Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:33 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N lip 03, 2005 10:02 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone kwatery, adresami do których chciałby się podzielić to może je podać w tym wątku.

Niestety kwatera z której korzystałem przestała mi się podobać dlatego jej nie polecam. Słyszałem o kwaterach Ojców Bernardynów kawałek przed Kuźnicami. Jak tam jest jeszcze nie wiem, podobno przyzwoicie i tanio
http://bernardyni.ofm.pl/klasztor/zakopane/

UWAGA
W tym wątku mogą znajdować się tylko kwatery polecane i sprawdzone przez samych forumowiczów lub ich znajomych. Forumowiczów z pewnym stażem na forum, a nie takich którzy zarejestrowali się po to aby coś zareklamować.
Posty będące spamem, reklamą, informacją od świeżo zarejestrowanego użytkownika będą kasowane.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Ostatnio edytowano Pt cze 26, 2009 3:57 pm przez tomek.l, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2005 1:34 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 02, 2005 7:42 pm
Posty: 24
To ja polecę kwaterkę na ulicy Smrekowej 26c (niedaleko PKP).Blisko do busów i autobusów,cisza,spokój...dostęp do kuchni,łazienki wspólne na korytarzu-ale ciepła woda jest dla każdego.Cena za nocleg ok 25zł,w zalezności od ilości osób i czasu pobytu.Telefon mogę podać na priv. :)

_________________
Sztuka życia:móc zaspokoić głód,zachowując apetyt


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 15, 2005 1:54 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 1:40 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Sosnowiec
Cześć, witam wszystkich po raz pierwszy:) Akurat tak się złożyło, że mogę polecić pewną kwaterę w Zakopanym. Mieści się ona w dzielnicy (?) Bystre, czyli niedaleko kuźnickiego ronda (dobra komunikacja), a zarazem na zasisznej ulicy, tuż pod Nosalem. Zresztą tutaj jest adres i tam inne informacje:

www.gorska-przystan.pl

Byłem tam na początku lipca i muszę powiedzieć, że jak na wymagania studenckie (czyli bez zbędnego marudzenia:) jest tam wszystko czego do życia potrzeba. Przytulne, czyste pokoje na poddaszu, kuchnia, parking, a nawet sauna i prysznic z masażami;-) Jeśli chodzi o cenę to zarezerwowałem miesjca na wrzesień za ok. 17 zł. za dobę, czyli prawie za darmo. To na razie tyle, pozdrawiam wszystkich:)

_________________
Tomek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 15, 2005 5:55 pm 
Swój

Dołączył(a): So lip 09, 2005 9:19 am
Posty: 35
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki 4
Znacie może jakieś niedrogie pole namiotowe w Zakopanym?? Co myślicie o tym pod Wielką krokwią?? Może macie jakieś inne miejsca na rozłożenie namiotu?? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 15, 2005 6:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Tomek_ napisał(a):
www.gorska-przystan.pl

To ta kwatera?
Ja mieszkałem w domu obok. Jakbym wiedział, że obok jest fajna kwatera to bym się przeniósł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 16, 2005 8:55 am 
Nowy

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 1:40 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Sosnowiec
Cytuj:
To ta kwatera?
Ja mieszkałem w domu obok. Jakbym wiedział, że obok jest fajna kwatera to bym się przeniósł.

Z tego co zauważyłem, to tam w okolicy co drugi dom to jakaś kwatera;) Ale było widać (w trakcie mojego pobytu), że właścicielowi zależy na tym "pensjonacie", bo się przykłada, żeby klienci byli zadowoleni i tak właśnie jest.

_________________
Tomek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: KWATERA
PostNapisane: N lip 17, 2005 9:28 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 1:25 pm
Posty: 51
Lokalizacja: Osieczna
Fajna kwatera to domek przy ul. St Żeromskiego 24

_________________
Góry...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 17, 2005 7:36 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 8:19 am
Posty: 106
Lokalizacja: Żory
Sebuś CEPEREK napisał(a):
Znacie może jakieś niedrogie pole namiotowe w Zakopanym?? Co myślicie o tym pod Wielką krokwią?? Może macie jakieś inne miejsca na rozłożenie namiotu?? :D


Polecam przeczytac o jednym z pól namiotowych(tak się ogłasza kobieta, które ponoć je posiada) z ul.Ciągłowki na Gubałówce(Forum-góry i turystyka-"kwatera, której nie polecam").
A co do Campingu pod Krokwią-jest bardzo fajny.Opłaty to 10zł za os(ulgowe też są), 10zł za namiot i 10zł za auto.Ale za to jest gdzie się umyć i zagrzac jedzenie. Jedno co nas w tym roku tam zaskoczyło-opłaty z góry!!!(mimo,że kilka dni przed wyjazdem dzwoniłam tam i powiedziano mi, że płaci się na koniec pobytu.Ale mniejsza o to.)Miejsce naprawdę świetne!!!!!!!!!!!!!!Warte swojej ceny. Od czasu do czasu jeździ tam nawet patrol ochrony.Poza tym nie ma tam ludzi, którzy nie mają kultury.Wszystko jest ok. :D Za m-c jedziemy tam drugi raz w tym roku.Polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 12:18 pm 
Czesc:) Mam wielką prośbę... w sierpniu chciałabym wybrac się wraz ze znajomymi w słowackie Tatry. Zależy mi na znalezieniu jakiejś kwatery (prywatnej) - nie hotelu ani pensjonatu. Chodzi nie tylko o cene, ale o odizolowanie sie od tłumu ludzi. Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakiś domek lub przynakmniej wskazać, gdzie bez problemu "w ciemno" znajdę kwatere, bardzo wdzięczna :) Moj mail: anetawit@poczta.fm, gg: 4005811, tel: 608 363 547.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 5:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Odnośnie pola namiotowego w Zakopanym. Link do Campingu Pod Krokwią
http://www.podkrokwia.pl/index2.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 6:57 pm 
Aneta napisał(a):
Czesc:) Mam wielką prośbę... w sierpniu chciałabym wybrac się wraz ze znajomymi w słowackie Tatry. Zależy mi na znalezieniu jakiejś kwatery (prywatnej) - nie hotelu ani pensjonatu. Chodzi nie tylko o cene, ale o odizolowanie sie od tłumu ludzi. Jeśli ktoś mógłby mi polecić jakiś domek lub przynakmniej wskazać, gdzie bez problemu "w ciemno" znajdę kwatere, bardzo wdzięczna :) Moj mail: anetawit@poczta.fm, gg: 4005811, tel: 608 363 547.


rowniez wybieram sie w Slowackie Tatry i chetnie skorzystamz pomocy w znalezieniu domku lub milej kwatery...jade z zona i dzieckiem i szukamy ciszy i spokoju. licze na pomoc: tskulski@op.pl, GG 3107839


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 21, 2005 9:05 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
Jesli chodzi o wioske "w ciemno" to Nova Lesna - 2 przystanki (chyba) elektricka od smokowac w strone popradu -cala miejscowosc czeka tylko na tursytow (duzo polakow sie zatrzymuje). Wiekszosc mieszkancow to cyganie -ale niech was to nie zmyli - wszyscy oni maja domki jednorodzinne lazienki w pokojach ceny bardzo przystepne - barzdo milo wpsominam juz kilka pobytow :)
pozdrawiam
senior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 24, 2005 10:33 am 
Nowy

Dołączył(a): Wt lip 12, 2005 12:47 pm
Posty: 3
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Ahoj!!!

Ja dziś wyruszam w Tatarki i nie omieszkam pobyć troszkę w Nowej Leśnej
REWELACJA cisza spokój i harmonia zapijana Złotym Bażantem:)

Fakt, iż większość mieszkańców Nowej Leśnej to Cyganie
Niema, co się ich obawiać są mili, bo my płacimy:)
Nowa leśna to fajna odludna Wioska w Uroczej Dolince z widokiem na Slaskowski scit i Łomnicę :)
I z tego, co pamiętam po przekroczeniu granicy stoją jakieś busy, które są bardzo drogie podłóg autobusów, jazda autobusem do Smokowca to sama przyjemność (Tłok, ścisk, na maxa) kierowca zabiera ile się da miło wspominam tą podróż wręcz upychał ludzi :):)

Polecam wejście na Krywań narodową górkę Słowaków występująca na 1 halerzu, Słowacki szczyt Rys w przeciwieństwie do Polskiego to prościzna polecam tym, którzy chcą być na najwyższym szczycie polski a nie lubią, łańcuchów ponieważ ich tam prawie niema :)

Cóż Śliczny jest również Słowacki Raj naprawdę rewelacja różnego rodzaju łańcuszki, drabinki, mostki, śliczna sprawa z tym iż z Nowej Leśnej polecam wybrać się jak najwcześniej rano ponieważ autobusy słabo tam krórsowały 2 lata temu i były problemy z dojazdem i przyjazdem, Fajne miasteczko jakie można zwiedzić to KOSICE, dużo bardziej podobało mi się od Bratysławy i oczywiście można tam pociągiem bezproblemowo dojechać z POPRADU, pamiętam iż w tych że KOSICACH o 12 w nocy zagrała jakaś muzyczka na rynku i był całkiem ciekawy pokaz iluminacji pod rytm fontann

Ale się rozpisałem pewnie, dlatego iż adrenalina wzrasta za kilka godziny w pociąga i w góry!!!!!!!:):)

Pozdrowionka miłego chodzenia, i zwiedzania ponieważ jest co :):)

_________________
Damy radę!!!, oby jak najwyżej!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 12:54 pm 
Jeśli chodzi o noclegi w Zakopanem to polecam Pensjonat Przystań na ul.M.Zająca 6...moze z zewnątrz nie jest to przepiękny pensjonat,ale w środku ładnie i czysto...ceny w okolicach 26zł bez wyżywienia.
Oto stronka http://www.noclegi.zakopaneonline.pl/?a ... solo#adres


Góra
  
 
 Tytuł: Znacie ten dom?
PostNapisane: Wt lip 26, 2005 2:44 pm 
:D Witam!Za jakiś czas wybieram się do Zakopanego i w związku z tym mam pytanie czy ktoś zna dom-miejsce,które przedstawiam poniżej za pomocą linku.Wygląda super ale nie wiem czy reklama nie kłamie?!Proszę o kontakt osoby,które tam wcześniej były(najlepiej w tym roku).Dziękuję i pozdrawiam!!! :lol:

http://www.ubasi.ezakopane.pl/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 28, 2005 5:36 pm 
Swój

Dołączył(a): Cz lip 28, 2005 6:23 am
Posty: 34
Lokalizacja: Olsztyn
Hm, dość spontanicznie zdecydowałam się na wycieczkę w Tatry i mam problem ze znalezieniem noclegu - mam wrażenie że ogólnie jest problem z noclegami dla singli, a ja wybieram sie sama. Zastanawiam się nad zrezygnowaniem ze stałego noclegu i noclegami w schroniskach - dużo drożej nie wychodzi - szczególnie dla 1 osoby, ale nie wiem, jak to ze schroniskami jest w przypadku samotnych osob - da radę przenocować czy nie? :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 28, 2005 5:50 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Jasne, że da radę. Tylko, że będziesz z kimś obcym a pokoju lub gdy nie będzie miejsc to na podłodze. W schronisku można kupić miejsce na łóżku lub gdy te będą zajęte to na podłodze. Najtańsze są noclegi w pokojach wieloosobowych.
Słyszałem, że jest teraz a Zakopanym 200 tys. turystów więc z kwaterą może być problem. Wcześniej jest link do Górskiej Przystani - tam widziałem jedynki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 28, 2005 5:51 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 16, 2005 6:13 am
Posty: 1049
Lokalizacja: Krakow
ag napisał(a):
Hm, dość spontanicznie zdecydowałam się na wycieczkę w Tatry i mam problem ze znalezieniem noclegu - mam wrażenie że ogólnie jest problem z noclegami dla singli, a ja wybieram sie sama. Zastanawiam się nad zrezygnowaniem ze stałego noclegu i noclegami w schroniskach - dużo drożej nie wychodzi - szczególnie dla 1 osoby, ale nie wiem, jak to ze schroniskami jest w przypadku samotnych osob - da radę przenocować czy nie? :/

http://forum.turystyka-gorska.pl/viewtopic.php?t=221
w tym linku mówiliśmy troche na temat schronisk. Wyjazd spontaniczny i spanie w schroniskach jest o tyle kłopotliwe że w sezonie, bez rezerwacji zostaje nam spanie na podłodze. A z tym tez różnie bywa- niestety znane są przypadki robienia problemów turystom. Trzeba byc przygotowanym na niespodzianki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 29, 2005 10:03 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2005 4:40 pm
Posty: 6853
Lokalizacja: WOŁOMIN
Witam!
Mam fajne miejsce noclegowe na Jaszczurówce w pensjonacie Emilia...

www.emilia.regle.pl

Nie patrzcie jednak na ceny bo w rzeczywistości można się dogadać (tak jak to ja zrobiłem)... ;) Bardzo sympatyczny pensjonat!
Jeśli chcecie wiedzieć więcej piszcie do mnie na GG: 5943273

Pozdrawiam!
Bartek :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 29, 2005 5:10 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Ja mam fajną metę w Gliczarowie Górnym u p. Ewy Zajączkowskiej - może nie najtaniej, ale jadąc z rodziną zwykle szukam innego standardu, niż na wyrypie a żarełko jest palce lizać, karczma na miejscu i ten widok za oknem... Dom stoi jakieś 1000 mnpm - widać Tatry od Bielskich po Czerwone Wierchy. Wprawdzie to nie Zakopane, ale z samochodem nie problem - 10 minut serpentynką do Białego Dunajca i już.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Nova Lesna
PostNapisane: So lip 30, 2005 1:27 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
jak najbardziej polecam wszystkim poszukanie noclegu w Novej Lesnej (pomiedzy Starym Smokovcem a Popradem) - nie powinno byc zadnego problemu. Mieszkancy sami wychodza na stacje po turystow :) To,ze niektorzy z nich to Romowie niech nikogo nie zniechęca - sa bardzo uprzejmi i uczynni :) a czasem nawet odwioza pozniej na Lysa Polane (wiem z autopsji :) )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 30, 2005 6:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Wszystko prawda, ale znajomym kiedyś po powrocie z obiadu powiedzieli, że wcale tu nie mieszkali i żadnych plecaków nie zostawili, więc lepiej wszystko nosić przy sobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 31, 2005 12:39 am 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
coz...sa ludzie i ludziska...Osobiscie spalem u Romow i nie narzekam-jesli ktos jest zainteresowany moge podac namiary telefoniczne. Nocleg mialem zalatwiony, przez kobiete mieszkajaca od prawie 30 lat na Slowacji (Polka z pochodzenia),wiec mysle, ze ludzie sa tym bardziej pewni - choc wiadomo - roznie bywa...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2005 6:12 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
margeo napisał(a):
coz...sa ludzie i ludziska...Osobiscie spalem u Romow i nie narzekam

A mi kiedyś w Słowackim Raju Romscy gospodarze próbowali dokwaterować do pokoju dwie osoby...
Nie jestem uprzedzony do Romów, ale więcej tam nie pojadę.

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 01, 2005 6:42 am 
Nowy

Dołączył(a): So cze 25, 2005 9:18 pm
Posty: 17
Lokalizacja: wlkp
Konrad napisał(a):
Nie jestem uprzedzony do Romów, ale więcej tam nie pojadę.

ja "trafiłem" źle dwukrotnie, trzeciego razu nie będzie. za drugim razem wytrzymaliśmy tydzień (szukając innego noclegu po 1 dniu) tylko dlatego, że była cudowna pogoda więc spędzaliśmy tam tylko noce.
i trudno nie być uprzedzonym, gdy wlaściciel robi awantury o włączone światło po 22.00 i reglamentuje ciepłą wodę. z drugiej strony gdy czyta się na murach w novej lesnej "rumuny do gazu" krew człowieka zalewa....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 02, 2005 7:13 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
w takim razie jesli ktos bedzie zainteresowany "sprawdzonymi Romami" - moge podac nr tel :) bylem tam osobiscie, a pozniej jeszcze znajomi -nie bylo zadnych problemow, a na koniec zawiezli nas na Łysa - taniej niz busem... Mam nadzieje,ze nic sie nie pogorszylo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 04, 2005 7:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Spróbuj może (18)2073016 - wprawdzie to Biały Dunajec, ale z dojazdem nie ma problemu. Czysto i niedrogo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 04, 2005 8:25 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 1:11 pm
Posty: 204
Lokalizacja: Poznań
Dzieki wielkie :) Tym razem jednak poszukuje miejsca w Zakopcu (2 pok 2os) bo jedziemy tylko na przedluzony weekend (wyjatkowo Zakopiec,a nie schronisko) - ale nr sie przyda :) Pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 04, 2005 9:08 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 3:25 pm
Posty: 4015
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Moze domki w campingu na ul. Za Strugiem sa wolne. (0..18) 20 145 66 lub 20 155 12 to ich numery. A ceny sa bardzo przystepne :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 07, 2005 9:28 am 
Nowy

Dołączył(a): So sie 06, 2005 1:27 pm
Posty: 1
Lokalizacja: Poznań
Szukam jakiegoś fajnego, w miare taniego noclegu (2-3 nocki) w okolicach Spisske Tomasovce, Spisska Nova Ves - to kolo Slowackiego Raju :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL