Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest So kwi 20, 2024 12:07 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 22, 2015 4:45 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14880
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Trochę późno, ale zapewne sprawa będzie się jeszcze dalej toczyć.
Jest oficjalna sprawa na policji, niżej apel od Włodka Porębskiego z brytana:

http://brytan.com.pl/forum/read.php?4,8 ... #msg-86835

Cytuj:
W ramach "akcji informacyjnej środowiska" zawiadamiam, że na jutro (poniedziałek, godz. 9) mam wezwanie na policję, której Prokuratura Kraków Krowodrza zleciła przesłuchanie mnie w w sprawie gówniarza, po złożeniu dawno temu (w dniu 30 kwietnia) zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Jeśli ktoś chciałby się "dopisać" do listy świadków, proszę o zgłoszenie się (662 149 400, dyrektor@naszeskaly.pl). Im więcej świadków i wskazania konkretnych zajść, tym lepiej.

Pozdrawiam,
Włodek Porębski

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 22, 2015 6:30 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Ciekawe...

My ostatnio byliśmy z kolegą w słonecznych i policjant sam nas zapytał, czy wspinamy się "tam gdzie są bunkry na górze". Odpowiedziałem, tam gdzie gość smaruje wszystko gównem? Ten się tylko uśmiechnął i przytaknął. Z tego co powiedział policjant, to gość się denerwuje bo ludzie parkują na jego polu a nie na parkingu i później wyżywa się na reszcie. Nie bardzo chce mi się w to wierzyć bo na jego pole nawet nie bardzo jest jak wjechać.

Co do samej sytuacji, to odkąd był MAS to faktycznie widuję tam dużo ludzi. Auta są stosunkowo bezpieczne bo zawsze ktoś jest od strony parkingu. Natomiast faktycznie przybyło gówien. W sobotę znajomi pisali, że pod cebulowym okapem 2 gówna. Ringi wysmarowane, ale jak się ma HMS czy jakiś papier, to można spokojnie wyczyścić ten smar, czy cokolwiek to jest. Najgorsze jest jednak to, że ten błazen kombinuje przy stanowiskach zjazdowych. Słyszałem od Wojtka (jednego z organizatorów MAS), że ten matoł przekręca niektóre ringi.

O ile gówna i smarowanie (względnie nieszkodliwe) można jeszcze zrozumieć, to przekręcenie, poluzowanie ringów zjazdowych może kogoś zabić.

Nie wierze, że ta sprawa coś zmieni, chociaż fajnie by było gdybym się mylił.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL