Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:29 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 5:00 pm 
Na początku maja jadę z kolegami w tatry no i mam takie pytanko: Chce zdobyć coś powyzej 2200, a wiec gdzie będe miał największe szanse na powrócenie cało z wyprawy? bylem w lutym na Krzesanicy śniegu powyżej lini lasu było po ja... było zajeb. :twisted: Tatry zimą sa super, ale z tego co czytam to raki powiększą moje szanse na sukces. Nie jestem doświadczonym taternikiem, ale dzięki temu moim wyprawom towaezysza dodatkowe emocje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 5:24 pm 
Skoro nie jestes doswiadczony to po co na sile sie pchasz tak wysoko? raki na pewno by zwiekszyley Twoje szanse ale jak sie umie ich uzywac. no chyba ze umiesz? w gorach liczy sie przede wszystkim rozsadek. no ale jesli sie zdecydujesz to polecam Swinice od str Kasprowego. odradzam natomiast Kozi Wierch (zreszta cala Orla) tam to nawet w lecie potrzebne jest doswiadczenie. ale przy braku doswiadczenia odradzam...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 6:26 pm 
Chce się szybko doświadczyć, bo jak pojadę w Alpy to głupio będzie umrzeć przy pierwszym podejściu, a tak dam sobie szansę. Przy dotychczasowym tępie ewolucji to w tym roku skończą mi się szczyty w Tatrach. Dzięki za rade, o tym samym szczycie myślałem tylko planowałem z drugiej strony. Chcę sie skrajnie zmęczyć a więc trasa co najmniej 8h.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 7:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Cygan widze że robisz sobie skrócony kurs zimowy chodzenia po górach.
Chyba wiesz co robisz? Piszesz że nie masz doświadczenia. A kumple z którymi chodzisz mają chociaż jakieś doświadczenie? Niektórzy ludzie wcześniej robią zimowe kursy w Betlejemce i dopiero potem ruszają na szlaki. Ważne jest doświadczenie i odpowiedni sprzęt. Jeśłi będziesz odpowiednio wyposażony i pójdziesz z ludźmi mającymi już doświadczenie to OK.
Polecam ci tą stronę
http://www.pza.org.pl/szkolenie/index.p ... =4&item=11

W takim tempie niedługo Alpy, z za rok to pewnie Himalaje? :wink:

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 7:39 pm 
Jak ja bym miał raki i czekan to już bym wyjeżdżał w Himalaje, narazie myśle o zakupie dobrej mapy Tatr. Nie myśle o zakupie poważnego sprzętu ponieważ w mojej chorej głowie rodza się co chwile nowe pomysły sportów ekstremalnych i nie stać mnie na to wszystko. Ale nie zamierzam z tego powodu rezygnować z przygody, a wcześniej czy później i tak coś mnie zabije. Nie ignorujcie mnie z powodu mojej choroby bo nadal czekam na wasze rady i jestem wam za nie wdzięczny. A odnośnie moich kolegów to ja ich zaraziłem górami i cierpią na tą samą chorobę tylko ostrzejszą mutacje ( aż się ich czasem boje! )
Czekam na propozycje. A może Rysy od strony Słowacji?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 7:41 pm 
Aha nad rakami już pracuję- będą.


Góra
  
 
PostNapisane: Cz kwi 14, 2005 10:20 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
CYGAN napisał(a):
Na początku maja jadę z kolegami w tatry no i mam takie pytanko: Chce zdobyć coś powyzej 2200, .


jak ja uwielbiam takie podejscie, kocham doslownie :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 7:18 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
NIE KARMIĆ TROLLA!!!

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 8:53 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Coś mi się wydaje że dzięki takim turystom jak Cygan TOPR ma co robić w Tatrach.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 15, 2005 3:10 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 1:27 am
Posty: 421
Lokalizacja: Wroclaw
tomek.l napisał(a):
Coś mi się wydaje że dzięki takim turystom jak Cygan TOPR ma co robić w Tatrach.


Jest troche gorzej :( bo TOPR ma co robic nie zaleznie od nich - tylko dzieki takim turystom, Ci ktozy zeczyswiscie zupelnie nie ze swojej winy maja wypadek - czasem musza czekac znacznie dluzej na pomoc - bo inni "bohaterowie" pierwszy ras w TATRACH zdobywaja ORLA i TOPR ich musi ratowac :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 18, 2005 5:46 am 
Ale z was (...)! Ja myślałem że to portal z ludźmi któży naprawde chodza po górach, ale teraz wiem. To banda (...) które kupują sobie ubranek za kilka tysięcy żeby wjechać kolejką na Szyndzielnie a co większe orły to wjeżdżają na Kasprowy, no chyba że jest po kostki śniegu to nie jadą bo raków nie ma. Po co ja dziewczynki marnuje na was czas. Ani ja ani żaden z moich kolegów nie wezwie GOPR-u bo to tylko takie laski jak wy żerują ...

Dzięki za pomoc (...).

Teraz wiem że trzeba chodzić a nie marnować czas na dziewczynki na portalach górskich. Jak będe miał ochotę się zabawić to do was napiszę.

CYGAN

A ja pozwoliłem sobie jeszcze usunąć parę słów Cygana bo mi się nie podobały
tomek.l


Góra
  
 
 Tytuł: Koniec wątku
PostNapisane: Pn kwi 18, 2005 6:28 am 
admin

Dołączył(a): Wt gru 09, 2003 11:08 pm
Posty: 1692
Lokalizacja: Warszawa
Pozwoliłem sobie założyć bana Cyganowi i usunąć jego obraźliwego posta na tym podforum. Wszelkie uwagi i pretensje proszę kierować do mnie: redakcja at turystyka-gorska.pl.
Proponuję zamknąć wątek

_________________
https://portal.turystyka-gorska.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 18, 2005 12:24 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11081
Lokalizacja: Poznań
Żal mi takich ludzi jak Cygan. Szkoda tylko że przez takich mogą w górach ucierpieć inni. I faktycznie trzeba zamknąć ten temat.

_________________
Tatrzańskie szlaki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL