Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Śr maja 15, 2024 3:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 51  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 8:54 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
:mrgreen: czemuż? toż wtedy miałbyś i 3000 :) :mrgreen:

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 9:11 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
Tomto napisał(a):
Przemierzając Tatry staram się wiele miejsc udokumentowywać więc 300 fotek na trip to rzecz powszednia.

U mnie standard, nieraz nawet więcej jednego dnia robię.
A na noszenie aparatu mam sprawdzony patent - pasek od pokrowca przekładam przez głowę i ramię, zapinam pas piersiowy plecaka i na koniec zakładam na szyję pasek od aparatu, trochę luźniej niż ten od pokrowca. Dzięki temu ciężar mam głównie na ramieniu, jednocześnie się nie stresując, że aparat wypadnie, nawet gdyby mnie głową w dół obróciło.
W użyciu też bardzo wygodne, wystarczy z pokrowca wyjąć i można swobodnie focić z wiszącym na szyi.

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 9:58 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Torbę można też przypiąć do pasa biodrowego, co by nie latała.

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt kwi 11, 2014 10:10 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2108
Olga czekamy na Twoje kwietniowe relacje i podboje górskie:) co do wagi aparatów- jak nosiłem 400g Olympusa(sp610) a nowszy megazoom 650 g to różnica przyznam niewielka. Podobnie pewnie z lustrzanką 0.5kg i kitowym obiektywem. No ale już taki wspomniany przeze mnie wyżej Nikon D4s jakkolwiek rewelacyjny, to wymagał by zatrudnienia tragarza w górach, który nosiłby też ważące kilka kg obiektywy ( zwł.70-300mm,300-800mm) . Ogólnie więc przerośnięte lustrzanki są dobre na miejską reporterkę. A nawet przerosnięte kompakty typu ultra/mega/astrozoom dobre w góry - najcięższe ważą 600-800g. Oczywiście jakość zdjęć będzie bdb, dla najbardziej wymagających fotografów pozostają więc lepsze ale i dużo droższe obiektywy z większą ilością soczewek i średnicą lub też np. specjalne obiektywy do makro. Ale trzeba oddać kompaktom że coraz lepsze się stają. Spójrzmy na Panasonica FZ200- światłosiła F 2.8 aż do 600mm i 6 powierzchni asferycznych+świetny procesor obrazu i jakość filmów. właściwie nic więcej nie potrzeba. Kiedyś pamiętam obiektywy w tele miały minimalną światłosiłę F8-F12 ... teraz producenci już rzadko kiedy ładują F6.5..

-jak dla mnie osobiście i pewnie dla większości to wspomniana nowa lustrzanka Nikona d4s jest i za droga, ale przede wszystkim zbyt skomplikowana. Czasem co za dużo funkcji to też może przyprawić o ból głowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn kwi 14, 2014 12:27 pm 
Nowy

Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 10:09 pm
Posty: 13
Jakub napisał(a):
Sony RX10 [/b] - w segmencie hybryd pełnoklatkowych

Nie jest to prawda. Może i matryca rx10 jest sporawa jak na tego typu aparat, ale daleko jej do pełnej klatki ;-)

_________________
FOTOBLOG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Wt cze 17, 2014 7:10 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
leppy napisał(a):
A czy widzicie jakikolwiek sens kupowania obecnie przechodzonego 5D mark I ? Czy byłby w stanie dać obrazek lepszy od nowoczesnych cropów (Nikon D7100, Canon 70D, Pentax K-5 IIs) czy tylko drażnił przestarzałością?

leppy i do jakich wniosków doszedłeś w związku z powyższym, a zwłaszcza z zakupem 5d mark I? Mam obecnie ten sam dylemat.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: So cze 21, 2014 2:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2108
Co sądzicie o nowym Panasonic FZ 1000 nagrywający w 4K z jasnym obiektywem Leika i 1 calową matrycą? będzie lepsza jakość filmów niż z Sony ax100 ? pozdrawiam Filmowców


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz cze 26, 2014 7:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
nutshell napisał(a):
do jakich wniosków doszedłeś w związku z powyższym, a zwłaszcza z zakupem 5d mark I? Mam obecnie ten sam dylemat.

Właściwie nie doszedłem. :) Tzn. po prostu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kilka słów napisałem w Twoim ogłoszeniu o sprzedaży cropa. Trudna zagwozdka, daj znać co wybrałaś. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: So cze 28, 2014 10:30 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
leppy, zdecydowałam że kupię 5dMI. Zastanawiam się jeszcze obiektywem. Mam ze 2-3 typy i śledzę ceny używek. Jeśli nie podejdzie mi z jakiegoś względu ten zestaw, to go sprzedam. Stwierdziłam, że tak naprawdę czego bym nie kupiła w przedziale cenowym jaki sobie założyłam, to i tak nie będę zadowolona w 100%, a na coś się muszę wreszcie zdecydować :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: So cze 28, 2014 11:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
:thumleft:

A obiektyw głównie do czego? Krajobrazy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: N cze 29, 2014 8:47 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
Głównie tak. Najpewniej zdecyduję się na 24-105mm, a co dalej, zobaczymy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn cze 30, 2014 2:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
Bardzo uniwersalny zakres, stosunkowo dobry, stosunkowo niedrogi. W góry wadą może być jego wielkość i ciężar. Ciemny, ale do krajobrazów na ogół i tak się przymyka. Ale to wszystko doskonale wiesz. Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pn cze 30, 2014 2:57 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
W sumie to wydaje mi się, że to bardzo dobry obiektyw w góry. Dobry bo to L. Nie drogi bo jak na taki zakres i to, że to Canon z serii L to na prawdę cena jest spoko. Zwłaszcza, ze tego co patrzę po allegro. Może i ciężki, ale za to uszczelniany co jeśli chodzi o robienie zdjęć w górach to przecież też jest dosyć istotne. Gdyby był taki sam tylko z przysłoną 5.6 to bym go pewnie i tak brał, bo jak piszesz leppy i tak się przeważnie przymyka. Muszę przyznać, że fajny zakres i dosyć rozsądna cena!
Na pełnej klatce Twoje 24 to i tak trochę szerzej niż u mnie na 17 i cropie. Gdyby był trochę szerszy i miał te 17mm do 105 to pewnie byłby to idealny obiektyw dla mnie. Nie mniej jednak chętnie bym się nim pobawił i zobaczył co potrafi, bo czasami brakuje mi trochę więcej niż moje 40mm (64mm).
Jedyny minut to może być Twój 5D, ale tak jak pisał leppy to już pewnie sama wiesz :mrgreen:

btw. na stronie Canon'a pisze "Lekki obiektyw o 4,3-krotnym zbliżeniu". Jak widać pojęcie "lekki" jest mocno zględne :wink:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt lip 04, 2014 9:38 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt lip 10, 2007 9:34 pm
Posty: 2525
Lokalizacja: mazowieckie/małopolskie
leppy napisał(a):
W góry wadą może być jego wielkość i ciężar. Ciemny, ale do krajobrazów na ogół i tak się przymyka.

I dlatego jeszcze nie zdecydowałam się na 100%, rozglądam się cały czas za czymś lżejszym. A co do jasności, to jak piszesz, przy krajobrazach nie będzie ona wadą.
leppy napisał(a):
Powodzenia!

Dzięki :)
m__s napisał(a):
Na pełnej klatce Twoje 24 to i tak trochę szerzej niż u mnie na 17 i cropie

Jeszcze nie moje;) Ale rzeczywiście będzie ciut szerzej niż z dotychczasowym 17mm Tamrona na cropie. I dobrze :)
m__s napisał(a):
bo czasami brakuje mi trochę więcej niż moje 40mm

Canon 17-40mm? Bardzo podoba mi się ten obiektyw, ale prawie na pewno te 40mm byłoby dla mnie za krótko w górach. Ale sample z 5d + C17-40 zacne :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Wt lip 08, 2014 11:53 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
nutshell napisał(a):
te 40mm byłoby dla mnie za krótko w górach

No i tu jest minus. Jednak w sumie mi jako tako wystarcza. Czasami, dosłownie sporadycznie żałuję, że nie mam czegoś dłuższego. Kiedyś chodziłem ze dwa razy z 70-200, ale miałem ochotę go wyrzucić ;-) Zdjęcia super, ale taki ciężki, że... no i nie ma nawet za bardzo jak go schować bez odpowiednio dużej torby. Za to zaletą tego 17-40 jest jego ostrość!

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Wt lip 08, 2014 10:30 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
m__s napisał(a):
Kiedyś chodziłem ze dwa razy z 70-200

Jeszcze powiedz, że 2.8. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Wt lip 08, 2014 10:57 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
No pewnie, że 2.8 :wink:
F/4 był za lekki :twisted:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 1:32 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 12:52 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Mikołów
Ja dalej tak chodzę.
2.8 IS II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr lip 09, 2014 1:39 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Chodzić możesz. Pytanie czy dasz się radę z tym wspinać, lub robić coś bardziej ambitnego niż chodzenie.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 12:54 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 12:52 pm
Posty: 151
Lokalizacja: Mikołów
m__s napisał(a):
Chodzić możesz. Pytanie czy dasz się radę z tym wspinać, lub robić coś bardziej ambitnego niż chodzenie.

Nie wiem czy Kończysta zimą, Staroleśny czy orla perć to dla Ciebie coś bardziej ambitnego.
Oczywiście że kiedy jade się wspinać to biore zazwyczaj X100 a nie lustro ale to raczej nie ma nic do rzeczy. Dyskusja od samego początku dotyczyła szlaków, trudniejszych czy łatwiejszych ale szlaków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 1:20 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Generalnie chodzi o to, że można ze wszystkim chodzić. Możesz mieć jeszcze większy obiektyw i dawać radę. Pytanie tylko czy jest to wygodne. Jak dla mnie nie, a staramy się chyba tutaj znaleźć kompromis między jakością a wagą :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt sie 22, 2014 9:19 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2108
godnym wspomnienia dla entuzjastów fotografii i filmowania faktem jest, że 27 lipca w polskich sklepach pojawił się nowy Panasonic fz1000 Model tego kompaktu z jasnym obiektywem Leiki z 16x zoomem optycznym zasługuje na szczególną uwagę, gdyż zastosowano w nim niespotykane dotąd technologie takie jak:
- ciągła praca autofocusa w trybie filmowania ( jak w kamerach cyfrowych)
- pierwszy na świecie kompakt nagrywający w 4 K ( jakkolwiek jedynie 25 klatek na sekundę a nie 30 jak kamera Sony ax100 która ma też 30dB i slow motion)
- możliwość przechywtywania klatek z materiału filmowego 4K - zdjęć w rozdzielczości aż 8 mln pikseli ( film full hd ma "tylko" 2 mln)
- ponadto kontrukcja b. udana, chociaż dość ciężka ( ponad 800 gramów) i dość droga ( ponad 3 tysiące złotych) choć 3 krotnie tańsza od najtańszych kamer 4 K.
- bardzo duża matryca 1 calowa i niewykle wydajny procesor obrazu. Testy ISO robią wrażenie - nawet na 12 800 mogłem odczytać treść książkowych okładek ( konkurencja ma iso używalne jedynie do 1600 mówiąc o kompaktach - poza sonym rx100 też z 1 calową m,atrycą)


- jak chodzi o testy z kolei rekordowego zooma Kodaka az651 - 65x 1560mm to wypadły one dość pomyślnie, fajnie też że zapisuje w rawach i ma w pełni odchylany wyświetlacz. We wrześniu będzie w sklepach. W połowie września z kolei premiery nowych Canonów , zapewne nie tylko aparatów ale i kamer cyfrowych. W kamerach cyfrowych podoba mi się rozwiązanie stosowane przez Sony, gdzie ze skrzydełka można dzięki wbudowanemu projektorowi wyświetlać nagrany materiał na dowolnej ścianie a wielkość wyświetlanego obrazu może być aż do 200 cali. Szkoda jednak że kamery te są wciąż dość drogie, nawet jak tylko full hd, ale ponad 3 tys. zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt sie 29, 2014 7:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
m__s napisał(a):
Pytanie tylko czy jest to wygodne. Jak dla mnie nie, a staramy się chyba tutaj znaleźć kompromis między jakością a wagą

Ano wygodnie i lekko nie jest,, ale kto powiedział, że tak ma być ;) "Czasem" jakość wygrywa nad wagą ;) pewnie wiesz jak to jest ;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz wrz 04, 2014 8:23 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
No ja też napieram po górach z aparatem http://gps.wroclaw.pl/turystyczny.html co waży prawie 1.5kg i tak się zastanawiam czy to na pewno ma sens :) W końcu mały soniaczem z wymienną optyką też można robić wysokiej jakości zdjęcia ale ja to jednak chyba jestem trochę masochistą :D

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Ostatnio edytowano Śr cze 21, 2017 1:01 pm przez kaziuuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Pt wrz 12, 2014 11:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2108
No 1.5kg to dużo ale tyle waży body nowoczesnej lustrzanki ( np. nowego Nikona d4s)

- ale ja o czym innym. 16-21 września w Kolonii (D) odbędą sie targi foto Photokina 2014. Warto obserwować internetowe relacje z przebiegu ponieważ Canon i nie tylko Canon ma wypuścić pokaźną serie nowych obiektywów, lustrzanek i canona sx60hs ( wreszcie!) . Chodzą słuchy że niektóre nowe modele aparatów bedą miały b. zaawansowane techniki filmowania co ma być odpowiedzią na wspomnianego przeze mnie wyżej Panasonica fz1000 ale i GH4.

-fajne szkło portretowe wypuścił też Zeiss 1.4 F do 85mm stałe światło ale troche drogie :roll:

- Sony zaś ma fajną kamerę profesjonalną 4K z formatem XAVC i 120kl/s a w full hd przepływalność 50MB/s . Technika idzie nieźle do przodu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr paź 01, 2014 5:39 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 15, 2014 4:58 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Katowice
Cześć,

proszę poradźcie który aparat waszym zdaniem lepiej wybrać:
1. Fujifilm X - 20
2. Olympus XZ - 2
3. Panasonic Lumix DMC LX 7

Przeznaczenie, wiadomo głównie robienie zdjęć w górach, na wycieczkach pieszych i rowerowych.
Kompakt dla tego, bo chce aparat w miarę mały, lekki. Lustro czy bezlusterkowiec z wymienną optyką odpada - nie mam aspiracji na ciągłe rozwijanie się w fotografii, dokupywaniu sprzętu, lamp, szkieł itp. i raczej nie wykorzystał bym potencjału, jaki daje lustrzanka.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Śr paź 01, 2014 9:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
kaziuuu napisał(a):
ale ja to jednak chyba jestem trochę masochistą

Nie Ty jeden ;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz paź 02, 2014 8:02 am 
Nowy

Dołączył(a): So mar 15, 2014 4:58 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Katowice
To co byście innego polecili masochiści w góry ?
Jeżeli mnie przekonacie, to będę w stanie przełamać się do targania tego kilograma więcej...
Budżet, hmm do 3 tys. ale im taniej tym lepiej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz paź 02, 2014 8:12 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Mój kumpel ma np. takiego bezlusterkowca i bardzo sobie chwali http://www.optyczne.pl/222.1-Test_apara ... NX300.html Widziałem też jego zdjęcia i nie ma się do czego przyczepić. Jednak czy jest coś dobrego i taniego? Nie mam pojęcia.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Aparaty
PostNapisane: Cz paź 02, 2014 8:58 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 25, 2007 9:48 am
Posty: 7564
REK w góry również polecam dobrego bezlusterkowca (i piszę jako ten targający lustrzankę).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 51  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL