Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:26 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lis 07, 2015 12:03 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
https://zrzutka.pl/3p4bx8

Osiem dni do końca!
Brakuje już tylko szesnastu kilo.


_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 08, 2015 7:54 pm 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Parę dni temu zrobiłem drugą wpłatę, może się uda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 08, 2015 8:37 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
Jak napisał obok Yanas, pewnie jak nie uzbiera się 35 to jak rozumiem i tak Tomek dostanie uzbierane pieniądze i jak starczy na bilety to i tak pojedzie,
tylko np. nie kupi ubezpieczenia, czapeczki i czegoś tam jeszcze.
No chyba lepiej, żeby jednak kupił, co trzeba.

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 08, 2015 8:58 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
A ja mu tym razem nie dam. Ostatnio wpłaciłem chyba 200zł. Nie dostałem nic z tego co miałem dostać i już się z tym pogodziłem. Nie jątrzę się o to bo to tylko 200zł. Tym razem chciałem wpłacić mu więcej więc zapytałem w mailu czy nie może po prostu podać jakiegoś konta bankowego na które mógłbym zrobić przelew, żebym nie musiał zakładać konto w serwisie. Nie odpisał i nie odpisze.
Zaczynam mieć wrażenie, że robi dobrą minę do złej gry... Ale to tylko moje zdanie.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 08, 2015 9:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
A wiesz ile ludzi do niego musi pisać na emaila/FB? Myślisz, że ma czas na każdego odpisywać? Pewnie nie. Zwłaszcza, że siedzi w przyczepie lub pracuje na te wszystkie fanty, które miał wysłać za poprzednią wyprawę.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 09, 2015 10:01 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
Idea "grubej kreski" jest mi zupełnie obca, ale tu miałaby zastosowanie. Wystarczyłoby, żeby nagrał filmik w stylu: Słuchajcie, nie dam rady. Jeśli chcę zdobyć Nangę,muszę odciąć się od tego co było. Wybaczcie, ale nie stać mnie na wysłanie wszystkich zaległych fantów, tym bardziej, że ze strony Klonowskiego nie dostałem żadnego wsparcia w tym temacie. Zaczynam od zera".
I tyle by wystarczyło. Ja fantów nie potrzebuję, wystarczy mi, że w końcu ktoś tę pieprzoną górę zdobędzie i będę chodził zajarany jak dziecko przez pół roku.

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 09, 2015 10:12 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
Ja pomimo nie otrzymania nagród za tamten rok, w tym roku licząc obie wpłaty, wpłaciłem już znacznie więcej niż rok temu. Nie płaciłem za nagrody tylko za zdobycie Nangi. Niestety Czapa raczej nie wie jak działa rynek i niestety tymi nagrodami zmarnował niesamowity potencjał marketingowy jai zdobył. Wielu ma mu to teraz za złe. Ja jednak zdecydowałem się wpłacić bo w tym roku jest prawdziwy team, Eli i Czapa są na równym wysokim poziomie. Oni mogą to zdobyć, mogą dać radę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 09, 2015 10:14 am 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
mpap napisał(a):
Idea "grubej kreski" jest mi zupełnie obca, ale tu miałaby zastosowanie. Wystarczyłoby, żeby nagrał filmik w stylu: Słuchajcie, nie dam rady. Jeśli chcę zdobyć Nangę,muszę odciąć się od tego co było. Wybaczcie, ale nie stać mnie na wysłanie wszystkich zaległych fantów, tym bardziej, że ze strony Klonowskiego nie dostałem żadnego wsparcia w tym temacie. Zaczynam od zera".

Ja widziałem filmik, gdzie tak właśnie mówił. Mówił, że z poprzedniego roku nie ma kasy, żeby wysłać i zarabia na to hajs i każdemu wyśle to co mu się należy. Że trochę się to opóźni, ale tak właśnie będzie.

sna napisał(a):
Ja jednak zdecydowałem się wpłacić bo w tym roku jest prawdziwy team, Eli i Czapa są na równym wysokim poziomie. Oni mogą to zdobyć, mogą dać radę.

Z tym, że Nanga w tym roku będzie tak oblegana, że składy mogą się mocno pozmieniać. Jak to już miało miejsce w poprzednich latach.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 09, 2015 1:09 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 3:34 am
Posty: 14874
Lokalizacja: Ząbkowska, róg Brzeskiej
sna napisał(a):
Eli i Czapa są na równym wysokim poziomie. Oni mogą to zdobyć, mogą dać radę.

Można chyba przyjmować zakłady bookmacherskie :).
Też uważam że Nanga Light to jeden z dwóch zespołów z największymi szansami, obok tego do którego dołączył Janusz Gołąb.
Bielecki z Czechem to mocny zespół, ale będą tam po raz pierwszy.

Tym bardziej trochę patrzę na tę sytuację, jak jakieś "eliminowanie Tomka w przedbiegach".

_________________
Widzisz lewaka, nie stój z boku, reaguj!! Pamiętaj, lewactwo karmi się obojętnością i bezczynnością.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lis 10, 2015 8:28 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2010 10:28 am
Posty: 487
grubyilysy napisał(a):
Bielecki z Czechem to mocny zespół, ale będą tam po raz pierwszy.
No nie do końca, Czech już tam kiedyś działał, w dodatku na drodze Kinshofera, stąd taki wybór.
grubyilysy napisał(a):
Tym bardziej trochę patrzę na tę sytuację, jak jakieś "eliminowanie Tomka w przedbiegach".
Trochę Tomek im wszystkim zagrał na ambicji, tak myślę. "Co to, jakiś kamperowiec z linami z ogrodniczego wszedł tak wysoko, to ja nie wejdę?"

Sam bym tak nie pomyślał, ale kto wie co w tych ich globusach siedzi. Nie mówię, że to źle, przynajmniej jest ciekawie :)

_________________
"Podstawowym celem człowieka powinno być unikanie prostaków i ludzi bez poczucia humoru. Bo życie jest za krótkie"
Andrzej Zawada


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lis 10, 2015 9:21 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Co by się nie działo, najważniejsze, żeby wszyscy wrócili cali do domów.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lis 10, 2015 9:44 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Pełna zgoda Panowie. Też nie płaciłem Czapie za fanty - fajnie byłoby poczuć, że w końcu ktoś ją zrobił a ja mam w tym jakąś swoją cegiełkę. Nie chodzi mi o to, że nic nie dostane. Chodzi mi o to, że w gruncie rzeczy odpisać jednym zdaniem na maila mógł... Nawet gdyby miał ich 500. Ja w pracy nieraz dostaję 50 dziennie i każdy z nich wiąże się z jakąś sprawą, na każdego trzeba odpisać albo coś z nim zrobić więc dla mnie to nie usprawiedliwienie, że mógł ich dostać dużo. Tym bardziej, że w moim mailu zrezygnowałem z wszystkich zapłaconych giftów - poprosiłem jedynie o pocztówkę z dedykacją dla mojego dzieciaka.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 15, 2015 10:49 am 
Weteran

Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 11:32 am
Posty: 121
Lokalizacja: Kraków
@batmik, proponuje przestań płakać. Nie chcesz płacić, nie płać ale po co robisz czartny PR (twoje posty z innego tematu):

batmik napisał(a):
Patrząc na postęp zrzutki czapkinsa wnioskuję, że może nie uzbierać kasy.
https://zrzutka.pl/3p4bx8
Ciekawe co wtedy zrobi...


batmik napisał(a):
A czapkins to chyba nie pojedzie. Na razie uzbierał 54% hajsu i wcale się nie dziwię...


Chcesz się podniecać jakimiś bogatymi "zarobasami" którzy sobie sami finansują wyprawy albo gośćmi mającymi możnych sponsorów, którzy im wszystko dadzą spoko. Ja wolę jednak aby Nangę zdobył jak to napisano "Gość z Campera z linami z ogrodniczego". Bo czuje, że to gość jak ja, poprostu zwyczajny, i takich ludzi cenię którzy pomimo przeciwności idą do przodu. Jeżeli nie wysłał nagród to widocznie finansowo się dało. Złej woli ja tu nie widzę. Co do maili to wiesz, może masz w biurze komputer to sobie czytasz maile, albo może i nawet pudelka w godzinach pracy. Czapkins z tego co wiem robił na tą wyprawę w zakładzie lakierniczym chyba, neta miał pewnie jedynie wieczorami w kamperze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lis 15, 2015 1:07 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Gdzie tu widzisz czarny PR? Moje posty to nie czarny PR tylko posty kogoś kto zwyczajnie interesuje się tematem. A to że w mojej ocenie czapkins zachował się źle to inna sprawa - i co Twoim zdaniem nie mogę o tym napisać? Widać nie ja jeden tak myślę skoro Tomek tak niewiele uzbierał tym razem...
sna napisał(a):
Chcesz się podniecać jakimiś bogatymi "zarobasami" którzy sobie sami finansują wyprawy albo gośćmi mającymi możnych sponsorów, którzy im wszystko dadzą spoko.
To już Cię poniosło

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL