Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
relacje na mapie
Regulamin forum

Teraz jest Cz gru 05, 2019 9:11 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lis 27, 2019 12:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Mąż kupił sobie AKU TREKKER LITE - pięty poobcierane :eye:, a po roku podeszwa, jakby patrzeć na te Sprocketa wyżej, odkleja się na odcinku kilku cm od tej niebiesko-żółtej części. Muszę obczaić jakiegoś sensownego szewca. Moje mammuty też za długo już nie wytrzymają, ale miałam wersję nova mid, a taranowałam nimi wszystko. Zaczynają się odklejać czubki. Ale na nogach nie czujesz, że masz buta. Coś za coś. Meindle, Garmont za sztywne.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr lis 27, 2019 6:00 pm 
Kombatant

50 zlotych za jedną parę??
W Krakowie ,za wklejenie i wszycie zapiętków płacę , zależnie od skóry,20 złotych jeżeli skóra jest ciemnoszara,
lub 25 białą skórą.

p.s.
wiem,wiem... Krakusy sknerusy...

PostNapisane: Cz lis 28, 2019 10:24 am 
Uzależniony ;-)

Dragontaile to może nie są złe buty, trochę je w Tatrach pociorałem (w wersji LT - mam je nadal, choć obecnie używam rzadko, w tym roku bodaj ani razu), ale do pancernych nie należą. U mnie bardzo szybko zaczęła się przecierać ta tasiemka dookoła cholewki, ale połatałem to samodzielnie i trzymało dobrze. Gorzej z podeszwą, bo ta nie dość, że dość szybko się zużywa, to jeszcze poszczególne warstwy zaczęły się rozklejać. No i na mokrej skale jeżdżą aż miło, a i na mniej mokrej się zdarzało. Nie wiem jakiej mieszanki Vibramu tutaj użyto, ale w porównaniu do Vibram Megagrip różnicę zauważam sporą.

Gdybym miał teraz kupować typowe podejściówki, to rozejrzałbym się raczej za produktami Scarpy albo La Sportivy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146

Strefa czasowa: UTC + 1