, bardzo dobrze rozplanowane kieszenie oraz troki , no ale niestety materiały z których są zrobione to chała pozdrawiam


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL