Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 26, 2024 5:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Komuno wróć!
PostNapisane: Pt kwi 28, 2017 7:13 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lut 18, 2011 10:34 pm
Posty: 252
Idzie stare? Wraz z mocnymi planami nacjonalizacji kolejki, podobno od tego roku "porządku" w TPN mają pilnować niebiescy, gdyż zielonych jest za mało... Nie byłoby może nic w tym złego, gdyby nie to, że gro ostatnich działań niebieskich, przypominało mocno te sprzed 1989r. Jeśli TPN faktycznie pójdzie z nimi w takie tańce, obawiam się, że utraci swój autorytet wśród ostatnich im życzliwych ludzi...

Całostronny dzisiejszy artykuł w gazecie z akcentem położonym niestety na "wyczyn" paralotniarza z Rysów i ruska kąpiącego się w Moku...
Hm wygląda na to, że aby opłukać spoconą twarz w potoku, trzeba będzie od tego lata uzyskać pozwolenie odpowiednich władz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 28, 2017 7:32 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Cz maja 02, 2013 1:05 pm
Posty: 1693
wojt_ napisał(a):
że gro ostatnich działań niebieskich, przypominało mocno te sprzed 1989r

Gro jakich działań konkretnie przypomina Ci te sprzed 89?
Mnie osobiście wszystko jedno czy takiego paralotniarza czy malujacego sprejem głazy koło Wanty i nad Morskim oraz kąpiących się zatrzymają zieloni, niebiescy, różowy czy żółci.
Ważne by byli w końcu SKUTECZNI bo inaczej tego bydła nikt nie powstrzyma.

Nacjonalizacja nie jest żadną nacjonalizacją tylko wyegzekwowanie prawa: czyja ziemia tego nieruchomość. Jak ja postawie sobie chałupe na Twojej działce, to też będę mógl twierdzić, że chałupa jest moja? :-).

_________________
"Ostrożnie, tam przepaść!", Maria Bandrowska, 27 lipca 1914 r.
"Ile razy widziałeś schodzącą lawinę w Tatrach w grudniu?" magis, 2018


Ostatnio edytowano So kwi 29, 2017 7:43 pm przez Wolf_II, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 29, 2017 8:34 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pn sie 20, 2012 9:47 pm
Posty: 2380
Lokalizacja: Kraków
Czemu paralotniarza nazywasz bydłem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 29, 2017 9:30 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 11:33 am
Posty: 6314
Pan Maciek napisał(a):
Czemu paralotniarza nazywasz bydłem?

Skąd wiedziałeś kogo kol. Wolf_II ma dokładnie na myśli?

pozdrawiam
gb 8)

_________________
wszystko już było - ergo: nie panikuj
http://jaskiniar.blogspot.com/
http://puzzlepamieci.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 04, 2017 8:22 am 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
Mnie też nie robi jeśli w parku, w miejscach największego ruchu turystów zdarzy się policyjny patrol. szczególnie tam gdzie największe natężenie stonki.
A co do kolejki to zgoda że nacjonalizacja jest w 100% i to w najgorszym wydaniu. Kolejne stołki dla pisiwewiczów tylko i wyłącznie. Nie widzę problemu żeby prywatna firma mnie kolejką woziła, a nawet tak wolę, bo państwo nie jest od tego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 04, 2017 11:57 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lut 18, 2011 10:34 pm
Posty: 252
Cytuj:
Mnie też nie robi jeśli w parku, w miejscach największego ruchu turystów zdarzy się policyjny patrol. szczególnie tam gdzie największe natężenie stonki.


https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 014171636/

Jeśli chcesz być tak traktowany jak facet powyżej w TPN za to, że siadłeś w nieodpowiednim miejscu, to gratuluję poczucia humoru. Zaraz nam się ONR-owcy przy poparciu policji- rządu i niespełnionych chłopaczkach z obrony terytorialnej rozleją po TPN "pilnować porządku" i wówczas już faktycznie nie pozostanie nic innego niż spierdzielać z tego pie..dolnika...

Ja wiem, że historie z WOPistami w czasach Długosza świetnie się czyta ale ja nie mam zamiaru przeżywać dziś tego samego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz maja 04, 2017 12:49 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 18, 2009 11:04 am
Posty: 10404
Lokalizacja: miasto100mostów
wojt_ napisał(a):
https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 014171636/
No proszę. A ja myślałem, że fejsbuk jest apolityczny. A to, jak widać, zależy od "polityki".

_________________
'Tatusiu, zostań w samochodzie, a my zobaczymy gdzie zaczyna się nasz szlak.'


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 05, 2017 1:24 pm 
Swój

Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 12:27 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
wojt_ napisał(a):
Cytuj:
Mnie też nie robi jeśli w parku, w miejscach największego ruchu turystów zdarzy się policyjny patrol. szczególnie tam gdzie największe natężenie stonki.


https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 014171636/

Jeśli chcesz być tak traktowany jak facet powyżej w TPN za to, że siadłeś w nieodpowiednim miejscu, to gratuluję poczucia humoru. Zaraz nam się ONR-owcy przy poparciu policji- rządu i niespełnionych chłopaczkach z obrony terytorialnej rozleją po TPN "pilnować porządku" i wówczas już faktycznie nie pozostanie nic innego niż spierdzielać z tego pie..dolnika...

Ja wiem, że historie z WOPistami w czasach Długosza świetnie się czyta ale ja nie mam zamiaru przeżywać dziś tego samego.


widzę że zdanie o różnych rzeczach mamy podobne :) ja po prostu twierdzę że patrol policji będzie dobrym pomysłem na podpitych kiboli malujących znaczki klubowe na kamieniach w parku, aż tak daleko jak Ty w domysłach nie poszedłem:) mam nadzieję że Twoje czarne scenariusze nie będą miały miejsca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 05, 2017 4:17 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Pt lut 18, 2011 10:34 pm
Posty: 252
Przecież nie postawi się niebieskiego za każdym większym kamieniem... Zresztą tysiące normalnych turystów chodzi w tym samym terenie co bezmózgi bazgrający po kamieniach i raczej nikt z nich nie był świadkiem tego.

Jak za komuny byłem dzieckiem i tylko podskórnie czułem, że niebiescy czują się panami, tak teraz od jakiś 4-6 lat czuję to ewidentnie - pycha, arogancja, buta wylewa się im zza kołnierza. Jeśli pojawią się na terenie TPN mój szacunek do tej instytucji zostanie zrównany do tego poziomu, jaki w większości mają mieszkańcy Zakopanego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL