Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:33 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt gru 28, 2018 8:38 pm 
Nowy

Dołączył(a): Pt gru 28, 2018 8:33 pm
Posty: 1
Mam do sprzedania męską kurtkę membranową Direct Alpine, rozmiar M, stan idealny. Kurtka używana tylko czterokrotnie. Materiały: membrana Diaplex 20000 mm H2O/25000 g/m2/24hr oraz membrana Enzanagi 20000 mmH2O/20000 g/m2/24 hr (boki, rękawy i kaptur) – patrz zdjęcie metki.

Sprzedaję, bo mam tendencję do mocnego pocenia się i kurtka trochę za słabo oddycha jak na moje potrzeby. Kupiłem na próbę, ale nie spełniła moich oczekiwań i będę próbował innych produktów.

Kurtka wyprodukowana przez czeską firmę Direct Alpine specjalizującą się w najwyższej jakości specjalistycznej odzieży górskiej i technicznej. Kupiona w sklepie Wierchy w Krakowie – posiadam paragon.

Kurtka jest w idealnym stanie, jak nowa. Nie ma uszkodzeń ani śladów użytkowania. Kurtka jest w kolorze jasnoczerwonym. Doskonałej jakości szycie i projekt. Anatomiczny krój nieograniczający ruchów ramion ani nóg (przód skrócony, tył wydłużony). Wyposażona w dwie kieszenie zewnętrzne i jedną wewnętrzną (wykonaną z cienkiej siateczki). Wywietrzniki pod pachami, możliwość rozpięcia kurtki również z boku. Regulowany na kilka sposobów kaptur, wystarczająco duży, aby założyć go na kask. Rękawy zakończone regulowanym rzepem Velcro.

Kurtka ma wszyty sygnalizator lawinowy Recco.

Waga ok. 500 g.

Kurtka do odbioru osobistego w Krakowie. Cena 850 zł.

Link do ogłoszenia na OLX: https://www.olx.pl/oferta/kurtka-gorska-direct-alpine-membrana-20000-25000-meska-m-st-idealny-CID767-IDxWuP2.html#0362f58de6


Link do strony producenta (na stronie jest nowszy model tej samej kurtki): http://www.directalpine.com/hardshell-jacket-devil-alpine


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL