Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:32 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: CYGAN
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 4:12 pm 
Chcę na wstępie przeprosić prawdziwych łowców przygód za moje poprzednie wypowiedzi. Ponieważ na dobrą sprawę to tylko sENIOR mnie obraził, ale pies który dużo szczeka nie gryzie (niech mu to ktoś wytłumaczy bo zapewne nie zrozumiał). No a wracając do tematu to po waszych sugestiach się zdrażniłem i drugiego maja zrobiłem Rysy. To bardzo piękna góra a jaki widok, pogoda była dyszka i myśle że będe miał fajne foty. Jak nie to wejde jeszcze raz bo to ze schroniska nad jeziorem na Słowacji 4h w dwie strony razem ze zrobieniem rolki filmu. Na góre można wejść w ciapkach, dobrze że raków nie wziołem bo bym się tylko zmęczył wnosząc je w plecaku. Teraz Gerlah, tam jest fajnie bo łańcuchy wycieli na jesieni i teraz można poczuć adrenaline. Zróbcie galerje to przyśle foty. I prosze mnie nie wylogowywać bo mi kompów zabraknie.
Nara Cygan.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 9:37 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
co Ty wlasciwie chcesz udowodnic?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 9:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Co to za buc ?

Ps. "Łowcy przygód" buhaha kolo za dużo Indiana Jones'a się naoglądał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 9:52 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11083
Lokalizacja: Poznań
Ja tam się ciesze że Cygan wrócił cały z gór.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 4:06 pm 
Ja nie wiem co jest nie tak, ale ja Was nie rozumiem. Jak bym nie był miły to ktoś mnie obraża a ja myślałem że to ja mam luki w wychowaniu.
Ale będe panował nad sobą i nikogo nie obrażę ( co byście mnie znowu nie wykopali) wysłucham waszych dziewczęcych komentaży z pokorą. Myślę że mimo wszystko dowiem się od Was czegoś porzytecznego. Widzę że jest tu trochę interesujących ludzi.

Dresik- mieszkamy blisko siebie możemy pojechać w tatry następny długi weekend, to może być ciekawa przygoda.

PS. Idiana .. to był fajny film i podobał mi się ale nie sądze żebym pomiętał z niego jakieś teksty.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 4:25 pm 
Kudłaty-Cygan
Odpowiem na pytanie choć mogło być retoryczne i nikt tego nie oczekuje.
Jestem człowiekiem z równin i góry pierwszy raz zobaczyłem w wieku 20lat. Wcześniej nasłuchałem się jakie są wymagające i niebezpieczne.(dodam jeszcze że pierwszy kontakt to Szyndzielnia zimą) Jak tam dotarłem z moim doświadczonym kolegą to myślałem sobie o co mu chodziło, były takie małe- w każdą strone dochodzi się do cywilizacji w nie więcej niż 4h, podejścia były banalnie łatwe (miałem wtedy formę).
No i wtedy doznałem skrzywienia i założyłem że nie ma na mnie bata i już chyba tak mi zostało. A więc jest w tym troche racji że coś sobie przez cały czas udowadniam. Przyznam się że tatry uczą mnie pokory i przyjme od nich reprymęde jeżeli uznają że je zlekceważyłem.

PS. proszę o przywrócenie mi prawa do używania pseudonimu "Cygan"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 5:17 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Doszedłem do wniosku, że chyba należą się Kudłatemu vel Cyganowi z mojej strony przeprosiny za tego "buca". Tak sobie myśle (czytajac posty Cygana), ze chłopak lubi po tych naszych nieszczęsnych górach chodzić a my go tak odrazu skreśliliśmy. Ja jestem za przywróceniem pseudonimu Cygan. Co Tomku rozważysz to ?

Ps. W sprawie "naszej przygody" na ewentualny wyjazd jaką mam gwarancje, że nie popchniesz mnie gdzieś w przepaść za tego "buca". Ot taki mały rewanżyk. :?: :D

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 5:29 pm 
Nie masz, ale czyż to nie piękna śmierć? :wink:
A ja pojechałem Seniorowi a to nie on poprzednio mnie kurde obraził, to z nerwów. Za co przepraszam. Tak zacząłem kontakty z Wami że będe to prostował do końca życia.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 5:29 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11083
Lokalizacja: Poznań
dresik napisał(a):
Ja jestem za przywróceniem pseudonimu Cygan. Co Tomku rozważysz to ?

Ja akurat o tym nie decyduje. Ale widzę, że Cygan zaczął pisać normalne posty bez różnych epitetów więc może jego postulat zostanie wysłuchany.
A tak na przyszłość. Można się nie zgadzać ze zdaniem innych ale trzeba formułować swoje odpowiedzi w sposób kulturalny, bez różnych obraźliwych słów. Nawet jeśli ktoś sobie z naszych wypowiedzi żartuje lub drwi.
Jak wszyscy będą tego przestrzegać to będzie O.K.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 5:35 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
Lepszej sobie nie wyobrażam. ale jeszcze trochę chciałbym powdychać świeżego powietrza, podziwiać widoki i piekno gór. Ale jak najbardziej koniec żywota w górach to rzecz piekna, ale narazie mi do niej niespieszno.

Ps. Jak pojedziemy to mam się mieć na baczności :?:
Jak co to wiadomo kto mnie tak urzadził :wink:

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 5:49 pm 
"Dresik" mój jedyny kolego na tym forum który chce ze mną rozmawiać jak będziesz miał czas na wypad w góry to pisz!!! czworaki@interia.pl
Tylko troche wcześniej ponieważ żadko sprawdzam pocztę.
Nara.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 6:03 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N mar 27, 2005 9:30 pm
Posty: 2745
Lokalizacja: Katowice
No spoko, tylko że narazie to nie wchodzi w grę, bo przez najbliższy miesiąc jestem uziemiony. No, ale bede pamietał.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 7:01 pm 
Swój

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:18 am
Posty: 37
Lokalizacja: Gdynia
Dajmy Kudlatemu Cygana! :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 08, 2005 11:27 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
Kudłaty napisał(a):
Nie masz, ale czyż to nie piękna śmierć? :wink:
A ja pojechałem Seniorowi a to nie on poprzednio mnie kurde obraził, to z nerwów. Za co przepraszam. Tak zacząłem kontakty z Wami że będe to prostował do końca życia.


Oj chlopie narozrabiales to fakt !

ps ale jesli jednak uznasz zasady tego forum i chcesz w nim uczestniczyc - to wole jednak nicka "cygan" ;)
pozdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 09, 2005 7:14 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
MonisiaPP napisał(a):
Dajmy Kudlatemu Cygana! :oops:

Login "Cygan" może być już używany, jednak proszę Cię, Cyganie-Kudłaty o zarejestrowanie się na forum, aby nikomu nie wpadło do głowy podszywać się pod Ciebie i robić zamieszanie.
Proszę też o używanie języka spełniajacego wymogi dobrego wychowania i nie obrażanie rozmówców.

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL