Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 05, 2017 11:39 am 
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z biegówkami i gównie koło Krakowa do tej pory jeździłam tzn. Magura Małastowska i Paczółtowice. Wybieramy się za tydzień w okolice Zakopca i mam pytanko: jakie trasy na biegówki polecacie dla początkujących, szczególnie dla dzieciaków?


Góra
  
 
PostNapisane: Cz sty 05, 2017 1:31 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 11:35 am
Posty: 1231
Dolinki. Chochołowska (dłuższa) i/lub Kościeliska.
W Kościelisku (miejscowości) jest ślad założony, bodajże 7 km, fajny, ale raczej dla trenujących niż dla dzieci. W dolinkach ładniej :)
Ludzi na biegówkach nie za dużo. Przyjemnie jest. Byliśmy w 2 rodziny - wiek wszystkich dzieci - 7, 10, 12 i 15 lat. Najmłodszy dawał radę do połowy Doliny Chochołowskiej - ale pierwszy raz na biegówkach był. Starsi dotarli do schroniska i z powrotem bez problemu.

Nasza ubiegłoroczna wycieczka: https://www.ciekawawycieczka.pl/wycieczka/270-biegowki-w-chocholowskiej

_________________
pozdrawiam
---------------------------
Lepsze od gór są tylko góry!
- krasnoludzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL