Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 5:31 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Przedterminy.... nawet przeszło mi to przez myśl xD żeby w ogóle zdał to będzie dobrze :)

"dalej granią po kolei" to był taki skrót myślowy. Chodziło mi oczywiście tak jak mówi e_l o odcinek omijający Łopatę, następnie przez Jarząbczy i Starorobociański ;) ale dzięki za uwagę ;)
e_l wcale się Tobie nie dziwię. Zaryzykuję stwierdzenia że te odcinki Tatr Zachodnich pomiędzy dolinami Chochołowską a Kościeliską są najbardziej wyczerpującymi fizycznie. Są długie, bardzo strome odcinki.

Pamiętam że jak pierwszy raz wybrałem się w tamte rejony ( jakieś 5 lat temu) to wybrałem taką samą trasę jak Ty ale w drugą stronę tzn. Siwa Polana - Trzydniowiański - Kończysty - Jarząbczy - Wołowiec - Siwa Polana. Schodząc z Jarząbczego z jednej strony się cieszyłem że ja schodzę, a z drugiej współczułem tym co podchodzą od tej strony. Jest tam po prostu ciężkie turystyczne rzemiosło. Bez utrudnień ( lub ułatwień jak kto woli ), łańcuchów itp. ale cały czas na nogach pod górę dosyć konkretnie. Także szacun e_l bo nie jest tam lekko ;)

Niedźwiedzie to też ciekawy temat. Z jednej strony spoko, podobno do ludzi nie zaatakuje ( wyjątkowe sytuacje), słyszałem stwierdzenie że niedźwiedź bardziej się boi człowieka niż człowiek misia, ale respekt do tego zwierzaka zawsze jest. Właściwie to spotkania z niedźwiedziem obawiam się najbardziej w samotnych ,górskich wędrówkach ;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 5:53 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Jeśli chodzi o trasę z Kużnic to było tak:
Budzimy się rano, patrzymy na mapę gdzie by tu pójść. Chcieliśmy coś lekkiego bo następnego dnia planowaliśmy na Rysy. Przeglądamy mapki. Patrzymy Droga nad Reglami. Zaczynamy rozmawiać o tym, że wiele razy słyszeliśmy od ciotek i wujów jak w odpowiedzi na pytanie "Gdzie byliście" odpowiadają że szli Drogą nad Reglami. Postanowiliśmy pójść i sprawdzić co tam jest bo nigdy wcześniej nie pokonywaliśmy tego szlaku, nie licząc fragmentu idąc na Sarnią Skałę. Start w Kuźnicach, następnie Kalatówki i w lewo na czarny szlak. Dosyć szybko zorientowaliśmy się że nie był to najtrafniejszy pomysł. No ale pocieszeni planami na następny dzień rozmawialiśmy jak gdyby nigdy nic. Na Przysłopie skontaktowaliśmy się telefonicznie ze znajomym, który poinformował nas że następnego dnia ma być gorsza pogoda i że Rysy lepiej przełożyć na później. Mając wizję dwóch straconych dni postanowiliśmy wycisnąć jak najwięcej. Aby tradycji stało się zadość dokończyliśmy Scieżkę nad Reglami odbiliśmy w lewo na czerwony szlak i w górę dalej już samo jakoś poszło. Widoki tego dnia były naprawdę świetne. Dobrze wykorzystaliśmy piękną pogodę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 5:57 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
e_l planuję zabrać ze sobą kamerkę sportową typu GoPro. Może nie jest ona najlepsza do nagrywania widoków górskich ale inna przeszkadzałaby w wędrówce. Jeśli się uda ( mam nadzieję że dotrę chociaż na hale Ornak) to skleję jakiś filmik i wrzucę ;)

Mówię że chociaż Ornak bo to chyba punkt przełomowy. Po pierwsze niestety trzeba zejść z grani Tatr Zachodnich i podejść pod nią jeszcze raz przez Iwaniacką Przełęcz + dodatkowo od schroniska aż do Wołowca jest to czysta męczarnia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 6:00 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
P.S.
e_l widzę że też jesteś z Poznania lub okolic ;)
Także mamy co najmniej dwuosobową reprezentację :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 7:01 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
jedrzej96 napisał(a):
zna Pan może jakiś kalkulator w którym można sprawdzić sumę podejść i zejść? Gdzieś na forum znalazłem jeden ale według mnie jego obliczenia troszkę rozmijały się z prawdą. Liczył troszkę za dużo.

http://szlaki.net.pl/
Taki typowy kalkulator obliczony na przeciętniaka. Jak się zna swoje możliwości łatwo skorygować wyniki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 7:10 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Dziękuję ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 7:12 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
Przedterminy.... nawet przeszło mi to przez myśl xD żeby w ogóle zdał to będzie dobrze
Masz motywację i jak się postarasz to zdasz :D
jedrzej96 napisał(a):
Także szacun e_l bo nie jest tam lekko
No, szacunek bo jak mówię miałam wtedy lat 19x(tu nie powiem ile) :mrgreen:
jedrzej96 napisał(a):
Właściwie to spotkania z niedźwiedziem obawiam się najbardziej w samotnych ,górskich wędrówkach ;p
Z tym niedźwiedziem to był żart, bo misia jeszcze w Tatrach nie widziałam, ale jego ślady chyba tak
Obrazek
jedrzej96 napisał(a):
e_l planuję zabrać ze sobą kamerkę sportową typu GoPro.
jedrzej96 napisał(a):
skleję jakiś filmik i wrzucę
To super, bo ja tylko robię zdjecia
jedrzej96 napisał(a):
e_l widzę że też jesteś z Poznania
Dobrze widzisz, Poznań Junikowo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 7:21 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Ja planuję wędrować do śmierci więc bez przesady xD najlepsze lata przed Tobą, kiedy idziesz i fascynuje Cię każdy widok bez wychodzenia na percie ;p
Ja raz miałem przyjemność spotkać na Polanie Rusinowej z odległości ok 100m. Na szczęście było tam sporo ludzi. Misiu sam się oddalił.
Nie mieszkam w samym Poznaniu ale tam studiuję. Na Junikowie często bywam u kolegi więc może się gdzieś przypadkiem kiedyś spotkamy :)

Mam jeszcze jedno pytanie, jak można ;)
skorzystałem z tego kalkulatora co podał w linku dwa posty wyżej Pan Maciek. Ktoś wie jak tam są liczone kilometry? po płaskim czy tal jak idzie szlak? bo wyszło 81 km, trochę dużo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 7:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
Ja planuję wędrować do śmierci
A więc plany mamy podobne :mrgreen:
jedrzej96 napisał(a):
może się gdzieś przypadkiem kiedyś spotkamy
Na pewno na szlaku w Tatrach :) bo często spotykam młodych kulturalnych ludzi takich jak Ty.
jedrzej96 napisał(a):
bo wyszło 81 km, trochę dużo
Dużo, bo ekstremalnie długą trasę sobie wybrałeś :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 8:25 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
jedrzej96 napisał(a):
Ktoś wie jak tam są liczone kilometry? po płaskim czy tal jak idzie szlak? bo wyszło 81 km, trochę dużo

To są dane spisane z map i przewodników. Czy jest to dokładne - nie wiem, ale nawet jak założysz 20% rozbieżności to twoja doba będzie trwała 3 dni :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 9:05 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
jedrzej96 napisał(a):
Ktoś wie jak tam są liczone kilometry? po płaskim czy tal jak idzie szlak?


Kilometry liczone są "po płaskim", do tego masz jeszcze "przewyższenie".

e_l napisał(a):
często spotykam młodych kulturalnych ludzi takich jak Ty


O kuźwa! :lol:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 9:15 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
_Sokrates_ napisał(a):

e_l napisał(a):
często spotykam młodych kulturalnych ludzi takich jak Ty


O kuźwa! :lol:
Ciebie nie spotkałam, chyba nie jesteś młody :lol: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 9:31 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
e_l napisał(a):
Ciebie nie spotkałam, chyba nie jesteś młody


Chyba mam to w dupie :lol: :mrgreen:

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 9:50 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 7:56 pm
Posty: 257
Lokalizacja: Księstwo Podziemnej Pomarańczy ;)
Ja też się właśnie wybieram w Tatry. Też na dwa. Ale dni.

Sam kiedyś robiłem sporo długich tras, natomiast teraz je ograniczyłem. Zrobił się ze mnie koneser i wolę smakować widoki, a i równie chętnie winko lub piwo w schronisku, niż łojić kolejne kilometry. Ale wytrwałość podziwiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 9:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
Wiejska Szamanka napisał(a):
Rozpusta!


Gdybym mieszkał w Krakowie bywałbym częściej :mrgreen:

Śpiący Rycerz napisał(a):
wolę smakować widoki, a i równie chętnie winko lub piwo w schronisku, niż łojić kolejne kilometry.


Bardzo bliska mi ta filozofia 8)

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 10:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
_Sokrates_ napisał(a):
Chyba mam to w dupie
:shock: :shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 10:54 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
e_l bo się zawstydzę ;p
W takim razie jesteśmy umówieni ;) Jak zobaczysz kogoś młodego, kulturalnego to na pewno ja xD
Prawdę mówiąc myślałem że wyjdzie jakieś 65-70 km. Po płaskim robiłem już 80 ale w górach... zobaczymy, trzeba stawiać sobie jakieś wyzwania.
Według tego kalkulatora internetowego jak uwzględniłem te poziomy wprawienia turysty to mi przeliczyło bodajże na 25h. Także urwę jeszcze z 5 i będzie akurat :P
Z każdym dniem mam coraz większe wrażenie że porywam się z motyką na Słońce, ale jednocześnie najchętniej bym pojechał tam już dzisiaj. Suma podejść mi pokazało 5900 i wolę nie sprawdzać czy aby na pewno nie ma pomyłki ;d
Panowie, na razie chodzę abym później mógł z czystym sumieniem się do Was dosiąść ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 30, 2015 11:03 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
e_l bo się zawstydzę ;p
W takim razie jesteśmy umówieni
Nie zawstydzaj się, bycie kulturalnym to nie wstyd.
Zdaj w przedterminie, to może spotkamy się na szlaku, bo ja jadę na początku czerwca :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 31, 2015 1:18 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
hahaha ok ;)
na początku czerwca to pewnie jeszcze trochę śniegu zaznasz. Ja byłem w tym roku 22-27 maj. Sniegu miejscami było sporo.
Tylko wtedy był już taki ni w pięć, ni w dziewięć. Ani iść w rakach ani bez. Miejscami było ślisko, miejscami wpadało się prawie po kolana, a czasami się szło po takiej cienkiej pokrywie śnieżnej. Nie dotarłem wtedy na Kozi od 5 Stawów bo jakieś 150 metrów poniżej szczytu nie było widać gdzie nogę położyć i co po chwilę się obsuwaliśmy po parę cm. To była moja pierwsza tatrzańska wycieczka w śniegu i nie chciałem spaść xD Szkoda by było bezchmurne niebo.
Natomiast plusem początku czerwca na pewno jest liczba ludzi. Udanego wyjazdu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 01, 2016 6:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
hahaha ok ;)
na początku czerwca to pewnie jeszcze trochę śniegu zaznasz. Ja byłem w tym roku 22-27 maj...
Nie dotarłem wtedy na Kozi od 5 Stawów bo jakieś 150 metrów poniżej szczytu nie było widać gdzie nogę położyć i co po chwilę się obsuwaliśmy po parę cm. To była moja pierwsza tatrzańska wycieczka w śniegu i nie chciałem spaść xD Szkoda by było bezchmurne niebo.

Ano, zaznam zresztą nie pierwszy raz :) Moje pierwsze wejście na Kozi Wierch było w czerwcu 2009 r. i gdyby Ci się udało to byś widział
Obrazek
wejście od Piątki a zejście do Gąsienicowej. W Żlebie Kulczyńskiego sucho
Obrazek
a w Koziej Dolince trochę śniegu
Obrazek
Na śniegu była fajna zabawa. Dzień wcześniej na podejściu pod Skrajny Granat podglądałam akcję ze śmigłem, bo ktoś spadł z Zawratu
Obrazek
Czasem w maju nie ma aż tak dużo śniegu, bo np.w 2011 szlak na Kościelec był zupełnie czysty
Obrazek
jedrzej96 napisał(a):
Natomiast plusem początku czerwca na pewno jest liczba ludzi. Udanego wyjazdu

Tak dokładnie, w czerwcu jest stosunkowo mało turystów. Wyjazd będzie udany, bo innej opcji nie przewiduję :) A ja życzę udanej sesji :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 02, 2016 12:32 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
Piękne zdjęcia ;) Śnieg dodaje uroku.
Na Kozi pierwszy raz dostałem się dopiero w sierpniu 2015. Śniegu to wtedy już nie było xD
Natomiast i tak z największą tęsknotą spoglądałem na Twoje zdjęcie Kościelca. Moja ulubiona góra. Staram się być tam każdego roku od 2009.
Kilka zdjęć z maja 2015:
Kozi widziany z Doliny Roztoki:

Obrazek

Obrazek

Ze szlaku na Kozi na który, tak jak pisałem, nie dotarliśmy:


Obrazek

Obrazek

i ostatnie, które mi się najbardziej podoba, z Kopy:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 02, 2016 2:29 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
To prawda, że resztki śniegu dodają uroku, ale w moim przypadku czasami jest to przyczyna, że nie dojdę do celu. Nie chodzę w rakach a więc czasami zawracam. Na Twoich zdjęciach zdecydowanie więcej śniegu i powiedziałabym, że ładniej :wink:
Na Kościelcu byłam tylko 2 razy, ale w 2011 byłam tam sama. Żadnych turystów, cała góra moja :) A widoki, mi się podobały
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie miałam okazji oglądać tak oblodzonego szlakowskazu, jak na Twoim zdjęciu, piękne :) .
Było wtedy poniżej zera?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 02, 2016 8:37 pm 
Swój

Dołączył(a): So gru 26, 2015 11:06 pm
Posty: 30
No niestety, coś za coś. Dlatego trzeba jechać dwa razy. Raz jak jest śnieg, żeby podziwiać jeszcze piękniejsze widoki, drugi aby powdrapywać się na szczyty ;)

Właśnie wtedy było ciepło. Nie pamiętam ile dokładnie ale ja chodziłem tylko w koszulce z długim rękawem. Ewentualnie miejscami zakładałem polar. Myślę że było około 10 stopni.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 10:21 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
jedrzej96 napisał(a):
No niestety, coś za coś. Dlatego trzeba jechać dwa razy. Raz jak jest śnieg, żeby podziwiać jeszcze piękniejsze widoki, drugi aby powdrapywać się na szczyty
Fajnie jak jest możliwość wyjazdu 2 razy i to o różnych porach roku. Ja mam możliwość jeszcze we wrześniu. Jest wtedy mniej turystów niż w typowe miesiące "wakacyjne", no i zazwyczaj spokojniejsza pogoda (bez burz), ale często jest świeży śnieg.
W Dolinie Pańszczyca, podejście na Krzyżne
Obrazek
Dolina 5SP
Obrazek
Ciemnosmreczyńskie Stawy z Koprowego Wierchu
Obrazek
Dolina Młynicka z Bystrej Ławki
Obrazek
Lodowa Dolinka z Lodowej Przełęczy
Obrazek
Ale jak nie ma śniegu to też jest pięknie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 11:37 am 
Weteran

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 4:29 pm
Posty: 137
Ale super zdjęcia :D
Byłem w tym roku we wrześniu i powiedziałem sobie, że będę starał się unikać tego miesiąca w Tatrach (podobnie z resztą jak lipiec i sierpień). We wrześniu było więcej ludzi niż w czerwcu, co mnie trochę zdziwiło, bo przecież w czerwcu jest dłuższy dzień i ładniejsza pogoda.

Ja akurat w tym roku byłem pierwszy raz na Kościelcu i było to właśnie w czerwcu. Sam przez cała godzinę byłem na szczycie, też cała góra dla mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 12:32 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 23, 2007 7:56 pm
Posty: 257
Lokalizacja: Księstwo Podziemnej Pomarańczy ;)
(en) napisał(a):
Byłem w tym roku we wrześniu i powiedziałem sobie, że będę starał się unikać tego miesiąca w Tatrach (podobnie z resztą jak lipiec i sierpień). We wrześniu było więcej ludzi niż w czerwcu, co mnie trochę zdziwiło, bo przecież w czerwcu jest dłuższy dzień i ładniejsza pogoda.

Studenci. O ile, nie mają kampanii wrześniowej, oczywiście. Jeszcze lepszy jest październik, ale nie ma pewności z pogodą. 10-12 godzin zasuwania w ciągu dnia jesteś w stanie wyciągnąć. Nigdy nie byłem w listopadzie, ale sądzę, że w tym roku to może zmienić.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 1:08 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
Zdjęcia jak zdjęcia, ale dziękuję :) We wrześniu jest czasem więcej osób jak ładna pogoda. W tym roku to nawet w październiku był tłok i odpuściłam sobie Rysy
Obrazek
Tylko wówczas można wybrać takie trasy gdzie jest bardziej bezludnie jak np ta trasa, gdzie pod tą górą miałam łzy w oczach :wink:
Obrazek
I kilka innych np.
Obrazek
Obrazek
ze Starorobociańskiego
Obrazek
albo na Słowacji, z Rohatki w stronę Doliny Staroleśnej
Obrazek
albo w stronę Zmarzłego Stawu
Obrazek
Też na Słowacji Grań Baszt
Obrazek
Zawsze też można podziwiać widoki niekoniecznie w wysokości :wink: jak w Dolinie Staroleśnej
Obrazek
albo nad Batyżowieckim Stawem
Obrazek
Nie powinnam nikogo zachęcać, bo będzie tłok :wink: :mrgreen:
Ale Tatry są duże i miejsca dla wszystkich wystarczy :D
Śpiący Rycerz napisał(a):
Studenci. O ile, nie mają kampanii wrześniowej, oczywiście. Jeszcze lepszy jest październik, ale nie ma pewności z pogodą.
W tym roku początek października był ładny,ale dni są krótsze. Kilka w/w fotek jest z października, np ta też
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 3:46 pm 
Weteran

Dołączył(a): Śr cze 11, 2014 4:29 pm
Posty: 137
e_l napisał(a):
We wrześniu jest czasem więcej osób jak ładna pogoda. W tym roku to nawet w październiku był tłok i odpuściłam sobie Rysy


Dlatego w tym roku wybiorę się albo w drugiej połowie października, albo na początku listopada. No i standardowo czerwiec :D
A może i uda się nawet pierwszy raz pojechać zimą - w lutym, bądź marcu! Ambitne plany, zobaczymy co z tego wyjdzie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 4:11 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz paź 22, 2015 5:17 pm
Posty: 2496
Lokalizacja: Poznań
(en) napisał(a):
e_l napisał(a):
We wrześniu jest czasem więcej osób jak ładna pogoda. W tym roku to nawet w październiku był tłok i odpuściłam sobie Rysy


Dlatego w tym roku wybiorę się albo w drugiej połowie października, albo na początku listopada. No i standardowo czerwiec :D
A może i uda się nawet pierwszy raz pojechać zimą - w lutym, bądź marcu! Ambitne plany, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Ja też standardowo czerwiec (będziemy uciekać przed burzami :mrgreen: ) i jednak wrzesień, bo dzień dłuższy, no i będzie mniejszy tłok :mrgreen: (bo Ciebie nie będzie :wink: :mrgreen: )
Ja zimą niestety nie, bo mam zerowe zimowe doświadczenie górskie. Życzę udanego zimowego wyjazdu i wrzucaj fotki :D .


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 03, 2016 4:26 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5455
Lokalizacja: Białystok
e_l napisał(a):
i wrzucaj fotki


Do wrzucania fotek są inne tematy.

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 71  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL