Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:49 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 880 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 10:50 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Też wybieram się na Chłopka,ale tyle się naczytałam o tym szlaku w internecie ,że zaczynam się bać co mnie tam spotka : :shock: Sama nie wiem doradcze byłam na Zawracie,Świnicy,Granaty -Kozi,Kościelcu.Z tego wszystkiego największe wrażenie tzn bałam się zrobiło na mnie podejście Żlebem Kulczyńskiego skala mokra płynęła woda czułam się powiedzmy że niepewnie i tam jest ten stok tak nachylony i te spadające kamienie,ale oczywiście to moje indywidualne odczucie,inna osoba pewnie powie ,ze to bułka z masłem.

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 10:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
WiolkaS Kogo moje oczy widzą :shock:
Nie spytam, bo nie wypada ;) kiedy się wybierasz ?
Zapewniam Cię, że dasz sobie rade.
A przerwa długa była ? choć tego się nie zapomina..;)

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:39 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
I znowu:
Nikt się nie zabił, ale prawie się ze.sr..ał ze strachu. Nie pieprzcie o Gubałówce.

http://www.topr.pl/index.php?option=com ... ad5e05384b

cytat:

W czwartek 12.07 ratownicy zostają powiadomieni o incydencie na szlaku na Przeł. pod Chłopkiem. Młody wrocławianin przestraszył się ekspozycji i nie może zejść. W jego kierunku wyrusza ratownik pełniący dyżur w schronisku w M.Oku. Przejety turysta został bezpiecznie sprowadzony nad Czarny Staw.

A ponadto dla fanatyków beztroski:
(z tego samego adresu)
W sobotę 14.07 ratownicy udzielali pomocy na Gubałówce !!!!!!!!! :lol: !!!!!!!!!!!!! :?: oraz dwukrotnie w M.Oku. Tam odpowiednio turyści ulegli atakom padaczki oraz kontuzji nadgarstka.

Po godzinie 12 ratownicy zostali powiadomieni o wypadku w rejonie Zawratu. Tam poważnej kontuzji stawu skokowego doznała 48-śmio letnia turystka. Na miejsce zdarzenia leci śmigłowiec. Jeden z ratowników zostaje zdesantowany w pobliżu wypadku, dociera do poszkodowanej i udziela jej pierwszej pomocy

O godzinie 13 do centrali TOPR dociera telefoniczne zgłoszenie wypadku turystycznego w rejonie Jaskini Raptawickiej. Młody turysta poślizgnął się na szlaku i spadł kilka metrów, jest nieprzytomny dodatkowo dostał ataku padaczki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:42 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
Krzyss o co ci chodzi w poście powyżej bo mi siada percepcja (zmęczona jestem)

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:48 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
krzyss napisał(a):
W sobotę 14.07 ratownicy udzielali pomocy na Gubałówce !!!!!!!!! :lol: !!!!!!!!!!!!! :?: oraz dwukrotnie w M.Oku. Tam odpowiednio turyści ulegli atakom padaczki oraz kontuzji nadgarstka.


Swoją drogą tak się wczytawszy, za Chiny nie ogarniam po co interwencja TOPRu w sprawie kontuzji nadgarstka :shock:

PS Sorry za dwa posty z rzędu, nie mam siły edytować.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:52 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Nikt się nie zabił, ale prawie się ze.sr..ał ze strachu. Nie pieprzcie o Gubałówce.

http://www.topr.pl/index.php?option=com ... ad5e05384b

cytat:

W czwartek 12.07 ratownicy zostają powiadomieni o incydencie na szlaku na Przeł. pod Chłopkiem. Młody wrocławianin przestraszył się ekspozycji i nie może zejść. W jego kierunku wyrusza ratownik pełniący dyżur w schronisku w M.Oku. Przejety turysta został bezpiecznie sprowadzony nad Czarny Staw.

COŚ TAM JEDNAK JEST PROBLEMEM DLA ŚREDNIO I MNIEJ OBYTYCH, A TAKICH NA FORUM O RÓŻNYCH SPRAWACH INFORMUJEMY

I zwracam uwagę, że Ratownik sobie poradził i z trasą i z turystą. Przepraszam za ironię, ale... (poza de beściakami i ratownikami są jeszcze nieco gorsi - i oni sobie mniej radzą i to oni proszą o radę).
Więc powtarzam - tam jest 3 metry skały, takiej, że podobne w innych częściach Tatr są super zażelazione !!!! I nic więcej nie chcę przekazać!!!


Ostatnio edytowano Pn lip 30, 2012 11:03 pm przez krzyss, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:52 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
krzyss napisał(a):
A ponadto dla fanatyków beztroski:

No a co, sądziłeś, że ja tak na żarty?
Tam się można bardziej załatwić niż na Chłopku czy też pod nim :!:

_________________
http://www.flickr.com/photos/auralis1987


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 11:59 pm 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
OK, 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 12:03 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
krzyss napisał(a):
DRUKOWANYMI dla Vespy:

Dzieki, no co poradzić ma się te learning difficulties, bywa

Cytuj:
Nikt się nie zabił, ale prawie się ze.sr..ał ze strachu. Nie pieprzcie o Gubałówce.

http://www.topr.pl/index.php?option=com ... ad5e05384b

cytat:

W czwartek 12.07 ratownicy zostają powiadomieni o incydencie na szlaku na Przeł. pod Chłopkiem. Młody wrocławianin przestraszył się ekspozycji i nie może zejść. W jego kierunku wyrusza ratownik pełniący dyżur w schronisku w M.Oku. Przejety turysta został bezpiecznie sprowadzony nad Czarny Staw.

COŚ TAM JEDNAK JEST PROBLEMEM DLA ŚREDNIO I MNIEJ OBYTYCH, A TAKICH NA FORUM O RÓŻNYCH SPRAWACH INFORMUJEMY


Ej, ja byłam świadkiem jak osoba wpadła w histerię na Sarniej Skale. Sama też jestem cykorem (spytaj Mazia jak nie wierzysz). I wcale nie mówię że szlak na Chłopka będzie w opinii każdego z palcem w dupie. Natomiast straszyć subiektywnymi odczuciami nie należy - ja miałam serio traumę przy pierwszym przełażeniu Kulczynem (deszcz!!!), i też bym zapewne zapodała opinię, że to killer nie szlak. Tymczasem kolejny raz ujawnił że nie ma się czego bać, oczywiście warunki były inne. Chłopek w ładny dzień ustalmy, że będzie ok, zamiast straszyć jakimiś trzymetrowymi odcinkami których nikt poza tobą nie kojarzy. Jak pytający ma mieć na tym odcinku problem to miał będzie i tak ale po co ma się przedtem dodatkowo stresować.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 12:10 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Poza mną miały to odczucie przynajmniej dwie osoby ujawnione w kronikach TOPR bo o swych odczuciach TOPR zawiaomiły.

Coś jednak musi być, skoro telefonowali. A nie mieli urazu (nadgarstka na przykład :roll: ). Ja za miesiąc zabiore tam dziesięciolatka(w "Kulczyńskim" a właściwie pod Rysą Zaruskiego był jedyny problem dla 10-latka - trzeba było do pierwszego chwytu podsadzić). Co nie zmienia rzeczywistości, że te 3 metry tam (pod Kazalnicą) są.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 12:13 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
krzyss napisał(a):
Co nie zmienia rzeczywistości, że te 3 metry tam (pod Kazalnicą) są.


Przyczajone trzy, ukryte metry!!

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 12:18 am 
Kombatant

Dołączył(a): So gru 02, 2006 4:24 pm
Posty: 397
Lokalizacja: Warszawa
Trochę wcześniej Łukaszowi odpowiedziałem, że Toprowcy są bardzo niezorientowani - jak w zeszłym roku dziewczyna zadzwoniła z tego szlaku do Topr z prośbą o pomoc, bo nie może, to posłali tam śmigłowiec - a powinni napisać jej sms-a, aby po prostu zeszła. Jacyś durni ...

Ja się poddaję, bo taka wymiana argumentów traci sens.
Obiecuję więcej o MPPCh nie mówić.


Ostatnio edytowano Pn lip 30, 2012 11:04 pm przez krzyss, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 12:26 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 1:16 am
Posty: 152
Vespa napisał(a):
Przyczajone trzy, ukryte metry!!


...i ani milimetra wiecej, czy mniej...
:D
BASTA!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 1:03 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
Vespa napisał(a):
krzyss napisał(a):
Co nie zmienia rzeczywistości, że te 3 metry tam (pod Kazalnicą) są.


Przyczajone trzy, ukryte metry!!

Oj te trzy metry mogą stać się dla Chłopka tym czym żleby dla Kasprowego :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 5:17 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2011 5:28 pm
Posty: 1479
Lokalizacja: Kraków NH
Auralis napisał(a):
Oj te trzy metry mogą stać się dla Chłopka tym czym żleby dla Kasprowego

I o to powstaje kolejny demon szlakowy :twisted: 3 metry, drabinka, przepaść, żleb - wkrótce strach będzie gdziekolwiek iść. Gosiu P! Trafi Ci się pogoda - idź. Oczy otwarte, patrz gdzie stawiasz nogi, uważaj za co łapiesz i spokojnie dasz radę. Nie dasz rady, to zawrócisz.
Vespa napisał(a):
A pewnie, że to robienie z gówna piramidy.

:thumleft: :farao:

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli. Po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei"
Moje pstryki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 9:35 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Vespa napisał(a):
...ja miałam serio traumę przy pierwszym przełażeniu Kulczynem (deszcz!!!)...

Uważam, że dokładnie tak jest, schodzenie Żlebem Kulczyńskiego w deszczu jest naprawdę bardzo niebezpieczne przynajmniej w tym dolnym fragmencie nad progiem i prawdopodobnie jest to jedna z tych gorszych przygód jakie turystę mogą w Tatrach na szlakach spotkać (obok np. burzy na Giewoncie).

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 1:57 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Jacek napisał(a):
WiolkaS Kogo moje oczy widzą :shock:
Nie spytam, bo nie wypada ;) kiedy się wybierasz ?
Zapewniam Cię, że dasz sobie rade.
A przerwa długa była ? choć tego się nie zapomina..;)
Wybieram się jutro,albo w sobotę. Małopolskię przestrzegają przed trąbami powietrznymi ,to mogłoby przeszkodzić mi w wyjeździe. Mam nadzieje ,że nic takiego się nie zdarzy.Jacku byłam w tamtym roku ,kilka razy aby nie wypaść z rytmu i ten Chłopek mi się marzy.W razie gorszej pogody myślę o Krzyżnym tylko nie wiem z której strony lepiej podchodzić? Czekam na na podpowiedź.Pozdrawiam Cię serdecznie.

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 2:07 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 7:11 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Białystok
krzyss napisał(a):
tam jest 3 metry skały, takiej, że podobne w innych częściach Tatr są super zażelazione

no to zagadka :?: trzeba będzie poszukać tych trzech niezażelazionych metrów :twisted:

_________________
Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 2:59 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
WiolkaS napisał(a):
tylko nie wiem z której strony lepiej podchodzić?

Jak z urozmaiceniem to od Granatów kawałkiem Orlej, chyba najładniejszy kawałek, a jak spokojnie powoli, mozolnie to od Murowańca żółtym szlakiem.
Fajnie Cie widzieć. Pozdrówka.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 19, 2012 4:07 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 5:40 pm
Posty: 876
Lokalizacja: okolice Krakowa
Granaty -Krzyżne to po Chłopku ,mogłabym zawału po drodze dostać . Rosądni mówią żeby stopniować trudności tak tez robię. :D

_________________
Dawniej Olivia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 5:09 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witam, byłem przedwczoraj na Chłopku i chciałbym się podzielić swoimi przeżyciami.

Jak dotąd moje wycieczki po Tatrach ograniczają się do Czerwonych Wierchów Kobylarzem, Ornakiem oraz Kozim z piątki. Postanowiłem rzucić się na głęboką wodę i wybrałem Chłopka z racji, że Rysy były zamknięte.

Moim zdaniem dla przeciętnie wysportowanego człowieka nie mającego lęku przed ekspozycją trasa o ile jest sucha nie sprawi żadnego problemu poza kilkoma miejscami w których trzeba zrobić kilka większych kroków i odpowiednio stawiać stopy oraz chwytać się nie ruchliwych kamieni.

Do samego Bańdziocha jeden mały kominek/rynienka która może być mokra bo jest umiejscowiona obok wodospadu ale nawet wtedy bez większych trudności. Ponad kotłem wąskie przejście nad przepaścią lecz są dwie klamry, szczerze myślałem, że będzie gorzej ale jeśli chwycimy się klamerek pójdzie już gładko. Potem miejsce którego dużo ludzi podobno się boi tzn przejście kominkiem w lewo na półkę ponad przepaścią, znów klamerki i na suchym bez większych problemów, dalej kilka kominków z czego przedostatni chyba najbardziej stromy lecz zabezpieczony chyba trzema klamrami również bez problemu. Z Kazalnicy wąskie przejście granią i skręt w prawo w galeryjke która również nawet wtedy gdy płynie nią mały potok w górnej części napewno nie jest warta opowieści co poniektórych, jeśli nie mamy problemów z równowagą bardzo przyjemnie.

Ogólnie szlak bardzo przyjemny, dużo wspinaczki, piękna ekspozycja oraz niezłe widoki, niestety tylko na stronę Słowacką, strona Polska - mleko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 11:11 pm 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 12:18 am
Posty: 142
Lokalizacja: Świdnik
Witam:) mam pytanie czy fragment szlaku na Kazalnicę też jest taki "hardcore" czy "lajcik"? Byłem na Świnicy, Zawracie, Rysach i Granatach i zastanawiam się jako człek roztropny czy dałbym radę bez Topru :) ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 25, 2012 11:34 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 5:25 am
Posty: 2120
Lokalizacja: Poznań
artex napisał(a):
Witam:) mam pytanie czy fragment szlaku na Kazalnicę też jest taki "hardcore" czy "lajcik"? Byłem na Świnicy, Zawracie, Rysach i Granatach i zastanawiam się jako człek roztropny czy dałbym radę bez Topru :) ?

Uuu to jeszcze nie, dopiero po Nordwandzie, Blancu i Mattku można tam wchodzić.
Zdolnyś z tymi pytaniami ostatnio ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 26, 2012 9:14 am 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 12:18 am
Posty: 142
Lokalizacja: Świdnik
Auralis napisał(a):
artex napisał(a):
Witam:) mam pytanie czy fragment szlaku na Kazalnicę też jest taki "hardcore" czy "lajcik"? Byłem na Świnicy, Zawracie, Rysach i Granatach i zastanawiam się jako człek roztropny czy dałbym radę bez Topru :) ?

Uuu to jeszcze nie, dopiero po Nordwandzie, Blancu i Mattku można tam wchodzić.
Zdolnyś z tymi pytaniami ostatnio ;)


:D mądremu to pół słowa wystarczy i mrugniecie okiem :wink: Obiecuję poprawę:lol: ...a tak na marginesie,ciekawe kto wymienił "Ścieżkę nad Reglami" jako najtrudniejszy szlak.... :lol: :D Serdecznie pozdrawiam i gratuluję poczucia humoru :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 26, 2012 9:31 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 10:48 pm
Posty: 546
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
artex napisał(a):
ciekawe kto wymienił "Ścieżkę nad Reglami" jako najtrudniejszy szlak....

Dla mnie jest ekstremalnie trudna: ślisko, mokro, zero widoków, w górę i w dół dymanie po lesie i w dodatku z reguły na kacu (dla zdrowotności) :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2012 11:39 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
artex napisał(a):
"Ścieżkę nad Reglami" jako najtrudniejszy szlak....

Masz rację - jest to bzdura. Najtrudniejszy to ścieżka POD reglami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Chłopek
PostNapisane: Pt lip 27, 2012 9:36 pm 
Weteran

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 2:29 pm
Posty: 115
Byłem na Chłopku w tamtym roku. Zawróciłem po przejściu pierwszej klamry a więc po pierwszej rynnie i po tej ścieżce 2m nad straszną przepaścią :) Zawróciłem z powodu strachu oczywiście ale też i deszczowej pogody oraz kaca. Przez rok nie dawało mi to spokoju :( Już na mniejszym kacu, po lekturze blogaa Vespy jako pierwszą wycieczkę w Tatry w roku wybrałem właśnie Chłopka. Wszedłęm bez absolutnie żadnych problemów z rogalem na twarzy i mega frajdą. Absolutnie nic nie przedstawia trudności. Brak ekspozycji. Ewentualnie lęk przestrzeni na tych "rynienkach" Ścianka3m o których mowa wyżej do przejścia bez korzystania z klamer. Generalnie w drogę cieszyć się Tatrami i nie czytać dziwnych - znechęcających opinii. Jesli jednak okażę się za trudno to po prostu wrócisz. Galeryjka ? Zwykła ścieżka w większości do pokonania autem terenowym. Jak już przejdziesz i popatrzysz za siebie to rzeczywiście robi wrażenie ale tylko na zdjęciu. Podczas wejścia i zejścia nie czuć w ogóle, że jest tak coś niebezpiecznego. Jutro wrzucę fotki z newralgicznych miejsc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2012 10:18 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Ile razy nie byłem pod Chłopkiem, zawsze na kacu. Tatry są jakieś dziwne.

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 27, 2012 10:20 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 8:10 pm
Posty: 4694
Martwisz się o mnie? :shock:

_________________
http://3000.blox.pl/html

"Listy z Ziemi" Twaina: poszukaj, przeczytaj... warto


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 28, 2012 8:42 am 
Weteran

Dołączył(a): Pn mar 05, 2012 2:29 pm
Posty: 115
Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 880 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL