Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt cze 04, 2024 12:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N wrz 06, 2015 9:37 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 7:53 pm
Posty: 7
Wyszukiwara nie pomaga, toteż spytam bezpośrednio - czy ktoś miałby coś do powiedzenia o JW Vojo Hike Mid? Kosztowałyby mnie 390zł, bo zniżka.
Już rozwijam temat: szukam i szukam i znaleźć nie mogę - wysokich butków w cenie do 450zł (ale wiadomo, im taniej tym lepiej), krótkofalowo na wyjazd w Tatry, a długofalowo, żeby jednak z nich wróciły całe i sprawdziły się też np. w Norwegii, do której się wybieram i wybrać nie mogę. Krótko mówiąc, coś co nie będzie meindlem za miliony monet, ale też nie butem, który wytrzyma jeden wyjazd. Nie byłyby użytkowane intensywnie w tym sensie, że nie mieszkam blisko gór, więc na wypad mogłabym sobie pozwolić max kilka razy w roku, też nie zimą, taki typowy raczej but wiosna-jesień na niezbyt ciężkie szlaki, ale jednak tatrzańskie. Sytuację komplikuje fakt, że mam turbostopę rozmiar 41 na co dzień, a treki przymierzane pasowały dopiero od 42, więc wyboru za dużego nie mam :P

edit: czy może warto dołożyć do All Terrainów... Dla mnie juz jest to spora suma niestety, ale czytałam dobre opinie i promocja taka kusząca :D


edit2: albo czy ktoś może coś powiedzieć o Kangaroosach? Jakichkolwiek? Bo jak już przeglądam któryś raz wszelkie możliwe opinie, recenzje, testy, tak o tej firmie jeszcze w ogóle nie słyszałam. Tu są takie śmiszne zielone.

edit3: albo pal licho, biorę kaczuchy za dwie stówy i zobaczymy ile przetrwają :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 13, 2015 5:56 pm 
Nowy

Dołączył(a): N wrz 13, 2015 5:14 pm
Posty: 1
Witam,
Mam pytanie odnośnie butów firmy Tecnica, a konkretnie model Starcross III.
https://www.decathlon.pl/buty-turystyczne-wysokie-mskie-starcross-iii-id_8208222.html
Zakupić je można za 399 zł, jednak jest bardzo mało opinii na internecie. Ma ktoś doświadczenia z tą firmą? 400 zł jest to maksymalna kwota jaką mogę wydać na buty.
W tej kwocie mam do wyboru również http://pl.sportsdirect.com/karrimor-aspen-mid-weathertite-mens-walking-boots-182256, a także http://www.sklepmartes.pl/mezczyzna/7905-meskie-obuwie-arkalo-ts-gtx-l35996600-salomon.html. Zależy mi na butach całorocznych, z naciskiem na lato/jesień. Które według Was byłyby najlepszym wyborem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 14, 2015 9:55 am 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:29 pm
Posty: 365
Lokalizacja: Kraków
Używam butów Tecnica Gallad ll , bez gore. Glownie jesien , wiosna, czasem zima w mieście.W lecie w alpach. Zaimpregnowane olejem Shapire ....coś tam , wody nie puszczają. Bardzo wygodne dla szerokiej stopy , idealnie trzymają kostki. Używane tak z 5-6 lat , trwałość troche lepsza od Asolo TPS 535.Tego modelu o który pytasz nie znam. W mojej opini , marka jak najbardziej, konkretny model : nie wiem.

P.S.
W zeszlym roku mnie obtarły , ale myślę, że to wina skarpet(jack wolfskin , biegowe z coolmaxem).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 15, 2015 5:58 am 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
Cześć.
Rozglądam się za butami zimowymi, proszę o pomoc w wyborze. Buty najchętniej do 500zł, max 600, przeznaczenie głównie Tatry, na chwilę obecną współpraca z rakami koszykowymi, w przyszłości pewnie półautomaty.
Chciałbym żeby paluchy nie marzły nawet przy solidnym wypizdowie.
Piszę na forum, bo w sklepach jest mnóstwo butów, ale ciężko tak na prawdę powiedzieć który jest ocieplony/dobrze ocieplony a który w ogóle ( gdyż np. moje letnie buty AKU Camana też się znalazły w kategorii zimowe... )
Znalazłem coś takiego: https://www.polarsport.pl/buty-salewa-s ... d-gtx.html, jednak trochę ponad budżet.
Polecicie coś sprawdzonego do 500zł ?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 15, 2015 9:21 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Do tej kwoty to ciężko będzie, albo jakaś super promocja (w marcu Salewa Wawa miała promocje -40%) albo "półśrodki", większość Salew do 600-700zł to letnie buty ze skórą 1.6mm, grubsze to sa już BlackBird (2.8mm) albo Condor (2.6mm), jeszcze są Raven chyba 2.0mm, najdroższe Pro mają skórę 3.0mm. Więc pozostaje letni but + odpowiedni rozmiar + ciepła skarpetka z merynosów + już zacząć poprawiać krążenie w stopach :P

Chybaże znajdziesz coś z Aku, Garmont, albo La Sportiva

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 15, 2015 3:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
buty letnie+ grube skarpety zdały egzamin przy około -10/-12 stopniach, i względnie dobrej pogodzie.
To jaką kwotę muszę przeznaczyć żeby kupić w miarę dobre buty na zimę w tatry? przy -30 nie chodzę, więc super ciepłe nie muszą być.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 18, 2015 5:06 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2015 2:58 pm
Posty: 2
Od jutra będzie można kupić w Lidlu buty trekkingowe i zastanawiam się czy by takich nie zakupić.
Góry odwiedzam przeważnie raz do roku na około tydzień (latem), więc nie będą zbyt często eksploatowane.
Do tej pory chodziłem po górach w butach do biegania, więc myślę że nawet takie buty z lidla będą dużo lepsze.
Czy możecie mi powiedzieć czy warto czy nawet na nie nie patrzeć?
Tutaj przesyłam link do gazetki: http://gazetka.lidl.pl/40010c4e-7c2f-46 ... 1af4e/#/34


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 18, 2015 7:09 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Takie zwykłe - to szmata z plastikiem, próbowałam nosić i przyznam, że nie bardzo mi pasowały.
Ale teraz mają mieć skórzane za 99 zł. I to mnie kusi po opisie bardzo.
Na wycieczki z psem przynajmniej by były - takie w niższe górki:)
Bo buty z Lidla takie górsko-biegowe to wygodne są.

A propos butów - byliśmy w sklepie z butami trekkingowymi w Cortina d'Ampezzo. I szlag mnie trafił - regularne ceny butów o 200-300 zł tańsze niż u nas. Normalna cena, żadne wyprzedaże. Modele te same co u nas (Lowa, Dolomite). Niepasowały (szeroka stopa). A szkoda, fajne były. Normalnie za rok pojedziemy gdzieś się obkupić butowo.

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 19, 2015 8:04 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2015 2:58 pm
Posty: 2
http://www.decathlon.pl/buty-turystyczn ... 44102.html

Takie będą lepsze od tych z lidla?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 21, 2015 8:50 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Myślę, że to podobna półka - powinna zadecydować przymiarka - bierz te, w których twojej stopie będzie lepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 21, 2015 11:17 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
tych z Lidla już raczej nie ma:)
Perwsze wrażenia mojego slubnego - dla szerokiej stopy, pierwsze wrażenie, że wygodne. Testuje je właśnie w Karkonoszach:)

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 27, 2015 8:54 pm 
Nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2015 7:53 pm
Posty: 7
No to szybka opinia o kupionych na tygodniowy wypad w Tatry Zachodnie Kaczuchach Forclaz 100 high. Nie spodziewałam się zbyt wiele po tej półce cenowej, ale mile mnie zaskoczyły - nie były założone ani razu przed wyjazdem, a obtarły mnie tylko minimalnie jednego dnia, gdy miałam za cienkie skarpety, dwugodzinny szlak prowadził cały czas w dół po kamieniach, a my dodatkowo spieszyliśmy się, żeby nie wpaść na tego niedźwiedzia, co porykiwał gdzieś z lewej ;D Przy czym założone następnego dnia nie obtarły mocniej. Oddychalność w porządku, nie czułam, żeby mi tam coś się zaparzało, a raczej mam potliwe stópki. Podeszwa okej, nie zauważyłam ani żeby była turboczepliwa, ani śliska (ale uważałam, gdzie stąpam, unikałam mokrego etc.), gdy koleżanka narzekała na ból podbicia z uwagi na kamienisty szlak, ja go nie czułam. Przemakalności nie miałam okazji sprawdzić (oprócz lekkiego deszczu, którego nie poczułam w bucie). Sznurówki siedziały na miejscu raczej, może ze dwa razy w ciągu tygodnia musiałam je po zawiązaniu poprawić. Kilka razy na szlaku kostka poszła w bok, ale przytrzymały (żadnej kontuzji/bólu/czegokolwiek).
Kolorek i cena na duży plus ;) Ogólnie bardzo jestem zadowolona z zakupu, choć podejrzewam, że większym zapaleńcom buciki "skończyłyby" się po jednym sezonie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 28, 2015 1:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14893
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Był tu chyba nawet osobny wątek o marce quechua.
Sam też mam jakies doświadczenia, także z butami i uważam, że najbardziej opłaca się zakup tych modeli plasujących się gdzies między najtańszymi a średnimi cenami.
Najtańsze są jednak na ogół nadmiernie oszczędne, a ta półka "nieco wyżej" to najczęściej te same modele tylko pozbawione już "głupich oszczędności".

No i jak na ten poziom cen to są produkty zaskakujące dobre, chociaż z moich doświadczń średnio trwałe.
Natomiast quechua, cz w ogóle Decathlon, robi też produkty z górnej półki cenowej. Tu zwyczajnie bym się nie odważył, skoro można kupić w tej samej cenie coś markowego, no ale.. Właśnie się dotąd nie odważyłem. :)

A tak na codzienne zakupy czy to softszela na miasto i spacer, czy butów jeśli nie chcemy kupować nie wiadomo czego, ale chcemy mieć produkt solidny i tani polecam Decathlon dobry sklep. Tak zaopatruję moje dzieci, wiadomo, to buty z założenia na dwa lata, bo za dwa lata będą i tak za małe.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn wrz 28, 2015 10:26 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Reklamacje bajka - szczególnie ich dedykowanych towarów. Reklamowałam bez paragonu zegarek.
Polarki 100, rękawiczki cieniutkie, basenowe rzeczy, cienkie śpiworki na Chorwację - tylko tam. No i wędkarska "biżuteria" syna.
Ale buty takie co mają być na lata, albo kurtki - to już niekoniecznie tam. Za te same pieniądze gdzie indziej kupię z wyższej półki.

Macie namiary na jakiś fajny sklep typu outlet z rzeczami turystycznymi w okolicach Klagenfurtu/Villach? Planujemy się obkupić - butowo właśnie. I trochę innych rzeczy. Przy okazji wakacji. No chyba, że do Zakopanego warto pojechać:)

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 7:16 am 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
Witajcie,
Jakiś czas temu pytałem o zimowe buty ale nie uzyskałem odpowiedzi więc pozwolę sobie zadać pytanie jeszcze raz.
Poszukuje butów które by się w miarę dobrze spisywały w warunkach tatrzańskiej zimy. Latem chodzę w AKU camana fitzroy, korzystałem z nich również podczas krótkich zimowych wypadów i było ok, ale przy trochę większym mrozie itd, nie wiem czy dadzą radę.
Ktoś coś poleci w rozsądnej cenie? ( rozsądna- minimalna przy zachowaniu dobrej jakości obuwia).
Może dodam, że NIE potrzebuje butów na jakieś szalone wypizdowy -35 itp.
(pytam głównie dlatego, że ciężko znaleźć informacje o ilości i jakości ocieplenia w modelach dostępnych na rynku)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 2:41 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Ślubny chodzi w butach Decathlony, model dla leśników. Serio. Ale po górach typu beskidzkiego, czyli żadne raki etc.

Te buty skórzane z Lidla - to jednak kalosze. Skarpetka po połowie dnia w górach, temperaturka fajna, takie 10 stopni, czyli żaden upał - no i skarpetka cała mokra. Ale wyglądają nieźle wizualnie i bardzo wygodnie stopa (szersza) mieści się w bucie.

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 2:54 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
hmm, no dzięki, ale generalnie to nie o to pytałem. Szukam solidnych butów zimowych, jakbym chciał coś innego to bym chodził w tych które mam i których używam w pozostałe pory roku... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 4:40 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Doinwestuj w skarpetę porządna. Kumpel właśnie wrócił z Kazbeka, a rok wcześniej był na Blancu. Tu i tu korzystał z Aku. Smartwool Trekking Heavy Crew

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 5:33 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
velka napisał(a):
Doinwestuj w skarpetę porządna. Kumpel właśnie wrócił z Kazbeka, a rok wcześniej był na Blancu. Tu i tu korzystał z Aku. Smartwool Trekking Heavy Crew

hmm, no skoro tak twierdzisz, to warto spróbować ;)
a jeśli bym jednak się upierał na jakieś cieplejsze buty to podrzucicie jakieś modele które są trochę cieplejsze ?
http://salewa.sklep-luz.pl/buty-salewa- ... GwodIy4LtQ
Te pewnie by było świetne, niestety są dość drogie, może mają jakąś tańszą konkurencję? ( Najchętniej kompatybilne pod półautomaty)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 5:43 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Eh, te Salewy, które podrzuciłeś mają taka samą grubość skóry :) Napis Snow mają dlatego, że posiadają ten pseudo ściągacz. Cieplej Ci w nich nie będzie :)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 5:46 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
ok :D jakieś inne propozycje ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 5:55 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Powiem Ci tak, jeśli nie zamierzasz wspinać się w Tatrach (wiąże się to z staniem godzinami na stanie, wspinu kiedy jest beton czyli -20 stopni :P ) to buty grubsze co zarazem idzie cięższe, sztywniejsze będą dla Ciebie gorsze. Jak rozumiem planujesz w nich trekking, więc opcja półautomatów też nie jest najlepsza. Kup najpierw dobrą skarpetę za 60-70 zł a później szykuj kafla na Zamberlany, Scarpy, La Sportivy ;)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 11, 2015 6:26 pm 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
ok, dzięki za rady :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 12, 2015 8:18 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Ja pisałam poprzednio jako kontynuacja poprzedniego mojego któregoś wpisu:)

Popieram velkę - kup skarpetkę z merynosa, są takie 90-100% meriono wool. No super są.

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 01, 2015 7:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Miał może ktoś z was na nogach następujące modele:
- The North Face Flow Chute
- Merrell Moab Polar

Szukam czegoś na zimę w Tatrach i jakieś łatwe Alpy latem.
Nadadzą się czy szukać jednak czegoś z wyższej półki?

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 05, 2015 10:19 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
Do nowego sezonu na podejściówki jeszcze sporo czasu, ale już zaczynam się rozglądać za nowymi. Żeby na jakąś promocję zapolować :)

Przeznaczenie Tatry oraz Beskidy.
Wymagania dość szerokie (mam tu zawsze problem bo sporo modeli mnie ciśnie na szerokości stopy).
Dobrze amortyzujące na wielogodzinne trasy, żeby nie jeździły po skale jak na lodowisku ;), solidny otok, może być z membraną jak i bez. Cena ma znaczenie, ale do sprawdzonego modelu mogę coś zawsze dorzucić więcej.
Jako opcja fanie byłoby gdyby były w ciemnej kolorystyce.

Mam kilka modeli wstępnie wybranych może użytkownicy ich się wypowiedzą na temat, czy warto lub nie warto kupować.

Five Ten - GUIDE TEENIE (z tego co doczytałem na jakieś stronie, to podobno szybko podeszwa się ściera, ale za to mają super tarcie i można ją ewentualnie podkleić na nowo tak jak we wspinaczkowych?)
Five Ten - Guide Tennie Canvas II (jak wyżej ta sama guma Stealth C4)
Zamberlan - CROSSER GTX RR
Mammut - Ridge Low GTX
LA SPORTIVA - BOULDER X
Salewa - Firetail
Mammut - Redburn Low (mierzyłem i całkiem fajne, tylko podobno mają opinię że nie bardzo stoją na tarcie? i można w nich jeździć jak na lodzie)

Były jeszcze na liście SCARPA ZEN PRO ale mierzyłem nie dawno i trochę ciasne mnie na szerokości także odpadają. Już nie wierzę, że buty się rozbijają tak bardzo :mrgreen:

Może ktoś ewentualnie inne modele zapodać. Z wyjątkiem tych:
GARMONT DRAGONTAIL MNT GTX
SALEWA MS MTN TRAINER GTX

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 05, 2015 10:59 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
lxix napisał(a):
Z wyjątkiem tych:
GARMONT DRAGONTAIL MNT GTX
SALEWA MS MTN TRAINER GTX


Odradzasz?
Ja właśnie zastanawiałem się nad tymi modelami :roll:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 05, 2015 11:21 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
_Sokrates_ napisał(a):
lxix napisał(a):
Z wyjątkiem tych:
GARMONT DRAGONTAIL MNT GTX
SALEWA MS MTN TRAINER GTX


Odradzasz?
Ja właśnie zastanawiałem się nad tymi modelami :roll:


Może nie odradzam od razu, ale posiadam oba modele i wiem czego się po nich mogę spodziewać. :mrgreen:

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 05, 2015 12:12 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
lxix napisał(a):
wiem czego się po nich mogę spodziewać. :mrgreen:


Więc czego się można spodziewać?

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So gru 05, 2015 2:04 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2007 8:21 pm
Posty: 4331
Lokalizacja: Kraków
lxix napisał(a):
LA SPORTIVA - BOULDER X

W Beskidy?
A moja propozycja. TNF Wreck. Bardzo wygodne, podeszwa amortyzuje wielokilometrowe marsze. TNF Verto. Bardzo lekki, wygodny but na łatwe wspinanie, czy jak kto woli na ambitne trekingi w Tatry.

_________________
Te linki okazują mowę nienawiści lub dyskryminację wobec chronionej grupy osób z powodu rasy, wieku lub innych naturalnych cech.
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBagiew_(organizacja)
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_quo_primum


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4453 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 149  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL