Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:29 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 19, 2018 10:28 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
e_l napisał(a):
Może w najbliższym czasie Słowacy trochę posprzątają i będzie widać lepiej ścieżkę. Bo ja chciałabym wejść zielonym na Jakubinę.


Nie jest to jakiś długi odcinek, tak więc próbuj, bo szlak wart polecenia.

Przy tym co się czyta o tłumach na szlakach, korkach pod szczytami, tam serio jest pusto. Spotkałam może z 12 osób łącznie idących z przeciwnej strony.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 30, 2019 8:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sty 18, 2014 10:31 pm
Posty: 24
Szukam informacji o noclegu w Szczyrbskim Plesie lub okolicach.
Ponieważ zamierzam improwizować, wcześniejsze rezerwacje odpadają. Daj Boże, żeby było tanio, ale przede wszystkim ważne jest, żeby się wbić na nocleg bez wcześniejszej rezerwacji.
1. Gdzie miałbym największe szanse?
2. Słyszałem, że w Horskim Hotelu w Popradzkim Plesie można liczyć przynajmniej na glebę. Czy to prawda?
3. Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry: zdaje się, że tam najtaniej, czy ktoś może podzielić się wrażeniami?
4. W ostateczności: są jakieś wiaty w okolicy? :?

I ostatnie pytanie:
5. W jakich godzinach otwarte są w Szczyrbskim Plesie sklepy spożywcze?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 30, 2019 10:14 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
jaw napisał(a):
Szukam informacji o noclegu w Szczyrbskim Plesie lub okolicach.


Czasami można trafić na turystyczny nocleg w hotelu Furkotka. Cena 17 euro.

jaw napisał(a):
3. Ubytovna SHB Štrbské Pleso


Jeśli to jest to miejsce: http://shb.sk/shb/cennik/ to jak samemu wychodzi drożej. Ze dwa lata temu chcieli 30 euro, poszłam do Furkotki, akurat było wolne, wyszło taniej.
W tym roku do Furkotki też poszłam bez rezerwacji, ale nie wiem, czy zawsze można liczyć na szczęście.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 09, 2019 12:32 pm 
Nowy

Dołączył(a): So sty 18, 2014 10:31 pm
Posty: 24
Spóźnione podziękowania dla Elfki za informacje nt noclegów.
Ostatecznie skorzystałem z Horskiego Hotelu w Popradzkim Plesie, zapłaciłem 21 euro za nocleg w sześcioosobowym pokoju, jednocześnie potwierdziłem informacje , że w przypadku braku miejsc można tam dostać glebę co cieszy każdego, kto lubi improwizować.
Do Szczyrbskiego Jeziora nie schodziłem, więc jak tam z noclegową improwizacją - nie wiem. Ale to już temat na przyszły rok.

Na koniec trudno powstrzymać się przed złośliwą konkluzją, że w Murowańcu to nawet przed deszczem trudno o schronienie. Rezerwacje, brak gleby, całkowita komercja obliczona na tłumy spacerowiczów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 14, 2019 5:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Apartamentu "Tatarzanka" na Paradałówce :-)

https://krakow.onet.pl/zakopane-turysci-pobici-i-wyrzuceni-z-kwatery-film/h8f75lg

Świetna reklama. chyba warto podać dalej.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 14, 2019 6:46 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
Wolf_II napisał(a):
Apartamentu "Tatarzanka" na Paradałówce :-)

https://krakow.onet.pl/zakopane-turysci-pobici-i-wyrzuceni-z-kwatery-film/h8f75lg

Świetna reklama. chyba warto podać dalej.


W offtopicu ktoś już podrzucił artykuł odnoszący się do tej podhalańskiej gościnności ;) Im więcej wpisów o tym, tym lepiej - niech się wszyscy dowiedzą.

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 05, 2020 7:06 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
Śląski Dom będzie otwarty od jutra (7 maja).

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 13, 2020 11:03 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
"Jak informuje słowacka policja, osoby wjeżdżające z Polski na Słowację mogą tam pozostać przez 48 godzin. Jeśli przekroczą ten czas, muszą posiadać test na koronawirusa z negatywnym wynikiem wykonany maksymalnie przed 96 godzinami. W innym wypadku może zostać na nich nałożona kara w wysokości 1609 euro."

https://24tp.pl/n/69385?fbclid=IwAR3jzO ... l-sadPv-2w

Od soboty 13 czerwca nastąpiły pewne pozytywne zmiany w reżimie granicznym. Nadal jednak granica polsko-słowacka nie została normalnie otwarta ⛔️

Blokady na granicy powoli znikają i teoretycznie można już granice przekraczać w dowolnym miejscu. Zbliża się chwila, kiedy polsko-słowacka granica zostanie ponownie otwarta dla wszystkich. Jednak to jeszcze nie ten moment. Kontrole graniczne w tej chwili zastąpiły kontrole wyrywkowe, niekoniecznie tylko na granicy. Zgodnie z informacją podaną przez słowackie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polacy nadal mogą wjeżdżać na Słowację tylko i wyłącznie w celach koniecznych. Wjazd w celach turystycznym nadal niestety nie jest możliwy. Słowackie władze w ograniczonym stopniu umożliwiły podróże Słowaków do Polski. Dokładny reżim przekraczania granicy przez Słowaków nie jest w tej chwili jeszcze znany.

Zabronione jest nadal kursowanie międzynarodowych autobusowych i kolejowych połączeń. Dlatego nadal kursujemy tylko na odcinku polskim, tj. CHOCHOŁÓW - WITÓW - KOŚCIELISKO - ZAKOPANE - PORONIN - BUKOWINA oraz z powrotem.


https://www.facebook.com/EuroliniaPL/ph ... =3&theater


Ostatnio edytowano So cze 13, 2020 11:36 am przez WILCZYCA, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 13, 2020 11:07 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
Jednak od północy nie obowiązują już kontrole graniczne na granicach z Niemcami, Czechami i Słowacją, a kilkanaście godzin wcześniej - z Litwą. Polacy mogą swobodnie przekraczać granicę i już o północy na przejściu z Niemcami w Słubicach zgromadził się tłum.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/otwarte ... ia/q9j6k7w

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 13, 2020 11:39 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Czyli zmienia się ale oficjalnego stanowiska Słowaków że już można w celach turystycznych jeszcze nie ma.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 13, 2020 1:59 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 5:46 pm
Posty: 893
Lokalizacja: Skądinąd
W razie czego, temu tematowi jest poświęcony osobny wątek tutaj: viewtopic.php?f=4&t=20836


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2020 6:21 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
Poratowałby ktoś linkiem/ podrzucił pomysł na miejsce noclegowe, w którym oferują pokój jednoosobowy? Przejrzałam sporo stron, wysłanych kilkanaście zapytań, ale odpowiedzi dotąd niesatysfakcjonujące... Albo brak wolnego pokoju albo cena za wysoka.

Może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce?

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2020 7:54 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt wrz 27, 2013 2:48 pm
Posty: 600
Ja wyczesałem jednoosobowe studio w Mikulaszu przez bukink-kom, ale już dawno...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2020 8:01 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
Zapomniałam dodać w poprzednim poście, że chodzi o Zakopane :D Pociągiem będę jechać (o ile uda mi się nocleg znaleźć), więc muszę mieć wszystko w miarę blisko...

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2020 8:22 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 14, 2013 12:39 am
Posty: 161
Nie wiem czy sprawdzałaś SSM na Krzeptówkach:

http://ssm.com.pl/cennik-krzeptowki/

Nie jest to miejsce przeze mnie sprawdzone, także jakby co, to może ktoś kto korzystał wypowie się coś więcej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2020 9:50 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2014 3:26 pm
Posty: 424
http://www.zce.zakopane.eu/noclegi.html
Rok czy dwa lata temu mieli tam generalny remont więc nie wiem jakie teraz mają ceny, Ale ładnych parę lat temu korzystałem i ceny za pokój były przystępne. W bliskim sąsiedztwie jest dom wczasowy z bardzo dobrymi obiadami domowymi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lip 02, 2020 7:36 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Zdarzało mi się parę razy nocować solo w Ostoi na Zwierzynieckiej , w Sfinksie na Bulwarach Słowackiego (ale tam nie zawsze można - w zależności od sezonu i ilości chętnych raczej) I w Kościelisku na Nędzy Kubińca u Papieżów. Na Bulwarach jest jedynka pod 19 ale nie polecam a raczej polecam unikać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 17, 2020 10:19 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Fajną kwaterę opuszczam za parę godzin na Zwierzynieckiej. Dwa pokoje łazienka przedpokój. W większym pokoju aneks kuchenny. Dla 3 - 5 osób. 45 od osoby. Jakby ktoś że stałej forumowej ekipy chciał to więcej info na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 17, 2020 4:31 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
Dzięki za namiar, nocowałam w Ostoi na Zwierzynieckiej ;) Udało się dostać większy pokój dla jednej osoby, bo typowych "jedynek" nie mają.

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 18, 2020 1:42 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Mam pytanie dot. Ostoi bo ostatnio spałam również na Zwierzynieckiej ale gdzie indziej. Kto tam ostatnio zarządza małżeństwo czy pojedyncza babeczka. Ogólnie to jest ciekawe miejsce pod kątem pokoi ja przerobilam już chyba wszystkie. :lol: Najlepszy jest "basen " apartament. Kiedys udało mi się go wyrwac za 60 zł / dobę dla mnie jednej we wrześniu. Niestety nie wszystkie pokoje są z łazienkami. I to mi w obecnej sytuacji zdecydowanie przeszkadza szczególnie że zdarzyło się że dostałam nie ten pokój o którym rozmawiałam przez telefon...Ale o tym pensjonacie ogólnie myślę z sympatią. Jest tam jak złapać oddech w porównaniu do większości zakopianskich klitek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 18, 2020 8:35 am 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
net. napisał(a):
Udało się dostać większy pokój dla jednej osoby, bo typowych "jedynek" nie mają.
Nigdy nie mieli - zawsze jednak dotąd nie liczyli za ilość łóżek w pokoju tylko za ilość osób realnie przebywających.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 18, 2020 4:35 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
WILCZYCA napisał(a):
net. napisał(a):
Udało się dostać większy pokój dla jednej osoby, bo typowych "jedynek" nie mają.
Nigdy nie mieli - zawsze jednak dotąd nie liczyli za ilość łóżek w pokoju tylko za ilość osób realnie przebywających.


Właśnie dlatego się upewniałam, rozmawiając przez telefon, czy płatność będzie za osobę, mimo że w pokoju zmieści się więcej osób... I na szczęście liczone za osobę, 50 zł za dobę, choć pokój bez własnej łazienki, ale nie było źle.

Wystrój akurat nie moja bajka (najbardziej podobał mi się sufit), choć nie przeszkadzało mi to. Na duży plus natomiast taras.

Przez telefon rozmawiałam (tak mi się wydawało) ze starszą osobą, natomiast na miejscu przyjmowała gości młoda kobieta, ciężko stwierdzić, kto zarządza obiektem obecnie...
I właściwie też przez telefon rozmawiałam o pokoju z łazienką, a dostałam bez, ale nie zamierzałam się kłócić, tylko odpoczywać, przynajmniej taniej wyszło... Choć oczywiście było to zaskakujące.

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 18, 2020 4:55 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Wystrój też mają różny w różnych miejscach. w niektórych pokojach nowoczesny (basen) a w niektórych a to jakiś fortepian a to stylowe meble do renowacji a to żyrandol z rogów jeleni...No właśnie ja też miałam tam juz ze 2 sytuacje że zamawialam jeden pokój a na miejscu był inny. Generalnie raz powiedziałam że wychodzę bo miała byc najmniejsza i najciemniejsza klitka a ja takich realnie nie trawię ale wtedy dostałam lepszy. :) Kuchnia dalej do dyspozycji gości? 50 zł to niemało jednak ja nie mogłam nic dostac w tej cenie z łazienką a tez szukałam w tym czasie - przynajmniej w Zakopcu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt sie 18, 2020 8:44 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Śr lis 01, 2017 6:55 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Gdynia/ Reda
WILCZYCA napisał(a):
Wystrój też mają różny w różnych miejscach. w niektórych pokojach nowoczesny (basen) a w niektórych a to jakiś fortepian a to stylowe meble do renowacji a to żyrandol z rogów jeleni...No właśnie ja też miałam tam juz ze 2 sytuacje że zamawialam jeden pokój a na miejscu był inny. Generalnie raz powiedziałam że wychodzę bo miała byc najmniejsza i najciemniejsza klitka a ja takich realnie nie trawię ale wtedy dostałam lepszy. :) Kuchnia dalej do dyspozycji gości? 50 zł to niemało jednak ja nie mogłam nic dostac w tej cenie z łazienką a tez szukałam w tym czasie - przynajmniej w Zakopcu.


Być może osoba, z którą się rozmawia/ ustala, a osoba zajmująca się zarządzaniem pokojami mają odmienne informacje i stąd te pomyłki dotyczące pokoi... Ciężko mi stwierdzić, czemu tak właśnie jest i jedynie to mi przyszło na myśl.

Tak, kuchnia cały czas jest dostępna. Można bezproblemowo korzystać i rzadko trafiałam na innych gości w kuchni, raczej tłoku przy lodówce nie było ;)

Napisałam, że 50 zł to mało, ponieważ robiłam dość obszerną rozsyłkę mailową, szukając pokoju, i najtańsza opcja to było 100 zł... W wielu miejscach powyżej 100 zł za pokój 1-os. za dobę, więc obawiałam się, że niczego tańszego nie znajdę.

We wcześniejszych latach miałam "swoje" miejsce. Mały pokoik 1-os. z łazienką, za 50-60 zł w zależności od terminu i długości pobytu. Lokalizacja dla mnie świetna, ale tym razem nie udało się tam znaleźć miejsca.

_________________
Jeśli są zasady, to nie ma kwasów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 20, 2020 4:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Po raz kolejny polecam:
Willa Misiek
Antałówka na Wierch 9
18-206-6260
501-260-476

Pokoje z łazienkami
Dostępna kuchnia
Także pokoje jednoosobowe

Jeżdżę tam od 2006 roku

Do Kuźnic da się spokojnie pieszo, co w tym roku było bardzo wygodne, jak się chciało unikać busów
Jak kursowała Strama, na przystanek też było blisko


Mnie zastanawia, gdzie najbliżej nocować na Słowacji, żeby do Koprowej było z rana blisko. Cenowo to chyba tylko Szczyrbskie da radę, bo turystyczny w Furkotce rok temu 17 euro.
W Podbańskiej chyba cen poniżej 20 euro nie ma

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 20, 2020 4:51 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
W zeszłym roku Słowaczka reklamowała kawalerkę u swojej mamy w Wyżnich Hagach - wtedy chciała za łóżko ok 8 euro z tego co kojarze . trzeba do numeru dodac prefix oczywiście - może jeszcze to działa.
"Blizsie info uz mamina 0949 530 704. je to vo Vysnych Hagoch pod Gerlachom"

Ona to wstawiała na słowackich grupach przysłała mi zdjęcia ale nie dam rady ich tu wstawic. jak coś to fb albo telefonicznie - ogólnie klitka i wystrój gierek ale do szlaków blisko. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 20, 2020 7:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Willa Misiek ma 2 minisy. Daleko do busów. A po wycieczce gdy się jest zmęczonym trzeba jeszcze na kwaterę dymać solidnie pod górę. Poza tym spoko.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 20, 2020 11:27 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
tomek.l napisał(a):
Willa Misiek ma 2 minisy. Daleko do busów. A po wycieczce gdy się jest zmęczonym trzeba jeszcze na kwaterę dymać solidnie pod górę. Poza tym spoko.


Fakt, troszkę daleko, ale do przeżycia. W normalnych czasach, jak wracałam zmęczona po szlaku, wsiadałam w busa na Olczę, wysiałam na Pardałówka 1 i już bliziutko było, po drodze jakieś zakupy.

A ze Stramy na przystanku koło Nosala.

Ale fakt, że tam kursują busy, odkryłam po 4 latach jazdy tam :D

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sie 24, 2020 1:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej.
Willa Limba
Wierch Olczański 16
Blisko ronda w stronę Łysej Polany. Knajpy i sklep też dosyć blisko. Czysto, schludnie, wygodnie i miło. Na korytarzu lodówka, mikrofala, mała kuchenka z płytą. Mały parking przed domem.
Właścicielka bardzo miła. Nocleg godny polecania.
https://goo.gl/maps/q3sFZSJqb5TAbKTS7

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 26, 2020 6:42 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
Z ciekawości weszłam na stronę Miśka szukałam pokoju dla 2 osób. No i taka sytuacja.


https://www.booking.com/hotel/pl/willa- ... ne.pl.html

No i powiem tyle, że śpiąc U Chyca w czerwcu tego roku na kwaterze gdzie były: pokój z podwójnym i pojedynczym łóżkiem plus drugi pokój z aneksem kuchennym (lodówka maszynka elektryczna zlew pełne wyposażenie kuchni) i podwójnym łóżkiem plus łazienka z grzejnikiem płaciłam za 2 osoby 110 zł za dobę
Dodatkowy plus jako że pogoda była max tragiczna tzn padało 9 dni pod rząd pani włączyła ogrzewanie.

Także tu naprawdę chylę czoła i polecam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1684 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL