Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So maja 11, 2024 1:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 07, 2005 11:03 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 19, 2005 1:17 pm
Posty: 342
Lokalizacja: Slowacja - Spišské Podhradie
resuce napisał(a):
Szukam jakiegoś fajnego, w miare taniego noclegu (2-3 nocki) w okolicach Spisske Tomasovce, Spisska Nova Ves - to kolo Slowackiego Raju :)


Moze taki nocleg: http://www.slovenskyraj.info/sk/myto/ Kiedys dawniej mieszkalem w pensjonace, bardzo fajni byl, kiedys bardzo dawno to byl mlyn. Znajduje sie tez v Hrabušiciach, fajne blisko Raja, bylo tam tanio. Mozesz to zobaczyc http://www.slovenskyraj.sk/mlyn.html Sam tam sprobowalem mieszkac, fajne tam jest, cichutko, piekny ogrod, gdzie mozna posiedziec, mili ludze.
Jezeli chcesz jeszcze inne noclegi, mozna poszukac na http://www.slovenskyraj.sk/ubytovanie/ubytovanie/ubytovanie.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 07, 2005 6:39 pm 
Witam :-) Ktos tu napisał o Przystani. Faktycznie opłata to 26 zł za nocleg, jednak jak tam jest będe mogła powiedzieć za jakieś 3 tygodnie jak wrócę z tamtąd. Generalnie to jest tak, że wszędzie są miejsca, ale rzadko idzie trafic na termin dokladnie zgadzający się z naszymi planami tzn przesunięcia kilka dni...Najlepiej rezerwowac wczesniej o czym ja zawsze zapominam a potem sie glowie gdzie tu spac :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 06, 2005 10:36 am 
Nowy

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 4:12 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
czesc, właśnie dziś wróciłam z Tatr i mogę polecić fajny nocleg. Znajduje się on na ul.Pardałówka 28a, u państwa Migiel. Bardzo miłe miejsce, w sam raz na przedłużony weekend, pół godz. spacerkiem do busów, 45 min do Kużnic, 3 osobowy pokój kosztuje tylko 17,- łazienka na korytarzu, aneks kuchenny, taras, boisko do siatki, czysto i miła obsługa, maja także pokoje z łazienkami i można zamówić posiłki, ale wersja oszczędna-studencka która ja tam przetestowalam sprawdza się super :D
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 16, 2005 1:17 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 1:05 pm
Posty: 702
Lokalizacja: że znowu
no ja wam moge polecic fajny nocleg 25 zl za noc czysto 3 prysznice 1 toaleta dorga do olczy 32. blisko do kuznic i w miare blisko do centrum. zreszta co ja tu wam bede... http://majerczyk.spanie.pl/ . polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 6:42 pm 
witam!!!
potrzebuje info na temat jakis fajnych noclegow w okolicach kuznic. chodzi mi o taki tansze noclegi.
aha wyjezdzam jutro z dziewczyna, wiem ze to pozno na takie pytania ale mialem zamiar sie w gorskiej przystani zatrzymac lecz przez moje lenistwo ( nie zarezerwowalem nic) nic z tamtego miejsca nie bedzie :(
moze akurat ktos mi ty jeszcze dzisiaj jakies info zostawi
pozdrawiam


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 20, 2005 7:43 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
To może spróbuj w Zajeździe Kuźnice
http://www.malopolskawita.pl/inne/szabi ... dmodyf=209


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 06, 2005 8:06 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn paź 03, 2005 6:31 pm
Posty: 44
Ja polecam kwatere Jarowit
tatry - Zakopane ul Zwirzyniecka 11
równoległa do Zamojskiego

dobra lokalizacja nie drogo , przyzwoicie - coś w stylu schroniska górskiego - na luksusy nie ma co liczyc -
duży pokój gościnny z telewizorem
fajne foty na scianach w pokojach i przedpokojach
dostępna kuchnia z całym wyposażeniem
łazienka 1 na piętro (czyli gdzies na 5 pokoi)
dostępny jeszcze obok domek podobno pokoje już wyższej kalsy na ale kto co woli ( ten sam właściciel)

_________________
http://www.gorskapasja.dvd.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Witam :)
PostNapisane: Śr lis 02, 2005 4:22 pm 
Witam wszstkich!
Wczoraj wróciliśmy z mężem z Zakopca i muszę powiedzieć, że mieliśmy wspaniałą pogodę i jeden świtny nocleg
Oto link: http://www.bachleda.pl/
willa położona praktycznie "na krupówkach".

Natomiast szczerze odradzam "Dom Turysty" w zakopanym - "wczesny Gierek" i dodatkowo dyskoteka w piwnicach, tak że brak snu do 3-4 godzinki po północy. Może komuś się to podoba, ale my wynieśliśmy się z tego przybytku z niesmakiem. Dobrze, że choć oddali kasę.

Pozdrawiam

Aga


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 29, 2005 6:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 9:12 pm
Posty: 2
Lokalizacja: pomorze (Tczew)
We wrześniu wypoczywałem z żoną oraz z 3 przyjaciół w Zakopanem.Nocleg zarezerwowałem po dokładnym srawdzeniu wszystkich ofert i...wybrałem jedną.Niedaleko Krupówek,bardzo miła atmosfera oraz pełna swoboda.
Włascicielka i jej rodzina bardzo,bardzo miła,uczynna i bardzo gościnna.Ponizej wklejam link z informacjami na temat zakwaterowania.Szczerze polecam,bo WARTO!
Z pewnością kiedyś ponownie odwiedzimy Panią Sylwię i zakwaterujemy się u Niej.Wspaniała kobieta!
www.baza.z-ne.pl/opis.php?ile=190&ktora ... 4738&nr=78

_________________
Kocham tak dużo rzeczy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 29, 2005 6:36 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 9:12 pm
Posty: 2
Lokalizacja: pomorze (Tczew)
Ups.zapomniałem dodać,ze ceny noclegów są przyzwoite,a na miejscu można korzystać z wszystkiego,co jest nam do życia potrzebnego czyli dostęp do kuchni i całego wyposażenia,zelazko,a nawet pralki.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy Pani Sylwi za wszystko.Dziękujemy!!!
Polecam w/w kwaterkę!

_________________
Kocham tak dużo rzeczy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 2:54 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 11:55 am
Posty: 56
Lokalizacja: z gór okrytych przez lód
Ze swojej strony polecam kwaterę w Murzasichlu - ulica Sądelska 102 a. Gospodarze bardzo w porządku, bezproblemowi. Łazienki w pokojach, dostępna kuchnia i fajna, duża jadalnia. Cena - 25zł. Jedyny (ale poważny) minus to że trzeba dojeżdżać.

_________________
Sportowy tryb życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Noclegi
PostNapisane: N gru 18, 2005 7:50 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 7:34 pm
Posty: 1068
Czy wiecie może gdzie można znaleźć jaieś tanie noclegi w Szczyrbskim Plesie zimą, ew. w pobliżu, tak aby można z samego rana (np. o 5) uderzyć z buta na Krywań?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 8:21 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 3:50 pm
Posty: 748
Paweł ->

W Podbanskiej jest bardzo luksusowa wiata autobusowa - typ zamkniety, front z drzwiami przeszklony, pelen luksus trzygwiazdkowy za calkowita darmoche.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Bardzo fajnie
PostNapisane: So sty 28, 2006 9:02 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sty 28, 2006 8:36 pm
Posty: 1
Byłam u Zająców na Jaszczurówce w zeszłym roku w styczniu. Zdjęcia w necie całkowicie odpowiadają klimatowi miejsca. Nowy domek, pokoje z nowymi meblami (bez jakiś starych tapczanów po babci), w moim pokoju była łazienka pełen luksus -- nie wiem czy wszystkie są w nią wyposażone. Cieplutko, ciepła woda cały czas, a na dole w piwnicy kuchnia i kominek. Gospodyni mieszka w domu obok, także nie nachodzi lokatorów. Na zewnątrz można postawić samochód, działka jest ogrodzona. Miła górska okolica, bez zgiełku i szumu. Za domem jest zaśnieżony strumyk. Jest jeden problem, do Krupówek jest kawałek drogi, bliżej jest Nosal i kilka knajpek góralskich -- mnie to w zupełności wystarczało :lol:
W tym roku chcę ulokować się bliżej Ronda i drogi do Kuźnic. Wstępnie wybrałam pkoje gościnne U Wandy przy Bulwarach Słowackiego.Może ktoś wie jak tam jest? :?: :?: :?: Może znacie coś godnego polecenia w tej okolicy? :?: :?: :?: [/list][/b]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 29, 2006 12:40 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
Z Bulwarów na Krupówki to z 10, 15 min drogi.
A na Krupówkach zacna knajpa się znajduje o nazwie Zagroda.
~Ana~ przejrzyj cały wątek i znajdziesz coś w tym rejonie. :wink:

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 06, 2006 5:37 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 1:03 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Łódź
maxmichu napisał(a):
Ahoj!!!

Ja dziś wyruszam w Tatarki i nie omieszkam pobyć troszkę w Nowej Leśnej
REWELACJA cisza spokój i harmonia zapijana Złotym Bażantem:)

Fakt, iż większość mieszkańców Nowej Leśnej to Cyganie
Niema, co się ich obawiać są mili, bo my płacimy:)

I z tego, co pamiętam po przekroczeniu granicy stoją jakieś busy, które są bardzo drogie podłóg autobusów, jazda autobusem do Smokowca to sama przyjemność
Polecam wejście na Krywań narodową górkę Słowaków występująca na 1 halerzu,

...
:):)
Byliśmy w Nowej Leśnej jest faktecznie spokój, a Cygani no cóż dostalismy pokuj zamykany na klamkę i pierwszą noc czuwaliśmy ze scyzorykami w ręku, ale było OK pomimo,że w łazience była 2cm szpara na całej długości, bo "się ściany rozeszły"(z wielkiej płyty), no i poprzednicy zostawili im garczek z makaronem w szawce- aż zarósł zieleniną :pukel: dziwne że gospodarze nie widzieli tego? Ale i w PL znajdą się "kwiatki" ogólnie polecam bo cena!!! My na podróż wybraliśmy PKS z Zakopanego do Popradu, a z tamtąd Kolejką

PS Krywań jest na 20 halerzach.

_________________
Wspinaj się, jeśli potrafisz... Nie rób niczego w pośpiechu, uważaj na każdym kroku i na początku przewiduj zakończenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Noclegi
PostNapisane: Śr lut 15, 2006 8:11 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 11:55 am
Posty: 56
Lokalizacja: z gór okrytych przez lód
Mam pytanie.Jaką część Zakopanego bardziej polecacie -ul. Harenda czy ul. Droga do Olczy? Bo mam na oku dwie kwatery o podobnym standarcie i cenie i nie wiem gdzie lepiej ;) Dzięki z góry za odpowiedź.

_________________
Sportowy tryb życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 15, 2006 8:46 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
Harenda jest gdzieś za MC donaldem więc daleko od centrum a Droga do Olczy jest długa. W którym konkretnie miejscu? Przy Zakopiance czy bliżej Kuźnic?
Zależy co chcesz robic? Najlepiej blisko PKS - busy, lub Kuźnic - można iść pieszo, lub Krupówek - knajpy

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Noclegi
PostNapisane: Pt lut 17, 2006 12:26 am 
Swój

Dołączył(a): Śr gru 14, 2005 11:55 am
Posty: 56
Lokalizacja: z gór okrytych przez lód
tomek.l napisał(a):
Harenda jest gdzieś za MC donaldem więc daleko od centrum a Droga do Olczy jest długa. W którym konkretnie miejscu? Przy Zakopiance czy bliżej Kuźnic?
Zależy co chcesz robic? Najlepiej blisko PKS - busy, lub Kuźnic - można iść pieszo, lub Krupówek - knajpy


Chciałbym się wybrać w takie miejsca jak Dolina Chochołowska, Morskie Oko - dolinka za Mnichem, albo jakiś inny szlak możliwy do przejścia o tej porze roku. Krupówki i knajpy raczej mnie nie interesują, starczy mała gastronomia i sklep spożywczy. No i żeby do PKS-ów i busów nie było jakoś bardzo daleko. A jednocześnie w cenie turystycznej.Nie wiem niestety gdzie dokładnie jest ta kwatera na Drodze do Olczy, wiem tyle że 30e :) Pzdr.

_________________
Sportowy tryb życia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 2:11 pm 
Witam!
Czy ma ktoś z Was może adres e-mail do pensjonatu poniżej?
http://www.ubasi.ezakopane.pl/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 4:12 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 9:17 am
Posty: 1076
Lokalizacja: Gdańsk
Anonymous napisał(a):
Witam!
Czy ma ktoś z Was może adres e-mail do pensjonatu poniżej?
http://www.ubasi.ezakopane.pl/


Adresu e mail nie mam jednak mieszkalem tam już dwa razy , i szczerze moge ten pensjonat polecic , dobre połaczenie standartu i ceny . A najlepszy kontakt to chyba telefoniczny .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 7:59 pm 
A nie orientujesz się ile mógłby kosztować nocleg pod koniecz czerwca i ile płaci się za wyżywienie (ile za śniadanie, a ile za kolację)?
Z góry big dzięx. :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 9:52 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn paź 24, 2005 10:07 pm
Posty: 877
jak myslicie: bedzie miejsce w weekend w murowancu czy moze powinienem zarezerwowac?? ma ktos numer??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 9:58 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
rezerwuj, nie masz nic do stracenia a mozesz zyskac. tu jest str murowanca www.murowaniec.interkom.pl

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 9:58 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lis 28, 2005 10:37 pm
Posty: 1478
Lokalizacja: 9p.
ekspres napisał(a):
ma ktos numer??
Służę uprzejmie: (018) 20 126 33 do recepcji. A tutaj jest pogoda w Tatrach ( w tym w Murowańcu) http://www.murowaniec.e-tatry.pl/wer_pl.php?m=pogoda i dużo info o Murowańcu 8)

_________________
keff79: Moje spostrzeżenia i analiza nieba z ostatnich trzydziestu jeden lat dowodzą, że w nadchodzącym półroczu pogoda będzie zmienna i może mieć coś wspólnego z tzw. porami roku (badania trwają).

Wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 05, 2006 10:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11088
Lokalizacja: Poznań
trochę już późno na rezerwację ale próbuj
obyś nie usłyszał " nie ma miejsc przecież to weekend" :)

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 06, 2006 5:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 1:09 pm
Posty: 22106
Hania ratmed napisał(a):
kika napisał(a):
czy tu jest mowa o weekendzie majowym?? to juz moze brakowac miejsca?


Nie wiem jak w schroniskach(pewnie podobnie),ale jak zapytałam na mojej stałej kwaterze to usłyszałam,ze na maj juz wszystkie pokoje zajęte :(


Popatrz na to, podobno blisko :lol:

http://www.superspanie.pl/malopolskie/zakopane/kama/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 24, 2006 3:32 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 3:35 pm
Posty: 366
Lokalizacja: Warszawa
Kochani polećcie jakąś fajną kwatere blisko pks i Krupówek- tam spożywamy wieczorne posiłki :lol: , no wolelibyśmy mieć lazienkę w pokoju, no i jeszcze cenaa najwyżej 35/osoba. Wiem warunki to ja mam ale w końcu co tam :lol: , liczę na was kochani
pozdrawiam gorąco
Ania


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 28, 2006 5:04 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Tuwima 11 ale bez łazienki 30zł coś jeszcze było wolnego(ale czy fajna to nie wiem) :wink:

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 28, 2006 5:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 9:18 am
Posty: 3112
Lokalizacja: z Manczy
Andzia napisał(a):
Kochani polećcie jakąś fajną kwatere blisko pks i Krupówek- tam spożywamy wieczorne posiłki :lol: , no wolelibyśmy mieć lazienkę w pokoju, no i jeszcze cenaa najwyżej 35/osoba. Wiem warunki to ja mam ale w końcu co tam :lol: , liczę na was kochani
pozdrawiam gorąco
Ania


"Do Samków" może być? Łazienka na korytarzu, ale nie na wiele osób.
Czysto, schludnie, nie krępująco. Tylko ludzie z polecenia.

_________________
"Posekaj, posekaj"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL