Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:56 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz wrz 04, 2014 8:36 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 25, 2012 1:19 pm
Posty: 41
Cześć wszystkim :)

Poszukuję ekipy do której mógłbym się dołączyć w okresie okołowakacyjnym (Czerwiec-Wrzesień nawet Październik) w roku 2015 na alpejską ewentualnie kaukazką wyprawę. Oczywiście w grę wchodziłoby także kompletowanie takiego składu od zera, jednak nie posiadam wystarczająco dużego doświadczenia wysokogórskiego aby się czegoś takiego podjąć, a nie mam za bardzo z kim takiej wyprawy orgzanizować dlatego ideale byłoby gdyby mógł do jakiejś miłej ekipy się dołączyć :-), ewentualnie jeśli znajdę doświadczoną osobę która taką ekipę by zechciała ze mną skompletować to jest także za!

Interesowałaby mnie wyprawa w alpy lub też kaukaz na jakąś wysoką, a jednak nie trudną technicznie górę, bradzo fajnie byłoby np. wejść na Grossglockner czy też nawet spróbować na Blanca(chyba najbardziej właśnie ciągnie mnie na dach EU). Wydolnościowo nie będę raczej sprawiał problemu, aktywnie biegam od kilku lat, z mniejszymi większymi przerwami, a od roku trenuje też biegi górskie - w tym roku mam za sobą jeden górski start - drugi będzie w październiku.

Jestem młodym 20 letnim, otwartym i uśmiechniętym, nie sprawiającym problemów gościem, który od kilku lat chodzi aktywnie po górach, od dwóch sezonów także zimą po tatrach. Tego roku dopiero udało mi się 'odbić' i będzie mnie w końcu stać na ogarnięty sprzęt oraz na zrobienie najważniejszych kursów zimowych w tatrach. Od 2 miesięcy także aktywnie się wspinam (a raczej stawiam pierwsze kroki). :)

Jeżeli ktoś z Was planuje taką wyprawę i poszukuje osób które pojechałyby z nim to proszę o kontakt na priv - tam już się dogadamy w sprawie ewentualnego telefonu czy adresu mail.

Pozdrawiam! :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz wrz 04, 2014 8:39 pm 
Stracony

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 6:33 pm
Posty: 3835
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska
Ja organizuje wyjazdy 2015 Alpy 4 wyjazdy i Kaukaz 2 wyjazdy.
Napisz na maila raffi79@gmail.com

_________________
www.rafalraczynski.com.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL