Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:21 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N maja 07, 2017 12:22 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 07, 2017 11:40 am
Posty: 2
Hej. Proszę o radę w wyborze butów.
Szukam butów na okres wiosenno-letni. Niskie. Niekoniecznie z GTX. Przeznaczenie na Tatry Wysokie w tym Rysy, a kiedyś może na Dolomity. Poza tym oczywiście na niższe góry także. Zależy mi na dobrej przyczepności i oczywiście wygodzie (ale tutaj wiadomo, kwestia indywidualna). Dobrze by było, gdyby były na lata. Budżet 300-350 zł.
To co znalazłam to:

1. Mammut Redburn (wersja z GTX 350 zł, bez GTX 250 zł)
https://mmtsklep.pl/buty/damskie/buty-t ... gtxr-women
Mierzyłam je, są dosyć sztywne. Mają podeszwę o twardości A, więc nie wiem, czy nie za miękko. Mają siateczkę, pewnie będą wystarczająco przewiewne. Podeszwa wydaje się fajna z porządnym climbing zone.

2. Mammut Wall Guide
https://mmtsklep.pl/buty/damskie/buty-t ... uide-women
Bardziej zabudowane, ze skóry, przez co mogą być mniej przewiewne. Ładnie przecenione. Mają GTX co nie wiem, czy uważać za zaletę, bo nie dość, ze mocno zabudowane skórą, to jeszcze membrana mogą powodować, że będę się w nich grzać w lato. Podeszwa - klasa A. Gorszy climbing zone. Stosunkowo wydają się najlżejsze.

3. Zamberlan Intrepid
http://store.zamberlanusa.com/125-intrepid-rr-p225.aspx
Wykraczają znacząco poza budżet, ale skoro chcę kupić buty na lata, to może się szarpnę, pod warunkiem, ze faktycznie są lepsze od powyższych. Skóra, również zabudowane, ale bez GTX, choć jest jakiś materiał hydroblock... Podeszwa Vibram Predator Megagrip - chyba najbardziej przyczepne będą. Słaby jednak (tak mi się wydaje) climbin zone; podobny do Mamut Wall Guide. Nie wiem jaka twardośc podeszwy, chyba to nowszy model, bo niewiele informacji i ofert można znaleźć.

Wszystkie wstępnie przymierzałam, trudno określić, które wydawały się najwygodniejsze. Skłaniam się ku pierwszym, najbardziej podoba mi się climbing zone, a producent również obiecuje dobrą przyczepność. Z wyglądu jednak najładniejsze dla mnie są Wall Guide.

Które Waszym zdaniem wydają się najlepsze? Chyba, ze polecacie coś innego w podobnym zakresie cenowym?
Dziękuję z góry za wszystkie porady ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 08, 2017 3:06 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn lip 25, 2016 11:28 am
Posty: 84
górna napisał(a):
1. Mammut Redburn (wersja z GTX 350 zł, bez GTX 250 zł)
https://mmtsklep.pl/buty/damskie/buty-t ... gtxr-women


Używam intensywnie ten model /bez GTX/ od 3 sezonów. Obecny sezon jeszcze powinny przetrzymać, bo niestety gdzieś na ostrym kamieniu minimalnie je przeciąłem /podszyte u szewca/. Zaliczyłem w nich ferraty w Dolomitach, w Tatrach w lecie jeżeli tylko nie pada zawsze używane zarówno na szlakach, jak i poza szlakiem na bardziej wymagające tury. Podeszwa trzyma dobrze. Ponadto często używane na rowerze na wypady poza asfaltem. Mogę spokojnie polecić. Z innnym produktem Mammuta miałem jakąś wpadkę producenta i reklamacja zadziała szybki i sprawnie. Bez zbędnego gadania towar wymieniono na nowy. To też oceniam na plus.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 14, 2017 9:13 pm 
Nowy

Dołączył(a): N maja 07, 2017 11:40 am
Posty: 2
uhcybZ napisał(a):
górna napisał(a):
1. Mammut Redburn (wersja z GTX 350 zł, bez GTX 250 zł)
https://mmtsklep.pl/buty/damskie/buty-t ... gtxr-women


Używam intensywnie ten model /bez GTX/ od 3 sezonów. Obecny sezon jeszcze powinny przetrzymać, bo niestety gdzieś na ostrym kamieniu minimalnie je przeciąłem /podszyte u szewca/. Zaliczyłem w nich ferraty w Dolomitach, w Tatrach w lecie jeżeli tylko nie pada zawsze używane zarówno na szlakach, jak i poza szlakiem na bardziej wymagające tury. Podeszwa trzyma dobrze. Ponadto często używane na rowerze na wypady poza asfaltem. Mogę spokojnie polecić. Z innnym produktem Mammuta miałem jakąś wpadkę producenta i reklamacja zadziała szybki i sprawnie. Bez zbędnego gadania towar wymieniono na nowy. To też oceniam na plus.


Dziękuję za odpowiedź. Niestety Mammuty nie są chyba dla mnie. Pojechałam specjalnie do sklepu firmowego, ubrałam grubszą skarpetkę i buty są na mnie za ciasne. Większy rozmiar za duże na długość, mniejszy rozmiar ok na długość, ale ugniatają od góry, choć były maksymalnie poluzowane. To samo dla Wall Guide i dla Redburn. Były jeszcze Ridge, ale strasznie ciężkie, więc ich nawet nie mierzyłam.
-----------------

Muszę chyba podnieść cenę. Rozglądam się teraz za:

1. Salewa Firetale 3 cena ok 420 zł
2. Millet Rockway cena ok 400 zł
3. La Sportiva boulder X cena ok 480 zł


Trochę cena już boli, no ale nic za 300-350zł porządnego nie potrafię znaleźć. Teraz natomiast została mi zabawa poprzez zamawianie przez internet i mierzenie, na miejscu niestety nie mam gdzie popatrzeć. Chyba zacznę od Milletów, też wydają się porządne.

Ciągle jednak się zastanawiam, czy takie buty nie są z twarde na Tatry. mam wrażenie (jak mierzyłam Mammuty), że mi się w ogóle nie ugina stopa w palcach, no ale zobaczymy....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 15, 2017 10:54 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
Zerknij jeszcze na Scarpa Zen Pro. Znajomi mają j i sobie chwalą, da się dostać w cenie ok. 450 zł jak się dobrze poszuka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 15, 2017 11:45 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
górna napisał(a):
3. La Sportiva boulder X cena ok 480 zł

W poprzednim roku przeszedłem w nich sporo kilometrów w różnym tatrzańskim terenie.
Jak dla mnie OK, dobrze trzymają moją stopę, na suchej skale ładnie stoją, z wilgotną też sobie nawet dobrze radziły.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że czubek stosunkowo szybko zaczął mi się w nich delikatnie rozklejać (chyba jakiś nie najlepszy klej dali albo miałem pecha). Miałem to reklamować, ale ostatecznie dałem do szewca i za parę złoty to zrobił (czy porządnie to się jeszcze okaże jak zacznę chodzić) i dużo szybciej to wyszło niż reklamowanie.
I jeszcze jedna uwag, jeżeli planujesz do nich zakładać koszyki to nie najlepiej siadają, mają nie najlepszy pod nie układ podeszwy. Ale wiadomo to nie są buty typowo pod raki.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 3:26 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt maja 19, 2017 3:22 pm
Posty: 1
Hej na wakacje z lubym wybieramy się do Karpacza, chciałam zapytać czy konieczne są buty takie typowo na wspinaczki.. Dowiadywałam się po znajomych to i w zwykłych adidasach sobie pomaszeruję ;p to nasz pierwszy wypad i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze w góry zagościmy więc nie mam ochoty wydawać kilka stówek na buty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 7:11 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
Ktoś może coś powiedzieć na temat podejściówek Scarpa Crux? Wydają się nieco lżejsze i mniej sztywne niż Zen Pro, bardziej podobne do moich starych Garmontów Sticky Beast, które mi akurat z tego względu odpowiadały.

A może ktoś ma doświadczenia z modelami: Scarpa Vitamin i La Sportiva TX4?


Ostatnio edytowano Pt maja 19, 2017 8:40 pm przez comb, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 8:08 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
kumpel ma i chwali. Macałem i też mi się bardzo podobają.

comb napisał(a):
podobne do moich starych Garmontów Sticky Beast,


Mam te Garmonty, w zasadzie też się już proszą o zmianę, ale jeszcze chyba ten sezon wytrzymają. Uważam je za super buty - lekkie, mega wygodne szmaciaki, które lepią się do skały. Cruxy są bardziej wzmocnione, przy zachowaniu niskiej wagi i też bardziej techniczne. Jeżeli Ci odpowiadają, to moim zdaniem warto wejść w ten temat.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 19, 2017 10:08 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 12, 2011 7:46 am
Posty: 2162
Karpacz to nie Krupówki... wystarczą adidaski, albo ribuczki :)

_________________
SPROCKET
viewtopic.php?f=11&t=17068


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 06, 2017 10:00 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 9:55 pm
Posty: 1
comb napisał(a):
(...)A może ktoś ma doświadczenia z modelami: Scarpa Vitamin i La Sportiva TX4?

Scarpa Vitamin mają zerową amortyzację w śródstopiu, natomiast dosyć dobrze amortyzują w pięcie. Super dopasowują się do stóp i generalnie, sprawiają wrażenie buta podejściowego z nastawieniem na wspinaczkę.
La Sportiva TX4 ogólnie jest miękka, przewiewna, też dopasowana, ale chyba ma względnie cieńką i mało amortyzowaną podeszwę na całej długości - chyba coś bardziej w stylu Salewy Firetail / Firetail 3. Raczej wspinaczkowy, z krótkimi i niewymagającymi podejściami - raczej będą mniej komfortowe od Scarpy Vitamin.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 31, 2017 9:16 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 31, 2017 9:14 pm
Posty: 2
A może ktoś coś o tych butach powie?

https://www.sklepmartes.pl/kobieta/1907 ... undy_black


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 02, 2017 6:10 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr sie 02, 2017 6:05 pm
Posty: 1
Witam.
Poszukuję dla siebie buty całoroczne. Zimą, jesienią, wiosną w góry i w las, latem czasami w las, ale tylko na wschód słońca czy zachód na bagna. Mają być lekkie (w ciężkich Bundeswerach już się nachodziłem w życiu) o wysokości MID. Oczywiście membrana. Kasa tak 500 pln, max 550.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 06, 2017 4:22 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 31, 2017 9:14 pm
Posty: 2
albo te ?

http://www.salomon.com/pl/product/authe ... cle=373261


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 06, 2017 6:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4325
Lokalizacja: Kraków
Nie wiadomo gdzie chcesz chodzić w tych butach, ale osobiście wolał bym Scarpy Mistral na przykład. Moim zdaniem w Salomonach stosunek cena/jakość to beznadzieja.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 08, 2017 10:18 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
W internecie można przebierać, wybierać.

Niestety buta trzeba przymierzyć. Na 15 par akceptowalnie czułem się może w 5. A dobrze, tak żeby przejść 30-40km to jedynie w dwóch modelach i to tej samej firmy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 21, 2017 1:07 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Scarpa Mojito Fresh - używa ktoś i może coś powiedzieć o nich?
Opis: https://www.weld.pl/scarpa-mojito-fresh/ brzmi zachęcająco, zwłaszcza, że lubię oddychające szmaciaki, ale o tym modelu nic nie słyszałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 10:51 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Do posiadaczy Mojito:
Ta rozmiarówka się zgadza: https://www.scarpa.com/resources-scarpa ... eChart.pdf

W internetowych sklepach różnie podają, a nie mam jak zmierzyć.
Mam 26,5 cm i zastanawiam się między 42 a 41,5
Ktoś pomoże?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 10:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Madness napisał(a):
Mam 26,5 cm
Ale w zwisie?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 11:22 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Krabul napisał(a):
Ale w zwisie?


Nie no, co Ty!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 1:15 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sie 25, 2013 10:23 am
Posty: 1499
Madness napisał(a):
Do posiadaczy Mojito:


Z tego co kojarzę, to masz Dragontaile.

W wersji LT (niestety z MNT nie mam porównania) mam 42,5 (długość wkładki 27,8 cm), w Mojito (zwykłych) też 42,5 - wg powyższej rozmiarówki 27,5 cm - i jest OK.

Inna sprawa, czy odpowiada Ci miękkość Mojito (są trochę kapciowate, nie wszystkim to odpowiada)- na pewno warto je przymierzyć przed zakupem. Ja kupiłem je okazyjnie, z zamiarem wykorzystywania na innych wypadach niż tatrzańskie (w Tatrach dużo lepiej czuję się w Dragontailach). I na takich wycieczkach sprawdzają się doskonale.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 1:22 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 24, 2011 7:54 pm
Posty: 2482
Dzięki. Mam też Garmonty Sticky i to taki szmaciak, który uwielbiam, ale podeszwa jest już wytarta ma maxa, totalny slick.
Mam je w rozmiarze 42 i w takim chciałem zamawiać Mojito, ale tak się zastanawiam, że jakby były ciut mniejsze, to by czubek był precyzyjniejszy, w sensie lepsze czucie bym miał na skale (w garmontach mam trochę luzu) tylko model modelowi nie równy i stąd te dylematy. Najlepiej byłoby zamierzyć, ale nie mam gdzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 22, 2017 2:09 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N sie 25, 2013 10:23 am
Posty: 1499
Pewnie w takiej sytuacji, na Twoim miejscu, skłaniałbym się bardziej ku 41,5. Te Scarpy nie będą raczej odczuwalnie mniejsze od Garmontów w takim samym rozmiarze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz paź 05, 2017 10:22 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 600
Pancernik napisał(a):
Ja zdecydowanie wolę mieć osłoniętą kostkę, choć nieco czasem przeszkadza mi "pancerność" buta (https://www.lowaboots.com/mens/trekking ... ack/Orange), choć same buty - super (muszę tylko lekko podkleić obcas...).
Być może idealnym, kompromisowym rozwiązaniem byłyby wysokie podejściówki (do niedawna w moich uszach brzmiało to jak oksymoron). Gdybym mógł przy tej okazji prosić Was o więcej info/uwag o takich butach...


Sam się cytuję... Taka sytuacja.
Koszt wymiany podeszew w/w butów Lowa wynosi ponad 30% ich ceny (sprzed pięciu lat), a podkleić ich "się nie da", zastanawiam się nieco mocniej nad nowymi butami.
Myślę o takich "wysokich podejściówkach", chodzę latem i jesienią, ostatnio głównie po Tatrach. Oczywistością są dla mnie Gore-tex i Vibram.
Czy możecie coś polecić poza Salewą (Alp Trainer/Mtn Trainer)? Z góry dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 08, 2017 9:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): N paź 08, 2017 9:20 pm
Posty: 1
Witam.
Poszukuję butów na ziemię, będę w nich chodził po mieście i trochę w terenie, powiedzmy 60% w mieście i 40 w terenie ;).
Przez osiągnie 3 zimy, chodziłem w Quechua Forclaz 500 i byłem w miarę zadowolony, teraz szukam czegoś w tym stylu lecz lepszego, budżet max 350zł.
Zastanawiam się na butami Regata, modele: KOTA MID, CLYDEBANK i SAMARIS Mid. Ktoś miał styczność z tymi butami, lub może polecić coś innego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 09, 2017 2:59 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 2:29 pm
Posty: 1
Witajcie.
Ja podobnie jak kolega wyzej, wiec wybaczcie ze sie powtorze.
Poszukuje butów zimowych na miasto oraz sporadyczne wypady w góry (Bieszczady itp, czesciej chlodniejsze miesiace), nic wielkiego (70% miasto/30% góry). Chciałbym, żeby nadawały się na miejską śnieżna chlapę, kałuże i mrozy. W pracy buty byłyby zmieniane na lżejsze, więc głównie miasto spacerowo/zakupowo, ale tak żeby było w miare ciepło/komfortowo (do tych -15). Jeśli chodzi o wypady w góry to sporadycznie, głównie weekendowo i żadne Tatry Wysokie. Ważne by nie przemakały i były wygodne, cieple. Chcialbym ich tez uzywac w gorach w okresie jesien/wiosna. Mój budżet to 300-350zł (400zł na wielkim maxie).
Na własną rękę znalazłem:
- zamberlan fox gt
- salomon conquest gtx
- dolomite stelvio
- aku trekker lite
- slope gtx
- scarpa zg 65
- The North Face Verto S3K GTX M
- Garmont Tundra GTX
- aku caman

Co sądzicie o tych modelach, polecacie coś innego?
Dzięki z góry, może uda się komuś pomóc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt paź 27, 2017 9:28 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Odnośnie sznurowania butów:
http://blog.e-horyzont.pl/zwiaz-sie-z-g ... edrowkami/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 20, 2018 2:31 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sty 20, 2018 2:13 pm
Posty: 1
Witam.
Szukamy z zona butów wysokich na wiosenno-jesienne wypady w gory. Zima tez moze zdarzyc sie jakis wypad. Cena do 500 zl.
Nie wiem ktore wybrac:
ALPINA PRIMA MID
ASOLO SYMBIO
SALOMON X Alp Mid Ltr GTX
The North Face S3K GTX
SALOMON Quest Gtx


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 26, 2018 8:55 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 1:40 pm
Posty: 689
Lokalizacja: 604 km do Tatr
hej hej :)

mam pytanie dotyczące butów, ale takich dla dzieci- małych tzn kilkulatnich (u mnie akurat 4latka) - do pochodzenia po dolinach typu Kościeliska albo np. wąwóz Kraków ( czyli nie asfalt, tylko troche jednak kamieni itp.) - "opłaca się" (w senisie komfortu dla stóp) kupic jakies sandały "trekkingowe"? np. cos takiego?
Obrazek

czy moze widzieliście jakies inne dobre buty z grubszą podeszwą dla dzieciaków?

(czy mam moze osobny temat załozyc) albo na inne forum się oddalić?)

_________________
szukam damskich butów 5.10 - jakby komuś wpadły w oko, proszę o znak-sygnał :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 26, 2018 10:40 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 600
Kup dzieciakowi porządne buty za kostkę w Decathlonie za połowę ceny sandałów.
Na fotce są sandały Keen, dziecku stopa szybko rośnie, a te sandały są trochę przydrogawe...
Wąwóz Kraków to z perspektywy czterolatka całkiem poważna wspinaczka jest 8) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 05, 2018 9:04 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 8:57 pm
Posty: 1
Witam jestem tu nowy. Rozglądam się za butami za kostkę najlepiej średnie niż wysokie. Miałem skręcony staw skokowy 2 lata temu i do dziś noga jakby mi lekko uciekała. Wiec jadąc już 4 raz w tatry planuje zakup tym razem butów wyższych poprzednio używałem butów niskich z decathlonu. Spodobały mi sie buty
https://www.skalnik.pl/buty-meskie-wyso ... 228-6630-p
Pytanie czy to dobry but za nie małe pieniądze.
Rozglądam eis również za butami dla dziewczyny niskimi trekkingami tak od 450 zł.
Będziemy chodzić po górach powyżej 2000m.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 149  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL