Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:19 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 09, 2016 9:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 30, 2010 12:43 pm
Posty: 3533
Lokalizacja: Węgierska Górka
Tomto czy podeszwa w Trainerach nie jest zbyt sztywna? Taką podeszwę miałem w Trainerach Mid. Masz wersję z Gore-Tex czy bez?

velka powiedz mi a jak się sprawdzają te Adidasy na wspinie? Podeszwa pewno będzie schodzić w oczach. Wg mnie te buty wyglądają bardzo delikatnie do mocnego ciorania. Ja sporo łażę więc pewno szybko bym je zajechał.

_________________
Galeria zdjęć


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 09, 2016 9:44 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Jest jeden minus niskich butów. Trzeba się liczyć z większą szansą na wysypywanie z butów co jakiś żwirku i kamyczków.
Jako podejściówki pod drogi ok. Ale tylko do samego chodzenia to ten żwirek potrafi być upierdliwy. Nogawka opadająca mocno na but trochę pomaga.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 09, 2016 10:00 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
zephyr napisał(a):
velka powiedz mi a jak się sprawdzają te Adidasy na wspinie? Podeszwa pewno będzie schodzić w oczach. Wg mnie te buty wyglądają bardzo delikatnie do mocnego ciorania. Ja sporo łażę więc pewno szybko bym je zajechał.


Do wspinania są idealne. Trzymają się skały super, mają tzw. "climbing zone". Robiłem w nich ostatnio grań Kościelców i czułem się pewnie. Do terenu V spokojnie mógłbym ich używać. Na Mnichu M. Ciesielski robił w nich Kant Klasyczny, ale to inna liga. ;) Buty nie są delikatne, są wręcz pancerne. Wykonane są w całości ze sztucznych materiałów, mają sporo gumy. W 30 stopniach może być przez to problem.

Co do gumy, opisywałem to kiedyś już. W zeszłym roku w październiku na Świnice szła w nich moja kobieta. Ja miałem salewy mtn trainery i ślizgałem się na lodzie, normalna rzecz. Ona szła w terrexach i podeszwa wręcz się kleiła do lodu. Pierwszy raz coś takiego widziałem. ;)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 09, 2016 9:44 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
zephyr napisał(a):
Tomto czy podeszwa w Trainerach nie jest zbyt sztywna? Taką podeszwę miałem w Trainerach Mid. Masz wersję z Gore-Tex czy bez?


Sztywność moim zdaniem jest ok. Tzn. cięzko mi porównać do czegokolwiek ale w mieście w zimie chodzi się bardzo w porządku. Mam bez gore, a i tak jest ciepło bo w sumie kawał zamszu, bodajże 1.8mm ale ja to jestem potliwy i zimnolubny. Raz mi się udało w nich zagotować ale to raczej przez ujowe skarpety z Intersportu.
Co do gumy w Trainerach, nie zawiodłem się w niej ani razu, żadnych uślizgów na suchej czy mokrej skale.

tomek.l napisał(a):
Jest jeden minus niskich butów. Trzeba się liczyć z większą szansą na wysypywanie z butów co jakiś żwirku i kamyczków.
Jako podejściówki pod drogi ok. Ale tylko do samego chodzenia to ten żwirek potrafi być upierdliwy. Nogawka opadająca mocno na but trochę pomaga.


U siebie tego nie zaobserwowałem, nie przypominam sobie żebym musiał na każdym wyjeździe ściągać buty żeby coś wysypać, a dużo latam w krótkich spodenkach.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 10, 2016 6:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
U mnie zależy od podłoża. Na szutrowych, piaskowych ścieżkach wpada. Na skalnych nie. Ostatnio w Górach Stołowych wysypywałem żwirek z butów. Pewnie zależy też pod butów i od tego jak przylegają do stopy.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 29, 2016 11:35 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr cze 29, 2016 11:20 am
Posty: 1
Witam Forumowiczów.

Jestem na kupnie butów, przeznaczenie- weekendowe wypady w Tatry Wysokie od wiosny, do późnej jesieni.
Do tej pory miałem poślednie marki, mało trwałe, ale czas na coś lepszego i z wyższej półki.
Zastanawiam się nad Meindlami AR 4.1, lub Zamberlanami Baltoro. Kasy do wydania około 950 zł.
Proszę o Wasze opinie o tych modelach, sugestie i doradztwo o innych.

Dzięki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 29, 2016 7:44 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
zans napisał(a):
Zamberlanami Baltoro

Ja bym brał teraz te.
Do firmy Meindl mam małą urazę za podejście do klienta przy reklamacji. Reklamowałem kiedyś inny model. Po niej obiecałem sobie, że już nigdy tej marki nie kupię.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 01, 2016 1:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
lxix napisał(a):
Do firmy Meindl mam małą urazę za podejście do klienta przy reklamacji. Reklamowałem kiedyś inny model. Po niej obiecałem sobie, że już nigdy tej marki nie kupię.
A reklamowałeś bezpośrednio u producenta w Niemczech?
Ja swoje też reklamowałam. Przymierzyłam w sklepie ale ich nie wzięłam, bo miały ślady przymierzania/używania. Zamówiłam w tym sklepie przez internet (sklep prowadzi taką formę sprzedaży) i jak rozpakowałam to stwierdziłam, że jeden but ma krzywo przyklejoną podeszwę do cholewki. Pojechałam do sklepu z reklamacją i jak sprzedawca już dojrzał o co mi chodzi, to przyjął reklamację i po około 2 tygodniach kurier przywiózł mi nową parę. Oczywiście obie dostawy gratis.
Dzisiaj byty są sfatygowane, bo przeszły swoje. Otok się odkleja, bo to nie jest już oryginalny, podeszwa też już w stanie nienajlepszym, ale jak mi "spadną z nóg" to kupię znowu tej firmy.
[
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 03, 2016 11:21 am 
Nowy

Dołączył(a): So sie 08, 2015 3:36 am
Posty: 4
Witam Panie i Panowie. Planujemy z narzeczoną wypad w Tatry w połowie lipca i w związku z tym chcemy zakupić buty typowo trekkingowe, które posłużą nam przez kilka kolejnych sezonów letnich wypraw w Tatry. Nie będzie to nasz pierwszy wyjazd i trochę tych kilometrów już zostało zrobione ale nie w profesjonalnym obuwiu, co zazwyczaj kończyło się przemokniętą stopą i brakiem stabilności w terenie. Chodzi nam o buty które będą dobre przy dłuższych podejściach jak i na grani. Wstępnie wytypowalem dwa modele:

http://8a.pl/buty-merrell-annex-mid-gtx ... -rock.html

Oraz

http://8a.pl/buty-podejsciowe-salewa-fi ... black.html

Co o nich sądzicie? Macie jakieś inne propozycje w podobnym przedziale cenowym?
I jeszcze jedno pytanie, gdzie w Zakopanem można by było nabyć dobre buty? Bedziemy lecieli prosto z Anglii i obuwie chcieli byśmy nabyć już na miejscu.

Z góry dziękuję za pomoc wszystkim tatromaniakom.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 03, 2016 2:42 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 12:08 am
Posty: 640
Lokalizacja: 110 km
W promieniu 100 m od skrzyżowania Weteranów Wojny i Krupówek masz przynajmniej 3 sklepy z obuwiem górskim. Firmowy Salewy oraz dwa w których można nabyć buty takich firm jak Lowa, Scarpa, Merrell, La Sportiva, Dolomite i wiele innych marek.

Za 100 funciaków na pewno coś znajdziecie :wink:

_________________
http://wokolkominainietylko.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 12:30 am 
Nowy

Dołączył(a): So sie 08, 2015 3:36 am
Posty: 4
a w podanej cenie, która marka ma najciekawsze modele ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 6:49 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Wybiez wygodne przede wszystkim. A potem dopiero kieruj sie designe ;)

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 11, 2016 8:28 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
Co racja, to racja. W internecie butów znaleźć nie idzie. Przymierzałem sporo modeli, od decathlonowskich, przez Lowa, masę Salomonów. Dopiero Merrelle były szyte jakby na moją stopę. Z 4 modeli, 4 pasowały :mrgreen: . Ostatecznie wybrałem te: https://www.rei.com/product/880854/merr ... boots-mens Pewnie w lato będzie w nich gorąco, ale nie mogę sobie pozwolić na jakieś letnie obuwie. No a jak deszcz na szlaku zaskoczy, to będę przygotowany.

Pytanie, jak o nie dbać? Jakiś impregnat dawać od nowości, czy dopiero za rok? Coś takiego będzie ok? http://allegro.pl/impregnat-nano-do-ubr ... 46102.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 20, 2016 8:49 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn cze 22, 2015 8:58 am
Posty: 2
Hej Wszystkim.
Ktoś coś więcej o tych butach może się wypowiedzieć? Dadzą radę przez 7 dni wędrówki po tatrzańskich szlakach? W zeszłym roku pożałowałem kasy i zakupiłem w deichmanie pseudo trekki za 90 złotych i po 3 dniach wędrówek zacząłem odczuwać prawie każdy kamień:)

http://esklep.intersport.pl/pl/product/ ... wp-3q54457


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 20, 2016 8:35 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 12:08 am
Posty: 640
Lokalizacja: 110 km
Za tą kwotę poszukał bym Lowa Torped gtx
zaiste były to torpedy :mrgreen:
3 zezony spokojnie wytrzymały ale dobiłem je w ubierając do pracy

_________________
http://wokolkominainietylko.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 7:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
A takie Adidas AX2 w Tatry się nadadzą, Waszym zdaniem, czy za miękkie?
http://www.adidas.com/us/ax2-shoes/S75744.html
Można je dostać za 220-250 zł (mam nadzieję, że oryginalne, jak piszą), stąd pytanie.
Moje Camp Four powoli się kończą, nowy model jakiś taki szeroki, więc chętnie potestuję coś innego, zwłaszcza że te Adiki niby na wąską stopę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:09 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
leppy napisał(a):
A takie Adidas AX2 w Tatry się nadadzą, Waszym zdaniem, czy za miękkie?
http://www.adidas.com/us/ax2-shoes/S75744.html
Można je dostać za 220-250 zł (mam nadzieję, że oryginalne, jak piszą), stąd pytanie.
Moje Camp Four powoli się kończą, nowy model jakiś taki szeroki, więc chętnie potestuję coś innego, zwłaszcza że te Adiki niby na wąską stopę.


Obstawiam, że dadzą radę. Na innym forum, ze sprzętem outdoorowym ostatnio przeczytałem idealne stwierdzenie, pod którym podpisuję się w 100%.

"Kilkadziesiąt lat temu pewien przewodnik mawiał, że najpierw wew góry to ludzie chodzą w szpilkach, klapkach, adidaskach, później się poduczają i kupują sobie konkretne, ciężkie buciory, a jeszcze później wracają do adidasków. ;D "

Jakby się miała zacząć gównoburza, ze w adidasach w Tatry i to jeszcze przed kostkę. :wink:

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:28 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
velka napisał(a):
"Kilkadziesiąt lat temu pewien przewodnik mawiał, że najpierw wew góry to ludzie chodzą w szpilkach, klapkach, adidaskach, później się poduczają i kupują sobie konkretne, ciężkie buciory, a jeszcze później wracają do adidasków. ;D "

Bardzo życiowe.

Gównoburza raczej się nie zacznie, bo sporo na forum użytkowników, którzy pomykają w lekkich butach. Aczkolwiek są to w większości sztywne podejściówki, a ja postanowiłem poszukać teraz czegoś bardziej miękkiego, nieco lepiej amortyzowanego - stąd zainteresowanie tymi Adikami - nie ukrywam, że głównym powodem wyselekcjonowania tego akurat modelu jest cena.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
leppy napisał(a):
ja postanowiłem poszukać teraz czegoś bardziej miękkiego,


Scarpa Mojito.

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:34 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Jasne, o Scarpach myślę również, co prawda o modelu Zen Pro (przykładowo Ali chyba całkiem z niego zadowolony).
Jednak gdyby za połowę ceny tych Scarp udało się kupić fajny but, to dla mnie byłoby to idealne rozwiązanie. :)
Te Adiki wypróbuję chyba tak czy inaczej (najwyżej będą do lasu) i dam znać jak się sprawdziły.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:38 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
leppy napisał(a):
(najwyżej będą do lasu)


Darz Grzyb !

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:42 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Dasz!

Łukasz a Ty pomykasz w Mojito?
Jakie są główne różnice między nimi, a Zen Pro?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2016 8:47 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
leppy napisał(a):
Łukasz a Ty pomykasz w Mojito?


Pomykam. I to od Grojca do Tatr Wysokich.

leppy napisał(a):
Jakie są główne różnice między nimi, a Zen Pro?


Jeżeli te Zen Pro ma Ali to mają one twardszą, sztywniejszą podeszwę. Ale od razu dodam, że ja w Mojito nie narzekam na kamienie. Tylko te deszcze ... :mrgreen:

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 22, 2016 10:37 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Ali7 napisał(a):
Jest za to bardziej stabilny.


Sprawdzałeś barowo ?

_________________
"Stary jestem, mam sklerozę, czas umierać" 09.IX.2006 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

"Stałem się nowym użytkownikiem ale ten nowy też musi posta napisać"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 28, 2016 10:34 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
Niestety po 5 latach użytkowania moje La Sportiva Nevada wyzionęły ducha. Polećcie jakieś podobne buty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 05, 2016 7:26 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Łukasz T napisał(a):
Ale od razu dodam, że ja w Mojito nie narzekam na kamienie.

Przymierzyłem, podeszwa w Mojito jest bardzo cienka i właściwie bez amortyzacji - przynajmniej w przedniej części, pod piętą jest grubiej i bardziej miękko. Waham się, czy je kupić, czy szukać innego modelu. Mojito nie sprawiają na mnie wrażenia butów dobrych w góry. Choć wiem, że moje wrażenie o nie sprawianiu wrażenia nie musi wyrażać prawdziwego stanu rzeczy, ponieważ wielu zadowolonych użytkowników pomyka w tym modelu po górach - tak trekkingowo jak i na łatwiejszych drogach wspin. Ot, zagwozdka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 08, 2016 9:23 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 08, 2016 9:15 pm
Posty: 5
Witam wszystkich. Moje adiki dragony właśnie zakończyły swój żywot , a były one dla mnie przewygodne i bardzo dobre pod skały . Ale czytając te fora i oglądając ekspozycje sklepów internetowych juz mam niezły mętlik w głowie , a w zasadzie potrzebne mi jakies buty na powiedzmy tydzien jeśli chodzi o ten rok w Tatrach . Najwiekszym celem bedą Ryski i pare mniejszych szczytów jak dopisze pogoda ,a butów za kostke mimo wszystko nie lubie . Poleci ktoś cos fajnego w jakiejs przystepnej cenie do powiedzmy 300 zł ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 09, 2016 11:25 am 
Nowy

Dołączył(a): Śr kwi 17, 2013 8:14 am
Posty: 29
Witam moje campus King 1, które mimo niezbyt pochlebnych opinii służyły 4 lata i niestety ich żywot się kończy. Chciałem kupić coś z wyższej półki zastanawiam się na którąś z tych par:

AKU trekker LITE II GTX: http://allegro.pl/meskie-buty-gorskie-a ... 11253.html

lub

Dolomite Civatta PRO: http://k2-sklep.pl/buty-trekkingowe-wys ... o-gtx.html

90 % moich wyjazdów to tatry, raz w sezonie późną jesienią wybywam w jakiś beskid z noclegiem w schronisku, tak na klimatyczne pożegnanie. Jeżeli chodzi o te AKU producent podaje że są do łatwego i umiarkowanego terenu, z dwóch recenzji w necie wyczytałem że użytkownicy chodzą w nich w skalistym tatrzańskim terenie i się sprawdzają, jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to propozycje również mile widziane Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 16, 2016 7:14 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 16, 2016 7:06 pm
Posty: 3
Witam,
poszukuję butów w góry (żeby wyjśc 5-6 razy do roku) oraz po mieście.
Za buty chciałabym zapłacić ok 300 zł.
Którą firmę bardziej polecacie? Regatte, Olang czy Red rock?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 16, 2016 9:31 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2011 8:03 am
Posty: 1748
Lokalizacja: Podkarpacie
Mogę jedynie coś powiedzieć o Regatta, gdyż w Anglii tego pełno - ogólnie marka przeciętna, coś jedynie dla początkujących z górami, w Biesy czy Beskidy można w nich śmiało... Jakościowo też to raczej szału nie robi

_________________
Najlepszy reset tylko w górach


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 149  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL