Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 98  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2012 12:38 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 31, 2007 10:13 pm
Posty: 724
Lokalizacja: Kraków
O, dzięki Rohu, choć to niedobre wieści ;-)
Cytuj:
w muro w zeszlym roku rano przyjmowali rezerwacje od 10

Dawniej przynajmniej w Murowańcu było tak, że mieli małą pulę miejsc sprzedawanych na bieżąco od 10 właśnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2012 6:19 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
jak jest teraz czy nadal jest ta pula miejsc ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2012 6:54 pm 
Nowy

Dołączył(a): So mar 26, 2011 10:00 am
Posty: 20
szach_mat napisał(a):
jak jest teraz czy nadal jest ta pula miejsc ??

Jest nocowałem tak w tamtym roku a na ten zarezerwowałem już noclegi. od 10 można zamówić nocleg trzeba być tylko osobiście i z tego co pamiętam jest to 20 miejsc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 28, 2012 7:16 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): So lip 16, 2011 5:37 pm
Posty: 208
Lokalizacja: Siedlce
Czysto informacyjnie pisze:

Byliśmy z bratem we dwójke w dniach 22-24 czerwca w:
Chata pri zelenom plese
Chata przy zielonym plesie stawie
Rezerwacja dzień wcześniej na śpiwory - ale były również osoby które na miejscu dostały nocleg od ręki.
Cena - 6 EUR od osoby za noc (śpiwór
Śniadanie - 5.5 EUR od osoby
obiadokolacja - chyba 12 EUR od osoby (nie pamiętam dokładnie - ale nie skorzystaliśmy bo było za drogo i brakowało nam Euro)


Plusy:
+ Ciepła woda pod prysznicem.
+ Stosunkowo dobre warunki noclegowe - dla śpiworników jest oddzielny budynek z materacami
+ BARDZO dobre i w miare tanie ciemne piwo (Saris - 1.8EUR za 0.5l)
+ Genialne położenie i widoki zarówno spod schroniska jak i z samej jadalni/ ławeczek - Genialne wrażenie robi zwłaszcza kezmarski szczyt który pnie się 1000m nad stawem - prawie pionowo w górę, oraz Jastrzębia wieża.
+ łądne szlaki (Jagnięcy szczyt, Świstówke a nawet pod Łomicki Szczyt można wejśc i wrócić wszystko jednego dnia i nawet wieczorem udać się na którąś z przełęczy Tatr Bielskich)
+ możliwość dojechania rowerem do samego schroniska (sami nie próbowaliśmy ale w sobotę koło południa widzieliśmy jak podjeżdża chyba 12- osobowa grupka)
+ dobre i syte śniadania w formie szwedzkiego bufetu - o jedzeniu obiednim się nie wypowiem, bo po prostu nie próbowałem żadnego dania.
+ Łatwośc zanocowania - w noclegowni było dość dużo osób i chyba wiekszość bez rezerwacji na ostatnią chwilę

Teraz minusy:

- Troche za drogie zestawy obiadowe, ale zawsze można wykupić dania oddzielnie - wychodzi chyba nawet troche taniej
- Brak śmietników w schronisku i dookoła schroniska - śmieci jakoś znikają - ale jest z tym problem
- warczący i stukający agregat znajdujący się tuż pod noclegownią na śpiwory - chociaż swoją drogą robi fajne usypiające "stuk stuk stuk" i daje darmowy masaż pleców podczas snu, dopóki nie wyłącza się około północy, kiedy to wściekle warczy a ostatnimi zrywami silnika trzęsię dośc mocno całą chatką.
- brak gniazdek w noclegowni śpiworowej, możliwe że są w jadalni - ale szczerze mówiąc nie rozglądałem się - i w efekcie miałem rozładowaną komórkę przez cały pobyt
- noclegownia śpiworowa to całkowicie otwarta sala - czyli trzeba liczyć się ze smrodem butów - chrapaniem i stukaniem ludzi którzy wchodzą po 23:00 a wychodzą o 3:00 w nocy - ale to chyba normalka dla tego typu miejsc noclegowych. - teoretycznie można tam przenocować za free przychodząc późno i stając wcześnie - nikt nie kontroluje czy ludzie którzy tam śpią zapłacili czy nie - ale oczywiście nie zachęcam do spania na dziko , ani nie twierdze żę ktoś tak nocował - piszę po prostu w celach informacyjnych


Poza tym całym sercem polecam - od Parkingu w górę szliśmy tylko 2 godziny, z powrotem 1h 40 min.

Parking teoretycznie płatny ale my nie płaciliśmy (przyjazd piątek o 16:00 - wyjazd niedziela o 6:00)


Zdecydowanie polecam - sam chyba zawitam tam chociaż jeszcze jeden raz.

Na koniec - 2 zdjęcia poglądowe:

http://i301.photobucket.com/albums/nn74 ... -00215.jpg

http://i301.photobucket.com/albums/nn74 ... -00225.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 02, 2012 9:21 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
gelo300 napisał(a):
szach_mat napisał:
jak jest teraz czy nadal jest ta pula miejsc ??

Jest nocowałem tak w tamtym roku a na ten zarezerwowałem już noclegi. od 10 można zamówić nocleg trzeba być tylko osobiście i z tego co pamiętam jest to 20 miejsc.


aktualne info: od 9 rano sprzedaja miejsca o jest ich az 40 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 02, 2012 3:51 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 17, 2008 9:44 pm
Posty: 969
Lokalizacja: Łódź
dzięki gosia_ :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 8:56 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
wybieram się jutro z kolegą na Kozi Wierch i mamy zamiar spać w D5S w Schronisku. Oczywiście miejsc już nie ma (nie można przez tel zarezerwować), ale Pani powiedziała, że mają parę miejsc, które można zarezerwować przychodząc do schroniska. My w sumie planujemy wrócić dosyć późno do schroniska i wcześnie wyjść. Plan jest taki, żeby wejść na szpiglasowy wierch na wschód. Jak w takim razie zorganizować nocleg? Babka mówiła, że pozwalają spać na podłodze tylko wtedy jak nie można już wyjść "bezpiecznie" z TPNu.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 10:15 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
m__s napisał(a):
Jak w takim razie zorganizować nocleg?

Przyjdź o zmroku i po problemie. Tylko w sumie nie ma wtedy gwarancji, że jeszcze się zmieścicie wewnątrz :mrgreen:

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 3:20 pm 
Swój

Dołączył(a): Śr sie 17, 2011 1:20 pm
Posty: 71
Mam pytanie w sprawie schroniska przy Popradzkim Stawie. Z uzyskanej informacji wiem, że mają kilka miejsc parkingowych tylko nie wiem czy jest to parking przy samym schronisku? Można tam dojechać ze Szczyrbskiego?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 3:37 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Olga napisał(a):
m__s napisał(a):
Jak w takim razie zorganizować nocleg?

Przyjdź o zmroku i po problemie. Tylko w sumie nie ma wtedy gwarancji, że jeszcze się zmieścicie wewnątrz :mrgreen:


Bylem wczesniej. Przed 17, jednak i tak spalem w wyjsciu. Co tam sie dzialo to glowa mala. WIedzialem, ze moze byc nie weselo, ale ze az tak. Ludzie tak popili, ze chyba nawet ktos w morde dostal :lol:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 8:16 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
m__s napisał(a):
Bylem wczesniej. Przed 17, jednak i tak spalem w wyjsciu.

Myśmy z koleżanką 1,5 tygodnia temu zaszły tam o północy i po krótkim momencie konsternacji (rozkładać się w wyjściu czy pod kiblem?) zamknęłyśmy się w kuchni turystycznej, nikt inny wcześniej na to nie wpadł 8)

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 08, 2012 9:16 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
tym razem, ktoś już na to wpadł :) Pomysł fajny, ale rano o 3-4 ludzie zaczynali tam wchodzić i nalewać sobie wody, wiec było już po śnie. Ja bym tam nie usnął... z resztą przy wyjściu i tak nie było spania, więc na jedno wychodzi. Jednak na przyszłość już będę wiedział gdzie się zakręcić...

Pomijam już jednak fakt, że po 21 ludzie robili tam co chcieli praktycznie a ja po 3h snu w jeden dzień i 4h w drugi dzień dostawałem już prawie motyla noga :<

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 8:26 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 26, 2011 4:21 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Tarnów
m__s napisał(a):
ale rano o 3-4 ludzie zaczynali tam wchodzić i nalewać sobie wody, wiec było już po śnie.

No... bo latem to najlepsza godzina na wyjście w góry :wink:

_________________
Nie zaglądam już na forum, kontakt tylko przez maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 8:46 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Olga napisał(a):
m__s napisał(a):
ale rano o 3-4 ludzie zaczynali tam wchodzić i nalewać sobie wody, wiec było już po śnie.

No... bo latem to najlepsza godzina na wyjście w góry :wink:


Zgadzam się w 100% :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 3:55 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 3:29 pm
Posty: 8
PrT napisał(a):
Musialinho napisał(a):
- Murowaniec

Bez szansa

No właśnie w miniony weekend zostałam mile zaskoczona - w sobotę ok. godziny 20.00 zawitałam do Gąsiennicowej i bez specjalnych nadziei mając w pamięci Wasze wpisy udałam się do Murowańca. Co się okazało - mieli wolne miejsce! Niepotrzebnie tachałam karimatę i śpiwór. Ale rozumiem, że to szczęści początkującego było?
Acha - i witam się :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 7:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 8:55 pm
Posty: 4
ja nie miałem problemów w zeszłym roku koniec sierpnia z zajęciem miejsca w schroniksu Morskie Oko. Dostałem miejsce w starym schronisku warunki nawprawde fanje nie ma co narzekać no może na cene


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 14, 2012 12:07 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Zrezygnowałem z zarezerwowanych dwóch miejsc w pokoju 4 os. w Piątce. I to nie z powodu powyższych wpisów :) choć raz podobnie głośną noc miałem w tym schronisku. Ta rezygnacja to noc z soboty na niedzielę 4/5 sierpnia. Jak ktoś chce na łóżku poznać weekendowy klimat w Piątce, to można próbować to rezerwować. Oczywiście rezygnację posłałem e-mail - więc te miejsca się zwolnią, gdy Oni przeczytają.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 5:37 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 25, 2009 8:27 pm
Posty: 172
Czy ktoś dysponuje działającym numerem telefonu do schroniska przy Zielonym St. Kieżmarskim? Nadmienię, że zdobyte numery (ze stron int., przewodników, itp.) nie działają - po prostu: "Nie ma takiego numeru".
Co z rezerwacją mailową, bo póki co, nie uzyskałam odpowiedzi drogą elektroniczną(?)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 5:45 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): N paź 23, 2005 9:18 pm
Posty: 2103
Jula-autorka piosenki "Za każdym razem"? Chciałabyś być obojętna na błędy które tamten chatar popełnia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 6:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
jula napisał(a):
Czy ktoś dysponuje działającym numerem telefonu do schroniska przy Zielonym St. Kieżmarskim? Nadmienię, że zdobyte numery (ze stron int., przewodników, itp.) nie działają - po prostu: "Nie ma takiego numeru".
Co z rezerwacją mailową, bo póki co, nie uzyskałam odpowiedzi drogą elektroniczną(?)


0042 1903467420

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 6:57 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 25, 2009 8:27 pm
Posty: 172
Lukasz_ napisał(a):

0042 1903467420


Ten numer jest mi dobrze znany, lecz sieć ma inne zdanie w tej kwestii - "nie ma takiego numeru", ale dzięki.

Łukasz, czy mógłbyś go przetestować ze swojej komórki i podzielić się swoim doświadczeniem? Tak z ciekawości...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 7:07 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 1:01 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Wałkowa & Milicz & Wakefield
Nie rozpoznaje numeru :?

_________________
''Video meliora proboque deteriora sequor.''

PIJ ZANIM POCZUJESZ PRAGNIENIE !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 7:18 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr sty 20, 2010 3:38 pm
Posty: 1827
Lokalizacja: Wolne Miasto Nowa Huta
Wiesz co ja go dostałem we wrześniu od toprowców więc jest prawidłowy, aczkolwiek z tego co sobie przypominam też chyba był poza zasięgiem. Maila niestety w moim archiwum nie mam już.
Na stronie Jamesu jest taki namiar - 0901 767420. Ewentualnie napisz do nich żeby ci podali dobry namiar. Na maila pamiętam że odpowiedź dostałem natychmiast.

_________________
Moje Tatry

Życie jest piękne. To ludzie są pojebani.

"Słabe stopnie są jak puszczalska dziewczyna. Jak im zaufasz to ci dadzą, a jak nie, to będą częściej zdradzały." - Mechanior


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 7:32 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt gru 25, 2009 8:27 pm
Posty: 172
Dzięki. Podzwonię jutro.
Zresztą już chyba spasowałam i na wszelki wypadek kilka dni temu zarezerwowałam miejsca w Popradzkim Stawie.
Jeśli uda mi się nawiązać łączność ze schronem, zamieszczę na forum aktualny "kod dostępu" :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 9:29 pm 
Nowy

Dołączył(a): N lip 15, 2012 9:29 am
Posty: 4
Lokalizacja: Wejherowo
Pytałem w innym wątku, ale ten jest chyba bardziej odpowiedni:
Czy ktoś wie jak w środku sezonu wygląda szansa na nierezerwowane spanie w Zbójnickiej Chacie, Chacie Zamkowskiego i w Schronisku pod Rysami?
Czy jest szansa na podłogę we wszystkich tych schroniskach w razie tłoku? Bo na nowszych stronach internetowych nie widzę informacji o cenach za podłogę, więc mam wątpliwości.
Jeśli dobrze rozumiem informację na stronie Schroniska pod Rysami to jest już po remoncie i nocleg jest możliwy - może ktoś to potwierdzić?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 10:29 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2011 9:25 pm
Posty: 1493
Lokalizacja: W-wa
jula napisał(a):
Dzięki. Podzwonię jutro.
Zresztą już chyba spasowałam i na wszelki wypadek kilka dni temu zarezerwowałam miejsca w Popradzkim Stawie.
Jeśli uda mi się nawiązać łączność ze schronem, zamieszczę na forum aktualny "kod dostępu"


Nocleg w schronisku nad Zielonym Stawem rezerwowałam w zeszłym tygodniu na ich formularzu, który jest tu:
http://chataprizelenomplese.sk/kontakt.html
Odpowiedź miałam następnego dnia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 15, 2012 11:06 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
info z zeszlego roku, co do slowackich schronisk:

Zbojnicka Chata: bylam tam w zeszlym roku w sierpniu, to niby wszystkie miejsca nocl byly zarezerwowane, a podloga byla w cenie lozka ze sniadaniem. juz nie pamietam dokladnie, bo uznawali znizki studenckie za okazaniej legitymacji, ale cos kolo 10e/os. Przed godz 20 okazalo sie ze 3/4 osob z rezerwacja miejsc na stryszku nie dotarlo, wiec spalismy na materacach. Bardzo czysto i przyjemnie <w porownaniu do zielonego plesa>. Kolezanka byla, takze w sezonie, ale w weekend, i ludu bylo tyle, ze sie nie miescili na podlodze, ok godz 20-21. Podobno nie ogarniali tlumu na tyle, ze ludzie spali za free na podlodze.
Dodam od siebie, ze warunki spartanskie: brak cieplej wody i ''korytko'' do mycia, wychodek na dworze :D

Zielone Pleso: ja jechalam w ciemno <takze w sezonie w tygodniu> i dostalam miejscowke na strychu, na materacu na5e/os. Byly jeszcze miejsca w pokojach, ale w granicach 15e wiec podziekowalismy. Jednak warunki nieciekawe, calA noc mnie cos gryzlo, na szczescie nic sie nie nabawilam o_O


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:55 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 1:34 pm
Posty: 4449
Lokalizacja: lkr
http://www.vysoketatry.com/chaty/chaty.html

_________________
Zrozumcie, że państwo chce tylko waszego dobra. Całego waszego dobra...

Picasa
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 3:13 pm 
Swój

Dołączył(a): N lip 05, 2009 6:45 pm
Posty: 89
pytanie pewnie trochę kontrowersyjne ale czy ktoś spotkał się z kradzieżą w schronisku ?
Pytam dlatego bo zawsze spałem w pokoju 2 osobowym a tym razem w celu oszczędności zamierzam spać w salach wieloosobowych. Wychodząc w góry będę zmuszony zostawić plecak i parę rzeczy które nie ukrywam są trochę wartościowe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 17, 2012 5:13 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10402
Lokalizacja: miasto100mostów
Ja się nie spotkałem nigdy. A ukraść np. sprzęt zimowy z suszarni to nic trudnego. Ludzie cały czas zostawiają, czyli chyba ufają. Być może latem jest gorzej w tym względzie.

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 98  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL