Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:35 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 23, 2016 1:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
To jedź z samego rana, potem warszawa wiesza wędki i rozbija obozy pod Lechworem ;)

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 23, 2016 1:45 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Major napisał(a):
Nie czuje go przy wspinaniu, ale jak masuje okolice bliższego serdecznego (A1, A2) to to wtedy odczuwam lekki ból, albo raczej dyskomfort.

Dla mnie to norma. Nie przejmuje się, tylko z tym żyję.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 23, 2016 1:53 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 1:45 pm
Posty: 907
velka napisał(a):
To jedź z samego rana, potem warszawa wiesza wędki i rozbija obozy pod Lechworem
Lepiej jedź w tygodniu.. Lechw(f?)ora czy w ogóle Rzędki na weekend to czysty masochizm :roll:

m__s napisał(a):
Major napisał(a):
Nie czuje go przy wspinaniu, ale jak masuje okolice bliższego serdecznego (A1, A2) to to wtedy odczuwam lekki ból, albo raczej dyskomfort.

Dla mnie to norma. Nie przejmuje się, tylko z tym żyję.

Generalnie, codziennie.. jak się budzę, czy kładę spać i nie czuje tego przyjemnego, jedynego w swoim rodzaju bólu palców to czuję się bardzo nieswojo.. :lol: Palce mają boleć, od skał do skał, od treningu do treningu :twisted:

_________________
"I chłonę. Szukam. Pragnę. Tęsknię. I wiem że będę szukał. Wystarczy raz zasmakować nieznanego."
"Gdzieś pomiędzy początkiem drogi, a szczytem znajduje się odpowiedź na pytanie, dlaczego się wspinamy."
pionowemyśli.pl | fanpage | instagram | flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 23, 2016 1:58 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Dokładnie. Normanie mnie nie boli, ale jak dotykam mocniej to boli. Jak to mówi kolega "nie szukaj bólu" :lol: :mrgreen:
Odpoczywać będziesz w zimie.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 24, 2016 1:07 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
m__s napisał(a):
Odpoczywać będziesz w zimie.

Jasne, na panelu :mrgreen:

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 24, 2016 1:15 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Zgadza się :lol:

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 25, 2016 1:24 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Wczoraj byłem w Słonecznych, wspinać głównie miała się żona, a ja lajtowo. Ale udało się urobić 200% planu :), dziewiąta wizyta w skałach i dziewiąte "sześć jeden" :)

- Mała płytka VI OS - na dole porządnie wymagnezjowane klamy/dziurki więc taki Flash/OS. Chociaż start ma kilka wariantów. Ogólnie to dosyć lajtowe, tylko 1 czujny przechwyt, gdzie trzeba pilnować, żeby przy okazji nogi nie wyjechały :). Ale mydło jest paskudne :P
- Spitostrada VI+ OS - oj tutaj się trochę napociłem, delikatne mydełko i chyba przy 4 wpince jak mi się włączył telegraf to myślałem, że się sp.... :), ale udało się dociągnąć do końca.
- Płytka Benduskiego VI.1 OS - jak doszedłem do stanu to, aż krzyknąłem z radości :), fajnie, że udało się urobić onsightem :). Ładna droga z niebanalną końcówką :), chociaż z 2-3 razy było "macanko" na przybloku za chwytami :) i ciekawe jest również jedno wyjście z nóg :).


Pozdro
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 30, 2016 8:00 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Wczoraj i dzisiaj trochę "pospadałem" :) widok ciemnych chmur nie pomagał, a robienie dróg w pośpiechu wiadomo jak może się skończyć :)
W niedzielę spadałem z "Lewego klawisza myszy", oraz "Daleko i blisko". Za to dzisiaj spadłem z "Komu bije dzwon", ciekawa siłowa droga, trochę wyślizg, żal bo obciążyłem linę przy reście na półce :/, za to droga chyba rozpatentowana :)

Jedyne co się udało dzisiaj czysto zrobić to:
- Jamba VI+ OS - ciekawy start, dobre tarcie :) i miłe zaskoczenie przed stanem, że jeszcze trzeba się coś nagimnastykować :)
Jak z wycenami tych nowych dróg? Bo na starcie są przyklejone tasiemki i wszystkie 4 nowe drogi mają wycenę VI+, na Topo PG VI.1, na 8a.nu Artur Maślanka dla Jamby i Hey Joe! proponuje VI.1, a Bania Osia i Jemappelle VI+. Ja odczułem trudności na VI+ lub VI, ale raczej nie znalazłem tam VI.1. Która z tych 4 dróg jest dla Was najładniejsza? :)

Oprócz tego udało się porobić kilka V, a najprzyjemniejsze wspinanie było w sobotę na Łysinie :), na drugiego, 55m, 3 wyciągi, niby łatwa droga "Komin Skwirczyńskiego" V, a tyle radości ze wspinania! :D. Na pewno w czerwcu odwiedzę jeszcze raz Łysinę na Cech Rzemiosł Stałych i Syndrom póły :), fajna odskocznia od Sokolicy, a do tego puściutko :)

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 08, 2016 10:57 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
W ostatnim czasie coś mi nie szło... zła passa :P chyba 3 wyjazdy w skały, a tak na prawdę nic nie urobiłem :P :) tylko spadałem z "Komu bije dzwon" i "Plamy na słońcu".

Za to wczoraj i dzisiaj był całkiem udany dzień :), wczoraj trochę powalczyłem na Przełazie z Damianem i Dawidem padło:
- Miękki Werniks VI+ OS - bardzo ciekawa droga :), "powietrzna" :)
- Bania Osia VI OS - niby VI+/1, ale jak dla mnie porównywalna z ExL, minimalnie trudniejsza od Burzyńskiego na prawo.
- Hey Joe VI+ FL - chyba najtrudniejsza z tych nowych, niby VI.1, ale dałbym jej właśnie VI+
- Je m'appelle VI- OS - ładna droga, ale ni jak nie widzę tam VI+ raczej VI-, łatwiejsza od ExL
....Jambe wyceniłbym na VI/VI+ taka pomiędzy Bania Osia a Hey Joe!

Dzisiaj Nielepice, oprócz łatwiejszych IV i V dróg, udało się zrobić 2 i trochę pospadać :)

- Kumulacja VI.1+ OS - ciekawa droga, podobna do "Siwy Dym", ale tutaj bardziej rwie palce :), myślałem że nie urobię, żona mówiłą, że w dwóch momentach prawie się sp....., ale udało się pociągnąć do góry.
Ze względu na OS, soft VI.1+ za start, ale raczej dałbym hard VI.1

- Di agonalka etyczna VI.1 FL - ładne, estetyczne skradanie :), raczej softowe

A spadałem jeszcze z:
- Food ball VI.1/VI.1+ - trochę zbułowałem :) i nie dociągnąłem :P
- Dziecięca krucjata VI.1+ - po kilku próbach odpuściłem, droga 1 ruchu, ale przejście między 1 a 2 wpinką wygląda na ciekawe :), ktoś sprzeda patent? :D
rwie paluchy, a i na nogach coś nie mogę się dobrze wstawić.

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 10, 2016 5:53 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki


Mój pierwszy otworzony projekt. Wszystko dzięki Jackowi Trzemżalskiemu. :wink:

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 10, 2016 8:54 pm 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr paź 29, 2014 1:35 pm
Posty: 230
To dziwne wrazenie czy droga ma takie fajne obicie??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 11, 2016 6:23 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Dziwne, fajne... nie wiem co masz na myśli. ;) Na pewno ma komfortowe :P

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 11, 2016 6:42 am 
Zasłużony

Dołączył(a): Śr paź 29, 2014 1:35 pm
Posty: 230
Zwał jak zwał o to wlasnie chodzilo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 13, 2016 2:41 pm 
Kombatant

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:21 am
Posty: 546
Lokalizacja: Kraków
velka napisał(a):
Mój pierwszy otworzony projekt. Wszystko dzięki Jackowi Trzemżalskiemu.


Gratulacje, własna droga to nie byle co!
Wszystkie projekty na Turni Skwira są już poprowadzone, jest już topo (póki co na FB): https://www.facebook.com/1000lines/post ... 5122491241. 8 dróg, z czego 6 w przedziale VI-VI.1+.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 8:46 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Piotrek gratulacje! :)

W takim razie trzeba się jak najszybciej tam wybrać :) i sprawdzić Twoją drogę :).
Jak ktoś się będzie wybierał to dajcie znać ;)

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 9:20 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Dzięki, fajna sprawa otwieranie drogi i samo czyszczenie. Myślałem, że dłużej to zajmuję. Dół oraz góra mojej drogi jeszcze trochę syfiaste ale z czasem to się wyczyści. Crux jest za to czysty i lity. Jacek wycenił na VI.1+ choć ja bardziej odczułem trudności za VI.1 ale z moim zasięgiem było mi łatwiej. Za to droga numer 2 wydawała mi się trudniejsza od mojego projektu. Będą przejścia to i cyfra się zweryfikuję :wink:

Ostatnio odwiedziłem Grochowiec Wielki. Nie szedłem w cyfrę a ilość dróg. Uzbierało się łącznie 12, ale w sumie 2-3 warte polecenia.

- Doleżychówka VI.1+ RP - Super droga, padła za drugim razem. Świetne ruchy, dobre chwyty. Nie żadna szemrana cyfra. Podobnie jak Skorkówka, ładny wyznacznik 1+.

- SS Das Reich VI+ OS - Droga jakie lubię, dziubdzianie po małych chwytach

- SS Totenkopf VI.1 RP - Słuchałem się patentów innych z dupy zamiast iść po swojemu. Ogólnie spoko droga

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 14, 2016 12:28 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Wyceny Jacka są generalnie mocno softowe ;) Ale w temacie obicia nie można się przyczepić - 100% komfortu. Fajnie że przybyło dróg w okolicy.

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 15, 2016 8:35 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
A ja zapytam z innej beczki. Jak czyściliście drogę z ziemi, bo zielsko to wiadomo - wyrywa się, ale wymiatanie to jakaś masakra.

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 15, 2016 8:43 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Szczotka druciana, mech z porostami i ziemia schodzi bardzo dobrze. :wink:

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 19, 2016 6:42 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pierwsze tatrzańskie wspinanie w tym roku.

Międzymiastowa VI/VI+ OS - po prostu zajebista! Najlepsza droga jaką robiłem w Tatrach. Dość wymagające wspinanie w rysach, szkoda tylko, że takie krótkie! Super lufa od drugiego wyciągu. Zgodnie z kumplem stwierdziliśmy, że wyciąg 2 i 3 są o podobnych wycenach.

Kant Klasyczny VI- OS - doczekałem się pierwszej poprowadzonej szóstki w granicie. Sam kluczowy wyciąg to właściwie 3 ruchy, nie jest trudno. Cała droga nie urzeka moim zdaniem.

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 21, 2016 7:39 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Gratulacje! :wink:

Łatwo je połączyć w jeden dzień bez spinania?

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 21, 2016 7:46 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 04, 2009 9:21 am
Posty: 686
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tomto napisał(a):
Międzymiastowa VI/VI+ OS - po prostu zajebista! Najlepsza droga jaką robiłem w Tatrach. Dość wymagające wspinanie w rysach, szkoda tylko, że takie krótkie! Super lufa od drugiego wyciągu. Zgodnie z kumplem stwierdziliśmy, że wyciąg 2 i 3 są o podobnych wycenach.

Kant Klasyczny VI- OS - doczekałem się pierwszej poprowadzonej szóstki w granicie. Sam kluczowy wyciąg to właściwie 3 ruchy, nie jest trudno. Cała droga nie urzeka moim zdaniem.


Graty. Obie drogi to klasyki, piękne wspinanie.
Na kancie wyciąg z cruxem według mnie łatwiejszy zarówno od pierwszego z rysą jak i drugiego z zacięciem.
Trzy ruchy przy zaklinowanym friendzie i wejście w łatwy teren.
Polecam Ci jeszcze Wacławy na sprawdzenie się w tarciówie, obite więc z Twoim zapasem lekko :)

_________________
http://www.climber.com.pl
http://www.facebook.com/climbercompl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 21, 2016 4:18 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 25, 2012 4:52 pm
Posty: 649
Lokalizacja: Bielsko-Biała
velka napisał(a):
Gratulacje! :wink:

Łatwo je połączyć w jeden dzień bez spinania?


Wydaje mi się, że łatwo skoro byliśmy w trójkę. W dodatku jeden z nas był wcześniej w Tatrach tylko i wyłącznie nad Morskim Okiem, mimo tego w miarę dał rady bo lufa na wschodnią nieco go rozginała. ;-) Przeszedł wszystkie wyciągi na drugiego bez bloku.

Endrju BB napisał(a):
Graty. Obie drogi to klasyki, piękne wspinanie.
Na kancie wyciąg z cruxem według mnie łatwiejszy zarówno od pierwszego z rysą jak i drugiego z zacięciem.
Trzy ruchy przy zaklinowanym friendzie i wejście w łatwy teren.
Polecam Ci jeszcze Wacławy na sprawdzenie się w tarciówie, obite więc z Twoim zapasem lekko :)

Ostatni wyciąg Zemsty zrobiony os, także zostały mi trzy wcześniejsze ;-).
Macałem za to Folwark i wygląda lajtowo ;-)

_________________
http://wyrypy.wordpress.com/
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 30, 2016 9:34 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Tomto gratuluje tatrzańskich klasyków! a ja nastawiałem się w tym roku na Kant Klasyczny... nie zareklamowałeś :P

W między czasie trochę się obijałem przez 3 tygodnie, najpierw krótkie wspinanie z Kefirem w Dolinie Wedonki zakończone lotem i obudzeniem jego dziecka :P, a potem 2 wyjazdy do Nielepic i na Łysine.

Nielepice:
- Dziecięca krucjata VI.1+ dalej mi złoiła palce i dupsko :P, ale już przynajmniej wychodze wyżej :)
- Wszystkie "szóstki" na Skale z Krzyżem to jakieś udawane... chyba z 0,5 stopnia albo i 1stopień zawyżone, co nawet stwierdził kolega na poziomie VI, po zrobieniu "W cieniu krzyża" V+ stwierdził, że robił trudniejsze IV :) i wyceniłby to właśnie na IV, max IV+. A z tych 4 "szóstek" to ...po Malborku co najwyżej VI-, i chyba Komtur VI-, a reszta jak nic V.
- Papiery bez pokrycia VI+ RP, robiłem tą drogę 2mc temu FL z ekspresami (wtedy odczucia VI-/VI), wczoraj w pierwszej próbie i za start dałbym raczej VI.
- Kanał prawy VI.1+ RP, udało się wywalczyć w pierwszej próbie po spadnięciu z oesa. No cóż ciężko wycenić taki bald... raczej VI.1
- Znowu VI.1+ - start trochę hardy, na pewno trudniejsze od "Kanał prawy", ale to dalej bald :P

Łysina:
- Cech rzemiosł różnych VI- (W1 FL, W2 OS) - ale ładna droga :) bardzo urozmaicona! (płyty, piony, krawądki, oblaki, trochę tarciowego wspinania, góra z 2 ryskami, lekko odchylającymi, a na końcu rolniczym terenem za II :D, tylko jurajskich dziurek brakowało :P), do tego długa 55m :) takie lubię :)
Jak podeszliśmy pod ścianę, to kolega stwierdził, że on wbije się w pierwszy wyciąg bo łatwiejszy - trochę mi się pomieszało :P i powiedziałem, że najpierw jest V+, a potem VI- :D (w topo Wyc.1 VI-, Wyc.2 V), a że kolega jest na VI poziomie to nie chciał się męczyć :P. Do 6 wpinki szło całkiem sprawnie, ale od 6-8 wpinki to już była walka :) w końcu padł blok, po chwili azero, i zjazd na dół. Pomyślałem, że V nie może tak ciorać :), przewiązaliśmy się, ruszyłem, ale rzeczywiście chyba 8 i 9 wpinka harda! mocno tarciowe po małych oblaczkach i krawądkach, najgorsze jest to, że szukam klam bo myślę "V" :P. Drugi wyciąg za to ja się pomęczyłem w odchylającej rysie, po dobrych chwytach. Jak dla mnie to mocna wycena W1 dałbym spokojnie VI, a drugi wyciąg V/V+. Jak ktoś lubi długie wspinanie to polecam!

Pozdrawiam
Tomek

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 01, 2016 9:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 31, 2007 9:46 pm
Posty: 4463
Lokalizacja: GEKONY
Major, mówię Ci, że ta druga VI- na Skale z Krzyżem to Przez Żmiję, a nie Komtur :wink:

_________________
A ja dalej jeżdżę walcem, choćby pod wałek trafić miał cały świat.

http://summitate.wordpress.com/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 10:35 am 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Kefir, ale "Przez Żmiję" robiłem w podklejonych i wyślizganych panelówkach :P więc to nie może mieć więcej niż V :P :) te buty na więcej nie puszczają ;). Zresztą to jest tylko jeden czujny ruch na tarciu :), dlatego chyba ciut trudniejszy wydawał mi się "Komtur" ;)

p.s. Jak kolano? gotowe na wspin? :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 11:59 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Major napisał(a):
Kefir, ale "Przez Żmiję" robiłem w podklejonych i wyślizganych panelówkach :P więc to nie może mieć więcej niż V :P :) te buty na więcej nie puszczają ;)


Jak się trzymasz tak stoisz :p

Muszę się wybrań w te Nielepice, bo już od paru osób słyszałem o nich pozytywne opinie. Jedziesz i wracasz z życiówką :p

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 12:08 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Daj znać ;) chętnie oprowadzę :P

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 12:12 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 25, 2013 5:08 pm
Posty: 661
Lokalizacja: Koluszki
Dam znać ;) Wstępnie w ten weekend planuję być w Karlinie (ogródek Trzemżala ponoć też z promocyjną cyfrę, Tomto polecał ;) ) i Grochowiec chyba.

_________________
https://www.flickr.com/photos/156235994@N06/albums


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lip 04, 2016 12:27 pm 
Uzależniony ;-)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 7:34 am
Posty: 782
Lokalizacja: Jaworzno
Akurat weekendami nie dam rady, dopiero 23-24.07, ale jakbyś czasami w tygodniu wpadł to daj znać :)

_________________
"Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach" - Stanisław Lem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 722 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL