Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 2:51 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:17 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
Lech napisał(a):
Nie przypisuj sobie niezasłużonych sukcesów

nie wazne kto, wazne ze dobre wiesci
:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Lech napisał(a):
Prosiłem o ostudzenie zacietrzewienia

Drogi Lechu,
po pierwsze opracowuje "na poczekaniu" całkiem ciekawe plany imprez,
po drugie śpię gdzie popadnie (zapewne podobnie jak Tytus :)) więc nie muszę martwić się o noclegi,
po trzecie nie wodzę grupy bo cenię sobie spokój i ciszę,
a po czwarte i ostatnie i tak grupa by za mną nie poszła ;) hehehe
ale jeśli Ty byś chciał, powiedz tylko słowo a chętnie zaproszę Cię na wspólną eskapadę, obiecuję sporą dawkę emocji :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:17 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pn lut 11, 2013 4:09 pm
Posty: 9871
Lokalizacja: FCZ
Lech napisał(a):
zazdrość, że sam nie potrafisz opracować sensownego programu imprezy, załatwić noclegów i wodzić grupę znajomych po górach i innych ciekawych miejscach.

to jest najlepsze..
dobry Papa opowiada bajki na dobranoc?
w czym problem skrzyknac ekipe i zrobic extra nawet kilkudniowa wycieczke?nawet branie nowicjusza to nie problem bo chyba dorosły człowiek umie sobie poradzic :roll:
inicjatywa fajna oczywiscie ale bez przesady 8)

_________________
NIE MA LEPSZEGO OD MIĘGUSZA WIELKIEGO!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Markiz napisał(a):
Jak się poprawisz to Ci może Lech przyśle kserokopię "Poradnika organizatora turystyki" - wydanego przez Zarząd Główny Związku Młodzieży Polskiej w 1952 roku

Ojej, Prawdziwy Biały Kruk ;) już będę grzeczny ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
golanmac napisał(a):
ale jeśli Ty byś chciał, powiedz tylko słowo a chętnie zaproszę Cię na wspólną eskapadę, obiecuję sporą dawkę emocji Very Happy


Ryzykant! Widać, że kochasz adrenalinę!
:twisted:


Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 5:20 pm przez Markiz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:20 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Cytuj:
Ryzykant!

Lubię wyzwania :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:21 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
I wodzi wodzi jednak... na pokuszenie. :lol:

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:22 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
coś sugerujesz Magdaleno ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:29 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Skąd... ale ja bym się przyłączyła, jesli obiecałbyś wypędzić ze mnie siedem złych duchów :wink: :lol:

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:32 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
To jest ich aż siedem ? hmmm no nie wiem czy dam radę, a pomożesz mi ja by co ? ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:36 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Ewangelie potwierdzają ;D (Mk 16,9; Łk 8,2).

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:36 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
magda napisał(a):
jesli obiecałbyś wypędzić ze mnie siedem złych duchów


Tylko siedem? Niestety nie schodzę poniżej dziesięciu. W dodatku robię to sposobem wg recepty z raptularzyka prapraprapradziadka. W jego stronach do dziś matki dziatki, osobliwie płci żeńskiej, straszą.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:41 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Arystokracja mnie brzydzi. Jeśli chodzi o śmietankę towarzyską, to wolę szumowiny ludzkości.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 3:03 pm
Posty: 8796
Lokalizacja: Londyn, kiedyś W-wa, jutro ... ?
magda napisał(a):
to wolę szumowiny ludzkości

Wybierz takich nędzników jak chór wujów ... :lol:

_________________
Obrazek TG


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:45 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
mnie !, mnie !, wybierz mnie ! ;D
zapewniam Cię że jestem szumowiną ludzkości ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:53 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Sprawdzone. Jesteś liderem ;D

Obrazek

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 5:53 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
magda napisał(a):
Arystokracja mnie brzydzi


Duży błąd mademoiselle Magdalene. Tylko ludzie z rodowodem zapisanym w Almanachu Gotajskim są w stanie zapewnić tą starannie dozowaną dawkę perwersji, o której marzy każda normalna i zdrowa dziewczyna. A poza tym, czyż nie jest podniecającym, że przodkowie faceta, z którym sobie gwarzysz przy winie i kawie kiedyś dokonywali rabunku na drogach (tzw. raubritterzy), ochoczo korzystali z prawa pierwszej nocy, zadusili podstępnie kilku monarchów lub chociażby samodzielnych książąt, zdradzali i na przemian zbawiali ojczysty kraj, nie mówiąc już o batożeniu poddanych bo to drobiazg. Sama nie wiesz z czego rezygnujesz. O dziedzicznej podagrze i tzw. francuskiej chorobie nawet nie wspominam.
To, że łyk Lech tego nie docenia to dla mnie oczywiste, ale Ty, Pani!

PS.
Zapomniałem o paleniu czarownic ale i o ekskomunikach. Rozpustnego biskupa też mam na składzie - gustował tylko w dziewicach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 6:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Markiz napisał(a):
Tylko ludzie z rodowodem zapisanym w Almanachu Gotajskim są w stanie zapewnić

Zapewniam Cię, że nie tylko. Szumowiny robią teraz to, co elektryzowało Twoich wymuskanych przodków. Brak im jednak dziedzicznej podagry i syfilisu.
Łyk Lecha też się znajdzie ;D

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 6:09 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Cóż moi przodkowie, nie mieli tylu ekscytujących zajęć co przodkowie Markiza, po części z racji niskiego stanu a po części z braku czasu, który to w całości poświęcali powiększaniu swojego potomstwa, można by żec że swoje doświadczenia przekazywali z pokolenia na pokolenie ;D

P.S.
Myśmy nie palili czarownic, mimo to zapewniam że się nawracały ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 6:11 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
golanmac napisał(a):
zapewniam że się nawracały

Ja byłam już blisko! ;D Prawie dał radę.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 6:59 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
golanmac napisał(a):
Myśmy nie palili czarownic, mimo to zapewniam że się nawracały


Wystarczyło tylko babę podtopić? Mało wyrafinowane metody. Nie ma to jak ogień spala szatki. Szczególnie jak czarownica młoda, ładna i zgrabna.

magda napisał(a):
Szumowiny robią teraz to, co elektryzowało Twoich wymuskanych przodków


Jakieś bliższe informację - chętnie się pouczę zwyczajów gminu.
Jedna z moich prapraprababek pochodziła z gminu. Praszczur po skorzystaniu z prawa pierwszej nocy dosyć niestosownie się nią zachwycił. Nie uwierzysz jaki był skandal w rodzinie. Sądząc z portretu jestem do niej podobny.
magda napisał(a):
Brak im jednak dziedzicznej podagry i syfilisu.

To też dla ludzi - trzeba tylko polubić. Na osłodę poznałbym Cię z moim kuzynem Charlesem. To bardzo ciekawy facet. Ma dość specyficzny zawód - jest mianowicie najemnikiem (co za czasy - jakich też zajęć musi się imać zubożała arystokracja). Obalił już kilku prezydentów w Afryce. Pracuje teraz nad następnym. Właśnie dostałem maila od niego - śledził moje zapasy z Lechem. Uznał, że jestem skuteczny i zaproponował współpracę. Kraj (ten w Afryce) ponoć miły a dziewczyny zgrabne i nie przesadnie ubrane. Nie jestem rasistą, zdarzało się to i owo w rodzinie, ale niezbyt gustuję w czarnulkach. Może mi potowarzysz, Mademoiselle Madlen?

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 8:08 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Markiz napisał(a):
Na osłodę poznałbym Cię z moim kuzynem Charlesem.

To może od razu poznaj mnie z Charlesem? Z dwojga złego, to już wolę najemnika i psa wojny od markiza samozwańca, bo obok prostytutki to najstarszy zawód świata, więc i tradycja bogata i spuścizna, drogi Markizie, a nie jakieś fiubździu w głowie, ataki migrenowe i inne zachowania wydelikaconego pieska kanapowego. Daj mu mojego maila, w końcu szumowina musi być z niego niezła; czasem śnią mi się po nocach ci goście z Katangi, męty jak się patrzy, z brodami po kolana, granatami w kieszeniach i nabojach na piersi. Budzę się wtedy oblana zimnym potem. Każde spojrzenie przez okno przypomina mi dżunglę, bujające się na wietrze palmy, przywołuje zapach prochu i potu, wrzaski facetów pchających łaziki przez rwące rzeki błota, ścisk krtani tuż przed atakiem i dziką ekstazę po zwycięskiej walce. Czy można po takich przeżyciach ślęczeć nad dyskusjami Markiza z Lechem i co dzień autobusem wracać spokojnie z pracy do domu?
Jadę. Powiadom Charlesa.
To tak jakbym towarzyszyła Tobie- w końcu to kuzyn, nieprawdaż, Markizie?

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 8:49 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
magda napisał(a):
Z dwojga złego, to już wolę najemnika i psa wojny od markiza samozwańca, bo obok prostytutki to najstarszy zawód świata, więc i tradycja bogata i spuścizna, drogi Markizie, a nie jakieś fiubździu w głowie, ataki migrenowe i inne zachowania wydelikaconego pieska kanapowego.


No kurde, muszę się odkryć. Zgadnij moja gwiazdo zaranna i wieczorna zarazem skąd ja wziąłem kasę aby tu teraz leniuchować, leżeć do góry brzuchem z klawiaturą bezprzewodową i się zabawiać z naszym Słoneczkiem Sudetów i Himalajów Wielkopolskich jak właśnie nie z takich zabaw z kuzynem Charlesem. Wziąłem sobie tylko urlop bo mi trochę zbrzydło te +40 a Charles w dodatku nie chce używać dezodorantu. Ale nic z tych rzeczy - samej do Charlesa Cię nie puszczę bo trochę zdziczał przy tej robocie i brzydko się wyrazą i tylko przy mnie się mityguje. Pozatym, muszę Cię uprzedzić, facet nie jest dostatecznie ostrożny przy robocie i w związku z tym doznał kilku kontuzji. Zamiast prawej nogi proteza, ale doskonałej marki, na 100 metrów te 10.6 zawsze zrobi, co jest dość istotne bo te czarnuchy cholernie szybko biegają. W prawej ręce brak mu czterech palców, no i jest problem, faceci od protez tu są bezradni i teraz dziewczyny narzekają, że biedny Charles jest kiepski w grze wstępnej. A teraz przygotuj się na najgorsze. Dwa tygodnie temu Charles się wdał w jakąś awanturę z kasztańcami w Zanzibarze i ci zbrodniarze ucięli mu, no sama wiesz, ja jestem zbyt dobrze wychowany aby wymówić to słowo. Chirurdzy w Kapsztadzie osadzili jakąś rurkę ale to załatwia tylko tą mało istotną funkcję. To co, chcesz jechać do Charlesa jako siostra miłosierdzia czy wybierzesz się ze mną na Malwiny. Nigdy tam jeszcze nie byłem - podobno są tam jakieś góry a potem możemy skoczyć do Argentyny na Fitz Roya.
PS.
Przyślij zdjęcie, to z awataru trochę niewyraźne.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:34 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Markiz napisał(a):
leżeć do góry brzuchem z klawiaturą bezprzewodową i się zabawiać

Ty teraz leżysz leniu, a on prowadzi wielodniowe wędrówki w górach z grupami rodzinnymi i młodzieżą, a co sobotę albo niedzielę organizuje i prowadzi grupy turystów po ciekawych krajoznawczo okolicach. Cóż, a fructibus eorum cognoscetis eos.
Charles ciężko tyra na Czarnym Lądzie, znacząc szlak bojowy armii najemniczej kropelkami moczu ze swojej lichej rurki, reżimy obala, tłumi rebelie, a Ciebie kilka promieni słońca odstraszyło, za co, nota bene, bykowcem byś dostał od każdego szanującego się kondotiera. Twój urlop pewnie się przedłuży, a może to już emerytura bądź renta, różnie to z wami, markizami bywa. Ja się chyba sama puszczę do Charlesa, bo to przynajmniej bratnia dusza jakaś, alkoholik, włóczęga i niespokojny duch, co to prędzej by wygryzł po kolei przyciski z Twojej bezprzewodowej klawiatury, niż do nudy klimatyzowanego salonu powrócił. Przy mnie nie będzie musiał się mitygować, nie ma we mnie nic z romantyka; tak to już bywa wśród najemników, Markizie. Proteza mi nie przeszkadza; mówią też, że nogę sam sobie odgryzł, gdy robił kiedyś w handlu w jakiejś firemce handlowej w Ugandzie. Któregoś ranka [może na widok którejś z wymienionych przez Ciebie gwiazd] zamknął księgi rachunkowe, zaklął siarczyście, wsiadł do landrovera i ruszył na zachód, w stronę granicy Konga. We wtorek koło piętnastej był już żołnierzem najemnym. W prawej ręce został mu jeden palec, który jednak potrafi zdziałać cuda, podobno potrafi zagrać na harmonijce kilka niezapomnianych szlagierów, co doprowadza dziewczęta na skraj rozkoszy. Potem już jest łatwo i rurka załatwia resztę. Chyba jednak odwiedzę tego starego skur#iela, pochlejemy na umór, poderwiemy jakieś dziewczęta w Kisangani, złupimy miasto, a może sterroryzujemy okoliczną ludność, żeby nie wyjść z wprawy…
Malwiny? Aaa, wiem... Zahaczyłam w 1982-im.

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:38 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Markiz napisał(a):
Wystarczyło tylko babę podtopić

Cóż za marnotrawstwo bab, wy arystokraci najpierw topicie swoje, a później przy pomocy gawiedzi i bezmyślnych chłopów napadacie ościenne majątki, aby sobie trochę z kobitkami pochędożyć .....
a po za tym jak to ktoś kiedyś pisał:
"Mordy moje, nie pier...ie" :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:40 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Golanmac, ja chyba najadę Twój ościenny majątek... :lol:

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:42 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Jak wiesz Siorro, mój majątek nie zawiera białogłów z którymi by można pochędożyć .... lecz jeśli chcesz łupić jurnych młodzieńców, to cóż, zapraszam do mojego majątku, ościenne zostaw w spokoju :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:47 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
magda napisał(a):
Malwiny? Aaa, wiem... Zahaczyłam w 1982-im.

No nie - byłaś na Malwinach? Zaczynasz mnie coraz bardziej intrygować. Jeśli myślisz, że dostaniesz ode mnie emila Charlesa to jesteś w grubym błędzie. Zresztą on wcale nie ma na imię Charles - tak od razu nie odkrywam wszystkich kart. Jeśli myślisz, że się mnie tak łatwo pozbędziesz to jesteś w błędzie - takich przypadków w mojej rodzinie nie było - jak panienka nie chciała sama to stosowano kozackie metody (zaszczepił je jeden z prapraprapradziadków, który był atamanem na Siczy. Bierze się gwałtem a jak już jest po harcapie to żadna jeszcze nie narzekała tylko prosiła o jeszcze.
PS.
A takim zawodników jak Lech to ja zjadam na drugie śniadanie. Masz kogoś następnego? Jak to mawia Hrabia Venom z 321 - Next please!
PS2
Mam nadzieję, że mi się przyśnisz tej nocy.

magda napisał(a):
Zahaczyłam w 1982-im.

Mama była w podróży i tam był poród? Jeśli było inaczej to też nie ma sprawy. Nawet lubię starsze panie, byle dobrze zakonserwowane.

PS3
Ciekawe kiedy Moderator zrobi z nami porządek. No chyba, że nam wybaczy. W końcu pozbył się Lecha. :P


Ostatnio edytowano Pt wrz 28, 2007 9:50 pm przez Markiz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:48 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 9:28 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Litwini wracali?
Jak wrócę od Charlesa to natychmiast się skuszę i złupię pewnego jurnego młodzieńca. I to bez pomocy gawiedzi i bezmyślnych chłopów :D

_________________
I'd rather be riding my motorcycle thinking about God than sitting in church thinking about my motorcycle.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 9:52 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
Markiz napisał(a):
Bierze się gwałtem

Jako prosty obwieś, powiem tak, jak mi Siostrę zbałamucisz, znajdę i w dup.ę nakopie ... już my prostacy wiemy jak sobie z takimi radzić ;D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 431 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL