Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:13 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 8:33 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 8:19 pm
Posty: 18162
Niby jest jak zwykle, niby człowiek w pracy żartuje, niby życie płynie dalej, ale siedzi to tam głęboko i co jakiś czas po prostu czuje się ściskanie w dołku... Żegnajcie chłopaki...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 8:49 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
kaarcia84 napisał(a):
Nie wiem czy jest jakikolwiek sens dyskusji na ten temat... Co to zmieni?

Oczywiście że jest, z każdej takiej sytuacji trzeba wyciągać wnioski na przyszłość. To tak jak np. z dochodzeniem w sprawie przyczyn katastrof lotniczych. Tragedia dla rodzin tych co zginęli ale jeśli uda się wyjaśnić przyczyny to można zapobiec wielu następnym katastrofom.

Zostały jeszcze dwa szczyty do zdobycia zimą i zapewne Polacy znowu będą je atakować, więc warto tą wyprawę bardzo dokładnie przeanalizować bo może to uratować komuś życie na kolejnych wyprawach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 8:57 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 12, 2011 8:15 am
Posty: 386
Lokalizacja: Włocławek
trekker napisał(a):
Oczywiście że jest, z każdej takiej sytuacji trzeba wyciągać wnioski na przyszłość. To tak jak np. z dochodzeniem w sprawie przyczyn katastrof lotniczych. Tragedia dla rodzin tych co zginęli ale jeśli uda się wyjaśnić przyczyny to można zapobiec wielu następnym katastrofom.


Dla mnie katastrofa lotnicza a himalaizm zimowy to dwa różne światy. Tam jest walka. Tam jest żywioł. Tam podejmujesz decyzje za siebie. Walczysz o swoje życie. To co się tam rozegrało nie miało związku z błędami - za które mógłby odpowiadać ktoś poza zaginionymi... Tam decyzję podjęła natura.

_________________
"Głos wciąż mnie pogania: Ustaw - unieś - oprzyj - hop... Ruszaj się. Spójrz, ile przeszedłeś! Byle tak dalej. Idź, nie medytuj."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:04 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 08, 2011 12:50 pm
Posty: 2793
Cytuj:
Grono "życzliwych" i zwykłych idiotów już się szykuje do medialnej uczty, do demaskowania błędów, do moralizatorskich pouczeń

_________________
wertykalnie
flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:06 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
Błądzisz dziewczyno, w samolocie najczęściej też jest dramatyczna walka pilotów o życie swoje i pasażerów i też trzeba podejmować decyzje i to bardzo szybko i najczęściej też nie jest to wina pilotów tylko jakaś usterka i splot różnych zdarzeń.

Jeśli chodzi o wyprawę to nie chodzi o to by kogoś osądzać ale wnioski zawsze warto wyciągnąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:13 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 12, 2011 8:15 am
Posty: 386
Lokalizacja: Włocławek
trekker napisał(a):
Błądzisz dziewczyno, w samolocie najczęściej też jest dramatyczna walka pilotów o życie swoje i pasażerów i też trzeba podejmować decyzje i to bardzo szybko i najczęściej też nie jest to wina pilotów tylko jakaś usterka i splot różnych zdarzeń.

Jeśli chodzi o wyprawę to nie chodzi o to by kogoś osądzać ale wnioski zawsze warto wyciągnąć.


Jestem kobietą. Nie dziewczyną. Dla mnie Twoje porównania mają się jak piernik do wiatraka. Wybacz, ale nie zamierzam dyskutować...
Zawalczę o wyżej wspomniane przeze mnie "złoto".

_________________
"Głos wciąż mnie pogania: Ustaw - unieś - oprzyj - hop... Ruszaj się. Spójrz, ile przeszedłeś! Byle tak dalej. Idź, nie medytuj."


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:19 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 8:51 am
Posty: 3860
Lokalizacja: Bathgate/Wawa
trekker napisał(a):
w samolocie najczęściej też jest dramatyczna walka pilotów o życie swoje i pasażerów i też trzeba podejmować decyzje i to bardzo szybko i najczęściej też nie jest to wina pilotów tylko jakaś usterka i splot różnych zdarzeń.


Czyżbyś podobnie jak ja był fanem serii "Air crash investigation"? :)

A tak w ogóle to ja wierzę, że euforia ze zdobycia szczytu nie opuściła ich do samego końca - i tego będę się trzymać.

_________________
[https://wordpress.com/view/3000stop.home.blog]239, zostało 43[/url]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:25 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
kaarcia84 napisał(a):
Jestem kobietą. Nie dziewczyną.

Nie wiedziałem, nie sprawdzałem, cieszę się razem z tobą.

Widocznie masz wąskie horyzonty jak nie dostrzegasz pewnych spraw. Tam gdzie giną ludzie to jest to jakaś katastrofa i coś było jej przyczyną. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale wszyscy uczestnicy wyprawy będą musieli napisać sprawozdania dla pza i odbędą się przesłuchania więc czy tego chcesz czy nie i tak dyskusja będzie.

I tak przy okazji http://www.blogk2.com/index.php?id=66

Vespa napisał(a):
Czyżbyś podobnie jak ja był fanem serii "Air crash investigation"?

Oglądam....a później panika w samolocie :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:45 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
Może by tak jeden z drugim mordę w kubeł wsadził jak ma pieprzyć bez sensu?

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:47 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
trekker napisał(a):
Błądzisz dziewczyno

Kaarcia ma zupełną rację, oczywiście bywają wypadki lotnicze tylko i wyłącznie z przyczyn natury, ale gro wynika z przyczyn technicznych sprzętu. W górach na pewno sprzęt nie zawiódł, zawiodła natura plus ludzie. Także trekker porównanie ni z gruchy ni z pietruchy.
Moim skromnym zdaniem, nie ma tu co analizować, trzeba współczuć rodzinom. Nikt tu nie zawinił. Rozdmuchiwanie, analizowanie, szukanie winnych jest co najmniej ( delikatnie ujmując ) nie na miejscu.

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:50 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
trekker napisał(a):
Nie wiedziałem, nie sprawdzałem, cieszę się razem z tobą.

Przestań pisać w tym wątku.

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 9:55 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 9:55 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Olkusz
miler odpuść ...nie zaogniaj :roll: Kierownik i pozostali członkowie sami ocenią czy ewentualnie popełnili jakieś błędy. Oni tam byli i oni mają prawo wyciągać jakiekolwiek wnioski. Na pewno nie my i nikt inny zza klawiatury kompa. Krzysiek i Artur zbyt wiele tragedii w górach przeżyli aby przejść nad tą do porządku dziennego. Poczekajmy na ich spokojną ocenę, a nie analizujmy strzępka informacji podanego nam przez żądne sensacji i rozgłosu media.

_________________
„Od śmierci w dolinach zachowaj nas, Panie”


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 10:07 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 3:57 pm
Posty: 1882
Lokalizacja: Lublin
Nie zaogniam, próbuję utemperować eksperckie zapędy co poniektórych, a z Twoją wypowiedzią zgadzam się w 100%

_________________
Strząsnąć tę pisowską szarańczę.
Schetyna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 10:15 pm 
Stracony

Dołączył(a): Śr wrz 19, 2007 8:59 pm
Posty: 18072
Lokalizacja: Zachodnie Pomorze/Poznań
piomic napisał(a):
Może by tak jeden z drugim mordę w kubeł wsadził jak ma pieprzyć bez sensu?


Witaj Piomic, dobrze, że znowu jesteś. Ale Twój apel pewnie pozostanie bez echa - zabiegam o uciszenie już od kilku stron, niestety z mizernym skutkiem - zamiłowanie do prokuratorstwa i jatki jest przemożne. Oraz do pouczania PZA tak jakby tam brakowało ludzi co rzeczywiście znają się na rzeczy.

_________________
Mój kanał na YouTube: https://studio.youtube.com/channel/UC7G ... DING%22%7D
Zapraszam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 10:21 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 12:24 am
Posty: 6022
Lokalizacja: Centrum Dowodzenia Wszechświatem (Wro)
smutno mi, na przemian z jakimś paradoksalnym ciśnieniem, żeby coś koniecznie zrobić.
w dołku ściska, a równocześnie napełnia jakimś niespokojnym myśleniem
niechcący obudziłam myślenie o wartościach w życiu - wniosek jest taki, że trzeba działać.
przepraszam za takie osobiste i pewnie niezrozumiałe wywleczki, ale chciałam się z kimś podzielić tym dziwacznym niepokojem.

_________________
ಠ_ಠ Innego końca świata nie będzie. Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 07, 2013 10:29 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 11:53 am
Posty: 2775
Lokalizacja: Wrocław
miler napisał(a):
W górach na pewno sprzęt nie zawiódł, zawiodła natura plus ludzie. Także trekker porównanie ni z gruchy ni z pietruchy.

Ale czy ja mówię ze sprzęt zawiódł ? Wydarzyła się katastrofa w której zginęli ludzie, więc coś zawiodło i warto z tego wyciągnąć wnioski.

miler napisał(a):
Przestań pisać w tym wątku.

Przestań pisać w tym wątku 8)

benji napisał(a):
Kierownik i pozostali członkowie sami ocenią czy ewentualnie popełnili jakieś błędy. Oni tam byli i oni mają prawo wyciągać jakiekolwiek wnioski.

No i właśnie o tym cały czas mówię


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 12:05 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 05, 2005 9:12 am
Posty: 6269
Lokalizacja: Warszawa/Skierniewice
piomic napisał(a):
Może by tak jeden z drugim mordę w kubeł wsadził jak ma pieprzyć bez sensu

Dokładnie!

Uszanujcie to.


świnia na świnicy napisał(a):
smutno mi, na przemian z jakimś paradoksalnym ciśnieniem,
w dołku ściska, a równocześnie napełnia jakimś niespokojnym myśleniem
przepraszam za takie osobiste i pewnie niezrozumiałe wywleczki, ale chciałam się z kimś podzielić tym dziwacznym niepokojem.

Nie masz za co przepraszać. Nie jesteś sama.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Obrazek

___________
..Umiem być ciszą, Kończę się w twoim śnie, Ostatnie echo jest ciszą to miejsce gdzie kończy się twoje spojrzenie..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 12:44 am 
Stracony

Dołączył(a): Śr cze 20, 2007 5:51 pm
Posty: 10096
Lokalizacja: Moszna
piomic napisał(a):
Może by tak jeden z drugim mordę w kubeł wsadził jak ma pieprzyć bez sensu?

Przepraszam i obiecuję że więcej nie będę !


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 12:58 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
Zdobył tytuł i na dobrą drogę schodzi ...

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 1:17 am 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): Pn kwi 20, 2009 11:34 pm
Posty: 1491
Lokalizacja: zdecydowanie za daleko
piomic napisał(a):
Może by tak

spotkać się znowu.

świnia na świnicy napisał(a):
smutno mi, na przemian z jakimś paradoksalnym ciśnieniem,
w dołku ściska, a równocześnie napełnia jakimś niespokojnym myśleniem
przepraszam za takie osobiste i pewnie niezrozumiałe wywleczki, ale chciałam się z kimś podzielić tym dziwacznym niepokojem.

Zrozumiałe są dla tych, którzy rozumieją.
Tak, oczy walczą ze łzami, przecież Maciek, na którego czekam wraca, Tomek też, przecież mój kolega czeka na niego.
Zgadnij co, chcę znowu i zawsze w góry, a kolega nie zamierza rezygnować z kolejnej wyprawy.
Dziwacznie?

_________________
wiśnia jest wiśnia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 6:44 am 
Kombatant

Dołączył(a): N gru 23, 2012 1:19 pm
Posty: 465
z trochę innej beczki...
Jak się okazało że 25 lat temu to jednak nie był szczyt główny tylko przedwierzchołek? Nie chodzi mi o domysły bo sam mogę się domyślić, tylko czy ktoś ma potwierdzone info na ten temat?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 7:56 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 9:55 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Olkusz
vivon napisał(a):
z trochę innej beczki...
Jak się okazało że 25 lat temu to jednak nie był szczyt główny tylko przedwierzchołek? Nie chodzi mi o domysły bo sam mogę się domyślić, tylko czy ktoś ma potwierdzone info na ten temat?

tu masz trochę o tym pierwszym wejściu Maćka Berbeki:
http://wspinanie.pl/serwis/201102/04broad-peak-pierwsze-proby-zimowe.php

PS: ja w tym wątku staram się nie wyrażać opinii i nie oceniać, staram się informować tylko o postępach akcji górskiej na BP, choć uwierzcie...też ciężko powstrzymać mi żal i smutek, że stała się ta tragedia. Żal mam tylko do tej góry, że nie zechciała nam oddać Tomka i Maćka :( . Tak !!.....ZECHCIAŁA, bo to na jej łaskę jesteśmy skazani. Ja rozważam to podobnie jak Wojtek Kurtyka...dla mnie to mimo wszystko coś bardzo mistycznego, nawet ta tragedia taki oddźwięk ma :(

_________________
„Od śmierci w dolinach zachowaj nas, Panie”


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 9:10 am 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2005 4:25 pm
Posty: 9935
Lokalizacja: niedaleko Wąchocka
vivon napisał(a):
Jak się okazało
Na szczycie jest śnieg, Maciek przez radio mówił o kamieniach i Zawada (prawdopodobnie celowo żeby nie ryzykował próbując iść dalej) nie poprawił go że to skalisty przedwierzchołek, kazał wracać.

_________________
Pamiętasz co obiecywała?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 9:22 am 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
może ktoś mnie uświadomi, skoro Wielicki wiedział o problemach jakie miał Kowalski, czemu nie wysłał od razu Pakistańczyków w kierunku szczytu zaraz po utracie łączności, zwłaszcza że warunki pogodowe miały się utrzymać przez przynajmniej jedną dobę...

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 9:33 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 9:55 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Olkusz
zolffik napisał(a):
może ktoś mnie uświadomi, skoro Wielicki wiedział o problemach jakie miał Kowalski, czemu nie wysłał od razu Pakistańczyków w kierunku szczytu zaraz po utracie łączności, zwłaszcza że warunki pogodowe miały się utrzymać przez przynajmniej jedną dobę...

Uświadomią uczestnicy wyprawy wraz z kierownikiem jak wrócą do kraju :roll: ...to nie czas na jakiekolwiek nasze dywagacje.

_________________
„Od śmierci w dolinach zachowaj nas, Panie”


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 9:41 am 
Stracony

Dołączył(a): Cz lut 22, 2007 9:12 pm
Posty: 3329
Można poczytać:

http://goryksiazek.pl/2013/03/broad-peak-przemyslenia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 10:07 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Słuchajcie, mi też jest cholernie przykro z powodu takiej a nie innej sytuacji i pierwsze co robię co rano to sprawdzam wiadomości w nadziei że jednak coś się zmieniło, że jak Joe dotarli do bazy.

Jednakże nie jesteśmy budyniem tylko grupą osób i jeśli ktoś chce zadać pytanie "czemu" lub "czemu nie" to gdzie ma to zrobić???? Czemu się tak uciszać? Co jest nietaktownego w poprowadzeniu dywagacji na temat "Czemu Wielicki nie wysłał do góry Pakistańczyków już gdy rozpoczął się odwrót ze szczytu"???? Sam jestem tego ciekawy.

To jest wątek o zimowych ośmiotysięcznikach. Załóżmy osobny, o Maćku i Tomku - taki w którym będziemy ciszej nad tą trumną, ale tu nie uciekajmy od dyskusji bo w niej nie ma nic nietaktownego róbmy to tylko z punktu widzenia ludzi którzy sami chodzą po górach a wówczas unikniemy onetu.

Osobiście jestem daleki od tego i nie podoba mi się krytyka Wielickiego lub Hajzera lecz jeśli nawet ktoś z nas chciałby wyrazić swoją opinię - jak dla mnie ma do tego prawo, tak jak inni mają prawo ich bronić.

Edit:
Jacek, Tomek, może wydzielić część tego wątku i założyć nowy - związany z Maćkiem i Tomkiem, a tu pozostawić dyskusję???? I tak od niej nie uciekniemy. Niestety.


Ostatnio edytowano Pt mar 08, 2013 10:13 am przez Kaytek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 10:12 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2012 5:49 pm
Posty: 453
Lokalizacja: Kraków
Dyskusje i pytania są niczym w porównaniu z tym co "internauci" tworzą w swoich anonimowych komentarzach pod tekstami związanymi z tragedią pod Broad Peak.

Spotkałem się nawet z wyzwiskami, obrażaniem zaginionych a nawet propozycjami by himalaizm zimowy uznać za przestępstwo. I tak postulaty i ciszy są jak najbardziej trafne i na miejscu. Tutaj chyba możemy spokojnie porozmawiać...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 10:16 am 
Stracony

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 5:35 pm
Posty: 7568
Lokalizacja: z lasu
Valril napisał(a):
Spotkałem się nawet z wyzwiskami, obrażaniem zaginionych a nawet propozycjami by himalaizm zimowy uznać za przestępstwo.
Aby się z nimi nie spotkać wystarczy nie czytać komentarzy na wiadomych portalach - tu myślę, że wystarczy zadbać o jakiś poziom i będzie wszystko OK.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt mar 08, 2013 10:17 am 
Swój

Dołączył(a): Pn lip 16, 2012 12:32 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Będzin, Śląskie
Kaytek napisał(a):
Słuchajcie, mi też jest cholernie przykro z powodu takiej a nie innej sytuacji i pierwsze co robię co rano to sprawdzam wiadomości w nadziei że jednak coś się zmieniło, że jak Joe dotarli do bazy.

Jednakże nie jesteśmy budyniem tylko grupą osób i jeśli ktoś chce zadać pytanie "czemu" lub "czemu nie" to gdzie ma to zrobić???? Czemu się tak uciszać? Co jest nietaktownego w poprowadzeniu dywagacji na temat "Czemu Wielicki nie wysłał do góry Pakistańczyków już gdy rozpoczął się odwrót ze szczytu"???? Sam jestem tego ciekawy.

To jest wątek o zimowych ośmiotysięcznikach. Załóżmy osobny, o Maćku i Tomku - taki w którym będziemy ciszej nad tą trumną, ale tu nie uciekajmy od dyskusji bo w niej nie ma nic nietaktownego róbmy to tylko z punktu widzenia ludzi którzy sami chodzą po górach a wówczas unikniemy onetu.

Osobiście jestem daleki od tego i nie podoba mi się krytyka Wielickiego lub Hajzera lecz jeśli nawet ktoś z nas chciałby wyrazić swoją opinię - jak dla mnie ma do tego prawo, tak jak inni mają prawo ich bronić.


ZGADZAM SIE Z TOBĄ W 100% - DOKŁADNIE!!!!

_________________
Radzio


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1005 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL