Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So kwi 30, 2016 7:53 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Wolf_II napisał(a):
ten tekst jest beletrystyką dziennikarską.
W zasadzie masz rację, ale ta informacja
Cytuj:
tymczasowa kontrola graniczna będzie obowiązywała w dniach 4 lipca - 2 sierpnia 2016 r.
jeżeli wierzyć dziennikarzowi, to info z organu władzy
Cytuj:
MSW przygotowało projekt wprowadzenia kontroli na granicach w wakacje.

Może MSW wysłało też taka informację do państwa islamskiego, co by nie narażało swoich wysłanników na niepotrzebne kontrolne i oczekiwanie na granicy w kolejce.
A tak serio, jeżeli jakiś terrorysta zaplanuje swój udział w tych imprezach to już wie, że musi przyjechać odpowiednio wcześniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 11, 2016 6:40 pm 
Nowy

Dołączył(a): Śr maja 11, 2016 6:35 pm
Posty: 1
Między 12 a 14 lipca 2016 r. będę nocował w schronisku Murowaniec! Chciałbym się wybrać na Orlą Perć! Myślę mocno o wynajęciu przewodnika górskiego! Dlatego też poszukuję 1 lub 2 osób dzięki którym koszty rozłożyłyby się trochę! Jakby ktoś był chętny to zapraszam serdecznie! Proszę pisać na e-mail: kiimangaro@poczta.fm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 12, 2016 3:02 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn paź 05, 2015 7:18 pm
Posty: 1983
A nie lepiej Tatry Zachodnie bez przewodnika?
Po adresie e-mail nie postawiłeś wykrzyknika!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 12, 2016 3:56 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr maja 11, 2016 9:06 am
Posty: 64
Lokalizacja: Katowice.
_Sokrates_ napisał(a):
Rezerwacje zrobione - tak więc standardowo w wakacje miesiąc w Tatrach! :mrgreen:


Nie chcesz się podzielić tym wolnym może? Ja bardzo chętnie przygarnę nawet kilka dni :mrgreen: Ten rok mam tak ubogi w urlop, że się nie da. Więcej go trzeba przeznaczyć na uczelnie niż na wyjazdy w góry :(

_________________
Trwaj w tym co kochasz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 12, 2016 5:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Mateuszek napisał(a):
Nie chcesz się podzielić tym wolnym może?


To co mam to dla mnie zdecydowanie za mało!

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 8:16 am 
Kombatant

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 12:08 am
Posty: 640
Lokalizacja: 110 km
W czerwcu mam 2 tyg urlopu z czego jeden spędzimy z żoną w Tatrach. Krywań, Sławkowski, Mała Wysoka, Jagnięcy, Rysy. To nasze cele na czerwiec :D

Bym zapomniał że jako pierwsze żona zażyczyła sobie przejście Czerwonych Wierchów.
:)

_________________
http://wokolkominainietylko.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 9:14 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 26, 2013 7:31 am
Posty: 1616
Lokalizacja: Tarnow
A mi pomału wakacje uciekają z urlopem i chyba będzie trzeba działać dopiero we wrześniu, może końcówka sierpnia jeszcze zaskoczy.

_________________
flickr

------

"czekan, jak sama nazwa wskazuje - narzędzie do czekania"
Włodzimierz Firsoff
Taternik 1932 nr 3


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 11:09 am 
Swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 28, 2013 12:47 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Chojnice
Moje najbliższe plany:
13.06. Gerlach Drogą Martina
14.06. Rysy
15.06. Żabi Koń

01.07-09.07. Polskie Tatry Wysokie m.in. Orla, w tym jeden wypad w Słowackie Zachodnie na Rohacze, Trzy Kopy i Banówkę :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 6:12 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
WILCZYCA napisał(a):
Zmiany w ruchu granicznym w wakacje miedzy 4 lipca a 2 sierpnia.

6. Czy turysta będzie mógł przejść przez zieloną granicę, np. w Tatrach z Polski na Słowację?

Nie. Obecnie obywatel kraju Schengen może przekraczać granicę w dowolnym punkcie (także "zieloną granicę", np. w lesie). Między 4 lipca a 2 sierpnia będzie mógł to robić jedynie w wyznaczonych punktach. Przejście szlakiem z Polski na Słowację będzie w tym okresie wykroczeniem, zagrożonym mandatem do 500 złotych.


No super :twisted: :twisted: :twisted: Planowałam sobie Otargańce z Jarząbczego, ponownie przejście z Popradzkiego na Kasprowy, a tu pewnie lipa :twisted:

Plany poszły się... . :twisted:

Ciekawe, czy choć Łysej Polany nie zamkną :evil:

Utrudnianie życia, czeka się cały rok na te włóczęgi, a tu pewnie kicha.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 6:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Elfka napisał(a):
a tu pewnie lipa
A to dlaczego? Spodziewasz się WOPistów z ostrą bronią?

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 10:10 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Witam po dłuższej przerwie ;)
Nareszcie udało się ustalić termin mojego wyjazdu w Nasze Tatry. Wyruszam najprawdopodobniej 30 czerwca (ewentualnie 1 lipca). Planuję zrealizować plany, o których wspominałem trzy strony wcześniej. Mam nadzieję, że pogoda nie spłata figla

Niestety nie udało mi się zorganizować towarzysza podróży (mają też inne obowiązki). Z racji, że nie mogę się już doczekać wstępnie zaczynam myśleć o stronie organizacyjnej. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś doświadczenie z nagrywania wycieczek kamerką GoPro. Czy ma to sens?

Druga sprawa to czy ktoś się orientuje o której mogą wracać ostatnie busy z Chochołowskiej?

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N maja 29, 2016 11:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 1:39 am
Posty: 1740
Lokalizacja: Zamość
Krabul napisał(a):
A to dlaczego? Spodziewasz się WOPistów z ostrą bronią?


A wiadomo to? A na serio, po prostu nie chcę kłopotów. Pewnie będzie tak, jak przed Schengen. Będę chyba musiała zmienić rezerwację, część wyjazdu przełożyć na sierpień, kiedy wszystko wróci do normy. Mam tylko nadzieję, że w obrębie danego kraju nie będzie ograniczeń. I Strama będzie kursować.

_________________
A my zmieniliśmy jawę w sny
Jesteśmy jak rosa, jak pył!
Ukradliśmy siłę gwiazd
I dla nas zatrzymał się czas


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 6:17 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Elfka napisał(a):
Mam tylko nadzieję, że w obrębie danego kraju nie będzie ograniczeń.

Podobno w tym czasie każde spontaniczne spotkanie towarzyskie będzie należało zgłosić odpowiednio wcześniej odpowiednim organom... :mrgreen:
Niewykluczone również, że pas ziemi wzdłuż Białki (po polskiej stronie) zostanie zagrabiony - wzorem (dawnym) grabienia piasku na plaży - by od razu (z satelity) można było zobaczyć ewentualne ślady wskazujące na nielegalne przekroczenie granicy...

pozdrawiam
gb 8)
ps

się mysza nie przemknie...

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 8:04 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 12:50 pm
Posty: 172
jedrzej96 napisał(a):
Witam po dłuższej przerwie ;)
Nareszcie udało się ustalić termin mojego wyjazdu w Nasze Tatry. Wyruszam najprawdopodobniej 30 czerwca (ewentualnie 1 lipca). Planuję zrealizować plany, o których wspominałem trzy strony wcześniej. Mam nadzieję, że pogoda nie spłata figla

Niestety nie udało mi się zorganizować towarzysza podróży (mają też inne obowiązki). Z racji, że nie mogę się już doczekać wstępnie zaczynam myśleć o stronie organizacyjnej. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś doświadczenie z nagrywania wycieczek kamerką GoPro. Czy ma to sens?

Druga sprawa to czy ktoś się orientuje o której mogą wracać ostatnie busy z Chochołowskiej?

Pozdrawiam


Gdzieś wcześniej przeoczyłem, plany bardzo ambitne, powodzenia! Jakbym miał kamerkę, to coś bym nagrywał. Bateria ma pewnie swoje ograniczenie, a i nagrywanie podejścia w lesie jakoś specjalnie atrakcyjne nie jest. Kilka momentów z najciekawszych miejsc wyprawy bym uwiecznił.

Busy nie wiem, nieregularny rozkład, ale nocnych pewno nie ma :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 8:49 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Elfka napisał(a):
Krabul napisał(a):
A to dlaczego? Spodziewasz się WOPistów z ostrą bronią?


A wiadomo to? A na serio, po prostu nie chcę kłopotów. Pewnie będzie tak, jak przed Schengen. Będę chyba musiała zmienić rezerwację, część wyjazdu przełożyć na sierpień, kiedy wszystko wróci do normy. Mam tylko nadzieję, że w obrębie danego kraju nie będzie ograniczeń. I Strama będzie kursować.
Niczego nie odwołuj i nie zmieniaj
http://jazdaprawna.pl/2016/05/04/tymcza ... -sierpnia/
Wcześniej jakiś dziennikarz puścił wodze fantazji, wierzysz że na szlakowych (albo pozaszlakowych) przejściach będą kontrole?
jedrzej96 napisał(a):
Druga sprawa to czy ktoś się orientuje o której mogą wracać ostatnie busy z Chochołowskiej?

W przyszłym tygodniu podam Ci dokładną informację, ale o ile wiem to
booolooo napisał(a):
nocnych pewno nie ma


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 9:36 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
booolooo napisał(a):
jedrzej96 napisał(a):
Witam po dłuższej przerwie ;)
Nareszcie udało się ustalić termin mojego wyjazdu w Nasze Tatry. Wyruszam najprawdopodobniej 30 czerwca (ewentualnie 1 lipca). Planuję zrealizować plany, o których wspominałem trzy strony wcześniej. Mam nadzieję, że pogoda nie spłata figla

Niestety nie udało mi się zorganizować towarzysza podróży (mają też inne obowiązki). Z racji, że nie mogę się już doczekać wstępnie zaczynam myśleć o stronie organizacyjnej. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś doświadczenie z nagrywania wycieczek kamerką GoPro. Czy ma to sens?

Druga sprawa to czy ktoś się orientuje o której mogą wracać ostatnie busy z Chochołowskiej?

Pozdrawiam


Gdzieś wcześniej przeoczyłem, plany bardzo ambitne, powodzenia! Jakbym miał kamerkę, to coś bym nagrywał. Bateria ma pewnie swoje ograniczenie, a i nagrywanie podejścia w lesie jakoś specjalnie atrakcyjne nie jest. Kilka momentów z najciekawszych miejsc wyprawy bym uwiecznił.

Busy nie wiem, nieregularny rozkład, ale nocnych pewno nie ma :lol:


Baterie wytrzymają około 3-4 h. Pewnie zrobię tak jak mówisz, a później spróbuję skleić z tego jakiś kilku minutowy filmik. Jak uda się nagrać coś sensownego to może się tutaj nim podzielę ;)

P.S.
Pani e_l z góry dziękuję za informacje ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 9:37 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Przydałby się jakiś busik o 23, ale pewnie to trochę późno. Dotychczas najpóźniej złapałem busa o 21.30


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 07, 2016 4:59 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
Przydałby się jakiś busik o 23, ale pewnie to trochę późno. Dotychczas najpóźniej złapałem busa o 21.30
Ostatni odjeżdża o 21,40, Tak jest wg rozkładu i wg kierowcy. Dzisiaj wróciłam wcześniej. Przepraszam za błędy ale zepsuł mi się laptop i pisze z tabletu. A nie umiem go obsługiwać, raczej traktuje go jak mapę bo ma wbudowany od GPS.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 07, 2016 8:49 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Obawiam się, że nie zdążę na tą godzinę. Trzeba będzie wykombinować inny transport ;)
Dziękuję Pani za informację ;)
P.S.
Zazdroszczę pobytu w Tatrach :mrgreen: już nie mogę się doczekać, aż sam pojadę, ale najpierw SESJA ;p
Życzę Pani wielu niezapomnianych widoków ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 08, 2016 8:54 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Trzymam kciuki za udaną sesje i za realizację tatrzańskich planów. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 10, 2016 5:15 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Dziękuję i pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 4:13 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
mm74 napisał(a):
OOO.. jak miło :D
Przyłącz się do nas, będzie jeszcze milej :D Pogoda w Tatrach deszczowo burzowa. Wczoraj wracałam z Kopy przez Grzybowiec, po raz drugi w deszczu. Po tych śliskich klamotach i błocie to "czysta przyjemnosc". W piątek jadę na Słowację, może się pogoda poprawi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 5:05 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Pracujesz do 19 :( . A w górach nie zawsze są przepaści i czasem nie używa się rąk. Dzisiaj np. kolejny raz zdobyłam poza szlakowo Antalowkę :eye: . Pisanie na tablecie to jest dla mnie trudniejsze niż łańcuchy. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 5:07 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
mm74 napisał(a):
Słowacja w sierpniu dopiero...
zabrzmiało interesująco 8)

Tyle razy z w Zakopcu i nigdy na Antałówce hm... muszę nadrobić :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 10:02 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2016 3:42 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Kraków
WILCZYCA napisał(a):
Tyle razy z w Zakopcu i nigdy na Antałówce
Ja- wręcz przeciwnie, niemal "wychowałem się na Antałówce" -siostra mojej babci miała tam dom przez kilkanaście lat, niestety potem przepisy PRL-u spowodowały, że musiała go sprzedać -tuż przed hiperinflacją. Zimą można było zapinać narty tuż za progiem, to były czasy!
Co do śliskich kamieni- w sobotę wycierpiałem swoje w Dolinie Huncowskiej- w lekko siąpiącym deszczu i mgle postanowiem odnaleźć drogę na dość sporą górę, o której Nyka twierdzi, że jest skomplikowana orientacyjnie. Skutek był taki, że zamiast planowanego powrotu do Javoriny przez Koperszady, miałem nieplanowany nocleg w schronisku przy Zielonym Stawie. Nie, żeby było zbyt późno, ale przemoczone buty i kiepska pogoda odebrały chęć do dalszej wędrówki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 15, 2016 2:02 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
mm74 napisał(a):
e_l napisał(a):
A w górach nie zawsze są przepaści i czasem nie używa się rąk


I to właśnie są moje szlaki :mrgreen:
Moje tez :D .Podczas tego pobytu odkrywam nowe szlaki, dla których nie miałam wcześniej czasu. Znowu leje :( , ale ja na szczęście jestem juz na kwaterze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 15, 2016 7:14 pm 
Stracony

Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 8:56 pm
Posty: 4265
Lokalizacja: Łódź
krzysztof_KrK napisał(a):
Ja- wręcz przeciwnie, niemal "wychowałem się na Antałówce" -siostra mojej babci miała tam dom przez kilkanaście lat, niestety potem przepisy PRL-u spowodowały, że musiała go sprzedać -tuż przed hiperinflacją. Zimą można było zapinać narty tuż za progiem, to były czasy!
Pewnie kazdy z nas ma takie swoje ulubione miejsca. Dla mnie była to górka nad Stasikówką i las pomiędzy ta wsią a Bukowiną. Przecudny las. Teraz biorąc pod uwagę ci dzieje się w TPN bałabym się tam wejść bo nie wiem czy cokolwiek zostało z dawnej jego urody a szkoda moich związanych z nim wspomnień.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 15, 2016 8:24 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
e_l napisał(a):
Dzisiaj np. kolejny raz zdobyłam poza szlakowo Antalowkę :eye:

A od której strony? :). Ja kiedyś "zdobywałem" w nocy. Bylo niełatwo bo jakieś psy po drodze :). Do obserwacji astronomicznych Anałowka jest świetna. Ale liczy się zdobycie obu szczytów - ten drugi to niedaleko położony Koziniec. Uwaga, bo tam na drodze można nadziać się na łanie, które dumnie kroczą 5 metrów przed człowiekiem.

A jak Koziniec/Antałówka to koniecznie trzeba popatrzec na Wille pod Jedlami. Tam w rejonie jest kilka zabytków drewnianej architektury.

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 16, 2016 10:12 am 
Swój

Dołączył(a): Śr cze 19, 2013 1:46 pm
Posty: 50
Lokalizacja: za daleko od Tatr
Plan: pierwsza połowa lipca ok. 8 - 10 dni
Cele ważniejsze: MPpCh, Zawrat-Kozia Przełęcz, Banikov-Tri Kopy, Sivy Wrch, może Rysy od stony polskiej,

Nie mogę się doczekać...
Zamawiam dobrą pogodę...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 16, 2016 5:36 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Wolf_II napisał(a):
e_l napisał(a):
Dzisiaj np. kolejny raz zdobyłam poza szlakowo Antalowkę :eye:

A od której strony? :). Ja kiedyś "zdobywałem" w nocy. Bylo niełatwo bo jakieś psy po drodze :). Do obserwacji astronomicznych Anałowka jest świetna. Ale liczy się zdobycie obu szczytów - ten drugi to niedaleko położony Koziniec. Uwaga, bo tam na drodze można nadziać się na łanie, które dumnie kroczą 5 metrów przed człowiekiem.

A jak Koziniec/Antałówka to koniecznie trzeba popatrzec na Wille pod Jedlami. Tam w rejonie jest kilka zabytków drewnianej architektury.
Od Jagielonskiej za Aquaparkiem (tak zazwyczaj ale czasem odwrotnie) i zeszłam do Drogi na Koziniec. Psy mnie lubią albo ignorują :mrgreen:
A drewniane domki są bardzo ładne wszystkie dokładnie obejrzane. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 71  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL